Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Gaidi kad reihs te kādam ko piemetīs...Vienīgi flakoniņu ar kronīti...)
22.marts 2020, 15:38 | links
 
Raihs ko piemetīs. Tā vien kā priekš paša!
22.marts 2020, 15:34 | links
 
Sven, Tev “stanoks” Bukultu ielā?
22.marts 2020, 15:33 | links
 
Malgomajfisk [22.03.20]: Uldiņ,a no kā pārtiec? No tiem 200$ ko jeņķi tev regulāri maksā?
Viņam raihs, gan arī kaut ko ,, piemet,, !
:DDDD
22.marts 2020, 15:31 | links
 
Gan jau, ka no omes pensijas.
22.marts 2020, 15:30 | links
 

var arī tā
22.marts 2020, 15:30 | links
 
Uldiņ,a no kā pārtiec? No tiem 200$ ko jeņķi tev regulāri maksā?
22.marts 2020, 15:29 | links
 
udens2 [22.03.20]: Kā Limuzīns Jāņu nakts krāsā Dagnija teica: Visādas valodas apgrābstijis, bet dzimto/ protams ja tava ir tava ne angļu/ neesi iemācijies.
:DDDD

Zorge07, 22.marts 2020, 14:59
Vēl reiz: redzi pēdiņas? Un par šo vārdu jau visu izskaidroju, bet tev laikam dauna sindroms tik smags, ka neaceries? Vai man tagad te tavas ,, pērles salikt,,? :DDDD
22.marts 2020, 15:22 | links
 
Bruņčik,kā tā Ķīnā smoks izudis?Šamie tak tur līķus kaudzēs kraujot un dedzina...
22.marts 2020, 15:21 | links
 
usis [22.03.20]: Zorge, bik jau zb tā pareizrakstības sludināšana, te kaut kāds filoloģijas seminārs, ne tač, pie tam pašas tekstos kļūdu ka biezs.
Protams visi kļūdās, bet šie jau ir pataloģijas un necieņas gadījumi, pret latviešu valodu.
22.marts 2020, 15:20 | links
 
Kā Limuzīns Jāņu nakts krāsā Dagnija teica: Visādas valodas apgrābstijis, bet dzimto/ protams ja tava ir tava ne angļu/ neesi iemācijies.
:DDDD

Zorge07, 22.marts 2020, 14:59
22.marts 2020, 15:20 | links
 
Daba pati visu sakārto. Planēta Zeme veic pašattīrašanos. Venēcija- kristāldzidrs ūdens, virs Ķīnas izzudis smogs, parādās zivis, putni. Pilsētās uzrodas dzīvnieki.
22.marts 2020, 15:14 | links
 
Zorge, bik jau zb tā pareizrakstības sludināšana, te kaut kāds filoloģijas seminārs, ne tač, pie tam pašas tekstos kļūdu ka biezs.
22.marts 2020, 15:14 | links
 
Šmiguci,mūsdienās taj follija cepurītei vienmēr jābūt līdzi,visvienkāršāk Mahimā nopērc follija rulīti tādu ap 10m garumā,nēsā to labajā ķešā un kad ej ārā no mājas,3x aptin to ap savu tupo ķobi,paliks vieglāk...
22.marts 2020, 15:12 | links
 
Re ku džeks no biznesa vidus sakarīgi spriež..
https://youtu.be/6P9QYSkUDNU?t=6
22.marts 2020, 15:00 | links
 
udens2 [22.03.20]: Kam lai tic,luteram ar viduvējām zināšanām,vai googlei,skolā to mācija sen un ir aizmirsies jau
Kā Limuzīns Jāņu nakts krāsā Dagnija teica: Visādas valodas apgrābstijis, bet dzimto/ protams ja tava ir tava ne angļu/ neesi iemācijies.
:DDDD
22.marts 2020, 14:59 | links
 
udens2 [22.03.20]: udens2 [13m]: Uldiņ,ko tu labu esi savarējis?

Malgomajfisk, 22.marts 2020, 13:47es negaudoju visu laiku ka valstī viss slikti,ja grib darīt tad viss notiek.Es pats esmu slinks un tāpēc neko nedaru,valsts man netraucē,ja būtu vēlme ko darīt,tad darītuTev tikai ,, krievi traucē,, tāpat kā raiham. :DDD
Saprotu, ka latviešu valodas skolotājas komentāru ,, atkal izliecies neredzam,, .
:DDDD

Zorge07, 22.marts 2020, 14:11tad kad tavas latviešu valodas zināšanas nebūs tikpat viduvējas kā manas,bet krietni labākas,tad arī varēsi mācīt pareizrakstību.Jo redzot tavas kļūdas,ir pilnīgi skaidrs ka no tevis neko nevar iemācīties:)))
Ja lasi lēnām un uzmanīgi, tas nav mans ,, komentārs,, . Un sāc ar personvārdiem un mēris. :DDDD
22.marts 2020, 14:57 | links
 
Malgomajfisk [22.03.20]: Jāsabaida tā pa īsto...
https://youtu.be/7N3meH_tEjA?t=59
Jāvelk ārā folijas cepurīte?
22.marts 2020, 14:44 | links
 
Kirsis6666 [22.03.20]: svens76 [12:27]: AndrisABC [12:20]: Itālijā ir 60miljonu iedzīvotāju un katru sekundi pasaulē nomirst 2 cilvēki pēc statistikas

svens76, 22.marts 2020, 11:36

Jā Itālijā ir 60 miljoni, tikai vajag ņemt vērā, ka pa lielam viss notiek vienā Itālijas provincē. "Mirušo skaits koronavīrusa uzliesmojumā Lombardijas reģionā valsts ziemeļos pārsniedzis 3000. Tās ir teju divas trešdaļas no visiem nāves gadījumiem Itālijā."
Vīruss tāpat kā zirneklis auž savus tīklus no centra uz malām. Neierobežojot centru, tas izplestos nekontrolēti visur. Un tad tie 800 dienā Itālijā tiešām būtu tāds sīkums.
Es kaut kā pagaidām nekādu paniku nesaskatu. Izpirkti veikali man liekas ir normāla cilvēka reakcija uz briesmām. Un briesmas jau nav indivīda saslimšana. Briesmas ir citu saslimšana, kuras rezultātā varētu aizvērties arī pārtiku ražojošie, tualetes papīru ražojošie un daudzi citi uzņēmumi no kuru darbības ir atkarīga mūsu ikdiena. Pat ja pārtikas krājumu ir pietiekošā daudzumā, tajā brīdī kad nebūs kas to visu pārstrādā, fasē un piegādā, tad mums būs pilnīgi vienalga vai tie ir vai nav. Tāpēc arī ir šie ierobežojumi.Lombardijā ir sestā daļa visu ITA iedzīvotāju, arī gana liels skaitlis. Ne brīdi neesmu teicis, ka ierobežojumus nevajag. Tik saku, ka visdrīzāk vīruss būs visiem , bet lielākā daļa to nemaz nepamanīsVienīgā lieta,kass latviešiem ir padevusies pēdējo pāris gadsimtu laikā, ir līdzekļu ekspropiracija vispasaules revolūcijas finansēšanai. Tagad labāk apspriest Toņa vidikus un lietot katram savus iemīļotos dzerienus.
Kas tas par sūdu? Ko melo?
22.marts 2020, 14:42 | links
 
urmaas [22.03.20]: svens76 [12:27]: AndrisABC [19m]: Itālijā ir 60miljonu iedzīvotāju un katru sekundi pasaulē nomirst 2 cilvēki pēc statistikas

svens76, 22.marts 2020, 11:36

Jā Itālijā ir 60 miljoni, tikai vajag ņemt vērā, ka pa lielam viss notiek vienā Itālijas provincē. "Mirušo skaits koronavīrusa uzliesmojumā Lombardijas reģionā valsts ziemeļos pārsniedzis 3000. Tās ir teju divas trešdaļas no visiem nāves gadījumiem Itālijā."
Vīruss tāpat kā zirneklis auž savus tīklus no centra uz malām. Neierobežojot centru, tas izplestos nekontrolēti visur. Un tad tie 800 dienā Itālijā tiešām būtu tāds sīkums.
Es kaut kā pagaidām nekādu paniku nesaskatu. Izpirkti veikali man liekas ir normāla cilvēka reakcija uz briesmām. Un briesmas jau nav indivīda saslimšana. Briesmas ir citu saslimšana, kuras rezultātā varētu aizvērties arī pārtiku ražojošie, tualetes papīru ražojošie un daudzi citi uzņēmumi no kuru darbības ir atkarīga mūsu ikdiena. Pat ja pārtikas krājumu ir pietiekošā daudzumā, tajā brīdī kad nebūs kas to visu pārstrādā, fasē un piegādā, tad mums būs pilnīgi vienalga vai tie ir vai nav. Tāpēc arī ir šie ierobežojumi.Lombardijā ir sestā daļa visu ITA iedzīvotāju, arī gana liels skaitlis. Ne brīdi neesmu teicis, ka ierobežojumus nevajag. Tik saku, ka visdrīzāk vīruss būs visiem , bet lielākā daļa to nemaz nepamanīsJeb, kā man teica/jokoja viena paziņa, kura dzīvo ITA-šķiet ka esam jau coronu izslimojuši.
Daudzi pat nezin, ka izslimojuši
22.marts 2020, 14:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager