Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
https://youtu.be/Gu2JWSaWo4s?t=5
Naftas lietiņas,kas patreiz notiek pasaulē?
29.marts 2020, 20:59 | links
 
Zorge07 [29.03.20]: svens76 [30m]: Zorge07 [18m]: svens76 [15m]: Bjorgvins [16m]: nu visi cepas par 250 vimbam.es sava komentara neteicu ne ka neticu,ne ka slikts vai labs makskernieks,ne slikts vai labs cilveks.es vienkarsi pajautaju kapec cilvekam vajag nokert 250 vimbas ? kada ir motivacija?uz to raihs nebija spejigs atbildet.kaa parasti.sakarigu atbildi pa siem gadiem no vina neesmu redzejis.jaa.Andreiko normali pateica,ka zina to cilveku,ka viņš tik tiesam ta ker. nu labi.cepuri nost.malacis.nu bet jautajums paliek - kapec? divas dienas non stopa kapat vimbas. nu jabut motivacijai.Svenam - 100 asaru galvas nav nekas pardabisks.un nevienam nav nepieciesams uzskatit tevi par idiotu.es pats pedejos 15 gadus keru asarus kaa merka zivi.tikai nevajag citus saukt par idiotiem.tad neliec idiotiskus komentārus. nekā personīga. ne asakas!Tas ir tavs subjektīvais viedoklis, jo galvenais demagogs un tukšpļūtis raihs teiktu: viņam ir savs viedoklis.
:DDDDDvisiem te ir viedoklis. un tas ir normāliTad kāpēc, viņa viedokli nosauc par idiotisku, bet raiha ir ,, dziļi intelektuāli un balstīti uz pārnaudītiem faktiem,,.
:DDDD
nevienu brīdi neesmu teicis ka raiha viedoklis ir dziļi intelektuāls:)
29.marts 2020, 20:52 | links
 
Malgomajfisk [29.03.20]: Kā tiek pārvaldīta Krievija...Ak tie vatņiķi...
https://youtu.be/ACbPKgPQu48?t=4
Kārtējais šarlatānu garadarbs :)
29.marts 2020, 20:50 | links
 
svens76 [29.03.20]: Zorge07 [18m]: svens76 [15m]: Bjorgvins [16m]: nu visi cepas par 250 vimbam.es sava komentara neteicu ne ka neticu,ne ka slikts vai labs makskernieks,ne slikts vai labs cilveks.es vienkarsi pajautaju kapec cilvekam vajag nokert 250 vimbas ? kada ir motivacija?uz to raihs nebija spejigs atbildet.kaa parasti.sakarigu atbildi pa siem gadiem no vina neesmu redzejis.jaa.Andreiko normali pateica,ka zina to cilveku,ka viņš tik tiesam ta ker. nu labi.cepuri nost.malacis.nu bet jautajums paliek - kapec? divas dienas non stopa kapat vimbas. nu jabut motivacijai.Svenam - 100 asaru galvas nav nekas pardabisks.un nevienam nav nepieciesams uzskatit tevi par idiotu.es pats pedejos 15 gadus keru asarus kaa merka zivi.tikai nevajag citus saukt par idiotiem.tad neliec idiotiskus komentārus. nekā personīga. ne asakas!Tas ir tavs subjektīvais viedoklis, jo galvenais demagogs un tukšpļūtis raihs teiktu: viņam ir savs viedoklis.
:DDDDDvisiem te ir viedoklis. un tas ir normāli
Tad kāpēc, viņa viedokli nosauc par idiotisku, bet raiha ir ,, dziļi intelektuāli un balstīti uz pārnaudītiem faktiem,,.
:DDDD
29.marts 2020, 20:39 | links
 
Kā tiek pārvaldīta Krievija...Ak tie vatņiķi...
https://youtu.be/ACbPKgPQu48?t=4

Malgomajfisk, 29.marts 2020, 20:24
Beidzot kāds normāls video,jau nevarēju sagaidīt:)
29.marts 2020, 20:31 | links
 
Kā tiek pārvaldīta Krievija...Ak tie vatņiķi...
https://youtu.be/ACbPKgPQu48?t=4
29.marts 2020, 20:24 | links
 
Zorge07 [29.03.20]: svens76 [15m]: Bjorgvins [16m]: nu visi cepas par 250 vimbam.es sava komentara neteicu ne ka neticu,ne ka slikts vai labs makskernieks,ne slikts vai labs cilveks.es vienkarsi pajautaju kapec cilvekam vajag nokert 250 vimbas ? kada ir motivacija?uz to raihs nebija spejigs atbildet.kaa parasti.sakarigu atbildi pa siem gadiem no vina neesmu redzejis.jaa.Andreiko normali pateica,ka zina to cilveku,ka viņš tik tiesam ta ker. nu labi.cepuri nost.malacis.nu bet jautajums paliek - kapec? divas dienas non stopa kapat vimbas. nu jabut motivacijai.Svenam - 100 asaru galvas nav nekas pardabisks.un nevienam nav nepieciesams uzskatit tevi par idiotu.es pats pedejos 15 gadus keru asarus kaa merka zivi.tikai nevajag citus saukt par idiotiem.tad neliec idiotiskus komentārus. nekā personīga. ne asakas!Tas ir tavs subjektīvais viedoklis, jo galvenais demagogs un tukšpļūtis raihs teiktu: viņam ir savs viedoklis.
:DDDDD
visiem te ir viedoklis. un tas ir normāli
29.marts 2020, 20:21 | links
 
svens76 [29.03.20]: Bjorgvins [16m]: nu visi cepas par 250 vimbam.es sava komentara neteicu ne ka neticu,ne ka slikts vai labs makskernieks,ne slikts vai labs cilveks.es vienkarsi pajautaju kapec cilvekam vajag nokert 250 vimbas ? kada ir motivacija?uz to raihs nebija spejigs atbildet.kaa parasti.sakarigu atbildi pa siem gadiem no vina neesmu redzejis.jaa.Andreiko normali pateica,ka zina to cilveku,ka viņš tik tiesam ta ker. nu labi.cepuri nost.malacis.nu bet jautajums paliek - kapec? divas dienas non stopa kapat vimbas. nu jabut motivacijai.Svenam - 100 asaru galvas nav nekas pardabisks.un nevienam nav nepieciesams uzskatit tevi par idiotu.es pats pedejos 15 gadus keru asarus kaa merka zivi.tikai nevajag citus saukt par idiotiem.tad neliec idiotiskus komentārus. nekā personīga. ne asakas!
Tas ir tavs subjektīvais viedoklis, jo galvenais demagogs un tukšpļūtis raihs teiktu: viņam ir savs viedoklis.
:DDDDD
29.marts 2020, 20:20 | links
 
Bjorgvins [29.03.20]: nu visi cepas par 250 vimbam.es sava komentara neteicu ne ka neticu,ne ka slikts vai labs makskernieks,ne slikts vai labs cilveks.es vienkarsi pajautaju kapec cilvekam vajag nokert 250 vimbas ? kada ir motivacija?uz to raihs nebija spejigs atbildet.kaa parasti.sakarigu atbildi pa siem gadiem no vina neesmu redzejis.jaa.Andreiko normali pateica,ka zina to cilveku,ka viņš tik tiesam ta ker. nu labi.cepuri nost.malacis.nu bet jautajums paliek - kapec? divas dienas non stopa kapat vimbas. nu jabut motivacijai.Svenam - 100 asaru galvas nav nekas pardabisks.un nevienam nav nepieciesams uzskatit tevi par idiotu.es pats pedejos 15 gadus keru asarus kaa merka zivi.tikai nevajag citus saukt par idiotiem.
tad neliec idiotiskus komentārus. nekā personīga. ne asakas!
29.marts 2020, 20:07 | links
 
nu visi cepas par 250 vimbam.es sava komentara neteicu ne ka neticu,ne ka slikts vai labs makskernieks,ne slikts vai labs cilveks.es vienkarsi pajautaju kapec cilvekam vajag nokert 250 vimbas ? kada ir motivacija?uz to raihs nebija spejigs atbildet.kaa parasti.sakarigu atbildi pa siem gadiem no vina neesmu redzejis.jaa.Andreiko normali pateica,ka zina to cilveku,ka viņš tik tiesam ta ker. nu labi.cepuri nost.malacis.nu bet jautajums paliek - kapec? divas dienas non stopa kapat vimbas. nu jabut motivacijai.Svenam - 100 asaru galvas nav nekas pardabisks.un nevienam nav nepieciesams uzskatit tevi par idiotu.es pats pedejos 15 gadus keru asarus kaa merka zivi.tikai nevajag citus saukt par idiotiem.
29.marts 2020, 20:02 | links
 
Bebr,paldies par jaukām jaunības dienu atmiņām...
Un neņmsim pa pilnu to jefiņu komentus,kas neciena savus vecākus un viņu veikumu...
29.marts 2020, 19:09 | links
 
raihs [29.03.20]: Cilvēks, kurš pat nav spējīgs uztvert teksta būtību, runā par garīgo veselību...
Tāpat kā tas kurš runā vienu, bet dara pavisam,ko citu. :DDDD Vai neatbild uz jautājumiem pēc būtības.
Klauns turpina ,,spridzināt,,.
29.marts 2020, 17:24 | links
 
andreiko [29.03.20]: Raiha pieminēto džeku ar 250 vimbām divās dienās pazīstu ļoti labi, jaunības dienās bijām labi draugi un klasesbiedri, tagad tiekamies reti.
Copē viņš tiešām izcili un 120 vimbas (vakars plus rīts) viņam ir tradicionāls pasākums. Gaužām maldīgs ir viedoklis, ka veiksminieki un meistari ir hapaļščiki, kas vāc visu maisos un ved mājās.
Konkrētais džeks visu vasaru piedalās karpu mačos. Un tajos dalībnieki nepaņem NEVIENU ZIVI, jo tas tur ir likums - atlaist visas noķertās karpas.
Turklāt lielajos mačos (72 stundas no vietas) šis puisis iebarojamā vietā iegāž boilas par 500 eirikiem trīs sutku laikā. Un neiegūst nevienu zivi. Kurš tad te ir alkatīgs un hapaļščiks?
tak ko jūs te cepaties uz idiotiem. arī labā copes dienā varu noķert ap 100 asara galvām pie sevis ezerā, pie tam visas zivis praktiski atlaižu. skaidrs, ka tāpēc esmu idiots, jau sen ar to esmu samierinājies:) bet ja godīgi, tad man pie di..as citu viedoklis par šo tēmu, it īpaši šeit vairuma CL izcilnieku:)
29.marts 2020, 17:23 | links
 
Raiha pieminēto džeku ar 250 vimbām divās dienās pazīstu ļoti labi, jaunības dienās bijām labi draugi un klasesbiedri, tagad tiekamies reti.
Copē viņš tiešām izcili un 120 vimbas (vakars plus rīts) viņam ir tradicionāls pasākums. Gaužām maldīgs ir viedoklis, ka veiksminieki un meistari ir hapaļščiki, kas vāc visu maisos un ved mājās.
Konkrētais džeks visu vasaru piedalās karpu mačos. Un tajos dalībnieki nepaņem NEVIENU ZIVI, jo tas tur ir likums - atlaist visas noķertās karpas.
Turklāt lielajos mačos (72 stundas no vietas) šis puisis iebarojamā vietā iegāž boilas par 500 eirikiem trīs sutku laikā. Un neiegūst nevienu zivi. Kurš tad te ir alkatīgs un hapaļščiks?
29.marts 2020, 17:19 | links
 
Все болезни от безкультурия и нежелание человека общаться с природой!
29.marts 2020, 17:05 | links
 
29.marts 2020, 16:28 | links
 
abrakadabra [29.03.20]: Psiholoģijā tā ir klasiska pasīvā agresija. Visiem nonstopā balzamēt, ka "jūs taču neko nezināt". Faktiski nepārtraukti visus saukt par muļķiem, uzsveru, pašpiedēvēta termina "plašāka domāšana" aizsegā.
Otra forma arī eksistē. Pēc jebkuras domu šļuras - ja reakcija negatīva - "oi, tas takš jumors", ja pozitīva - "nu re! man takš taisnība!". Patiesībā mīksts.
Te vairākiem bērnības (padomju laika) traumas izpaužas.
29.marts 2020, 15:41 | links
 
Cilvēks, kurš pat nav spējīgs uztvert teksta būtību, runā par garīgo veselību...
29.marts 2020, 15:30 | links
 
jaa,raih.var redzet,ka tev un taviem draugiem ir izteikta lieluma manija.to vel sauc par Napoleona sindromu.lai pasapliecinatos ir janoker vismaz 250 vimbas.kas so normativu neizpilda ir lohs.
29.marts 2020, 14:34 | links
 
29.marts 2020, 14:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager