Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Kas tev teica to,ka tās ir šarlatānu teorijas?
28.marts 2020, 20:53 | links
 
Man paziņa nupat padsmit vimbas atveda. Divās dienās Ventā esot ap 250 gab noķēris. Stāsta sāls ir apstāklī, ka blakus copējošie noķer pa pāris zivīm dienā... Un neviens, NEVIENS! nepienāk klāt un nepajautā "eu vecīt, kā tu to dari!?" Atnāk kāds ar maximas maisiņu un savāc piedāvātās zivis, bet lai pamācītos-neviens...
28.marts 2020, 20:52 | links
 
Malgomajfisk [28.03.20]: Šmiguci,un ja tas tā ir,tad tu esi pietiekoši slīps un kaut kādu cieņu vēl izraisi,bet ja nē,tad vienkārši tups un tuvredzīgs...(
Opā, un tu būtu tas tālredzīgais, ar to ka tici visam tam šarlatānu mēslam ar ko pilna youtube. :).
28.marts 2020, 20:52 | links
 
Malgomajfisk [28.03.20]: Šmiguci,man jau sāk likties,ka tā tava priekšādiņa ir apgraizīta...
Kāds pamatojums? Tas, ka es neticu tavu šarlatānu teorijām?
28.marts 2020, 20:50 | links
 
Šmiguci,un ja tas tā ir,tad tu esi pietiekoši slīps un kaut kādu cieņu vēl izraisi,bet ja nē,tad vienkārši tups un tuvredzīgs...(
28.marts 2020, 20:50 | links
 
Šmiguci,man jau sāk likties,ka tā tava priekšādiņa ir apgraizīta...
28.marts 2020, 20:43 | links
 
Malgomajfisk [28.03.20]: Šmiguci,varbūt gribi lai vēl kādu pa visam ne "vatņiku" propogandu šaj tēmā tev ielieku? Es jau neko neuzspiežu un neapgalvoju.bet tad lūdzu savus objektīvos argumentus pretī...Man jau liekas ,ka pats esi šarlatāns...:)
Kāda starpība, vatņiku vai nevatņiku, šarltatāni paliek šarlatāni.
28.marts 2020, 20:33 | links
 
Malgomajfisk [28.03.20]: Šmiguci.tu ar pie tiem musoņ veidīgajiem pieskaitāms?Ar kādu zvaigznīti gribi izpelnīties:)
Mani nepaņems tajā organizācijā, man priekšādiņa nav apgraizīta...
28.marts 2020, 20:29 | links
 
Šmiguci,varbūt gribi lai vēl kādu pa visam ne "vatņiku" propogandu šaj tēmā tev ielieku? Es jau neko neuzspiežu un neapgalvoju.bet tad lūdzu savus objektīvos argumentus pretī...Man jau liekas ,ka pats esi šarlatāns...:)
28.marts 2020, 20:25 | links
 
Šmiguci.tu ar pie tiem musoņ veidīgajiem pieskaitāms?Ar kādu zvaigznīti gribi izpelnīties:)
28.marts 2020, 20:19 | links
 
Šeit bija reiz arī Ķīnas eksperti ar pārliecību par šamo pārcilvēcīgo viedumu, kas tik nedaudz atpaliek no krievu izgudrotāju talantiem. Laiks visu saliek pa vietām.
28.marts 2020, 20:18 | links
 
jaapamet ivanam legzdinovam gps trackers zem autina. varees pie uudeniem parunaat pa dziivi un nodzhumiit kopaa, ko sak?
28.marts 2020, 20:18 | links
 
raihs [28.03.20]: Šādā vidē varētu saķert arī tādu zarazu, kas nozūmētu visu civilizāciju
https://www.thesun.co.uk/news/11264885/china-wet-markets-coronavirus-world-knees/?utm_source=facebook
Nebojā taču Toņa šarlatānu teoriju - pie visa vainīgi masoni, ķirzakcilvēki un pasaules valdība. Vīruss esot masonu radīts...:)
28.marts 2020, 20:12 | links
 
Šādā vidē varētu saķert arī tādu zarazu, kas nozūmētu visu civilizāciju
https://www.thesun.co.uk/news/11264885/china-wet-markets-coronavirus-world-knees/?utm_source=facebook
28.marts 2020, 20:07 | links
 
Malgomajfisk [28.03.20]: Usīt,tu kaut kā beidzamā laikā galīgi nesaprotami murgo,paliec vien taij karantīnā...
Es izgulēšos un būšu pie pilna saprāta, a tev, a tev vairs nekā.
:)
28.marts 2020, 19:42 | links
 
Usīt,tu kaut kā beidzamā laikā galīgi nesaprotami murgo,paliec vien taij karantīnā...
28.marts 2020, 19:16 | links
 
usis [28.03.20]: Bet beigās sabiedrībai pozitīvs iznākums, šobrīd grūti laiki valsts/pašvaldību kasē lieks naudiņš.
:)
Vadoties pēc vielas(šoreiz naudas) nezūdamības likuma, tad es es dodu priekšroku variantam, ka viela (nauda) paliek pie manis, nevis mistiskas pašvaldības kasē, ar diezgan miglainu tās tālāko izlietojumu. Tā ka pozitīvā tur pamaz:)
28.marts 2020, 19:13 | links
 
Bet beigās sabiedrībai pozitīvs iznākums, šobrīd grūti laiki valsts/pašvaldību kasē lieks naudiņš.
:)
28.marts 2020, 18:38 | links
 
usis [28.03.20]: Var jau būt ka ceļazīme tika uzlikta ar kaut kādu konkrētu mērķi, plūsmas novirzīšana, da jebkas, inspektoram darbs sekot. Šodien pie upes viens sūdzējās, ka dabūjis sodu par mājās aizmirstu karti. Tāda dzīve.
:) i
Nē, beigās tomēr izspiedu, ka ja mašīna būtu otrādi, tad sods nebūtu.
28.marts 2020, 18:35 | links
 
Var jau būt ka ceļazīme tika uzlikta ar kaut kādu konkrētu mērķi, plūsmas novirzīšana, da jebkas, inspektoram darbs sekot. Šodien pie upes viens sūdzējās, ka dabūjis sodu par mājās aizmirstu karti. Tāda dzīve.
:)
28.marts 2020, 18:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager