Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Sven++++
31.marts 2020, 14:51 | links
 
Karlis_K [31.03.20]: Kādu vēl "dabīgu pārtiku ar bakterificīdām īpašībam", galīgi ku kū marzmātiķis, tak mēģinājām jau paskaidrot ka vīrusi nav baktērijas, bet redzams bez šarlatānu viģikiem vairs neko saprātīgu nespēj uzsūkt :)
Lai tak opis skatās un padod tālāk. Dabīgā atlase... ;)
31.marts 2020, 14:28 | links
 

:)
31.marts 2020, 14:24 | links
 
BrunoL [31.03.20]: Jānīti, laid baigo viedo veci bet patiesībā ... . Labi neizteikšos. Tik brīnos, kā vari vadīt uzņēmumu, ja nodokļu lietas, un ne tikai, Tev kā “Ķīnas ābece”.
Kļūsti pieaudzis. Kā tāds bērnudārznieks, ja nezin atbildi, uzmet lūpiņu un sāk apsaukāties.
Starp citu, man ļoti svarīgi lai tādi kā Tu, ievērotu spēles noteikumus. No tā man atkarīgs ikmēneša pīkšķis glaudāmajā!
Laiku atpakaļ kad šim par nodokļu nomaksu rakstiju, atbildēja, ka neko nezin jo redz ,, juvilieri maksājot,, viņam neesot nojausmas cik un kā.: DDDDD
Vai tad uzņēmuma īpašnieks nav atbildīgs par to un kā Sudraba namā maksā aploksnēs.
31.marts 2020, 14:05 | links
 
Kādu vēl "dabīgu pārtiku ar bakterificīdām īpašībam", galīgi ku kū marzmātiķis, tak mēģinājām jau paskaidrot ka vīrusi nav baktērijas, bet redzams bez šarlatānu viģikiem vairs neko saprātīgu nespēj uzsūkt :)
31.marts 2020, 13:49 | links
 
Sven gudriem cilvēkiem krīzes nav ddd
31.marts 2020, 13:25 | links
 
Sven gudriem cilvēkiem krīzes nav ddd
31.marts 2020, 13:25 | links
 
toni,tie ķiploki jau nu nav nekāda panaceja,es viņus lietoju uzturā tāpēc ka garšo,bet tāpat ik pa 4-5 gadi nogāžos ar gripu.Nevajag jau pārspīlēt to produktu brīnumspējas
31.marts 2020, 13:21 | links
 
Maskavā tik tālu nonākuši,kair ieviesuši komendantstundu.
Visvairāk mani izbrīna tas,ka tiek ieviesti visādi ierobežojumi,bet izglītot un informēt tautu par to ,kādu dabīgu pārtiku ar bakterificīdām īpašībam un kas visiem ir piejama ieteicams lietot,neviena vārda...Tas vien jau liek aizdomāties...
Tādi produkti kā ķiploki,ingvers ,arī spirts utt.praktiski netiek reklamēti..Ar spirtu tik iesaka rokas apslaucīt...:))
31.marts 2020, 13:15 | links
 
https://youtu.be/PXlcy4jQn74

krīze daudz ko saliks pa vietām
31.marts 2020, 13:13 | links
 
Mūdzi,Toņa kungam vienmēr ir taisnība...:)
31.marts 2020, 13:05 | links
 
Kur tad mans draugs šmigucis ir nosvīdis? Laikam jau sāk aizdomāties un to šarlatānu klipus studē...:))
31.marts 2020, 13:02 | links
 
Situācija sūdīga. Paziņam — uzņēmējam, Vid atteica dīkstāves pabalstus, šobrīd izskatās, ka valsts nevis vēlas palīdzēt, bet gan rok augšā vairāku gadu vecus papīrus un meklē mazāko iemeslu, lai nekas nebūtu jāizmaksā. Ap 50 darbinieki paliek bez ienākumiem. Un pats labākais ir tas, ka pēc dīkstāves pabalstu atteikuma, uzņēmums nedrīkst mēnesi uzteikt darbu darba ņēmējiem, līdz ar to mēnesi nespīd arī bezdarbnieku pabalsti. Bet kā lai cilvēki tālāk dzīvo? Valsts aizklapēja uzņēmumu ciet, neļāva pulcēties, kā lai samaksā cilvēkiem algu? Ko teikt darbiniekiem, kas tagad paliek bez iztikas līdzekļiem? Izskatās, ka Toņa kungam, kaut kur visā šajā ziņā arī ir kāda taisnība, kādam šis viss haoss ir izdevīgs.
31.marts 2020, 13:01 | links
 
uldiņ,ņaa,es rindā aiz raihuča stāvu....:)
31.marts 2020, 12:41 | links
 
Tur jau tā lieta,ka esam atkarīgi no tā viedokļa ko mums no augšās nolaidīs.Tā saucamajos krievu laikos nekas tāds nebūtu noticis.Tagadiņ arī šamie ir atkarīgi no tā viedokļa, ko no augšas nolaidīs...
Sākumā turējās diezgan neatkarīgi,tagadiņ pasaules globālie saimnieki šiem piekodināja,kušš...nenojauciet mūsu globālo plānu,spriedze ir jāturpina un jāpalielina...
Jānoved tas aitu bars līdz stāvoklim ,kad visi bailēs trīcēs,un tad varēs savus globālos plānus vieglāk bīdīt...
31.marts 2020, 12:40 | links
 
Uldiņ,nezinu ,varūt tur kaut kāds lodziņš esot...Pats tur neesmu mijis...

Malgomajfisk, 31.marts 2020, 12:26
kaut kad jau būsi,tad izstāsti pēc tam;)
31.marts 2020, 12:30 | links
 
Uldiņ,nezinu ,varūt tur kaut kāds lodziņš esot...Pats tur neesmu mijis...
31.marts 2020, 12:26 | links
 
Jā,nevaru saprast,kā būtu labāk ,vai šeit nīkuļot,vai tur copēt un jaunas vietas atklāt...Vienīgi šnabis tur jūtami dārgaks,sāpīgāk pa kabatu sistu...
Bet nu ir kā ir,vismaz iedomīgajam pūslim nervus padrāzīšu...A varbūt kaut ko sāks saprast un aizdomāsies...:)
31.marts 2020, 12:23 | links
 
Man čoms krematorijas direktors,šams saka,kad iemaucot to lielo elektro špānungu,tad līķīši no zārkiem ārā lecot...Labs skats esot...

Malgomajfisk, 31.marts 2020, 10:02
nez ka viņš to redz,sēž krāsnī??:DD
31.marts 2020, 12:20 | links
 
Jānīti, laid baigo viedo veci bet patiesībā ... . Labi neizteikšos. Tik brīnos, kā vari vadīt uzņēmumu, ja nodokļu lietas, un ne tikai, Tev kā “Ķīnas ābece”.
Kļūsti pieaudzis. Kā tāds bērnudārznieks, ja nezin atbildi, uzmet lūpiņu un sāk apsaukāties.
Starp citu, man ļoti svarīgi lai tādi kā Tu, ievērotu spēles noteikumus. No tā man atkarīgs ikmēneša pīkšķis glaudāmajā!
31.marts 2020, 11:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager