Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
willijs [30.03.20]: svens76 [22m]: :))Danilãns teica - Lai dzívo pohas! Ja nebútu pohu visi bútu nodzérušies)))
Willij, bet tagad gan nesamiizies no Raiha..
Raksti kaa ir par tiem biznesiem ibiomakj
30.marts 2020, 22:56 | links
 
willijs [30.03.20]: Malgomajfisk [17m]: Kāds tur darba devējs? Šam ķer žaņus un tirgo,pašnodarbinātais...)Ne Toni, ne!
Кроликов развожу)))
Un tu par tiem kroļikiem vai žaņiem nodokļus pilnā mērā nomaksā, divkosi? Kā mani kretinē šie sovoki...
30.marts 2020, 22:43 | links
 
willijs [30.03.20]: svens76 [8m]: :))Danilãns teica - Lai dzívo pohas! Ja nebútu pohu visi bútu nodzérušies)))
Uiiiliijj, tu neatbildeeji par savu Darbdeveejbiznesiju..
Nu es cepu Suuskruuziites, tas ir skaidrs, bet tu!!??
30.marts 2020, 22:41 | links
 

:))
30.marts 2020, 22:38 | links
 
svens76 [30.03.20]: :))
Danilãns teica - Lai dzívo pohas! Ja nebútu pohu visi bútu nodzérušies)))
30.marts 2020, 22:37 | links
 
willijs [30.03.20]: apelsins [15m]: willijs [10m]: apelsins [13m]: willijs [13m]: apelsins [59m]: apelsins [20:51]: Heij, Willij, man kruuziites ne suuda nepeerk. Nu ko man dariit, ubagot tagad!!Uiliij, zinu, ka centiisies rakstiit no riita! Eh, atbildeeshu, Expert!Pãrorientéjies uz zãrku biznesu)))
Runã ka búšot noiets!?
Vél var kert un tirgot zivis, šút aisargmaskas?
Valkãt garãm apenes aizsienot galos saites?
Vai vnk sédét mãjãs un kost)))
Viedi viri saka ka aknas iet bojã reizé ar vírusu)))Eh, Willij, protams, ka pareizi.
Bet drusku nomiizi , ne?!No kã?
Paldies auglít!)))
Pačurãt biju! D
Atbaidijies esmu gana)))
Tikai nezinu no kã?
Pačukstési? Lai zinu no kã man jãbaidãs)))Willij, saakam ar tavu uznjeemeejdarbiibu. Ko tagad dari. Skaidrs, ka vairs neesi vnk paardeveejs, bet, skiet, ka darbadeveejs. Kaadaa nozaree?Ar Tavu bezgala laipno atlauju neiesaistíšos neauglígãs diskusijãs)))
Šeitan gana expertu un tã...
Ir tikai divas lietas uz šís pasaules kuras spéj man sačakarét noskanojumu - súdíga cope un sievietes!
Viss pãréjais ir pupu mizas)))
Rit jauku laiku sola... Copét jâbrauc un péc tam sievietes)))
Nu, jaa, taa ir, bet vnk jautaajums - darba njeemeejs, darba deveejs, ja, jaa, tad padalies ar nozari un, cik veilsmiigi tagad rauj
30.marts 2020, 22:32 | links
 

:))
30.marts 2020, 22:31 | links
 
willijs [30.03.20]: apelsins [14m]: willijs [10m]: apelsins [13m]: willijs [13m]: apelsins [59m]: apelsins [20:51]: Heij, Willij, man kruuziites ne suuda nepeerk. Nu ko man dariit, ubagot tagad!!Uiliij, zinu, ka centiisies rakstiit no riita! Eh, atbildeeshu, Expert!Pãrorientéjies uz zãrku biznesu)))
Runã ka búšot noiets!?
Vél var kert un tirgot zivis, šút aisargmaskas?
Valkãt garãm apenes aizsienot galos saites?
Vai vnk sédét mãjãs un kost)))
Viedi viri saka ka aknas iet bojã reizé ar vírusu)))Eh, Willij, protams, ka pareizi.
Bet drusku nomiizi , ne?!No kã?
Paldies auglít!)))
Pačurãt biju! D
Atbaidijies esmu gana)))
Tikai nezinu no kã?
Pačukstési? Lai zinu no kã man jãbaidãs)))Willij, saakam ar tavu uznjeemeejdarbiibu. Ko tagad dari. Skaidrs, ka vairs neesi vnk paardeveejs, bet, skiet, ka darbadeveejs. Kaadaa nozaree?Ar Tavu bezgala laipno atlauju neiesaistíšos neauglígãs diskusijãs)))
Šeitan gana expertu un tã...
Ir tikai divas lietas uz šís pasaules kuras spéj man sačakarét noskanojumu - súdíga cope un sievietes!
Viss pãréjais ir pupu mizas)))
Rit jauku laiku sola... Copét jâbrauc un péc tam sievietes)))

Necepies, sievietes nekur nepazudīs. :))))
30.marts 2020, 22:31 | links
 
Malgomajfisk [30.03.20]: Kāds tur darba devējs? Šam ķer žaņus un tirgo,pašnodarbinātais...)
Ne Toni, ne!
Кроликов развожу)))
30.marts 2020, 22:29 | links
 
apelsins [30.03.20]: willijs [10m]: apelsins [13m]: willijs [13m]: apelsins [59m]: apelsins [20:51]: Heij, Willij, man kruuziites ne suuda nepeerk. Nu ko man dariit, ubagot tagad!!Uiliij, zinu, ka centiisies rakstiit no riita! Eh, atbildeeshu, Expert!Pãrorientéjies uz zãrku biznesu)))
Runã ka búšot noiets!?
Vél var kert un tirgot zivis, šút aisargmaskas?
Valkãt garãm apenes aizsienot galos saites?
Vai vnk sédét mãjãs un kost)))
Viedi viri saka ka aknas iet bojã reizé ar vírusu)))Eh, Willij, protams, ka pareizi.
Bet drusku nomiizi , ne?!No kã?
Paldies auglít!)))
Pačurãt biju! D
Atbaidijies esmu gana)))
Tikai nezinu no kã?
Pačukstési? Lai zinu no kã man jãbaidãs)))Willij, saakam ar tavu uznjeemeejdarbiibu. Ko tagad dari. Skaidrs, ka vairs neesi vnk paardeveejs, bet, skiet, ka darbadeveejs. Kaadaa nozaree?
Ar Tavu bezgala laipno atlauju neiesaistíšos neauglígãs diskusijãs)))
Šeitan gana expertu un tã...
Ir tikai divas lietas uz šís pasaules kuras spéj man sačakarét noskanojumu - súdíga cope un sievietes!
Viss pãréjais ir pupu mizas)))
Rit jauku laiku sola... Copét jâbrauc un péc tam sievietes)))
30.marts 2020, 22:25 | links
 
apelsins [30.03.20]: willijs [11m]: apelsins [13m]: willijs [13m]: apelsins [59m]: apelsins [20:51]: Heij, Willij, man kruuziites ne suuda nepeerk. Nu ko man dariit, ubagot tagad!!Uiliij, zinu, ka centiisies rakstiit no riita! Eh, atbildeeshu, Expert!Pãrorientéjies uz zãrku biznesu)))
Runã ka búšot noiets!?
Vél var kert un tirgot zivis, šút aisargmaskas?
Valkãt garãm apenes aizsienot galos saites?
Vai vnk sédét mãjãs un kost)))
Viedi viri saka ka aknas iet bojã reizé ar vírusu)))Eh, Willij, protams, ka pareizi.
Bet drusku nomiizi , ne?!No kã?
Paldies auglít!)))
Pačurãt biju! D
Atbaidijies esmu gana)))
Tikai nezinu no kã?
Pačukstési? Lai zinu no kã man jãbaidãs)))Willij, saakam ar tavu uznjeemeejdarbiibu. Ko tagad dari. Skaidrs, ka vairs neesi vnk paardeveejs, bet, skiet, ka darbadeveejs. Kaadaa nozaree?
Willij, es tachu tev neprasu UR izzinju, bet tavi pazinjas neljaus tev sadirst!
30.marts 2020, 22:23 | links
 
Kāds tur darba devējs? Šam ķer žaņus un tirgo,pašnodarbinātais...)
30.marts 2020, 22:22 | links
 
willijs [30.03.20]: apelsins [13m]: willijs [13m]: apelsins [59m]: apelsins [20:51]: Heij, Willij, man kruuziites ne suuda nepeerk. Nu ko man dariit, ubagot tagad!!Uiliij, zinu, ka centiisies rakstiit no riita! Eh, atbildeeshu, Expert!Pãrorientéjies uz zãrku biznesu)))
Runã ka búšot noiets!?
Vél var kert un tirgot zivis, šút aisargmaskas?
Valkãt garãm apenes aizsienot galos saites?
Vai vnk sédét mãjãs un kost)))
Viedi viri saka ka aknas iet bojã reizé ar vírusu)))Eh, Willij, protams, ka pareizi.
Bet drusku nomiizi , ne?!No kã?
Paldies auglít!)))
Pačurãt biju! D
Atbaidijies esmu gana)))
Tikai nezinu no kã?
Pačukstési? Lai zinu no kã man jãbaidãs)))
Willij, saakam ar tavu uznjeemeejdarbiibu. Ko tagad dari. Skaidrs, ka vairs neesi vnk paardeveejs, bet, skiet, ka darbadeveejs. Kaadaa nozaree?
30.marts 2020, 22:14 | links
 
Smieklīgi jau tie zārki izskatās, dizainiski. Tīri sadzīviski, pat tīri ok.
Pēdējo notikumu iedvesmots viendien ielīdu garāžā, saliku pie kustamajām mantām uzlīmītes ar cipariem, lai vismaz ir aptuvenā nojauta par ātrās realizācijas cenām, tīri neko summiņa salasījās.
Laiki skarbi.
:)
30.marts 2020, 22:13 | links
 
apelsins [30.03.20]: willijs [13m]: apelsins [59m]: apelsins [20:51]: Heij, Willij, man kruuziites ne suuda nepeerk. Nu ko man dariit, ubagot tagad!!Uiliij, zinu, ka centiisies rakstiit no riita! Eh, atbildeeshu, Expert!Pãrorientéjies uz zãrku biznesu)))
Runã ka búšot noiets!?
Vél var kert un tirgot zivis, šút aisargmaskas?
Valkãt garãm apenes aizsienot galos saites?
Vai vnk sédét mãjãs un kost)))
Viedi viri saka ka aknas iet bojã reizé ar vírusu)))Eh, Willij, protams, ka pareizi.
Bet drusku nomiizi , ne?!
No kã?
Paldies auglít!)))
Pačurãt biju! D
Atbaidijies esmu gana)))
Tikai nezinu no kã?
Pačukstési? Lai zinu no kã man jãbaidãs)))
30.marts 2020, 22:12 | links
 
willijs [30.03.20]: apelsins [20:59]: apelsins [20:51]: Heij, Willij, man kruuziites ne suuda nepeerk. Nu ko man dariit, ubagot tagad!!Uiliij, zinu, ka centiisies rakstiit no riita! Eh, atbildeeshu, Expert!Pãrorientéjies uz zãrku biznesu)))
Runã ka búšot noiets!?
Vél var kert un tirgot zivis, šút aisargmaskas?
Valkãt garãm apenes aizsienot galos saites?
Vai vnk sédét mãjãs un kost)))
Viedi viri saka ka aknas iet bojã reizé ar vírusu)))

:)))
30.marts 2020, 22:01 | links
 
willijs [30.03.20]: apelsins [59m]: apelsins [20:51]: Heij, Willij, man kruuziites ne suuda nepeerk. Nu ko man dariit, ubagot tagad!!Uiliij, zinu, ka centiisies rakstiit no riita! Eh, atbildeeshu, Expert!Pãrorientéjies uz zãrku biznesu)))
Runã ka búšot noiets!?
Vél var kert un tirgot zivis, šút aisargmaskas?
Valkãt garãm apenes aizsienot galos saites?
Vai vnk sédét mãjãs un kost)))
Viedi viri saka ka aknas iet bojã reizé ar vírusu)))
Eh, Willij, protams, ka pareizi.
Bet drusku nomiizi , ne?!
30.marts 2020, 21:59 | links
 
apelsins [30.03.20]: apelsins [20:51]: Heij, Willij, man kruuziites ne suuda nepeerk. Nu ko man dariit, ubagot tagad!!Uiliij, zinu, ka centiisies rakstiit no riita! Eh, atbildeeshu, Expert!
Pãrorientéjies uz zãrku biznesu)))
Runã ka búšot noiets!?
Vél var kert un tirgot zivis, šút aisargmaskas?
Valkãt garãm apenes aizsienot galos saites?
Vai vnk sédét mãjãs un kost)))
Viedi viri saka ka aknas iet bojã reizé ar vírusu)))
30.marts 2020, 21:56 | links
 
par tam nelaimigajam vimbam.protams ka Latvijas udenos,gan jura,gan upes,vinu ir pietiekami.un sugas izzusana nu nekadi nedraud.norma - 5 vimbas ir stipri parspileta.noteikti varetu but vairak. vai tikai izmera ierobezojums.man ir pilnīgi vienalga ,ja kāds noker vairak.es par to galigi neiespringstu. par tam prasmem.vimba nav mana sapnu zivs.ir citas zivis,kuras es keru labpratak.un ari zinu par vinam daudz.noteikti ir cilveki,kuri vimbam pievers vairak uzmanibas un noteikti makskere vinas labak. neraugoties uz to,ka vimba nav prioritate,man ir gadijies,es domaju pie labveligiem apstakliem, nokert 10 - 15 vimbas stunda.vienigi tada gadijuma es partraucu vinas kert.vienkarsi paliek neinteresanti.man nav tieksmes novilkties.es pazistu dzekus kuri grib novilkties.nu lai velk.tiem,kas te man megina uzbraukt es pajautasu - vai tad nevar but cita filosofija?vai tad obligati ir janovelkas kamēr rokas stivas un mugura slapja?un pec tam jalielas?BrunoL labi pateica - ir japriecajas ka visi negrib pilnveidoties un kert 250 vimbas.es jau teicu,ka varbut dazada pieeja.jaa,es ari redzu,ka veci sez mietiem un nevas spolem.nu un? varbut viniem taa patik.kaut kada nostalgija varbut. es viniem neko neparmetu.par tevi raih.tu iedomajies ,ka esi pasaules naba un brinumberns. un ka tavs viedoklis ir vienigais pareizais.tu dzili maldies.patiesiba tu esi galigi truls un stulbs vecis.
30.marts 2020, 21:30 | links
 
BrunoL [30.03.20]: Apelsīn, uz laukiem!
Bruno, bet kaa tu vareeji tik traapigi
30.marts 2020, 21:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager