Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tas nav svarígi, bet nodoklíšus maksaju godigi! Upe, cope, žanis)))
Cepaties tãlãk))))

willijs, 28.marts 2020, 11:03

Nodoklīšus.. Hi hi :))
28.marts 2020, 11:42 | links
 
apelsins [28.03.20]: Willij, tu no aiz letes paardeveeja es kljuvis par vienu kaartiigu ekonomistu. Kaadaa biznesaa pats esi ierauts tagad
Tas nav svarígi, bet nodoklíšus maksaju godigi! Upe, cope, žanis)))
Cepaties tãlãk))))
28.marts 2020, 11:03 | links
 
zaraza [28.03.20]: Tu ari varétu patupét díkstãvé

willijs, 28.marts 2020, 08:25

uzņēmējam "patupē dīkstāvē" nozīmē nevis saņemt kaut kādu summu, kaut 70% no minimalkas, bet neko nenopelnot visu laiku maksāt kaut kādu summu, tā kā salīdzinājums nevietā.
A, ka konkŗeti, kas attiecas uz manu piparkantori, tad tas vispār jau kādu laiku ir ģimenes uzņēmums, kurā strādā vienas mākjaimniecības locekļi, izņemot vienu darbinieku, kas strā`da pāris dienas mēnesī un vairāk tikai tāpēc ka pats tā grib un jūtos viņam pateicīgs par to, ka vinš bijis ar mani šos gadus, savādāk sen jau pats mierīgi sēdētu tās dienas. Tā kā uz mani tie Tavi salīdzinājumi ar ļauno darba devēju, kas nodavī jaunas ģimenes ar bērniem īsti neattiecas. Taču arī laikos, kad bizness bija plašāks un nodarbināja 7-8 cilvēkus neviens par mani kā darba devēju nav sūdzējies... A vot par dažiem lielajiem un "kārtīgi nodokļus maksājošajiem" kantoriem gan...

Viss, pietiek dirsties , braucu strādāt uz veikalu, ka kādam vēlme mani pasūtīt vai sadot pa seju šodien 10:00-15:00 esmu pieejams Avotu ielā 17 :)
Necepies! Labãk domã kã notirgot savus štruntikus)))
Pie Tevis nebraukšu jo man inteteséjošas lietas Tev nav.
28.marts 2020, 11:01 | links
 
apelsins [28.03.20]: Willij, tu no aiz letes paardeveeja es kljuvis par vienu kaartiigu ekonomistu. Kaadaa biznesaa pats esi ierauts tagad

....
28.marts 2020, 09:37 | links
 
Interesanti fakti atklājas
28.marts 2020, 09:20 | links
 
Willij, tu no aiz letes paardeveeja es kljuvis par vienu kaartiigu ekonomistu. Kaadaa biznesaa pats esi ierauts tagad
28.marts 2020, 09:15 | links
 
Tu ari varétu patupét díkstãvé

willijs, 28.marts 2020, 08:25


uzņēmējam "patupē dīkstāvē" nozīmē nevis saņemt kaut kādu summu, kaut 70% no minimalkas, bet neko nenopelnot visu laiku maksāt kaut kādu summu, tā kā salīdzinājums nevietā.
A, ka konkŗeti, kas attiecas uz manu piparkantori, tad tas vispār jau kādu laiku ir ģimenes uzņēmums, kurā strādā vienas mākjaimniecības locekļi, izņemot vienu darbinieku, kas strā`da pāris dienas mēnesī un vairāk tikai tāpēc ka pats tā grib un jūtos viņam pateicīgs par to, ka vinš bijis ar mani šos gadus, savādāk sen jau pats mierīgi sēdētu tās dienas. Tā kā uz mani tie Tavi salīdzinājumi ar ļauno darba devēju, kas nodavī jaunas ģimenes ar bērniem īsti neattiecas. Taču arī laikos, kad bizness bija plašāks un nodarbināja 7-8 cilvēkus neviens par mani kā darba devēju nav sūdzējies... A vot par dažiem lielajiem un "kārtīgi nodokļus maksājošajiem" kantoriem gan...

Viss, pietiek dirsties , braucu strādāt uz veikalu, ka kādam vēlme mani pasūtīt vai sadot pa seju šodien 10:00-15:00 esmu pieejams Avotu ielā 17 :)
28.marts 2020, 08:57 | links
 
zaraza [28.03.20]: Modeléjam - jauna ğimene!
Virs strãdã pie gudrã G. Kur sanem minimãlo plus konvertã)))
Sieva pie viedã J. Tãpat.
Ir divi bérni un íréts dzívoklis, jo dél izveicígajiem darba devéjiem savu panemt uz kríta nevar!

willijs, 27.marts 2020, 23:40

Nu un, kas tad mainās, ja abi strādā lielā un labi pelnošā, lielus nodokļus maksājošā, uzņēmumā, kas matemātiski varētu varbūt atļauties maksāt lielāku algu, bet reāli maksā minimālo stundas likmi un ne kapeiku "aploksnē" nepiemet/ piemēram tā pati Maxima vai valsts(!) akciju sabiedrība "Latvijas pasts" un tādu ir simtiem? Tas pats, tikai vēl sliktāk...
A tā kopumā... Ko mūsu laikā nozīmē stabilitāte? Ar ko darba ņēmējs atšķiras no bezdarbnieka? Tikai un vienīgi ar 30 dienu brīdinājuma periodu pie atlaišanas, kas arī nestrādās, ja uzņēmumam maksātnespēja. Un paliek par n-darba vietām mazāk valstī. Ja nav nekādu uzkrājumu, tad dirsā jebkurā gadījumā i darbiniekam i darba devējam. Plaukstošas ekonomikas apstāķlos, kad liels pieprasījums pēd darba spēka nav liela nelaime, tirgus saliks pa vietām, a vot krīzē tas ir pizdec... Un tad jau, kā rakstīju iepriekš, tauta ies ar cepuri pie valsts. Un labi ja ar cepuri, a ja nu ar plinti?!
Šitas viss kau sen ir bijis n-tās reizes, pasaule jau "izmodelējusi" scenārijus.
Lai kā nelamātu komunistus, bet fakts - ja nebūtu bijis viņu, tad pašlaik par tādiem pabalstiem, atbalstu, sociālajām programmām utt. neviens neko nezinātu. Tikai 17.gada ārprāts lika industrializācijas mežonīgajam kapitālismam saprast, ka jāpagarina ķēde, bļodiņā kaut kam jābūt visu laiku un jāļauj riet no sirds patikas :) savādāk var iekost rokā...
Tu ari varétu patupét díkstãvé ar 75% no minimalkas tad ãtri vien nomestu lieko svaru un bútu viela pãrdomãm par kapitãlismu, ekonomiku u. t.t)))
Nekã personiga.
28.marts 2020, 08:25 | links
 
Artx2 [28.03.20]: willijs [0:21]: apelsins [0:17]: willijs [6m]: apelsins [10m]: willijs [27m]: apelsins [21:23]: willijs [21:19]: raihs [18m]: willijs [20m]: raihs [47m]: Te tie socialās taisnības rupori vispār ir informēti, ka, lai legāli samaksātu 1000€ uz rokas, vēl 900€ ir jāatskaita Valsts kasē? Un ja jūs esat informēti, tad padalieties, lūdzu, kas ir jādara vai jātirgo, lai spētu to samaksāt? Ja nezināt, tad būtu vērts neizpausties te ar savām gudrībām.Vispãr ja neesi spéjigs maksãt nodokljus nekroplo tirgu un klope bodi ciet.Es tev prasīju padomu kā nenoliedzami veiksmīgam uzņēmējam, izcilam ekonomikas un biznesa ekspertam! Bet saņēmu atbildi no benzīntanka operatora...Krieviem ir teiciens - заплатил налоги? Спи спокойно!)))
Parunãjos ar gudriem cilvékiem)))
Šitas virusinš daudz ko sakãrtos kã vajag)))Villij, tu esi glupaaks par saviem nokjertajiem zandartiem.
Visu cienju Zandartiem!Vélreiz atkãrtošos! Speciãli priekš gudrajiem!
Modeléjam - jauna ğimene!
Virs strãdã pie gudrã G. Kur sanem minimãlo plus konvertã)))
Sieva pie viedã J. Tãpat.
Ir divi bérni un íréts dzívoklis, jo dél izveicígajiem darba devéjiem savu panemt uz kríta nevar! Hronis ir skãris abu darba vietas tãtad.....
Júsu vieta ir méslainé,, cienijamie " nemaksãtãji!!!
Tu citrus savus tekstus vari droši iestumt sev kur saule neiespíd! Slãj vien uz rumbu savas asaku buntes vaktét)))
Man ir dzili pajãt ko Tu domã!!!Bet kaapeec tu netiecies peec pilnaas algas, nu bez minimaalaas ar piemaksu. Atkal visi vainiigi, taapat kaa ex Salmo darbadeveeji.
Uzcep pac chaliit savu super biznesinjVar Tev palúgt atpisties?
Tã vienkãrši atpisties un viss! Un pričom te Salmo? Sen kã tur nestrãdãju! Kas Tev nav skaidrs? Tak teicu slãj uz savu ventu ja! Un nav tava daríšana ko daru! Par minimalku nestrãdãju! Ej savas krúzítes krãso vai sliekas roc! Man ir pofig!
Ja kas personigs tad raksti privãti! Ja ne vienkãrši atpisties!Es tikai gribeeji, lai tu saproti, neesi ekonomists, finansists un gaishregjis.
Bet roku taarpus un kaatoshu uz Vent, turies exSalmoTu tiešãm esi Dumš tãpat kã Tavas Ventas zivis zem rumbas!
Velreiz atkãrtošos speciãli Tev Ventmalas apurbéj - nav man nekãda sakara ar Salmo!
Bet nemaksãtãjiem vieta ir méslainé!!!!!
Un šis laiks to saliks pa vietãm!Lasu un rēcu par šo visu!:)))
Ko tieši šis laiks saliks pa vietām, Willijs! :)))
Tu i dumš vai izliecies?
Tad, kad šī huiņa beigsies, tad apķērīgie, apņēmīgie un uzņēmīgie sataisīs sev jaunus biznesus vai atdzīvinās esošos. Bet dumie, slinkie un neuzņēmīgie ies pie viņiem stradāt kā iepriekš, pa minimalku plus konverts!
Ne kas no ko pa vietām nesaliks! Ēst gribēsi!
Vaina nr.1 ir nesamērīgo nodokļu marazmā, protams nr.2 ir darba devēja velme vairāk ieraut ķešā.
Bet par nodokļiem...
Pašam mazākajam SIA, ar vuenu personu-darbinieku- direktoru-dibinātaju, ja apgrozījums mēnesī pārsniedz 5 min algas, kas sumā sastāda 2150€ (tai sk. Pvn), tad tam īpašniekam-darbiniekam, obligāti ir jāizmaksā min alga, kas kopā izmaksās uzņēmumam sastāda apm 700€ (šeit varu kļūdīties, bet apmeram tā).
Tad jautajums.... kādam preču vai pakalpojumu uzcenojumam SIA ir jābūt, lai pie apgrozijuma 2150€ samaksātu obligāto min algu plus nodokļus, komunālos utt! ??? :))))
Vari mierígi atslãbt!
Ar cepuri nekur neiešu)))
Bet protams nekas nemainãs...
Kã maksãja aploksnés tã maksãs! Redz Zarãzijs zina ka ir labãk)))
Kã jau visi tirgus sipéji)))
28.marts 2020, 08:22 | links
 
Modeléjam - jauna ğimene!
Virs strãdã pie gudrã G. Kur sanem minimãlo plus konvertã)))
Sieva pie viedã J. Tãpat.
Ir divi bérni un íréts dzívoklis, jo dél izveicígajiem darba devéjiem savu panemt uz kríta nevar!

willijs, 27.marts 2020, 23:40


Nu un, kas tad mainās, ja abi strādā lielā un labi pelnošā, lielus nodokļus maksājošā, uzņēmumā, kas matemātiski varētu varbūt atļauties maksāt lielāku algu, bet reāli maksā minimālo stundas likmi un ne kapeiku "aploksnē" nepiemet/ piemēram tā pati Maxima vai valsts(!) akciju sabiedrība "Latvijas pasts" un tādu ir simtiem? Tas pats, tikai vēl sliktāk...
A tā kopumā... Ko mūsu laikā nozīmē stabilitāte? Ar ko darba ņēmējs atšķiras no bezdarbnieka? Tikai un vienīgi ar 30 dienu brīdinājuma periodu pie atlaišanas, kas arī nestrādās, ja uzņēmumam maksātnespēja. Un paliek par n-darba vietām mazāk valstī. Ja nav nekādu uzkrājumu, tad dirsā jebkurā gadījumā i darbiniekam i darba devējam. Plaukstošas ekonomikas apstāķlos, kad liels pieprasījums pēd darba spēka nav liela nelaime, tirgus saliks pa vietām, a vot krīzē tas ir pizdec... Un tad jau, kā rakstīju iepriekš, tauta ies ar cepuri pie valsts. Un labi ja ar cepuri, a ja nu ar plinti?!
Šitas viss kau sen ir bijis n-tās reizes, pasaule jau "izmodelējusi" scenārijus.
Lai kā nelamātu komunistus, bet fakts - ja nebūtu bijis viņu, tad pašlaik par tādiem pabalstiem, atbalstu, sociālajām programmām utt. neviens neko nezinātu. Tikai 17.gada ārprāts lika industrializācijas mežonīgajam kapitālismam saprast, ka jāpagarina ķēde, bļodiņā kaut kam jābūt visu laiku un jāļauj riet no sirds patikas :) savādāk var iekost rokā...
28.marts 2020, 08:15 | links
 
willijs [28.03.20]: apelsins [0:17]: willijs [6m]: apelsins [10m]: willijs [27m]: apelsins [21:23]: willijs [21:19]: raihs [18m]: willijs [20m]: raihs [47m]: Te tie socialās taisnības rupori vispār ir informēti, ka, lai legāli samaksātu 1000€ uz rokas, vēl 900€ ir jāatskaita Valsts kasē? Un ja jūs esat informēti, tad padalieties, lūdzu, kas ir jādara vai jātirgo, lai spētu to samaksāt? Ja nezināt, tad būtu vērts neizpausties te ar savām gudrībām.Vispãr ja neesi spéjigs maksãt nodokljus nekroplo tirgu un klope bodi ciet.Es tev prasīju padomu kā nenoliedzami veiksmīgam uzņēmējam, izcilam ekonomikas un biznesa ekspertam! Bet saņēmu atbildi no benzīntanka operatora...Krieviem ir teiciens - заплатил налоги? Спи спокойно!)))
Parunãjos ar gudriem cilvékiem)))
Šitas virusinš daudz ko sakãrtos kã vajag)))Villij, tu esi glupaaks par saviem nokjertajiem zandartiem.
Visu cienju Zandartiem!Vélreiz atkãrtošos! Speciãli priekš gudrajiem!
Modeléjam - jauna ğimene!
Virs strãdã pie gudrã G. Kur sanem minimãlo plus konvertã)))
Sieva pie viedã J. Tãpat.
Ir divi bérni un íréts dzívoklis, jo dél izveicígajiem darba devéjiem savu panemt uz kríta nevar! Hronis ir skãris abu darba vietas tãtad.....
Júsu vieta ir méslainé,, cienijamie " nemaksãtãji!!!
Tu citrus savus tekstus vari droši iestumt sev kur saule neiespíd! Slãj vien uz rumbu savas asaku buntes vaktét)))
Man ir dzili pajãt ko Tu domã!!!Bet kaapeec tu netiecies peec pilnaas algas, nu bez minimaalaas ar piemaksu. Atkal visi vainiigi, taapat kaa ex Salmo darbadeveeji.
Uzcep pac chaliit savu super biznesinjVar Tev palúgt atpisties?
Tã vienkãrši atpisties un viss! Un pričom te Salmo? Sen kã tur nestrãdãju! Kas Tev nav skaidrs? Tak teicu slãj uz savu ventu ja! Un nav tava daríšana ko daru! Par minimalku nestrãdãju! Ej savas krúzítes krãso vai sliekas roc! Man ir pofig!
Ja kas personigs tad raksti privãti! Ja ne vienkãrši atpisties!Es tikai gribeeji, lai tu saproti, neesi ekonomists, finansists un gaishregjis.
Bet roku taarpus un kaatoshu uz Vent, turies exSalmoTu tiešãm esi Dumš tãpat kã Tavas Ventas zivis zem rumbas!
Velreiz atkãrtošos speciãli Tev Ventmalas apurbéj - nav man nekãda sakara ar Salmo!
Bet nemaksãtãjiem vieta ir méslainé!!!!!
Un šis laiks to saliks pa vietãm!
Lasu un rēcu par šo visu!:)))
Ko tieši šis laiks saliks pa vietām, Willijs! :)))
Tu i dumš vai izliecies?
Tad, kad šī huiņa beigsies, tad apķērīgie, apņēmīgie un uzņēmīgie sataisīs sev jaunus biznesus vai atdzīvinās esošos. Bet dumie, slinkie un neuzņēmīgie ies pie viņiem stradāt kā iepriekš, pa minimalku plus konverts!
Ne kas no ko pa vietām nesaliks! Ēst gribēsi!
Vaina nr.1 ir nesamērīgo nodokļu marazmā, protams nr.2 ir darba devēja velme vairāk ieraut ķešā.
Bet par nodokļiem...
Pašam mazākajam SIA, ar vuenu personu-darbinieku- direktoru-dibinātaju, ja apgrozījums mēnesī pārsniedz 5 min algas, kas sumā sastāda 2150€ (tai sk. Pvn), tad tam īpašniekam-darbiniekam, obligāti ir jāizmaksā min alga, kas kopā izmaksās uzņēmumam sastāda apm 700€ (šeit varu kļūdīties, bet apmeram tā).
Tad jautajums.... kādam preču vai pakalpojumu uzcenojumam SIA ir jābūt, lai pie apgrozijuma 2150€ samaksātu obligāto min algu plus nodokļus, komunālos utt! ??? :))))
28.marts 2020, 07:59 | links
 
Morgen.
Re kur diezgan interesanta intervija ar t.s."vatņiku" ruporu Mihejevu.Ja kādreiz man viņš krita uz nerviem,tad šoreiz viņa pozīcija izklausās diezgan loģiska un pareiza.

https://youtu.be/dppbzf4Ja8U?t=4
28.marts 2020, 06:41 | links
 
Absolútã!
Ší putra pie labãkã scenãrija beigsies júnija vidú un lídz tam laikam daudzi aizies pa skuju taku gan pisnesã gan dzívé! Bet tiem kuri izkepurosies bús ko izvértét.
28.marts 2020, 00:35 | links
 
willijs [28.03.20]: apelsins [6m]: willijs [6m]: apelsins [10m]: willijs [27m]: apelsins [21:23]: willijs [21:19]: raihs [18m]: willijs [20m]: raihs [47m]: Te tie socialās taisnības rupori vispār ir informēti, ka, lai legāli samaksātu 1000€ uz rokas, vēl 900€ ir jāatskaita Valsts kasē? Un ja jūs esat informēti, tad padalieties, lūdzu, kas ir jādara vai jātirgo, lai spētu to samaksāt? Ja nezināt, tad būtu vērts neizpausties te ar savām gudrībām.Vispãr ja neesi spéjigs maksãt nodokljus nekroplo tirgu un klope bodi ciet.Es tev prasīju padomu kā nenoliedzami veiksmīgam uzņēmējam, izcilam ekonomikas un biznesa ekspertam! Bet saņēmu atbildi no benzīntanka operatora...Krieviem ir teiciens - заплатил налоги? Спи спокойно!)))
Parunãjos ar gudriem cilvékiem)))
Šitas virusinš daudz ko sakãrtos kã vajag)))Villij, tu esi glupaaks par saviem nokjertajiem zandartiem.
Visu cienju Zandartiem!Vélreiz atkãrtošos! Speciãli priekš gudrajiem!
Modeléjam - jauna ğimene!
Virs strãdã pie gudrã G. Kur sanem minimãlo plus konvertã)))
Sieva pie viedã J. Tãpat.
Ir divi bérni un íréts dzívoklis, jo dél izveicígajiem darba devéjiem savu panemt uz kríta nevar! Hronis ir skãris abu darba vietas tãtad.....
Júsu vieta ir méslainé,, cienijamie " nemaksãtãji!!!
Tu citrus savus tekstus vari droši iestumt sev kur saule neiespíd! Slãj vien uz rumbu savas asaku buntes vaktét)))
Man ir dzili pajãt ko Tu domã!!!Bet kaapeec tu netiecies peec pilnaas algas, nu bez minimaalaas ar piemaksu. Atkal visi vainiigi, taapat kaa ex Salmo darbadeveeji.
Uzcep pac chaliit savu super biznesinjVar Tev palúgt atpisties?
Tã vienkãrši atpisties un viss! Un pričom te Salmo? Sen kã tur nestrãdãju! Kas Tev nav skaidrs? Tak teicu slãj uz savu ventu ja! Un nav tava daríšana ko daru! Par minimalku nestrãdãju! Ej savas krúzítes krãso vai sliekas roc! Man ir pofig!
Ja kas personigs tad raksti privãti! Ja ne vienkãrši atpisties!Es tikai gribeeji, lai tu saproti, neesi ekonomists, finansists un gaishregjis.
Bet roku taarpus un kaatoshu uz Vent, turies exSalmoTu tiešãm esi Dumš tãpat kã Tavas Ventas zivis zem rumbas!
Velreiz atkãrtošos speciãli Tev Ventmalas apurbéj - nav man nekãda sakara ar Salmo!
Bet nemaksãtãjiem vieta ir méslainé!!!!!
Un šis laiks to saliks pa vietãm!
Nu tev taisniiba
Arlb
28.marts 2020, 00:23 | links
 
apelsins [28.03.20]: willijs [6m]: apelsins [10m]: willijs [27m]: apelsins [21:23]: willijs [21:19]: raihs [18m]: willijs [20m]: raihs [47m]: Te tie socialās taisnības rupori vispār ir informēti, ka, lai legāli samaksātu 1000€ uz rokas, vēl 900€ ir jāatskaita Valsts kasē? Un ja jūs esat informēti, tad padalieties, lūdzu, kas ir jādara vai jātirgo, lai spētu to samaksāt? Ja nezināt, tad būtu vērts neizpausties te ar savām gudrībām.Vispãr ja neesi spéjigs maksãt nodokljus nekroplo tirgu un klope bodi ciet.Es tev prasīju padomu kā nenoliedzami veiksmīgam uzņēmējam, izcilam ekonomikas un biznesa ekspertam! Bet saņēmu atbildi no benzīntanka operatora...Krieviem ir teiciens - заплатил налоги? Спи спокойно!)))
Parunãjos ar gudriem cilvékiem)))
Šitas virusinš daudz ko sakãrtos kã vajag)))Villij, tu esi glupaaks par saviem nokjertajiem zandartiem.
Visu cienju Zandartiem!Vélreiz atkãrtošos! Speciãli priekš gudrajiem!
Modeléjam - jauna ğimene!
Virs strãdã pie gudrã G. Kur sanem minimãlo plus konvertã)))
Sieva pie viedã J. Tãpat.
Ir divi bérni un íréts dzívoklis, jo dél izveicígajiem darba devéjiem savu panemt uz kríta nevar! Hronis ir skãris abu darba vietas tãtad.....
Júsu vieta ir méslainé,, cienijamie " nemaksãtãji!!!
Tu citrus savus tekstus vari droši iestumt sev kur saule neiespíd! Slãj vien uz rumbu savas asaku buntes vaktét)))
Man ir dzili pajãt ko Tu domã!!!Bet kaapeec tu netiecies peec pilnaas algas, nu bez minimaalaas ar piemaksu. Atkal visi vainiigi, taapat kaa ex Salmo darbadeveeji.
Uzcep pac chaliit savu super biznesinjVar Tev palúgt atpisties?
Tã vienkãrši atpisties un viss! Un pričom te Salmo? Sen kã tur nestrãdãju! Kas Tev nav skaidrs? Tak teicu slãj uz savu ventu ja! Un nav tava daríšana ko daru! Par minimalku nestrãdãju! Ej savas krúzítes krãso vai sliekas roc! Man ir pofig!
Ja kas personigs tad raksti privãti! Ja ne vienkãrši atpisties!Es tikai gribeeji, lai tu saproti, neesi ekonomists, finansists un gaishregjis.
Bet roku taarpus un kaatoshu uz Vent, turies exSalmo
Tu tiešãm esi Dumš tãpat kã Tavas Ventas zivis zem rumbas!
Velreiz atkãrtošos speciãli Tev Ventmalas apurbéj - nav man nekãda sakara ar Salmo!
Bet nemaksãtãjiem vieta ir méslainé!!!!!
Un šis laiks to saliks pa vietãm!
28.marts 2020, 00:21 | links
 
willijs [28.03.20]: apelsins [10m]: willijs [27m]: apelsins [21:23]: willijs [21:19]: raihs [18m]: willijs [20m]: raihs [47m]: Te tie socialās taisnības rupori vispār ir informēti, ka, lai legāli samaksātu 1000€ uz rokas, vēl 900€ ir jāatskaita Valsts kasē? Un ja jūs esat informēti, tad padalieties, lūdzu, kas ir jādara vai jātirgo, lai spētu to samaksāt? Ja nezināt, tad būtu vērts neizpausties te ar savām gudrībām.Vispãr ja neesi spéjigs maksãt nodokljus nekroplo tirgu un klope bodi ciet.Es tev prasīju padomu kā nenoliedzami veiksmīgam uzņēmējam, izcilam ekonomikas un biznesa ekspertam! Bet saņēmu atbildi no benzīntanka operatora...Krieviem ir teiciens - заплатил налоги? Спи спокойно!)))
Parunãjos ar gudriem cilvékiem)))
Šitas virusinš daudz ko sakãrtos kã vajag)))Villij, tu esi glupaaks par saviem nokjertajiem zandartiem.
Visu cienju Zandartiem!Vélreiz atkãrtošos! Speciãli priekš gudrajiem!
Modeléjam - jauna ğimene!
Virs strãdã pie gudrã G. Kur sanem minimãlo plus konvertã)))
Sieva pie viedã J. Tãpat.
Ir divi bérni un íréts dzívoklis, jo dél izveicígajiem darba devéjiem savu panemt uz kríta nevar! Hronis ir skãris abu darba vietas tãtad.....
Júsu vieta ir méslainé,, cienijamie " nemaksãtãji!!!
Tu citrus savus tekstus vari droši iestumt sev kur saule neiespíd! Slãj vien uz rumbu savas asaku buntes vaktét)))
Man ir dzili pajãt ko Tu domã!!!Bet kaapeec tu netiecies peec pilnaas algas, nu bez minimaalaas ar piemaksu. Atkal visi vainiigi, taapat kaa ex Salmo darbadeveeji.
Uzcep pac chaliit savu super biznesinjVar Tev palúgt atpisties?
Tã vienkãrši atpisties un viss! Un pričom te Salmo? Sen kã tur nestrãdãju! Kas Tev nav skaidrs? Tak teicu slãj uz savu ventu ja! Un nav tava daríšana ko daru! Par minimalku nestrãdãju! Ej savas krúzítes krãso vai sliekas roc! Man ir pofig!
Ja kas personigs tad raksti privãti! Ja ne vienkãrši atpisties!
Es tikai gribeeji, lai tu saproti, neesi ekonomists, finansists un gaishregjis.
Bet roku taarpus un kaatoshu uz Vent, turies exSalmo
28.marts 2020, 00:17 | links
 
apelsins [28.03.20]: willijs [27m]: apelsins [21:23]: willijs [21:19]: raihs [18m]: willijs [20m]: raihs [47m]: Te tie socialās taisnības rupori vispār ir informēti, ka, lai legāli samaksātu 1000€ uz rokas, vēl 900€ ir jāatskaita Valsts kasē? Un ja jūs esat informēti, tad padalieties, lūdzu, kas ir jādara vai jātirgo, lai spētu to samaksāt? Ja nezināt, tad būtu vērts neizpausties te ar savām gudrībām.Vispãr ja neesi spéjigs maksãt nodokljus nekroplo tirgu un klope bodi ciet.Es tev prasīju padomu kā nenoliedzami veiksmīgam uzņēmējam, izcilam ekonomikas un biznesa ekspertam! Bet saņēmu atbildi no benzīntanka operatora...Krieviem ir teiciens - заплатил налоги? Спи спокойно!)))
Parunãjos ar gudriem cilvékiem)))
Šitas virusinš daudz ko sakãrtos kã vajag)))Villij, tu esi glupaaks par saviem nokjertajiem zandartiem.
Visu cienju Zandartiem!Vélreiz atkãrtošos! Speciãli priekš gudrajiem!
Modeléjam - jauna ğimene!
Virs strãdã pie gudrã G. Kur sanem minimãlo plus konvertã)))
Sieva pie viedã J. Tãpat.
Ir divi bérni un íréts dzívoklis, jo dél izveicígajiem darba devéjiem savu panemt uz kríta nevar! Hronis ir skãris abu darba vietas tãtad.....
Júsu vieta ir méslainé,, cienijamie " nemaksãtãji!!!
Tu citrus savus tekstus vari droši iestumt sev kur saule neiespíd! Slãj vien uz rumbu savas asaku buntes vaktét)))
Man ir dzili pajãt ko Tu domã!!!Bet kaapeec tu netiecies peec pilnaas algas, nu bez minimaalaas ar piemaksu. Atkal visi vainiigi, taapat kaa ex Salmo darbadeveeji.
Uzcep pac chaliit savu super biznesinj
Var Tev palúgt atpisties?
Tã vienkãrši atpisties un viss! Un pričom te Salmo? Sen kã tur nestrãdãju! Kas Tev nav skaidrs? Tak teicu slãj uz savu ventu ja! Un nav tava daríšana ko daru! Par minimalku nestrãdãju! Ej savas krúzítes krãso vai sliekas roc! Man ir pofig!
Ja kas personigs tad raksti privãti! Ja ne vienkãrši atpisties!
28.marts 2020, 00:12 | links
 
willijs [27.03.20]: apelsins [21:23]: willijs [21:19]: raihs [18m]: willijs [20m]: raihs [47m]: Te tie socialās taisnības rupori vispār ir informēti, ka, lai legāli samaksātu 1000€ uz rokas, vēl 900€ ir jāatskaita Valsts kasē? Un ja jūs esat informēti, tad padalieties, lūdzu, kas ir jādara vai jātirgo, lai spētu to samaksāt? Ja nezināt, tad būtu vērts neizpausties te ar savām gudrībām.Vispãr ja neesi spéjigs maksãt nodokljus nekroplo tirgu un klope bodi ciet.Es tev prasīju padomu kā nenoliedzami veiksmīgam uzņēmējam, izcilam ekonomikas un biznesa ekspertam! Bet saņēmu atbildi no benzīntanka operatora...Krieviem ir teiciens - заплатил налоги? Спи спокойно!)))
Parunãjos ar gudriem cilvékiem)))
Šitas virusinš daudz ko sakãrtos kã vajag)))Villij, tu esi glupaaks par saviem nokjertajiem zandartiem.
Visu cienju Zandartiem!Vélreiz atkãrtošos! Speciãli priekš gudrajiem!
Modeléjam - jauna ğimene!
Virs strãdã pie gudrã G. Kur sanem minimãlo plus konvertã)))
Sieva pie viedã J. Tãpat.
Ir divi bérni un íréts dzívoklis, jo dél izveicígajiem darba devéjiem savu panemt uz kríta nevar! Hronis ir skãris abu darba vietas tãtad.....
Júsu vieta ir méslainé,, cienijamie " nemaksãtãji!!!
Tu citrus savus tekstus vari droši iestumt sev kur saule neiespíd! Slãj vien uz rumbu savas asaku buntes vaktét)))
Man ir dzili pajãt ko Tu domã!!!
Bet kaapeec tu netiecies peec pilnaas algas, nu bez minimaalaas ar piemaksu. Atkal visi vainiigi, taapat kaa ex Salmo darbadeveeji.
Uzcep pac chaliit savu super biznesinj
28.marts 2020, 00:05 | links
 
apelsins [27.03.20]: willijs [21:19]: raihs [18m]: willijs [20m]: raihs [47m]: Te tie socialās taisnības rupori vispār ir informēti, ka, lai legāli samaksātu 1000€ uz rokas, vēl 900€ ir jāatskaita Valsts kasē? Un ja jūs esat informēti, tad padalieties, lūdzu, kas ir jādara vai jātirgo, lai spētu to samaksāt? Ja nezināt, tad būtu vērts neizpausties te ar savām gudrībām.Vispãr ja neesi spéjigs maksãt nodokljus nekroplo tirgu un klope bodi ciet.Es tev prasīju padomu kā nenoliedzami veiksmīgam uzņēmējam, izcilam ekonomikas un biznesa ekspertam! Bet saņēmu atbildi no benzīntanka operatora...Krieviem ir teiciens - заплатил налоги? Спи спокойно!)))
Parunãjos ar gudriem cilvékiem)))
Šitas virusinš daudz ko sakãrtos kã vajag)))Villij, tu esi glupaaks par saviem nokjertajiem zandartiem.
Visu cienju Zandartiem!
Vélreiz atkãrtošos! Speciãli priekš gudrajiem!
Modeléjam - jauna ğimene!
Virs strãdã pie gudrã G. Kur sanem minimãlo plus konvertã)))
Sieva pie viedã J. Tãpat.
Ir divi bérni un íréts dzívoklis, jo dél izveicígajiem darba devéjiem savu panemt uz kríta nevar! Hronis ir skãris abu darba vietas tãtad.....
Júsu vieta ir méslainé,, cienijamie " nemaksãtãji!!!
Tu citrus savus tekstus vari droši iestumt sev kur saule neiespíd! Slãj vien uz rumbu savas asaku buntes vaktét)))
Man ir dzili pajãt ko Tu domã!!!
27.marts 2020, 23:40 | links
 
toni ieliec video kur saulei pretējā pusē ir vēl viena zeme,saucas antizeme.Uz viņas dzīvo antiTonis kas neticot sazvērestības teorijām.:)
27.marts 2020, 23:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager