Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
usis [Vakar]: raihs [12m]: kurjers6
Kā tev šķiet, kāda ir standarta cena vienas nedēļas tūrei Argentīnā?Ar visu lidināšanos zem 8, biku, ne?kurjer
Nu tad kā, ir vērts "papist kapeikas", vai tomēr nē?

raihs, 20.marts 2020, 22:23

raih,man jau vienalga cik tas tavs ceļojums maksā,būtība jau no tā nemainās:)tu centies darīt to pašu ,ko es un jebkurš cits,neatdot lieku naudu,ietaupīt...:)tikai mēs spēlējam dažādos līmeņos...bet,es nezinu,kam jānotiek,lai es ,teiksim,cilvēkam,kam mazāk $ teiktu,ka viņu $ ir smieklīgi...bet manējie,vot manējie,tie gan ir $:)to tu junioram vari stāstīt:)
21.marts 2020, 06:50 | links
 
Jozi2, interesanti ir zināt cik tev gadu? Interese rodas, jo kā var cilvēks ar tik neloģisku domāšanu var izvilkt tik ilgi. Tu esi tādā ziņā apbrīnas vērts.

mjuniors, 20.marts 2020, 18:34

Tur tev junior ir dziļa taisnība, ka varu būt apbrīnas vērts, jo šo, kas te tagad notiek, paredzēju jau labu laiku pirms Latvijā tas sākās, ja ir vēlēšanas vari pameklēt precīzu datumu literatūrā.
Tad gan kompānija uzlika sū... uz ventilatora.
Un mana domāšana ir izrādījusies pietiekoši loģiska, jau laikus distancējoties, iekārtojot neatkarīgu no visiem lielajiem pautiem, saimniecību laukos.
Tagad te nevaru sēdēt bieži netā, jo jāgādā uz pilsētu daudziem rijamais, kas zin, lai nenobeidzas badā.
Gan jau var pienākt laiks, kad kāds tos savus spīguļus dalīs par velti, vai arī kādi citi tos izdevīgā brīdī vienkārši konfiscēs. Lai gan ēdami tie tāpat nav.
Un gadi - cik nu to ir, visi manējie. Daudz gribēsi zināt - ātri vecs paliksi.
21.marts 2020, 01:37 | links
 
Toni, Tu tos visus murgus pats arī skaties, vai iemet te tik nosaukumus? Ieju palūrēt un pēc 10 sek. laižos prom, a filmiņa uz stundu. Kur tu ņem laiku visam? Vai tik Tu neesi saistīts ar musoņiem un vēl kādu noslēpamainu ordeni? Parastam cilvēkam nav iespējams noskatīties visus garadarbus, jābūt vai nu citplanētietim, vai nu debīliķim.
21.marts 2020, 00:47 | links
 
Šmigucīt,ja nerubī tēmu,tad tas tev godu nedara...:) Nu neiešu tak tev pirms miedziņa lekcijas lasīt...:)
21.marts 2020, 00:23 | links
 
raihuci,tā ir tava tēma...:)
21.marts 2020, 00:21 | links
 
Malgomajfisk [20.03.20]: Šmiguci ,tu arī esi no šamajiem,uz pirmo zvaigznīti pretendē?.:)
Kas ir "šamajie" un kas ir zvaigznīte uz ko pretendēt?
Esi atkal savus šarlatānus pārskatījies, ka šādu mēslu sāc dzīt.
20.marts 2020, 23:26 | links
 
vakara atslābonim...
https://youtu.be/4empDGLvgqw?t=388
20.marts 2020, 23:24 | links
 
Malgomajfisk [20.03.20]: Glābšanas vestes?...:))
Zini, diezgan daudz tautas lielās grupās brauc uz Zviedriju copēt, teltis, kostīmus siltus, zābakus, veļiņu utt vajag. Esot liels ezers,miiiilzīga bāze, vai pat divas, liekas uz S burta sākas, gan jau esi dzirdējis, bet tas jau nav tavā tēmā, šiem bizness, tev hobijs.
:)
20.marts 2020, 23:15 | links
 
Glābšanas vestes?...:))
20.marts 2020, 23:03 | links
 
Malgomajfisk [20.03.20]: Usi,kā šogad bodē bija ar murmišku un boru biznesu? :)
Nebij labi. Citas lietas izvilka.
20.marts 2020, 22:56 | links
 
Usi,kā šogad bodē bija ar murmišku un boru biznesu? :)
20.marts 2020, 22:53 | links
 
Varavīksnenes tiešām ir gājušas mazumā,bet pa retam trāpoties tādas jau virs 6-7kg...Bet tā jau ir invazitīvā suga,vietējie jau ir pāļuki un ezera/strauta forele.Nu un alatas un sīgas...
20.marts 2020, 22:50 | links
 
Usi,tas no sērijas,-viena tante teica...
Tik daudz pāļukus kā mēs pagājušo rudeni ķērām,sen nebiju ķēris..
Man nekas neuzkārsies,jo tas man nav darbs,bet hobijs...
20.marts 2020, 22:44 | links
 
Klau, Toni, viens vietējais zviedrs teica ka ezers pirms gada izkāsts no steautenēm ar trali, neuzkārsies tev copes braucieni, pāļuki kārnie un sīgas tač baigo interesi nenoturēs?
20.marts 2020, 22:30 | links
 
Šmiguci ,tu arī esi no šamajiem,uz pirmo zvaigznīti pretendē?.:)
20.marts 2020, 22:28 | links
 
Cik zināms, pēc ES vīrusu speciālistu "optimistiskajām" ziņām, Kronis ES virsotni sasniegs jūnijā, izbeigsies augustā beigās- septembrī...! Bez krāniem....!
Krievijas 9.maija svinības, balsojums par Konstitūciju, "безбольничная пневмония", un tūkstošiem pilsētu ar "ОРВИ" var pārvērst vīrusa otrreizējai efektu....!
20.marts 2020, 22:28 | links
 
Pašreiz skatos filmu CONTAGION. Gandrīz kopija pašreiz notiekošajam(skarbāk, protams). Labi aktieri. Iesaku.
20.marts 2020, 22:28 | links
 
:) raihuci pie tās banku kontu revīzijas gan jau nonāksim,kādai vienotai kārtībai tak jābūt,kā nekā...:D
Tad kā tur ir,8 štukas saki?
20.marts 2020, 22:26 | links
 
Raihuci,nu redzi kādu huiņu tavējie musoņi sastrādājuši,urmaas pat uz saulgriežiem mājās netiks...

Malgomajfisk, 20.marts 2020, 22:13


Kāds sakars ar "musoņiem" un ko šie sastrādājuši?
20.marts 2020, 22:25 | links
 
usis [20.03.20]: raihs [12m]: kurjers6
Kā tev šķiet, kāda ir standarta cena vienas nedēļas tūrei Argentīnā?Ar visu lidināšanos zem 8, biku, ne?
kurjer
Nu tad kā, ir vērts "papist kapeikas", vai tomēr nē?
20.marts 2020, 22:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager