Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Mūdzi un Raihuci.Manuprāt jūs abi braucat grāvjos iekšā,tikai pretējos..Varu daudz kam arī raihucim piekrist,jo visa tā huiņa ir mākslīgi izveidota un uzpūsta..Pasaulei pāri gājusi ne viena vien epidēmija,bet tāda histērija vēl nekad manos 62 gadiņos nav piedzīvota...Skaidrs ,kādreiz nebija interneta...Bet kā jau daudzreiz esmu mudinājis domāt,KAM TAS IR IZDEVĪGI,UN KĀDUS MĒRĶUS AR TO GRIB SASNIEGT...
Domājiet puiķi,domājiet..:DD
20.marts 2020, 12:26 | links
 
udens2 [20.03.20]: Labā ziņa, ka pareģo tās huiņas ātru pazušanu! :)

raihs, 20.marts 2020, 10:41zin kā,ja ir miljoniem pareģotāju,tad kāds 100% trāpīs ar pareģojumu:)
Es šoreiz gribu būt naivs un ticēt :) Jo man jūnijā uz Kolas pussalu jātiek :)
20.marts 2020, 12:23 | links
 
Labā ziņa, ka pareģo tās huiņas ātru pazušanu! :)

raihs, 20.marts 2020, 10:41
zin kā,ja ir miljoniem pareģotāju,tad kāds 100% trāpīs ar pareģojumu:)
20.marts 2020, 12:20 | links
 
raihs [20.03.20]: Muudzi
Es tev jautāju, ko esi TĀDU "labu" izdarījis? Nu tā, globāli?! Labdarība, ziedojumi, bāreņu adoptēšana, utt.
P. S. Šis bija retorisks jautājums, nav jāatbild. Vienkārši jaaizverās...
Jā raih, cik līdzekļi atļauj — labdarība (ne tikai naudā), pavasara talkas savā dzīvesvietā, ziedojumi, iespējams, kaut vai pateikt kādam ko labu, paslavēt, pateikt paldies par darbu utt..,kas citam īstajā brīdī var nozīmēt ļoti daudz. Es saprotu, ka Tev savādāks viedoklis, tad uzreiz —aizveries.
20.marts 2020, 12:17 | links
 
Ok, tantiņu pabaroji, malacis!
Es savukārt palikšu pie pārliecības, ka ja es rūpēšos par saviem tuvākajiem(kuru ir pietiekami daudz), ar to mana misija būs izpildīta un pārpildīta. Lampiņu spīdinašana lai paliek tavā pārziņā.
20.marts 2020, 12:17 | links
 
Raih, neliels piemērs iz dzīves. Gadu mijā ar paziņu devāmies uz lielveikalu, pie veikala stāv tantuks, noskumis, birst asaras, piegājām klāt apjautāties kas un kā. Izrādās pēc saņemtās pensijas, samaksājot komunālos un ieejot aptiekā, nekas pāri nav palicis, otro dienu bez ēšanas. Neesam nekādi miljonāri, bet izmaksājām tantiņai pusdienas blakus ēstuvē, Tu pat nevari iedomāties tās emocijas, no prieka asaras birst ...utt. Tās emocijas ne par kādu naudu nenopirksi.
Es saprotu, ka Tev no tā nekāds labums, ledusskapis mājās pilnāks nepaliks un zivs lielāka uz āķa neuzķersies, bet es ticu, ka visi labie darbi, kaut kad nāk atpakaļ. Vienreiz jau šeit rakstīju, ja mēs letiņi dzīvotu pēc principi,"ja tev ir grūti, atrodi kādu savu tautieti kam ir vēl grūtāk un palīdzi viņam", pēc tāda principa mēs Latvijā dzīvotu pavisam savādāk. Atvainojos, gari sanāca.
20.marts 2020, 12:11 | links
 
zaraza
Nu formulēt Tu māki, tas jāatzīst
20.marts 2020, 12:03 | links
 
Muudzi
Es tev jautāju, ko esi TĀDU "labu" izdarījis? Nu tā, globāli?! Labdarība, ziedojumi, bāreņu adoptēšana, utt.
P. S. Šis bija retorisks jautājums, nav jāatbild. Vienkārši jaaizverās...
20.marts 2020, 12:02 | links
 
Nu iedomājies, vēls rudens, Tu sēdi laivā, copē. Garām nobrauc kuģis ar dziļo iegrimi un saceļ vilni, Tev pašam viss okey, bet 100m tālāk onkam sašūpo laivu un šis pārkrīt par bortu. Tu blakām esi vienīgais un Tu tiešām mierīgi aizbrauktu prom pīpējot ,tikai tāpēc, ka nepazīsti viņu? Kā Tu teici, nav jau mana daļa, ne viņš mans radinieks, ne darbinieks.

Muudzis, 20.marts 2020, 10:44


tu jauc lietas. neviens normāls cilvēks nekad nevēlēs citam ļaunu, vai neliegs palīdzību patiešām kritiskā situācijā. Arī ja palīdzības prasītājs pilnīgi vienaldzīgs... Bet, pie nosacījuma, ja objektīvi to var izdarīt un tas nerada nopietnas negatīvas sekas tiem, kas tiešām ir savējiem... Te drīzāk pareizais formulējums būtu terminā "pašaizliedzība", tā gan pienākas tikai savējiem... Minētajā piemērā, ja onkulis iet pa burbuli, tad šamo var un vajag izvilkt, ja pašam ar laivu viss kārtībā, a vot, ja virsū nāk vēl viens prāmis, pašam laiva pilna ar ūdeni un motors negrib normāli strādāt, tad baidos, ka onkulim pašam būs savas problēmas jārisina... A vot ja tur slīkst savs, "ne -vienaldzīgs" cilvēks, tad to centīsies glābt neskatoties uz apstāķliem un riskiem...

Bet te ir runa par tiešām ekstrēmu, kad uz spēles dzīvība. OK, pieņemam ka dzīvības saglabāšana, arī primāro fizioloģisko vajadzību nodrošināšana (lai badā nemirtu, lai būtu gultasvieta utml.) varētu būt sabiedrības kopējā atbildība. A vot līdzko runa iet par LABKLĀJĪBU, tad to gan lai katrs veido pats priekš savējiem.
20.marts 2020, 12:00 | links
 
raihs [20.03.20]: Muudzis [27m]: Tavs vakardienas citāts visu arī izsaka "Man ir absolūti pie *irsas visi citi, tauta utt! " Bet tāpēc nevajag pārmest citiem un saukt par muļķiem citus, ja kādam viss nav pie *irsas.Totāla liekulība! Ko tu esi izdarījis TĀDU? Lampiņu paspīdināji? Asariņu norausi par to, cik tu labs cilvēks tomēr?
Es nerunāju konkrēti par šo gadījumu, bet gan globāli. Laikam mums viedokļi nesakrīt, tāpēc ka man vēl nav sirma galva un cenšos domāt racionāli. Nevis visu sev un domāju tik par sevi, pēc iespējas vairāk, kaut vai nevar panest, kas paliek citiem poh... un vispār par pārējiem poh..., tas jau dikti raksturīgs Padomju laika cilvēkiem, tā kā tajā laikā, sanāca padzīvot, pavisam neilgu laiku, tāpēc arī neizprotu tādus uzskatus. Nekā personīga, vienkārši esam dažāda gada gājuma.
20.marts 2020, 11:52 | links
 
Muudzis [20.03.20]: Tavs vakardienas citāts visu arī izsaka "Man ir absolūti pie *irsas visi citi, tauta utt! " Bet tāpēc nevajag pārmest citiem un saukt par muļķiem citus, ja kādam viss nav pie *irsas.
Totāla liekulība! Ko tu esi izdarījis TĀDU? Lampiņu paspīdināji? Asariņu norausi par to, cik tu labs cilvēks tomēr?
20.marts 2020, 11:27 | links
 
Tavs vakardienas citāts visu arī izsaka "Man ir absolūti pie *irsas visi citi, tauta utt! " Bet tāpēc nevajag pārmest citiem un saukt par muļķiem citus, ja kādam viss nav pie *irsas.
20.marts 2020, 11:17 | links
 
raihs [20.03.20]: Muudzi, tu esi idiots...
Biju domājis, ka Tevī tomēr ir palikusi kaut mazākās kripatiņas cilvēcības, bet velti, nauda tomēr sabojā cilvēku.
20.marts 2020, 11:12 | links
 
raihs [20.03.20]: Ej nu tagad netici pareģotājiem...
Par tiem pareģotajiem, principā Luters ar ir pareģis. Kā nekā jau 7 gadus kladzina vienu, ka ES sabruks un tā diena principā ir piegājusi. Robežas ciet.
20.marts 2020, 10:58 | links
 
Muudzi, tu esi idiots...
20.marts 2020, 10:56 | links
 
raihs [20.03.20]: udens2 [24m]: 00:31forša akcija,tik kāpēc to neviens nebij ierosinājis citus gadus kad ir gripas epidēmija??Pašlaik,ap 100 apslimušo ar covid,diezvai mediķus noslogo vairāk kā gripas epidēmija.Akcija "pateicīgajiem" muļķa ļautiņiem, lai izspiestu asaru par to, cik gan viņi paši ir labestīgi un pateicīgi:)
Man sieva dežūrē slimnīcā, darba nav, jo visi slimnieki, kas nemirst, un var kustēties, ir aizsūtīti mājās. Teica, vismaz izgulējusies normāli.
Bet jūs jau varat turpināt spīdināt lampiņas un šaut hlapuškas...
Pareizi raih, viss pie dirs#s, turpinām domāt tikai par sevi. Ja tādi būtu visi, kam svarīga ir tikai "kotlete" ledusskapī un pilns naudas maks un tie pārējie visi ir muļķi, tad jau sen cilvēce būtu degradējusies un pat iespējams gājusi bojā. Bez "kāposta" ir arī tādas lietas kā līdzjūtība, palīdzīga roka nelaimē nokļuvušam, pašaizliedzība, sirsnība, drosme iestāties par mazāk aizsargātu utt. Jeb to skolā nemācīja? Nu iedomājies, vēls rudens, Tu sēdi laivā, copē. Garām nobrauc kuģis ar dziļo iegrimi un saceļ vilni, Tev pašam viss okey, bet 100m tālāk onkam sašūpo laivu un šis pārkrīt par bortu. Tu blakām esi vienīgais un Tu tiešām mierīgi aizbrauktu prom pīpējot ,tikai tāpēc, ka nepazīsti viņu? Kā Tu teici, nav jau mana daļa, ne viņš mans radinieks, ne darbinieks.
20.marts 2020, 10:44 | links
 
Par piegādēm pirmdienas pasūtījums no Nīderlandes tikko piegādāts. Smokam
20.marts 2020, 10:42 | links
 
Labā ziņa, ka pareģo tās huiņas ātru pazušanu! :)
20.marts 2020, 10:41 | links
 

Ej nu tagad netici pareģotājiem...
20.marts 2020, 10:40 | links
 
Es ar neesmu no tiem tipiem, kas piedalītos šādās zibakcijas. Ja tev tas sagādā kaut kādu orgasmu lūdzu dari. Bet, kad esi ko tādu izdarījis vēlāk ņemt un atgādināt citam.. Tas ir jau egoisms, kas ir tieši redzams ziedotāju akcijās. Kur galvenais mērķis ir nevis palīdzēt, bet redz kāds es ir labs.. Tas ir parastais cilvēks, katrs uzlēdējas kā māk.
Ņemot šo krīzes situāciju, es uzskatu, jebkuram uzņēmumam šis ir iespējas laiks spodrināt savu tēlu, jeb izmantot šādas zibakcijas un ziedot savu produkciju.. Jo šī ir tā auditorija, kas to pamanīs un arī salauzīs kādam smadzenes.
20.marts 2020, 10:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager