Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Mandarīn,gribi vai negrii,bet sanāk maksāt abās valstīs.Gan pvn,gan par komunālajiem,gan par īpašumiem..Vieni izdevumi...
31.marts 2020, 00:05 | links
 
Malgomajfisk [30.03.20]: Jā raihuci,jūtu tev tā nodokļu nomaksas tēma dziļi aizķēra..:D
Tak beidzot nomaksā ,un guli mierīgi...
Negribeeju, bet savajadzeejaas paprasiit-Toni, kaa tu maksaa nodokljus un kuraa valstii. Latvijaa vai Zviedrijaa?
30.marts 2020, 23:59 | links
 
Jaunie gurķi,ja to veco savoku nebūtu,jūs fāteru kulītēs vēl bezpalīdzīgi kratītos...)
30.marts 2020, 23:57 | links
 
Jā raihuci,jūtu tev tā nodokļu nomaksas tēma dziļi aizķēra..:D
Tak beidzot nomaksā ,un guli mierīgi...
30.marts 2020, 23:53 | links
 
Viens tirgo "kroļikus" , otrs-par Eiropas naudu uzaudzētas zemenes, trešais ved uz svešu valsti klientus, ķer svešas valsts zivis, nemaksā tai valstij ne kapeikas, bet tieši šie ir personāži, kuri visvairāk runā par godīgu nodokļu nomaksu! Vecie nolāpītie sovoku liekuļi, kad jūs beidzot apsprāgsiet...

raihs, 30.marts 2020, 23:19

Un es domāju, ka man vienīgajam vecie sovoki kretinizē! :)) Vēl viņu daudz..
30.marts 2020, 23:51 | links
 
raihs [30.03.20]: apelsins [16m]: raihs [16m]: Viens tirgo "kroļikus" , otrs-par Eiropas naudu uzaudzētas zemenes, trešais ved uz svešu valsti klientus, ķer svešas valsts zivis, nemaksā tai valstij ne kapeikas, bet tieši šie ir personāži, kuri visvairāk runā par godīgu nodokļu nomaksu! Vecie nolāpītie sovoku liekuļi, kad jūs beidzot apsprāgsiet...Raih, ko tu tur cepies!! Liekuljus neapkausi, muljkjus nepaarliecinaasi, samociitos nesaarsteesi. Man pat skjiet, ka vinji valda paar pasauli, ne masoni un kjirzakacis.
Matrix... Lielisks stāsts, manuprāt...
Jā!
30.marts 2020, 23:51 | links
 
Tas par tiem kroļikiem...)
30.marts 2020, 23:49 | links
 
Pfuu,tas laikam bij Villītim domāts...
30.marts 2020, 23:48 | links
 
Viens mierinājums,sakarā ar laika izmaiņām,vasaras paliek garākas,sami ātrāk sāks kustēties,varbūt tādu mudaku kā raihujancis te mazāk grozīsies...
30.marts 2020, 23:42 | links
 
Bruņčik,starp citu,sen nav tie kroļiki āsti,taisam barteri pret pāļukiem...:)
30.marts 2020, 23:37 | links
 
apelsins [30.03.20]: raihs [16m]: Viens tirgo "kroļikus" , otrs-par Eiropas naudu uzaudzētas zemenes, trešais ved uz svešu valsti klientus, ķer svešas valsts zivis, nemaksā tai valstij ne kapeikas, bet tieši šie ir personāži, kuri visvairāk runā par godīgu nodokļu nomaksu! Vecie nolāpītie sovoku liekuļi, kad jūs beidzot apsprāgsiet...Raih, ko tu tur cepies!! Liekuljus neapkausi, muljkjus nepaarliecinaasi, samociitos nesaarsteesi. Man pat skjiet, ka vinji valda paar pasauli, ne masoni un kjirzakacis.
Matrix

... Lielisks stāsts, manuprāt...
30.marts 2020, 23:37 | links
 
raihs [30.03.20]: Viens tirgo "kroļikus" , otrs-par Eiropas naudu uzaudzētas zemenes, trešais ved uz svešu valsti klientus, ķer svešas valsts zivis, nemaksā tai valstij ne kapeikas, bet tieši šie ir personāži, kuri visvairāk runā par godīgu nodokļu nomaksu! Vecie nolāpītie sovoku liekuļi, kad jūs beidzot apsprāgsiet...
Raih, ko tu tur cepies!! Liekuljus neapkausi, muljkjus nepaarliecinaasi, samociitos nesaarsteesi. Man pat skjiet, ka vinji valda paar pasauli, ne masoni un kjirzakacis.
Matrix
30.marts 2020, 23:34 | links
 
:) Raihuci ,atslābsti,ja šitā satrauksies tad ar sirds klapi ātrāk aiziesi kā tie vecie savoki...:)D
Par aknu cirozi nemaz nerunājot...:DDD
30.marts 2020, 23:33 | links
 
Viens tirgo "kroļikus" , otrs-par Eiropas naudu uzaudzētas zemenes, trešais ved uz svešu valsti klientus, ķer svešas valsts zivis, nemaksā tai valstij ne kapeikas, bet tieši šie ir personāži, kuri visvairāk runā par godīgu nodokļu nomaksu! Vecie nolāpītie sovoku liekuļi, kad jūs beidzot apsprāgsiet...
30.marts 2020, 23:19 | links
 
Es taa sarunas uztureeshanai..
ZORGE, Krievijaa saakas baigais Pizdec!! Nesaprotu kaa vinji izkontrolees shashlik, tusovki un diskotjeki..
Ocjag budjet sovsem rjadom
30.marts 2020, 23:19 | links
 
raihs [30.03.20]: willijs [48m]: Malgomajfisk [17m]: Kāds tur darba devējs? Šam ķer žaņus un tirgo,pašnodarbinātais...)Ne Toni, ne!
Кроликов развожу)))Un tu par tiem kroļikiem vai žaņiem nodokļus pilnā mērā nomaksā, divkosi? Kā mani kretinē šie sovoki...
Tu uz sevi urla/savok paskaties. :DDDD
30.marts 2020, 23:18 | links
 
apelsins [30.03.20]: svens76 [10m]: Dievs nedod, tāds papadoss sanāktu...Paldies, Dakter, viss ir relatiivs un mees pilniigi noteikti visi mirsim..
protams, ka mirsim:)
30.marts 2020, 23:13 | links
 
svens76 [30.03.20]: Dievs nedod, tāds papadoss sanāktu...
Paldies, Dakter, viss ir relatiivs un mees pilniigi noteikti visi mirsim..
30.marts 2020, 23:09 | links
 
raihs [30.03.20]: willijs [36m]: Malgomajfisk [17m]: Kāds tur darba devējs? Šam ķer žaņus un tirgo,pašnodarbinātais...)Ne Toni, ne!
Кроликов развожу)))Un tu par tiem kroļikiem vai žaņiem nodokļus pilnā mērā nomaksā, divkosi? Kā mani kretinē šie sovoki...
Jã čabulít! Bet zivis netirgoju)))
Elpoju mierígi, bet Jús pacepjaties gan)))
Pipecitis lénãm atnãks)))
30.marts 2020, 23:06 | links
 

Dievs nedod, tāds papadoss sanāktu...
30.marts 2020, 23:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager