Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Puiķiņi,norijiet tak savu žulti,uzlieciet maskas un tupiet savā iezombētajā pasaulītē...Pa lielam jau dzīve ir skaista,nav tām visām huiņām īpašu nozīmi jāpievērš.Es tam pievēršos ar smaidu,ko ar ījums novēlu.
Un vispār ,puiķi,par ko tad cepaties? Jūs tak manus murgus nemaz neskataties?.,DDD
29.marts 2020, 23:07 | links
 
tagad nav vairs problēmu artiem braukt,kur gribi.

Zorge07, 29.marts 2020, 21:58
Es saprotu no tava teksta ka tikai Arti drīkst braukt ar elektromotoriem,Jankas un citi nevar??:DDD
29.marts 2020, 23:00 | links
 
Vecene labi griež..:) Ir vērts noskatīties...
29.marts 2020, 22:52 | links
 
Es tak saku,ka vecais idiots iet,,sviestā,,Ir kāds kurš šajā sadaļā vispār piebiedrojās Toņa sazvērestības teorijām,šaubos!
29.marts 2020, 22:48 | links
 
vajag samesties angļu valodas kursiem malgomajsk, savādāk viņam sarežģīti lasīt ko jēdzīgāku. Ru vairāk patīk sapņot nekā dzīvot realitātē.
29.marts 2020, 22:46 | links
 
Ievērojiet- jo vairāk tajos krievu murgos "grādu" - "akadēmiķis, profesors, laureāts, stipendiāts, zinātņu kandidāts", utt, jo debīlāks tas ārprāts, ko viņi nes... A tonim neko-apbrīnā atkarās žoklis un uz priekšu-copy&paste visur un visiem...
29.marts 2020, 22:36 | links
 
Malgomajfisk [29.03.20]: Speciāli šmigucim...
https://youtu.be/aLl6qz9Eu04?t=604 ko
Kārtējă vatņiku šarlatănu vecene, kas nes kārtējo bulšitu...
29.marts 2020, 22:19 | links
 
Malgomajfisk [29.03.20]: Par to kroņvīrusu.Ļoti loģiska intervija ar speciālistu.
(man jau tā žurnāliste dikti patika...)https://youtu.be/0EEHq9JhUhc?t=4
Šodien pie mums ciemos " medicīnas zinātņu doktors", "profesors", "akadēmiķis", "epidemioloģijas un profilaktiskās medicīnas speciālists"...
Normāla cilvēka rrakcija-viss, pietiek, slēdzam laukā... Bet nē...
Vecais antons gan klausīsies muti pavēris, mās ar galvu, un teiks "cik vieds cilvēks, cik gudri vārdi"... NU KĀ VAR BŪT TIK STULBI CILVĒKI!? Neticami, vienkārši neticami...
29.marts 2020, 22:17 | links
 
Speciāli šmigucim...
https://youtu.be/aLl6qz9Eu04?t=604
29.marts 2020, 22:13 | links
 
svens76 [29.03.20]: raihs [15m]: ... un es savukārt pateicu, ka zivju skaitam šajā stāstā nav nekādas nozīmes-neesam jau menti, lai skaitītu zivis, kuru ir miljoniem zem ūdens! Un kuras noteikti nav vērts ierobežot pēc noteikumiem! Piemēram, absudrds Salacā- norma 2 vimbas! Divas, ibio!
Mana stāsta sāls ir apstāklī, cik gan daudz mums apkārt ir bjorgvinu, kuri nevar un pat negrib neko uzlabot sava hobija prasmēs, lai noķertu vairāk, īpaši ja redzi, ka kaimiņš noķer ne tikai 10, bet gan 100 reizes vairāk zivju!tās ir tā saucamās copes nianses. un varbūt pat labi, ka visi viņās neiedziļinās:)
Redz, tāpēc arī tādos sūdos dzīvojam, ka neiedziļinās.
Vienu spilgtu piemēru varu minēt: 90to beigās jau nopirku elektomotoru. Viss super, bet vairums ,, nevarēja tādu atļauties,, tad nu MN bija liegums ar tiem pārvietoties pa Babīti, Enguri u.c ezeriem.Argumentācija: ar šiem motoriem izbraukā ezeru un izķer vairāk zivis,kā tad kurš ar airiem vico. Gāja laiks, motori palika lētāki, naudas cilvēkiem vsirāk un paskat,tagad nav vairs problēmu artiem braukt,kur gribi.
Vai nav klaunu valsts un likumi? Un tāpat ar vimbām,kas nemāk noķert tam liekas, ka piecas jau ir gana daudz. :)))))
29.marts 2020, 21:58 | links
 
svens76 [29.03.20]: raihs [17m]: ... un es savukārt pateicu, ka zivju skaitam šajā stāstā nav nekādas nozīmes-neesam jau menti, lai skaitītu zivis, kuru ir miljoniem zem ūdens! Un kuras noteikti nav vērts ierobežot pēc noteikumiem! Piemēram, absudrds Salacā- norma 2 vimbas! Divas, ibio!
Mana stāsta sāls ir apstāklī, cik gan daudz mums apkārt ir bjorgvinu, kuri nevar un pat negrib neko uzlabot sava hobija prasmēs, lai noķertu vairāk, īpaši ja redzi, ka kaimiņš noķer ne tikai 10, bet gan 100 reizes vairāk zivju!tās ir tā saucamās copes nianses. un varbūt pat labi, ka visi viņās neiedziļinās:)

Protams, ka labi, citādi vimbu populācijai iestātos "*izģez"! bjorgvinveidīgie ar pāris zivīm dienā skādi populācijai jau nu noteikti nenodarīs! Bet tā visa aprobežotība man atgādina šo:
29.marts 2020, 21:57 | links
 
Priecājaties, ka ne katram vēlme un spējas iedziļināties copes procesos.
29.marts 2020, 21:53 | links
 
Par to kroņvīrusu.Ļoti loģiska intervija ar speciālistu.
(man jau tā žurnāliste dikti patika...)https://youtu.be/0EEHq9JhUhc?t=4
29.marts 2020, 21:40 | links
 
raihs [29.03.20]: ... un es savukārt pateicu, ka zivju skaitam šajā stāstā nav nekādas nozīmes-neesam jau menti, lai skaitītu zivis, kuru ir miljoniem zem ūdens! Un kuras noteikti nav vērts ierobežot pēc noteikumiem! Piemēram, absudrds Salacā- norma 2 vimbas! Divas, ibio!
Mana stāsta sāls ir apstāklī, cik gan daudz mums apkārt ir bjorgvinu, kuri nevar un pat negrib neko uzlabot sava hobija prasmēs, lai noķertu vairāk, īpaši ja redzi, ka kaimiņš noķer ne tikai 10, bet gan 100 reizes vairāk zivju!
tās ir tā saucamās copes nianses. un varbūt pat labi, ka visi viņās neiedziļinās:)
29.marts 2020, 21:39 | links
 
... un es savukārt pateicu, ka zivju skaitam šajā stāstā nav nekādas nozīmes-neesam jau menti, lai skaitītu zivis, kuru ir miljoniem zem ūdens! Un kuras noteikti nav vērts ierobežot pēc noteikumiem! Piemēram, absudrds Salacā- norma 2 vimbas! Divas, ibio!
Mana stāsta sāls ir apstāklī, cik gan daudz mums apkārt ir bjorgvinu, kuri nevar un pat negrib neko uzlabot sava hobija prasmēs, lai noķertu vairāk, īpaši ja redzi, ka kaimiņš noķer ne tikai 10, bet gan 100 reizes vairāk zivju!
29.marts 2020, 21:35 | links
 
svens76 [29.03.20]: raihs [13m]: Vēlreiz mēģināšu sagremot bjorgvinveidīgajiem sava posta būtību. Nav svarīgs vimbu skaits- 250, 350, vai 1000 vimbas- tas skaits apliecina vien to, ka šīs sugas zivis nu noteikti nav apdraudētas. Pirmkārt-pārmest cilvēkam izcilību ir totāli absurdi!
Otrkārt- nevienam nav vajadzīgas 250 vimbas- tāds skaits pat tehniski nav utilizējams! Dienā 120 zivis-normāli, ja sadala pa stundām-iemet-uzpīpē- izvelc... Var arī nemest, ja apnīk...
Stāsta sāls ir apstāklī, ka blakus nevelk neviens!!! Un pat necenšas saprast, kādēļ! Vismaz personiski es, ja mans kompanjons noķer 2-3 zivis(runāju par lašveidīgajiem) , un es neko, tad noteikti sāku cepties,wtf, kādēļ tā! Ko ne tā daru, vai ko ne tā metu! Tikai normāli-izziņas process! Bet lai paliktu vienaldzīgs uz faktu, ka copmanis blakus noķer 100x vairāk zivju, to es nekad nesapratīšu! Tas lai paliek bjorgvinveidīgajiem...un neticu, ka te ir kāds, kurš pusstundā noķēris normu, dotos mājās:) nu tikai nevajag:)
Nja, ar to vimbu ,, normu,, ir kaut kādi dubultie standarti, kā ar daudz ko mūsu valstī. Ar tīkliem/ murdiem vsr vilkt bez mēra un skaita, bet copmanis vulgaris, ja paņem vairāk par ,, mistisko normu,, ir noziedzinieks. Nav runa par 200+ , bet tai pašos igauņos ir tkai mēra ierobežojums.
29.marts 2020, 21:32 | links
 
Zorge07 [29.03.20]: svens76 [28m]: Zorge07 [35m]: svens76 [30m]: Zorge07 [18m]: svens76 [15m]: Bjorgvins [16m]: nu visi cepas par 250 vimbam.es sava komentara neteicu ne ka neticu,ne ka slikts vai labs makskernieks,ne slikts vai labs cilveks.es vienkarsi pajautaju kapec cilvekam vajag nokert 250 vimbas ? kada ir motivacija?uz to raihs nebija spejigs atbildet.kaa parasti.sakarigu atbildi pa siem gadiem no vina neesmu redzejis.jaa.Andreiko normali pateica,ka zina to cilveku,ka viņš tik tiesam ta ker. nu labi.cepuri nost.malacis.nu bet jautajums paliek - kapec? divas dienas non stopa kapat vimbas. nu jabut motivacijai.Svenam - 100 asaru galvas nav nekas pardabisks.un nevienam nav nepieciesams uzskatit tevi par idiotu.es pats pedejos 15 gadus keru asarus kaa merka zivi.tikai nevajag citus saukt par idiotiem.tad neliec idiotiskus komentārus. nekā personīga. ne asakas!Tas ir tavs subjektīvais viedoklis, jo galvenais demagogs un tukšpļūtis raihs teiktu: viņam ir savs viedoklis.
:DDDDDvisiem te ir viedoklis. un tas ir normāliTad kāpēc, viņa viedokli nosauc par idiotisku, bet raiha ir ,, dziļi intelektuāli un balstīti uz pārnaudītiem faktiem,,.
:DDDDnevienu brīdi neesmu teicis ka raiha viedoklis ir dziļi intelektuāls:)Bet viņa ,, viedokli,, par idiotisku neesi formulējis. :)
Labi, lai tad paliek uz katra sirdsapziņas, viedokļu dziļums.
Par copi.
bjogrvins konkrēti pateica, ka copmanim, kurš noķer 250 vimbas ir garīgās veselības problēmas. tāpēc pateicu, ka komentārs ir idiotisks. tas ir mans viedoklis, un pie tā arī paliksim:)
29.marts 2020, 21:22 | links
 
raihs [29.03.20]: Vēlreiz mēģināšu sagremot bjorgvinveidīgajiem sava posta būtību. Nav svarīgs vimbu skaits- 250, 350, vai 1000 vimbas- tas skaits apliecina vien to, ka šīs sugas zivis nu noteikti nav apdraudētas. Pirmkārt-pārmest cilvēkam izcilību ir totāli absurdi!
Otrkārt- nevienam nav vajadzīgas 250 vimbas- tāds skaits pat tehniski nav utilizējams! Dienā 120 zivis-normāli, ja sadala pa stundām-iemet-uzpīpē- izvelc... Var arī nemest, ja apnīk...
Stāsta sāls ir apstāklī, ka blakus nevelk neviens!!! Un pat necenšas saprast, kādēļ! Vismaz personiski es, ja mans kompanjons noķer 2-3 zivis(runāju par lašveidīgajiem) , un es neko, tad noteikti sāku cepties,wtf, kādēļ tā! Ko ne tā daru, vai ko ne tā metu! Tikai normāli-izziņas process! Bet lai paliktu vienaldzīgs uz faktu, ka copmanis blakus noķer 100x vairāk zivju, to es nekad nesapratīšu! Tas lai paliek bjorgvinveidīgajiem...
un neticu, ka te ir kāds, kurš pusstundā noķēris normu, dotos mājās:) nu tikai nevajag:)
29.marts 2020, 21:18 | links
 
svens76 [29.03.20]: Zorge07 [35m]: svens76 [30m]: Zorge07 [18m]: svens76 [15m]: Bjorgvins [16m]: nu visi cepas par 250 vimbam.es sava komentara neteicu ne ka neticu,ne ka slikts vai labs makskernieks,ne slikts vai labs cilveks.es vienkarsi pajautaju kapec cilvekam vajag nokert 250 vimbas ? kada ir motivacija?uz to raihs nebija spejigs atbildet.kaa parasti.sakarigu atbildi pa siem gadiem no vina neesmu redzejis.jaa.Andreiko normali pateica,ka zina to cilveku,ka viņš tik tiesam ta ker. nu labi.cepuri nost.malacis.nu bet jautajums paliek - kapec? divas dienas non stopa kapat vimbas. nu jabut motivacijai.Svenam - 100 asaru galvas nav nekas pardabisks.un nevienam nav nepieciesams uzskatit tevi par idiotu.es pats pedejos 15 gadus keru asarus kaa merka zivi.tikai nevajag citus saukt par idiotiem.tad neliec idiotiskus komentārus. nekā personīga. ne asakas!Tas ir tavs subjektīvais viedoklis, jo galvenais demagogs un tukšpļūtis raihs teiktu: viņam ir savs viedoklis.
:DDDDDvisiem te ir viedoklis. un tas ir normāliTad kāpēc, viņa viedokli nosauc par idiotisku, bet raiha ir ,, dziļi intelektuāli un balstīti uz pārnaudītiem faktiem,,.
:DDDDnevienu brīdi neesmu teicis ka raiha viedoklis ir dziļi intelektuāls:)
Bet viņa ,, viedokli,, par idiotisku neesi formulējis. :)
Labi, lai tad paliek uz katra sirdsapziņas, viedokļu dziļums.
Par copi.
29.marts 2020, 21:17 | links
 
Vēlreiz mēģināšu sagremot bjorgvinveidīgajiem sava posta būtību. Nav svarīgs vimbu skaits- 250, 350, vai 1000 vimbas- tas skaits apliecina vien to, ka šīs sugas zivis nu noteikti nav apdraudētas. Pirmkārt-pārmest cilvēkam izcilību ir totāli absurdi!
Otrkārt- nevienam nav vajadzīgas 250 vimbas- tāds skaits pat tehniski nav utilizējams! Dienā 120 zivis-normāli, ja sadala pa stundām-iemet-uzpīpē- izvelc... Var arī nemest, ja apnīk...
Stāsta sāls ir apstāklī, ka blakus nevelk neviens!!! Un pat necenšas saprast, kādēļ! Vismaz personiski es, ja mans kompanjons noķer 2-3 zivis(runāju par lašveidīgajiem) , un es neko, tad noteikti sāku cepties,wtf, kādēļ tā! Ko ne tā daru, vai ko ne tā metu! Tikai normāli-izziņas process! Bet lai paliktu vienaldzīgs uz faktu, ka copmanis blakus noķer 100x vairāk zivju, to es nekad nesapratīšu! Tas lai paliek bjorgvinveidīgajiem...
29.marts 2020, 21:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager