Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Malgomajfisk [19.03.20]: Kas tad tam mērkaķim būtu man jāpiedod? :)
Atceros Zives laikā jūs dalījāt Zviedrijas ezerus.
19.marts 2020, 23:11 | links
 
Kas tad tam mērkaķim būtu man jāpiedod? :)
19.marts 2020, 23:06 | links
 
Malgomajfisk [19.03.20]: Nakuj man kaut kas vēl jādara,vecumdienas nodrošinātas,nodokļi nomaksāti,atliek tik sagaidīt to smuko pensiju un baudīt dzīvi...)
Kā jums ar Raivo, piedeva tas Mērkaķis tev?
19.marts 2020, 23:03 | links
 
Nakuj man kaut kas vēl jādara,vecumdienas nodrošinātas,nodokļi nomaksāti,atliek tik sagaidīt to smuko pensiju un baudīt dzīvi...)
19.marts 2020, 23:00 | links
 
Malgomajfisk [19.03.20]: Bļin,skatos ka mandarīns te baigi rubī masku cenās un vispār kā biznesa konsultants laiž.Mandarīn,kā tu prognozē, ieliknīšu cenas celsies? A?
Toni, bez tās viesu mājas un kašķi ar Raivo, tu pēc 90. tajiem, biznesā dari kaut ko?
19.marts 2020, 22:55 | links
 
Bļin,skatos ka mandarīns te baigi rubī masku cenās un vispār kā biznesa konsultants laiž.Mandarīn,kā tu prognozē, ieliknīšu cenas celsies? A?
19.marts 2020, 22:52 | links
 
svens76 [19.03.20]: tur jau tā lieta ka viss tīrs tur. visi sertifikāti utt. tāpēc vilinoši
Domāju, ka nebūs tik vnk, pārāk liela summa un varka. Tā tikai filmās notiek vai lotareju reklāmās..
Par likumdošanu maskām vari ieteikt kur paskatīt. Minimāli klusu ar nepārspīlētu peļņu varētu
19.marts 2020, 22:46 | links
 
Nu bet nafta tak tik pa 25$ ...:D
19.marts 2020, 22:45 | links
 
Malgomajfisk [19.03.20]: raihuci,es gan zinu kā varētu izvairīties no tiem 2% maksājumiem ,jāiestājas pretējā blokā,-neder? :)
Pie "Владимир Несменяемый" un 80 rubļi par 1USD? Nē, neder....
19.marts 2020, 22:43 | links
 
raihuci,es gan zinu kā varētu izvairīties no tiem 2% maksājumiem ,jāiestājas pretējā blokā,-neder? :)
19.marts 2020, 22:37 | links
 
Par to vienreizējo afēru vēl katru gadu % jāmaksā...
19.marts 2020, 22:32 | links
 
Malgomajfisk [19.03.20]: Nu ja jau savulaik kargina un goldmaņa biznesu atbalstījām par vairāk kā mijardu,tad jau drošības labad to var atļauties..
Tas ir katru gadu, nevis vienreizējs pasākums kā Parex afēra
19.marts 2020, 22:29 | links
 
Nu ja jau savulaik kargina un goldmaņa biznesu atbalstījām par vairāk kā mijardu,tad jau drošības labad to var atļauties..
19.marts 2020, 22:28 | links
 
apelsins [19.03.20]: svens76 [21:04]: apelsins [40m]: svens76 [18m]: man ar piedaavaaja maskas pa 50centiem gabalā. tik tāds sīkums ka jāņem 3miljoni vienības. būtu lieks 1,5 miljons nedomājot paņemtu. zinu kurš būtu gatavs iepirkt pa 70centiem gabalā. viegla nauda, peļņa 600kBet ja tu ieberzies ar loğistiku un tici man kāds būs veiklāks par tevi. Netērē to milijonues baigi neiespringstu ar to. tik saku, ka bij piedāvājums. man viss labi laikamSven, man jautājums - ja maskas pie šuvējas šūtas, bet nav sertifikāta, protams, vai tādas var tirgot?
tur jau tā lieta ka viss tīrs tur. visi sertifikāti utt. tāpēc vilinoši
19.marts 2020, 22:22 | links
 
Zorge07 [20:49]: raihs [9m]: kurjers6
Ak dies, tu runā par pāris monētām, un vēl kalkulē izdevīgāko momentu pārdošanai!? :))Atkal nesanāks ,, uzvārīties,, jūs par citiem/ tautu esat kaut mazliet gatavi domāt un runāt? Vai tikai par sevi un to, ko šovakar lietosi. Nožēlojamie, nelgas.Man ir absolūti pie *irsas visi citi, tauta, utt! Varbūt vēl par tevi padomāt? :) Mani interesē tikai mana ģimene un mani darbinieki! Tās labklājība un labsajūta! Un tas ir ĻOTI daudz!

raihs, 19.marts 2020, 20:58

Ir latvieši, ir krievi , un IR bastardi! Pēdējie ir visbīstamākie, jo tiem "tas ir ĻOTI daudz".
19.marts 2020, 22:19 | links
 
Zorge07 [19.03.20]: raihs [33m]: Zorge07 [30m]: Tas ir daudz tev, bet ko te tā brēc, ko krievi dara vai citas partijas valstī? Kaut kādi dubultie standarti tukšpļūti.Kas tad nu, atkal ,, aklums piemeties,, vai dauna sindroms? :DDDDDJo diemžēl no "krievu" un "citu partiju" debīlisma ir atkarīga mana un manu tuvinieku labklājība! Kas tev te ir TIK nesaprotams?Tiešām nesaprotami, kā Krievija ietekmē tavu labklājību? Un cilvēkam , kuram citu cilvēku vajadzības ir pie d..... tā uztrauc tikai savu?
Tu pats saproti, ko raksti?
Krievija? Sekundāri, bet ietekmē! Tikai pateicoties vatlandes agresijai Ukrainā Latvijai bija jāpalielina izdevumi aizsardzībai līdz 2% no IKP. Pāri par 200 miljoniem pa pieskari... Par to naudu varētu daudz ko lietderīgāku izdarīt, ne?
19.marts 2020, 22:16 | links
 
Strohs 80% jau kādu laiku veikalos nav redzēts, tukši plaukti, vismaz manā pusē.

Muudzis, 19.marts 2020, 21:48

Skatos, kārtīgi veči ar pediņu dzērieniem neniekojas!
19.marts 2020, 22:10 | links
 
raihs [19.03.20]: Zorge07 [30m]: Tas ir daudz tev, bet ko te tā brēc, ko krievi dara vai citas partijas valstī? Kaut kādi dubultie standarti tukšpļūti.Kas tad nu, atkal ,, aklums piemeties,, vai dauna sindroms? :DDDDDJo diemžēl no "krievu" un "citu partiju" debīlisma ir atkarīga mana un manu tuvinieku labklājība! Kas tev te ir TIK nesaprotams?
Tiešām nesaprotami, kā Krievija ietekmē tavu labklājību? Un cilvēkam , kuram citu cilvēku vajadzības ir pie d..... tā uztrauc tikai savu?
Tu pats saproti, ko raksti?
19.marts 2020, 22:07 | links
 
Šķaidīt var arī 96%tīgo. Šmakovkai smaka ir ja Šmakovka ir zem 52%.
19.marts 2020, 22:02 | links
 
Muudzis [19.03.20]: Spirits and wine, jau kādu laiku nemanīju. Būs jāpaņem, pret klepu vismaz labi palīdz :)
43€ litrā, cik atceros.
19.marts 2020, 21:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager