Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Man kā parastam 30 gadīgam mirstīgajam nav saprotama tā prezidentu būšana. Visi kautko komentē, tas tāds bija, tas šitāds, bet lielākoties Vaira vīķe-freiberga esot bijusi vislabākā. Kāds var pateikt konkrēti ko viņa mainīja, nepieļāva, izveidoja? Konkrēti....

Bimbas, 31.maijs 2023, 21:49

Cirvis galigs.
31.maijs 2023, 22:14 | links
 
Man kā parastam 30 gadīgam mirstīgajam nav saprotama tā prezidentu būšana. Visi kautko komentē, tas tāds bija, tas šitāds, bet lielākoties Vaira vīķe-freiberga esot bijusi vislabākā. Kāds var pateikt konkrēti ko viņa mainīja, nepieļāva, izveidoja? Konkrēti....
31.maijs 2023, 21:49 | links
 
FishMV [31.mai]: L200 [19:59]: dakterp [45m]: L200 [22m]: dakterp [13m]: L200 [2m]: Nesaprotu nafig Pīlenu neievēleja. Beidzot būtu normāls bujaks uzņēmejs ar smadzenēm kurs kaut ko pats ir sasniedzis, šitas jau kopš 95ta gada piezīdies valsts naudas pupiņam, neka laba tur nebūs.Ko viņš pats, bez trīs AAA palīdzibas bija sasniedzis? Izņemot kompartiju?!
Mazliet jau biogrāfiju varēji pastudētNunu. Pastāsti man kā tas strādā. :)

Tev ta ka vajadzetu beidzot saprast ka muns augstos amatos ieliek teorētiķus nevis izbijušos praktikantusMazliet nesapratu jautājumu, bet...
Atkārtojas, pastudēt pēkšķa biogrāfiju.
Pēc tam, ja ir zināšanas, kā to "studēt", UPB darbību, dalībniekus, projektus utt...Jā nu un kas ir slikti ar upb darbību? Tu doma ka pašvaldība ņems overpriced tirliņus no rīgas? Neņems. Kam tas izdevīgi. Bet toties patin atpakal un pastude kurs riga buveja mezaparka estradi? Utis vajag visupirms sava kažokā meklētMosties L200, šodien vēlēja valsts prezidentu, ne Rīgas.
Un ja tiešām gribi tālāk diskutēt par pēkšķi, "pastudē" vēsturi

dakterp, 31.maijs 2023, 20:35

Jūs te pēkšķētāji pat 1% neesat sasnieguši no tā ko Uldis Pilēns. Un komunisti bija arī jūsu pašu vecāki, kas strādāja rūpnīcās un kolhozos, tā ka nevajag te izcelties ar to ka uzzinājāt ka arhitekta laikos Uldis bija kompartijā.
Aizej kopā ar saviem vecākiem un nosveries!
31.maijs 2023, 21:16 | links
 
L200 [19:59]: dakterp [45m]: L200 [22m]: dakterp [13m]: L200 [2m]: Nesaprotu nafig Pīlenu neievēleja. Beidzot būtu normāls bujaks uzņēmejs ar smadzenēm kurs kaut ko pats ir sasniedzis, šitas jau kopš 95ta gada piezīdies valsts naudas pupiņam, neka laba tur nebūs.Ko viņš pats, bez trīs AAA palīdzibas bija sasniedzis? Izņemot kompartiju?!
Mazliet jau biogrāfiju varēji pastudētNunu. Pastāsti man kā tas strādā. :)

Tev ta ka vajadzetu beidzot saprast ka muns augstos amatos ieliek teorētiķus nevis izbijušos praktikantusMazliet nesapratu jautājumu, bet...
Atkārtojas, pastudēt pēkšķa biogrāfiju.
Pēc tam, ja ir zināšanas, kā to "studēt", UPB darbību, dalībniekus, projektus utt...Jā nu un kas ir slikti ar upb darbību? Tu doma ka pašvaldība ņems overpriced tirliņus no rīgas? Neņems. Kam tas izdevīgi. Bet toties patin atpakal un pastude kurs riga buveja mezaparka estradi? Utis vajag visupirms sava kažokā meklētMosties L200, šodien vēlēja valsts prezidentu, ne Rīgas.
Un ja tiešām gribi tālāk diskutēt par pēkšķi, "pastudē" vēsturi

dakterp, 31.maijs 2023, 20:35


Jūs te pēkšķētāji pat 1% neesat sasnieguši no tā ko Uldis Pilēns. Un komunisti bija arī jūsu pašu vecāki, kas strādāja rūpnīcās un kolhozos, tā ka nevajag te izcelties ar to ka uzzinājāt ka arhitekta laikos Uldis bija kompartijā.
31.maijs 2023, 21:05 | links
 
L200 [31.mai]: dakterp [45m]: L200 [22m]: dakterp [13m]: L200 [2m]: Nesaprotu nafig Pīlenu neievēleja. Beidzot būtu normāls bujaks uzņēmejs ar smadzenēm kurs kaut ko pats ir sasniedzis, šitas jau kopš 95ta gada piezīdies valsts naudas pupiņam, neka laba tur nebūs.Ko viņš pats, bez trīs AAA palīdzibas bija sasniedzis? Izņemot kompartiju?!
Mazliet jau biogrāfiju varēji pastudētNunu. Pastāsti man kā tas strādā. :)

Tev ta ka vajadzetu beidzot saprast ka muns augstos amatos ieliek teorētiķus nevis izbijušos praktikantusMazliet nesapratu jautājumu, bet...
Atkārtojas, pastudēt pēkšķa biogrāfiju.
Pēc tam, ja ir zināšanas, kā to "studēt", UPB darbību, dalībniekus, projektus utt...Jā nu un kas ir slikti ar upb darbību? Tu doma ka pašvaldība ņems overpriced tirliņus no rīgas? Neņems. Kam tas izdevīgi. Bet toties patin atpakal un pastude kurs riga buveja mezaparka estradi? Utis vajag visupirms sava kažokā meklēt
Mosties L200, šodien vēlēja valsts prezidentu, ne Rīgas.
Un ja tiešām gribi tālāk diskutēt par pēkšķi, "pastudē" vēsturi
31.maijs 2023, 20:35 | links
 
Neviens te nemeklēs utis paši sev, jo te jau daudzus gaus utojas uz velle apraušanu, jo vienmēr utis it kā saskata citem, bet paši nav paļūrējuši savās nemazgātajās pinkās.
31.maijs 2023, 20:21 | links
 
dakterp [31.mai]: L200 [22m]: dakterp [13m]: L200 [2m]: Nesaprotu nafig Pīlenu neievēleja. Beidzot būtu normāls bujaks uzņēmejs ar smadzenēm kurs kaut ko pats ir sasniedzis, šitas jau kopš 95ta gada piezīdies valsts naudas pupiņam, neka laba tur nebūs.Ko viņš pats, bez trīs AAA palīdzibas bija sasniedzis? Izņemot kompartiju?!
Mazliet jau biogrāfiju varēji pastudētNunu. Pastāsti man kā tas strādā. :)

Tev ta ka vajadzetu beidzot saprast ka muns augstos amatos ieliek teorētiķus nevis izbijušos praktikantusMazliet nesapratu jautājumu, bet...
Atkārtojas, pastudēt pēkšķa biogrāfiju.
Pēc tam, ja ir zināšanas, kā to "studēt", UPB darbību, dalībniekus, projektus utt...
Jā nu un kas ir slikti ar upb darbību? Tu doma ka pašvaldība ņems overpriced tirliņus no rīgas? Neņems. Kam tas izdevīgi. Bet toties patin atpakal un pastude kurs riga buveja mezaparka estradi? Utis vajag visupirms sava kažokā meklēt
31.maijs 2023, 19:59 | links
 
[Un kad beidzot kājām gājējs, pats pie sava auto tiek...
31.maijs 2023, 19:54 | links
 
L200 [31.mai]: dakterp [13m]: L200 [2m]: Nesaprotu nafig Pīlenu neievēleja. Beidzot būtu normāls bujaks uzņēmejs ar smadzenēm kurs kaut ko pats ir sasniedzis, šitas jau kopš 95ta gada piezīdies valsts naudas pupiņam, neka laba tur nebūs.Ko viņš pats, bez trīs AAA palīdzibas bija sasniedzis? Izņemot kompartiju?!
Mazliet jau biogrāfiju varēji pastudētNunu. Pastāsti man kā tas strādā. :)

Tev ta ka vajadzetu beidzot saprast ka muns augstos amatos ieliek teorētiķus nevis izbijušos praktikantus
Mazliet nesapratu jautājumu, bet...
Atkārtojas, pastudēt pēkšķa biogrāfiju.
Pēc tam, ja ir zināšanas, kā to "studēt", UPB darbību, dalībniekus, projektus utt...
31.maijs 2023, 19:49 | links
 
dakterp [31.mai]: L200 [2m]: Nesaprotu nafig Pīlenu neievēleja. Beidzot būtu normāls bujaks uzņēmejs ar smadzenēm kurs kaut ko pats ir sasniedzis, šitas jau kopš 95ta gada piezīdies valsts naudas pupiņam, neka laba tur nebūs.Ko viņš pats, bez trīs AAA palīdzibas bija sasniedzis? Izņemot kompartiju?!
Mazliet jau biogrāfiju varēji pastudēt
Nunu. Pastāsti man kā tas strādā. :)

Tev ta ka vajadzetu beidzot saprast ka muns augstos amatos ieliek teorētiķus nevis izbijušos praktikantus
31.maijs 2023, 19:36 | links
 
L200 [31.mai]: Nesaprotu nafig Pīlenu neievēleja. Beidzot būtu normāls bujaks uzņēmejs ar smadzenēm kurs kaut ko pats ir sasniedzis, šitas jau kopš 95ta gada piezīdies valsts naudas pupiņam, neka laba tur nebūs.
Ko viņš pats, bez trīs AAA palīdzibas bija sasniedzis? Izņemot kompartiju?!
Mazliet jau biogrāfiju varēji pastudēt
31.maijs 2023, 19:35 | links
 
Nesaprotu nafig Pīlenu neievēleja. Beidzot būtu normāls bujaks uzņēmejs ar smadzenēm kurs kaut ko pats ir sasniedzis, šitas jau kopš 95ta gada piezīdies valsts naudas pupiņam, neka laba tur nebūs.
31.maijs 2023, 19:33 | links
 
Prezidents ir ievēlēts. Mani vairāk uztrauc, kurš būs ārlietu ministrs? Tādu, kāds bija Rinkēvičs šajā amatā, grūti būs sameklēt
31.maijs 2023, 19:33 | links
 
udo733 [31.mai]: Vispār es cerēju kad Pinto ievēlēs bet nu galvenais kad utkins netika.
Te nu labāk, bez otras pusītes. Retā reizē, kad jāpiekrīt andreiko. Portugālis, nu nah mums nav vajadzīgs :-))
31.maijs 2023, 19:31 | links
 
Vsivijs [31.mai]: N gadus sekoju forumam.... cepuri nost makšķerniekiem...nepatīk man rakstīties ...mizantrops...politikas sadaļā neesmu bijis ne reizi...šodien neizturēju...jokus neesmu meklējis, tas ir mans jautājums...
Nerakstīji, varēji arī šo jautājumu nerakstīt!
Maz pasaulē "līderu", kuri bez lēdijām ierodas/pieņem vizītes???!!!
31.maijs 2023, 19:28 | links
 
N gadus sekoju forumam.... cepuri nost makšķerniekiem...nepatīk man rakstīties ...mizantrops...politikas sadaļā neesmu bijis ne reizi...šodien neizturēju...jokus neesmu meklējis, tas ir mans jautājums...
31.maijs 2023, 19:12 | links
 
Viss i labi...bet kā tur būs ar pirmo lēdiju?

Vsivijs, 31.maijs 2023, 18:42

Ja es dabūtu Brenguļu aliņu par katru reizi, kad kāds pasaka šo "oriģinālo" joku. . .

pusdienlaiks, 31.maijs 2023, 18:57
31.maijs 2023, 19:09 | links
 
Apsveicu visus, mums tagad ir oficials gaylord :)
31.maijs 2023, 19:05 | links
 
Viss i labi...bet kā tur būs ar pirmo lēdiju?

Vsivijs, 31.maijs 2023, 18:42


Ja es dabūtu Brenguļu aliņu par katru reizi, kad kāds pasaka šo "oriģinālo" joku. . .
31.maijs 2023, 18:57 | links
 
Viss i labi...bet kā tur būs ar pirmo lēdiju?
31.maijs 2023, 18:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager