Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Es šo diskusiju jau biju pacēlis augšā, mēnesi atpakaļ, kad ienāca informācija no Ķīnas, bet bija mums te tāds lietotājs daktersp, kas aktīvi centās visu noliegt. Tātad, ja mēs skatāmies skaidru prātu, tad 100 gadu atpakaļ pasauli plosīja Spāņu gripa, ar briesmīgām komplikācijām, pēc informācijas internetā nomira vidēji 50—100 miljoni iedzīvotāji. Tieši Spānija pirmā aprakstīja nāvējošo vīrusu. Tobrīd bija Pasaules karš un visas valstis centās noslēpt, ka tās karaspēku un mierīgos iedzīvotājus skāris šis vīruss. Tā kā spāņu prese ievēroja neitralitāti un nepastāvēja cenzūra, tad spāņi pirmie izplatīja info par šo vīrusu. Ko es ar to gribēju teikt? Laiku atpakaļ lasīju forumu, kur komentē paši ķīnieši, figurē šāds viedoklis — ka valdība, tāpat kā 100 gadu, slēpj patieso saslimušo un mirušo skaitu, Ķīnā tas, iespējams, ir 10x lielāks, visticamāk, lai neceltu lieku haosu. Labi, tas viss būtu nieks, bet nedēļu atpakaļ, kad Latvijā vēl oficiāli nebija reģistrēts neviens saslimušais, un presē katru dienu skandēja, ka saslimušo nav, slimnīcā gulēja jau vairāki sasirgušie. Kā es to uzzināju? Rīga tomēr ir maza, visu nevar noslēpt un vēl vairāk, sasirgušiem bija jāparakstās par informācijas neizspaušanu. Es saprotu, traci nevienam nevajag, bet kādēļ ir jāmelo?! Bet no otras puses skatoties, letiņi ir izturējuši vācu, zviedru, krievu jūgu, mūsu pašu "veiksmes stāstu", un esam izdzīvojuši un palikuši šeit. Varbūt nebūs tik traki. Es arī šodien ķiplociņu, speķīti un 50 gramus. :)

Muudzis, 11.marts 2020, 21:02

Ar šo savu "postu", Tu droši manās acīs, esi iesoļojis vienā autobusa pieturā ar klačukranci...
Tā tās baumas un panika izplatās... Sen sasirguši un paraksts par ziņu neizpaušanu... Ārprāc, ko Tu pīpē???
Tev tiešām neliekas, ka Latvija ir maza un visu slimnīcu ārsti, gan oficiāli, gan ne tik, komunicē savā starpā?!
Turpini vien panikot un slēpies mežā.
Pārējiem varu atkārtot vēlriez - max higiēnu, nu netusēt lielos pasākumos utt.
Kaut vai pēdējais piemērs no iebraukušajiem slēpotājiem, - no 25iem vīrusu "norāva" tikai 7. Skaidrs, "dzēra " no viena "trauka", visvairāk "čupojās " Šie
12.marts 2020, 10:14 | links
 
raihuci,droši to var darīt,tas biznes tik ies plašumā,auseklīšus jau nu toč vairs nebūs kam pārdot...
12.marts 2020, 10:03 | links
 
Junior,to vērtība augs viennozīmīgi,alumīnijs kā nekā...:)
12.marts 2020, 09:59 | links
 
Varbūt ar steigu pievērsties apbedīšanas pakalpojumiem?
12.marts 2020, 09:58 | links
 
Kurš ir izveidojis šo "programmu", ja drīkstu jautāt?

raihs, 12.marts 2020, 09:53
kastroļu tigotāji,viņi cer pārdot 7 miljardus alumīnija kastroļu
12.marts 2020, 09:56 | links
 
Raihuci,tie bija tavējie musoņi...Vai tad šamie tev to nepavēstīja? :)
12.marts 2020, 09:56 | links
 
Bjorgvins [12.03.20]: ko jus satraucas.vienkarsi darbojas sen planota programma - no 7 miljardiem japaliek 1 mijjardam. par daudz edaju uz mūsu planetas.iespeja palikt dzivam diezgan liela - 1 no 7.luk tada rulete.
Kurš ir izveidojis šo "programmu", ja drīkstu jautāt?
12.marts 2020, 09:53 | links
 
ko jus satraucas.vienkarsi darbojas sen planota programma - no 7 miljardiem japaliek 1 mijjardam. par daudz edaju uz mūsu planetas.iespeja palikt dzivam diezgan liela - 1 no 7.luk tada rulete.
12.marts 2020, 09:49 | links
 
Pieturi Toni vien tos alumīnija katlus, ja tev taisnība to vērtība tikai augs! :)
12.marts 2020, 09:43 | links
 
raihuci,tu jau arī sāc baidīties? :))
Tikai nesāc tupi apsaukāties,labāk uzmauc alumīnija kastroli galvā,ja nav ,varu iedot,man tādi no krievu laikiem daudz garāžā mētājas...:D
12.marts 2020, 09:39 | links
 

Lūk šis ir šedevrs!
12.marts 2020, 09:17 | links
 
Nu kā cucājāt? Zārki nerādījās? :)
Var ja protams lepni nosaukt ka tas viss ir sūds,novelt visu uz "krievu "propogandu un kā strauss iebāzt galvu smiltīs ,lai to visu izliktos neredzam..Ēst hamburgerus un slavēt SISTĒMU.No vienas puses varbūt tā darīt būtu pareizāk,vismaz nervu sistēmu netraumētu....BET, kā ievērojāt,ne jau krievi filmēja tos plastmasas zārkus un līda tajos iekšā...:) Šmiguci, krieviem te piesiet bumbas jau nu ir galīgi lieki...Protams,jāsaprot arī to,ka REN TV uz to visu pelna naudu...
Un ja noskatās to "murgu"līdz beigām,tad liekas tīri ticami,jo tas viss 1:1 atkārtojas arī tagad ar to kroņa vīrusu....Tā kā būsim reālisti...
Te nāk prātā tā D.Aika "murgi",kad viņš "murgoja" par kaut kādiem mistiskiem "arkoniem" kas it kā mitinās mūsu vidū un pārtiek no cilvēciskās enerģias, kas izdalās baiļu rezultātā.Kat kā sāk vilkt uz to pusi,jo ik pa laikam mums tiek uzsūtītas virsū visādas likstas lai turētu cilvēci patstāvīgā spriedzē un bailēs.
Man jau bieza āda,man viss poo,bet es jau sāku uztraukties par Junioru,šams ar jau sāk stresot un aizdomāties...:DD
12.marts 2020, 09:06 | links
 
mjuniors [11.03.20]: Jau sāku skatīties Toņa video un sāku ieklausīties.. Paliek bailīgi ;(.. Melni zārki priekš četriem cilvēkiem. Kam tie ir domāti. Vairs Toni video neliec.. Sāc mani inficēt, folija cepures man ir beigušās...
Šitam ar folija cepurīti nepietiks, tur vajag uzreiz alumīnija kastroli galvā
12.marts 2020, 00:07 | links
 
Malgomajfisk [11.03.20]: https://youtu.be/gtdVzIkZ_WE?t=17

:)
Pietiek jau paskatīties uz RenTv zīmīti, lai būtu skaidrs, ka kārtējais šarlatānu sūds...
12.marts 2020, 00:06 | links
 
Zem tā video, komentāri vēl labāki! :))

Par aktuālo krievijā:
11.marts 2020, 23:34 | links
 
+ vēl, ja viss tas tiek pasniegts intriģējošā aizkapa balss tembrā, turklāt krievu valodā, tad ir absolūti skaidrs, ka tas viss ir ļoti, ļoti nopietni, un ir vērts aizdomāties!
11.marts 2020, 23:31 | links
 
Jau sāku skatīties Toņa video un sāku ieklausīties.. Paliek bailīgi ;(.. Melni zārki priekš četriem cilvēkiem. Kam tie ir domāti. Vairs Toni video neliec.. Sāc mani inficēt, folija cepures man ir beigušās...
11.marts 2020, 23:22 | links
 
Malgomajfisk [11.03.20]: https://youtu.be/gtdVzIkZ_WE?t=17

:)
Toni tur bija rakstiits - zapresconij vo mnogih stranah
Nepskatiijos
11.marts 2020, 23:10 | links
 
https://youtu.be/gtdVzIkZ_WE?t=17

:)
11.marts 2020, 23:07 | links
 
TONI, aizmiedz aci un droši soļo Tur!
11.marts 2020, 23:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager