Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
toni ieliec video kur saulei pretējā pusē ir vēl viena zeme,saucas antizeme.Uz viņas dzīvo antiTonis kas neticot sazvērestības teorijām.:)
27.marts 2020, 23:30 | links
 
Ieliec par plakano zemi, tas izskatās baigi tuvu īstenībai. Arī par Illuminati, jo tas super interesanti.
27.marts 2020, 23:21 | links
 
Tie būs ar ventilāciju?
27.marts 2020, 23:16 | links
 
Usīt,te tev būs kaut kas arī par tiem tuneļiem...:)
https://youtu.be/ZBlEm7ubyKI?t=8
27.marts 2020, 23:07 | links
 
alkan,ko tur daudz zināt,ierau sīvo ,ieliec stīvo un tik tālāk dzīvo...:)
27.marts 2020, 22:57 | links
 
Nezin kas tur bij, bet derētu par ķirzakām, tad vēl tuneļiem, kas savieno kontinentus, un protams viegls p... Rno, faraonu izpildījumā.
:)
27.marts 2020, 22:38 | links
 
šis bija baigi labs, toni. Ieliec vēl kādu video, lai beidzot ir skaidrība kā dzīvot tālāk un kā rīkoties.
27.marts 2020, 22:27 | links
 
Vakara apskaidrībai,veltījums raihujancim...)
https://youtu.be/yBdRQm186mQ?t=13
27.marts 2020, 22:14 | links
 
raihs [27.03.20]: mjuniors [32m]: Uh kur te jautri iet! Patīk palūrēt uz šo visu..
Tajā pašā laikā tas viss ir pie pakaļas, kad korons daudziem pie durvīm klauvē. Ziņu portālos arvien vairāk rakstu par to cik aizies miljoni pa skuju taku.. Un vairs nerunā vai saslimsi, bet jau tikai kad! Tā, ka mans pievēršas garīgajiem spriedelējumiem. Izbaudu saulaino laiku, pastaigājos, ar sīčiem panēsajos. Tikko no pirtiņas.. Eh, lauku burvība, bet cik ilgi? Tas vairs nav svarīgi. Svarīgi ir dzīvot ar baudu tagad. Un kašķi šeit ir tiešām mazsvarīgi, ja kāds neiebrauc kaut kādos rādītajos. Un jau tagad ES ir pieaudZis noziedzības skaits. Un tas ir tikai sākums, kam? To lai katrs izlemj pats.
Veči.. Ejat copēt pilnmēness vēl ir tālu.Ūja, ūja, kādi eksistenciālu pārdomu pilni teksti! Latvieši no tā sūda nemirst- 280:0! Lai itāļu penši cepjas! A ja par copi, tad es nupat kā atgriezos
Šādi var zivi nofilēt, vienīgi ja rokas no pakaļas aug.
:DDDD
27.marts 2020, 22:12 | links
 
es arī laikam labi negulēšu, ja talantīgais tonis te kādu youtube linku neieliks.
27.marts 2020, 21:56 | links
 
Vau,Junior ,skatos ka tu audz...:))
27.marts 2020, 21:52 | links
 
mjuniors [27.03.20]: Uh kur te jautri iet! Patīk palūrēt uz šo visu..
Tajā pašā laikā tas viss ir pie pakaļas, kad korons daudziem pie durvīm klauvē. Ziņu portālos arvien vairāk rakstu par to cik aizies miljoni pa skuju taku.. Un vairs nerunā vai saslimsi, bet jau tikai kad! Tā, ka mans pievēršas garīgajiem spriedelējumiem. Izbaudu saulaino laiku, pastaigājos, ar sīčiem panēsajos. Tikko no pirtiņas.. Eh, lauku burvība, bet cik ilgi? Tas vairs nav svarīgi. Svarīgi ir dzīvot ar baudu tagad. Un kašķi šeit ir tiešām mazsvarīgi, ja kāds neiebrauc kaut kādos rādītajos. Un jau tagad ES ir pieaudZis noziedzības skaits. Un tas ir tikai sākums, kam? To lai katrs izlemj pats.
Veči.. Ejat copēt pilnmēness vēl ir tālu.

Ūja, ūja, kādi eksistenciālu pārdomu pilni teksti! Latvieši no tā sūda nemirst- 280:0! Lai itāļu penši cepjas! A ja par copi, tad es nupat kā atgriezos
27.marts 2020, 21:52 | links
 
Malgomajfisk [27.03.20]: Junior,pārāk tai pirtī neatslābinies, tūlīt iemetīšu kādu klipiņu par ķirzakveidīgajiem,no krāsniņas nokritīsi...:DDD
Met tik iekšā, labāk zināt visu teoriju nekā vienu "pareizo" ceļu :))
27.marts 2020, 21:50 | links
 
Vēl statistika: 75x izsaukta policija uz ģimenes strīdiem, bet kad policija ieradusies strīds jau bija norimis.. Karantīnas rezultāts :))
27.marts 2020, 21:49 | links
 
Junior,pārāk tai pirtī neatslābinies, tūlīt iemetīšu kādu klipiņu par ķirzakveidīgajiem,no krāsniņas nokritīsi...:DDD
27.marts 2020, 21:48 | links
 
Uh kur te jautri iet! Patīk palūrēt uz šo visu..
Tajā pašā laikā tas viss ir pie pakaļas, kad korons daudziem pie durvīm klauvē. Ziņu portālos arvien vairāk rakstu par to cik aizies miljoni pa skuju taku.. Un vairs nerunā vai saslimsi, bet jau tikai kad! Tā, ka mans pievēršas garīgajiem spriedelējumiem. Izbaudu saulaino laiku, pastaigājos, ar sīčiem panēsajos. Tikko no pirtiņas.. Eh, lauku burvība, bet cik ilgi? Tas vairs nav svarīgi. Svarīgi ir dzīvot ar baudu tagad. Un kašķi šeit ir tiešām mazsvarīgi, ja kāds neiebrauc kaut kādos rādītajos. Un jau tagad ES ir pieaudZis noziedzības skaits. Un tas ir tikai sākums, kam? To lai katrs izlemj pats.
Veči.. Ejat copēt pilnmēness vēl ir tālu.
27.marts 2020, 21:39 | links
 
;D
27.marts 2020, 21:35 | links
 
Zorge07 [27.03.20]: Karlis_K [30m]: Nu ja kaut kādam sūda rusofīlam trollim, kurš kā piemīzts krievu kirzažs te lidināts laukā desmitiem reižu, redziet dzīvot traucē rusofobija, kas ir katra sevi cienoša latvieša vēsturiski izveidojusies dabiska aizsargreakcija uz austrumkaimiņa nelietībām.Sevi cienoši latvieši neraksta latviešu valodā, neievērojot valodas gramatiku un nepiesārņo to ar krievu lamuvārdiem. Ventilatorist, pirms met sūdus, paskaties uz kuru pusi ventilators pagriezts.
:DDDD

Atkārtošos, speciāli Kārlēnam.
27.marts 2020, 21:34 | links
 
Jā,diemžēl to daudzi nesaprot...
27.marts 2020, 21:30 | links
 
valstij šai situācijā nevis jāgrauj da jebkuras darba vietasm bet tās jarada mākslīgi... līdz pat absurda līmenim, kad viena brigāde līdz pusdienai rok grāvi, a otra pēc pusdienas rok ciet... brīvais tirgus ar savu "neredzamo roku" pieprasījumu un piedāvājumu var strādāt
tikai tad ja ir masu patērētājs ar naudu...
27.marts 2020, 21:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager