Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Vienīgi “klavieres” nešķaidītas var līdzēt!
19.marts 2020, 21:04 | links
 
apelsins [19.03.20]: svens76 [18m]: man ar piedaavaaja maskas pa 50centiem gabalā. tik tāds sīkums ka jāņem 3miljoni vienības. būtu lieks 1,5 miljons nedomājot paņemtu. zinu kurš būtu gatavs iepirkt pa 70centiem gabalā. viegla nauda, peļņa 600kBet ja tu ieberzies ar loğistiku un tici man kāds būs veiklāks par tevi. Netērē to milijonu
es baigi neiespringstu ar to. tik saku, ka bij piedāvājums. man viss labi laikam
19.marts 2020, 21:04 | links
 
zaraza [19.03.20]: vēl prikols, valsts 9 tonnas konfiscētā spirta laidīs dezinfekcijas līdzekļiem. Mož to tonnu koksa un visu pārējo konfiscēto ar vajag palaist uz "nervu zālītēm"? :D Un kā budžets pildītos!!! :DDD
Kārtējais ,, slima suņa murgi,, . Ja kādam no šīm zelta ideju paudējiem, būtu kaut nelielas zināšanas un sapratne par dezinfekciju: lai līdzeklis būtu efektīvs, spirta koncentrācijai jābūt vismaz 70%.
Tā ka kārtējā, plikā diršana. Kā saka: nav izpratnes, bet ir viedoklis. :DDDD
19.marts 2020, 21:02 | links
 
svens76 [19.03.20]: man ar piedaavaaja maskas pa 50centiem gabalā. tik tāds sīkums ka jāņem 3miljoni vienības. būtu lieks 1,5 miljons nedomājot paņemtu. zinu kurš būtu gatavs iepirkt pa 70centiem gabalā. viegla nauda, peļņa 600k
Bet ja tu ieberzies ar loğistiku un tici man kāds būs veiklāks par tevi. Netērē to milijonu
19.marts 2020, 21:00 | links
 
Zorge07 [19.03.20]: raihs [9m]: kurjers6
Ak dies, tu runā par pāris monētām, un vēl kalkulē izdevīgāko momentu pārdošanai!? :))Atkal nesanāks ,, uzvārīties,, jūs par citiem/ tautu esat kaut mazliet gatavi domāt un runāt? Vai tikai par sevi un to, ko šovakar lietosi. Nožēlojamie, nelgas.
Man ir absolūti pie *irsas visi citi, tauta, utt! Varbūt vēl par tevi padomāt? :) Mani interesē tikai mana ģimene un mani darbinieki! Tās labklājība un labsajūta! Un tas ir ĻOTI daudz!
19.marts 2020, 20:58 | links
 
Malgomajfisk [19.03.20]: Kādas vēl maskas? Paņemat sievišķu bikšeles,ieliekiet tajās OLVEIS ieliknīšus,iešpricējiet tajos kaut ko dezinficējošu ,dustu vislabāk ..Maucat galvā ,un staigājiet smaidīgi..:D

Tu par šo? :))))
19.marts 2020, 20:58 | links
 
vēl prikols, valsts 9 tonnas konfiscētā spirta laidīs dezinfekcijas līdzekļiem. Mož to tonnu koksa un visu pārējo konfiscēto ar vajag palaist uz "nervu zālītēm"? :D Un kā budžets pildītos!!! :DDD
19.marts 2020, 20:56 | links
 
daudzi krīzi izmantos un uzvārīsies
19.marts 2020, 20:55 | links
 
Kādas vēl maskas? Paņemat sievišķu bikšeles,ieliekiet tajās OLVEIS ieliknīšus,iešpricējiet tajos kaut ko dezinficējošu ,dustu vislabāk ..Maucat galvā ,un staigājiet smaidīgi..:D
19.marts 2020, 20:54 | links
 
 
Un par ko vispār var runāt, ka šobrīd kārtējais latviešu vienotības antipiemēru, kad katam ,, savs krekls tuvāks,, ieliekot vienā laikā ziņas no galvenajiem tv mēdijiem valstī. Nožēlojamie liekuļi.
19.marts 2020, 20:53 | links
 
svens76 [19.03.20]: zaraza [41m]: Varas vīri skriešot uz Ķīnu pēc maskām...
Zinot mūsējos, taupības nolūkos paņems mazlietotās no Uhaņas :Dman ar piedaavaaja maskas pa 50centiem gabalā. tik tāds sīkums ka jāņem 3miljoni vienības. būtu lieks 1,5 miljons nedomājot paņemtu. zinu kurš būtu gatavs iepirkt pa 70centiem gabalā. viegla nauda, peļņa 600k
Izlaid caur labu uzņēmumu, bankā faktorings.
19.marts 2020, 20:52 | links
 
kurjers6
Ak dies, tu runā par pāris monētām, un vēl kalkulē izdevīgāko momentu pārdošanai!? :))

raihs, 19.marts 2020, 20:43

tu iedomājies,ka es kilogramiem viņu pērku??!!:)neko baigi nekalkulēju:)saku,ka bij lieks piķis,nopirku pāris monētas,pāris plāksnītes:)un tad jau gribot negribot tai cenai jāpaseko!:)
19.marts 2020, 20:51 | links
 
raihs [19.03.20]: kurjers6
Ak dies, tu runā par pāris monētām, un vēl kalkulē izdevīgāko momentu pārdošanai!? :))
Atkal nesanāks ,, uzvārīties,, jūs par citiem/ tautu esat kaut mazliet gatavi domāt un runāt? Vai tikai par sevi un to, ko šovakar lietosi. Nožēlojamie, nelgas.
19.marts 2020, 20:49 | links
 
Svens.
Auseklītis palīdzēs!
19.marts 2020, 20:49 | links
 
zaraza [19.03.20]: Varas vīri skriešot uz Ķīnu pēc maskām...
Zinot mūsējos, taupības nolūkos paņems mazlietotās no Uhaņas :D
man ar piedaavaaja maskas pa 50centiem gabalā. tik tāds sīkums ka jāņem 3miljoni vienības. būtu lieks 1,5 miljons nedomājot paņemtu. zinu kurš būtu gatavs iepirkt pa 70centiem gabalā. viegla nauda, peļņa 600k
19.marts 2020, 20:45 | links
 
kurjers6
Ak dies, tu runā par pāris monētām, un vēl kalkulē izdevīgāko momentu pārdošanai!? :))
19.marts 2020, 20:43 | links
 
Shm_didzis [19.03.20]: Malgomajfisk [10m]: Šmiguci,jūtu ka tu pats neko neesi sapratis...;)
Ko TĀDU drausmīgun tu gribēji vēstīt iepostojot tos postus?Nu ir vīruss un būs vēl daudzi...Daudzi ir karotes nolikuši? Nieki,kā krievs saka,-бабы новых нарожают...
Es jau vislaik te postēju ar domu,lai tu un citi sāktu domāt,-kāpēc tāda panika sacelta un kam tas ir izdevīgi ? Nu ja,-kādas tur atkal sazvērestības teorijas ..:) Marazmātiķis!!!:DDDToņa, tu jau nolaidies līdz lutera tupuma līmenim :(.
Desmitiem reižu ir teikts, ka visi šie pasākumi tiek veikti, lai nebūtu visi slimi vienlaicīgi un slimnīcas tiktu galā ar smagajiem gadījumiem.
Izdevīgi tas ir visiem potenciāli smagajiem slimībads gadījumiem, iespējams arī tev...
Urla un tukšpļūti, nespried par citiem pēc sava aprobežotā intelekta.
19.marts 2020, 20:43 | links
 
Malgomajfisk [19.03.20]: Šmiguci,jūtu ka tu pats neko neesi sapratis...;)
Ko TĀDU drausmīgun tu gribēji vēstīt iepostojot tos postus?Nu ir vīruss un būs vēl daudzi...Daudzi ir karotes nolikuši? Nieki,kā krievs saka,-бабы новых нарожают...
Es jau vislaik te postēju ar domu,lai tu un citi sāktu domāt,-kāpēc tāda panika sacelta un kam tas ir izdevīgi ? Nu ja,-kādas tur atkal sazvērestības teorijas ..:) Marazmātiķis!!!:DDD

https://www.tvnet.lv/6919139/izraelas-rabins-apgalvo-ka-koronaviruss-ir-dieva-sods-par-homoseksualismu

Kā versija.
19.marts 2020, 20:42 | links
 
Malgomajfisk [19.03.20]: Šmiguci,jūtu ka tu pats neko neesi sapratis...;)
Ko TĀDU drausmīgun tu gribēji vēstīt iepostojot tos postus?Nu ir vīruss un būs vēl daudzi...Daudzi ir karotes nolikuši? Nieki,kā krievs saka,-бабы новых нарожают...
Es jau vislaik te postēju ar domu,lai tu un citi sāktu domāt,-kāpēc tāda panika sacelta un kam tas ir izdevīgi ? Nu ja,-kādas tur atkal sazvērestības teorijas ..:) Marazmātiķis!!!:DDD
Toņa, tu jau nolaidies līdz lutera tupuma līmenim :(.
Desmitiem reižu ir teikts, ka visi šie pasākumi tiek veikti, lai nebūtu visi slimi vienlaicīgi un slimnīcas tiktu galā ar smagajiem gadījumiem.
Izdevīgi tas ir visiem potenciāli smagajiem slimībads gadījumiem, iespējams arī tev...
19.marts 2020, 20:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager