Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Raihuci,kastad nu?Maniem spriedelējumiem sāc piekrist?..:) Skatos,ka tu arī audz...:DD
28.marts 2020, 16:37 | links
 
Bļin, kas notiek šodien- man pat tonim jāpiekrīt!? Tā es drīz jau pat luteram plusus sākšu likt :) Nu ok, mums 300 slimie, mirušie-0. Slimnīcā guļot septiņi... Nu neesam mēs itāļu pensionāri, mums ar mūsu pretīgajām ziemām jau sen ir imunitāte pret tām visām zarazām. Vismaz tāda, lai nenosprāgtu no tās *uiņas. Nu tad kas ir?
P. S. Protams, es nepiekrītu nekādām sazvērestības teorijām šai sakarā
28.marts 2020, 16:34 | links
 
Uldiņ,pacieties,gan jau būs...Priecē tas ,ka tevi tas sāk interesēt,sāc paplašināt savu redzes viedokli ...Vai tad līdz šim galīgi akls nezinītis biji?..)
Man jau liekas,skatoties uz tavu bārdiņu,tu jau arī šamiem pietuvināts esi...DD
28.marts 2020, 16:30 | links
 
Jā Jāni, arī no savas pensijas maksāju.
Tev, kā lielu noslēpumu pačukstēšu, lai lauksaimnieks saņemtu ES maksājumus un kvalificētos projektiem, nodokļi jānomaksā. It sevišķi bioloģiskajiem, komisijas, pārbaudes. Gan klātienē, gan drons palidinās un pačeko.
Jānīti, Tev tādi izteikti čekista gājieni- aiz nezināšanas “ķert uz basiem”!
28.marts 2020, 16:29 | links
 
Toni iemet kādu video par masoniem,gribas paplašināt zināšanas un saprast tālākos plānus:)
28.marts 2020, 16:19 | links
 
Bļin,redz cik tālu var novest tautu tās priekšstāvju pārsteidzīgie lēmumi..Nu noķēruši to vīrusiņu daži simti ,nu un vēl noķers.Mums tā imunitāte, kā ziemeļniekiem, ir labāka pret visām gripām...Bet tas jau nav nekas nāvīgs,pat ja kāds desmits no tā noliks karoti,tas nenozīmē,ka viņi nenoliktu karoti no citām kaitēm...Vai tad tām visām putnu,cūku un vēl hvz kādām gripām,bija tāda histērija? Arī tak ne kādu pretpreperātu uzreiz nebija...
Tā kā mans vērtējums ir viennozīmīgs,viss tas ir mākslīgi saveidots un bīdīts,lai tautiņai iedzītu paniskas bailes,un tad jau ar to var strādāt kā ar mīkstiem māliem..
Domāju,ka no šīs histērijas izraisītajām sirds slimībām vairāk aizies...Ciniski ,bet fakts...
28.marts 2020, 16:14 | links
 
BrunoL [28.03.20]: Jozi, pirms kādu par puikiņu sauc, visupirms noslauki punķīti. Vienīgi, ja esi padsmit gadu vecāks, nu tā ap astoņdesmit.
Raih, lauksaimniekam tirgojot savu audzētu nav vajadzīgs kases aparāts.
Ja, kas pats uzprasies.
Ā, rekā- visiem nodokļi jāmaksā pa pilno, bet brunim, redz, nav jāmaksā nekas! Zaibis! Jāpaņem naļikā un miers-viss likumīgi un godīgi, ne!? Toties viņam te ir jātēlo godpratīgu maksātāju, jāpamāca un jāizrāda citiem! Liekulīgie melīgie sovoki!
28.marts 2020, 15:58 | links
 
Un atkal tukšã diršana)))
Ja pusíti maksãjam tad lai par pusíti Jús ãrsté kad glaunã zaraza atnãks ciemos pie Júsu vãrgajãm plaušinãm)))
Večuki ibio)))
28.marts 2020, 15:09 | links
 
Jozi, pirms kādu par puikiņu sauc, visupirms noslauki punķīti. Vienīgi, ja esi padsmit gadu vecāks, nu tā ap astoņdesmit.
Raih, lauksaimniekam tirgojot savu audzētu nav vajadzīgs kases aparāts.
Ja, kas pats uzprasies.
28.marts 2020, 15:01 | links
 
Jozis2 [28.03.20]: Puikiņi! Willij, Bruno...
Vai Jums ar galviņām viss ir kārtībā? Ir pamats domāt, ka ne pamatskolā, ne arī vidusskolā, ne ar'kur citur Jūs neesat mācījušies elementāro matemātiku nemaz!
Ja būtu to darījuši kaut mazliet, tad spētu paši izrēķināt, ko mazais uzņēmums var, un ko nevar, lai kā gribētu.
Bet tieši tas JUMS šoreiz ir par grūtu. Un tieši tāpēc, vispirms pamācaties šo priekšmetu - matemātiku, un tikai tad sāciet šeit filozofēt.
Zarāzijs ir lieliski jau vairākkārt izskaidrojis kā tas ir, bet vai nu nav bijis laika palasīt, vai arī ar to saprašanu ir tā, kā nu ir.
Citādi tas jau kļūst smieklīgi, ja ne nožēlojami...
Nekā personīga, piedodiet par atklātību.
Nekad nebūtu to domājis, ka ielikšu tavam postam +
28.marts 2020, 14:46 | links
 
BrunoL [28.03.20]: Kad lietas sāk “bīdīt” frizieri un taksisti, kuriem pietrūkst zināšanu un prasmes, lai nokārtotu visas saistības ar valsti un darbiniekiem. Aizbildinoties atliek vaimanāt, ka nodokļu slogs mūs žņaudz nost.
BrunoL
Man paziņas no tevis zemenes pirka. Speciāli uzprasīju- šie kaut kā neatcerējās, ka čeks būtu iedots. Tā ka aizveram mutes un netēlojam te godīgos nodokļu maksātājus, ja!?
28.marts 2020, 14:45 | links
 
Puikiņi! Willij, Bruno...
Vai Jums ar galviņām viss ir kārtībā? Ir pamats domāt, ka ne pamatskolā, ne arī vidusskolā, ne ar'kur citur Jūs neesat mācījušies elementāro matemātiku nemaz!
Ja būtu to darījuši kaut mazliet, tad spētu paši izrēķināt, ko mazais uzņēmums var, un ko nevar, lai kā gribētu.
Bet tieši tas JUMS šoreiz ir par grūtu. Un tieši tāpēc, vispirms pamācaties šo priekšmetu - matemātiku, un tikai tad sāciet šeit filozofēt.
Zarāzijs ir lieliski jau vairākkārt izskaidrojis kā tas ir, bet vai nu nav bijis laika palasīt, vai arī ar to saprašanu ir tā, kā nu ir.
Citādi tas jau kļūst smieklīgi, ja ne nožēlojami...
Nekā personīga, piedodiet par atklātību.
28.marts 2020, 14:25 | links
 
Tad nãk zudusí paaudze... Izaudzinãt vieddrãzi un uzdãvinãt stãvdrãzi! Un vél aizvest uz Éğipti)))
28.marts 2020, 14:01 | links
 
Kad lietas sāk “bīdīt” frizieri un taksisti, kuriem pietrūkst zināšanu un prasmes, lai nokārtotu visas saistības ar valsti un darbiniekiem. Aizbildinoties atliek vaimanāt, ka nodokļu slogs mūs žņaudz nost.
28.marts 2020, 13:56 | links
 
mjuniors [28.03.20]: Willij, tu dzen tiešām stulbumu pietam vēl vienveidīgu domu gājienu neapskatot visus aspektus. Ja viss būtu tik vienkārši nodokļus maksātu visi un visus. Un ēnu ekonomika nav nemaz tik nosodoša kā sākumā var likties. Ja tev viss šokoladē apsveicu, bet tāpēc zākāt citus ir nevietā un vēl tagad krīzes laikā, es pat teiktu mega krizes priekšvakars.
Ja par šokolādi:
-Kā tev iet?
-Viss šokolādē.. Kā tev pašam?
- Principā krāsa tā pati..
Nu visi jau nevar bút zemnieki un dzívot no neapstrãdãtu lauku supsidijãm)))
Katram savs stulbuminš, bet patík jau to naudinu iešnaukt nãsís lai nemaksãt...
Var taču aizbraukt uz kãdu siltu zemíti un kãdu ne redzétu triperi mãjãs atsavest)))))
28.marts 2020, 13:15 | links
 
Malgomajfisk [28.03.20]: N ja jau tos žanīšus tirgo,tad jau tos nodoklīšus nav jāmaksā un viss šokolādē...:)
Es jau Tonit nebraucu uz Sviedriju péc pãliju filejãm)))
Bet zive man garšo.
28.marts 2020, 13:00 | links
 
mjuniors [28.03.20]: Willij, tu dzen tiešām stulbumu pietam vēl vienveidīgu domu gājienu neapskatot visus aspektus. Ja viss būtu tik vienkārši nodokļus maksātu visi un visus. Un ēnu ekonomika nav nemaz tik nosodoša kā sākumā var likties. Ja tev viss šokoladē apsveicu, bet tāpēc zākāt citus ir nevietā un vēl tagad krīzes laikā, es pat teiktu mega krizes priekšvakars.
Ja par šokolādi:
-Kā tev iet?
-Viss šokolādē.. Kā tev pašam?
- Principā krāsa tā pati..

...
28.marts 2020, 12:42 | links
 
N ja jau tos žanīšus tirgo,tad jau tos nodoklīšus nav jāmaksā un viss šokolādē...:)
28.marts 2020, 12:38 | links
 
Willij, tu dzen tiešām stulbumu pietam vēl vienveidīgu domu gājienu neapskatot visus aspektus. Ja viss būtu tik vienkārši nodokļus maksātu visi un visus. Un ēnu ekonomika nav nemaz tik nosodoša kā sākumā var likties. Ja tev viss šokoladē apsveicu, bet tāpēc zākāt citus ir nevietā un vēl tagad krīzes laikā, es pat teiktu mega krizes priekšvakars.
Ja par šokolādi:
-Kā tev iet?
-Viss šokolādē.. Kā tev pašam?
- Principā krāsa tā pati..
28.marts 2020, 12:15 | links
 
mjuniors [28.03.20]: Tas nav svarígi, bet nodoklíšus maksaju godigi! Upe, cope, žanis)))
Cepaties tãlãk))))

willijs, 28.marts 2020, 11:03
Nodoklīšus.. Hi hi :))
Aga! Visus)))
Bet labãk ir copét nekã spriest un dižoties par to kã appist Valsti un darbiniekus raušot tikai sev)))
Auglitis pamodisies un bús ko teikt)))
Vinam sãpe... Pisnes neiet.
28.marts 2020, 11:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager