Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
usis [28.03.20]: Pag, tas inspektors nezināja/ neievēroja noteikumus, jeb braucēji?
Un škrobe pat ne par plāksteri, bet par to, ka tam gailim pašvaldībniekam, es uzprasīju bez nekādas agresijas normālā un mierīgā tonī, lai paskaidro, par ko plāksteris, tas săka lekties, nevis paskaidroja, jo domāju ka varbūt esmu palaidis garām kādu zīmi ceļa sākumā...
28.marts 2020, 18:28 | links
 
usis [28.03.20]: Pag, tas inspektors nezināja/ neievēroja noteikumus, jeb braucēji?
Es saprotu, ja tu novieto neatļautā vietā, OK vainīgs. Bet šajā gadījumā tā ir formāla piepišanās un naudas kāšana.
28.marts 2020, 18:19 | links
 
Pag, tas inspektors nezināja/ neievēroja noteikumus, jeb braucēji?
28.marts 2020, 18:13 | links
 
Neesmu baigais specs Ceļu satiksmes noteikumos(pirmie “vāki” 1972.g. pēdejos testos no 8-12 kļūdām) ,tad auto stāvēja ārpus apdzīvotas vietas?
28.marts 2020, 18:12 | links
 
BrunoL [28.03.20]: Šmiga, ko nozīmē purns uz nepareizo pusi?
Tas nozīmē, ka ja tu brauc pa ceļu un gribi stāvēt un stăvēšana ir atļauta un auto ir novietoti kreisajā pusē no braukšanas virziena, tad tev jāapgriežas , lai novietotu auto tā, ka tu stāvi labajā ceļa pusē no braukšanas virziena..
28.marts 2020, 18:00 | links
 
Malgomajfisk [28.03.20]: Jāsaprot ir to,ka SISĒMA ir ielikusi prosto tautiņu tādos rāmjos,lai īpaši paspirināties nevarētu.Bet tās SISTEMAS pārvaldniekiem ir radīti silti apstākļi lai to pārvaldītu.Virs viņiem stāv lielāki "saimnieki",virs tiem vēl lielāki...Piramīdas princips..
Šmiguci,pilnveidojies un audz...:)
Raihuci ,turies..:)
Ja tu uzskati, ka pilnveidošanās ir lūrēšana un ticėšana visam, ko "interneta šarlatăni" bāž tur iekšā, tad es atturēšos no šādas "pilnveidošanăs un augšanas"
28.marts 2020, 17:56 | links
 
Šmiga, ko nozīmē purns uz nepareizo pusi?
28.marts 2020, 17:54 | links
 
Jānīt, tikai mieru! Redzi, es savus nodokļus esmu nomaksājis pilnā apmērā un pašlaik varu atļauties baudīt šīs privilēģijas- katra mēneša noteiktā datumā pīkšķis telefonā( man tas glaudāmais ar apgrauztu abolu. Krāsainais!)Budžeta maksājumi. Jūsu kontā ieskaitīti tik un tik € !
Ja nopietni, tad bez piešprices no pensijas un iekrājumiem ar to lauksaimniecību ir tā kā ir. Sirdi silda tas, ka esi sakopis kādu Latvijas stūrīti!
28.marts 2020, 17:52 | links
 
Uldiņ,neliekuļo,tavējā bārdiņa ir pēc citiem kanoniem apcirpta...:)
Te pārdomas par to kroni...
https://youtu.be/dfhTveQZu0Y?t=11
28.marts 2020, 17:51 | links
 
Uldiņ,parādi savu bārdiņu profilā,būsi kārtīgs džeks...:D

Malgomajfisk, 28.marts 2020, 17:02
28.marts 2020, 17:37 | links
 
Ir geji un ir piderasi un konkrēti tăds ir D. Beļinovs, vecākais inspektors no Carnikavas pašvaldības, kas uzlīmēja plāksteri uz ceļa mežā, kur drīkst stāvēt, tikai par to ka mašīnas purns bija nepareizajā virzienā, vietā, kur stāvēja kādas padsmit mašīnas, visiem, kuriem purns bija uz nepareizo pusi, salīmēja...
28.marts 2020, 17:33 | links
 
BrunoL [28.03.20]: Jānīt, ja tādi kā mēs, nodokļu maksātāji,( bijušie un daļēji esošie) apsprāgsim, tad tādi kā Tu “atmetīs ķedeles” vienā setā! Kurš jūs uzturēs?
Paši savā uzpūtībā un muļķībā neapzinaties, ka apzogat sevi.
Atslēgvārds - "daļēji esošie". Personiski man ir pie vienas vietas, maksā tu vai nemaksā, bet aizver nu muti pat tiem nodokļiem-liekulība no tevis smird kā puvusi vista...
28.marts 2020, 17:29 | links
 
Jānīt, ja tādi kā mēs, nodokļu maksātāji,( bijušie un daļēji esošie) apsprāgsim, tad tādi kā Tu “atmetīs ķedeles” vienā setā! Kurš jūs uzturēs?
Paši savā uzpūtībā un muļķībā neapzinaties, ka apzogat sevi.
28.marts 2020, 17:18 | links
 
Uldiņ,parādi savu bārdiņu profilā,būsi kārtīgs džeks...:D
28.marts 2020, 17:02 | links
 
Jāsaprot ir to,ka SISĒMA ir ielikusi prosto tautiņu tādos rāmjos,lai īpaši paspirināties nevarētu.Bet tās SISTEMAS pārvaldniekiem ir radīti silti apstākļi lai to pārvaldītu.Virs viņiem stāv lielāki "saimnieki",virs tiem vēl lielāki...Piramīdas princips..
Šmiguci,pilnveidojies un audz...:)
Raihuci ,turies..:)
28.marts 2020, 17:00 | links
 
Ak tad tev vēl Eiropa maksā!? Nu vienkārši geniāli-brunis zem letes kešā tirgo zemenes, Eiropa par to maksā, savukārt brunis sēž čatā un māca ļaudīm , kā nodokļi jāmaksā! Te pat man jāsaka lutera vārdiem- nu vai nav klauni!? Nav klauni - *idarasi, lūk kas!

raihs, 28.marts 2020, 16:40

gan Eiropa maksā,gan Maskava,labi iekārtojies vecais komuņaga
28.marts 2020, 17:00 | links
 
Man jau liekas,ka Bruņčiks to bij domājis savādāk,-es tak nav tupaks, lai tos birokrātus vislaik barotu,bet pensiju lielāku tomēr gribētos...:)
28.marts 2020, 16:46 | links
 
Raihs,:DD
28.marts 2020, 16:42 | links
 
Starp citu,tam luterim ar kādreiz plusu derētu ielikt,nav jau viņš tik tups kā šeit vien otrs...
28.marts 2020, 16:40 | links
 
BrunoL [28.03.20]: Jā Jāni, arī no savas pensijas maksāju.
Tev, kā lielu noslēpumu pačukstēšu, lai lauksaimnieks saņemtu ES maksājumus un kvalificētos projektiem, nodokļi jānomaksā. It sevišķi bioloģiskajiem, komisijas, pārbaudes. Gan klātienē, gan drons palidinās un pačeko.
Jānīti, Tev tādi izteikti čekista gājieni- aiz nezināšanas “ķert uz basiem”!
Ak tad tev vēl Eiropa maksā!? Nu vienkārši geniāli-brunis zem letes kešā tirgo zemenes, Eiropa par to maksā, savukārt brunis sēž čatā un māca ļaudīm , kā nodokļi jāmaksā! Te pat man jāsaka lutera vārdiem- nu vai nav klauni!? Nav klauni - *idarasi, lūk kas!
28.marts 2020, 16:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager