Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Malgomajfisk [11.03.20]: Tā ir,nekas šaj pasaulē nepazūd,raihujancis jau solījās,kad sāksies lielie juku laiki ,būšu starp pirmajiem, pie kā atnāks vīri melnajā.Šams nokārtos..)
Toni, tevi dzirdīs ar vīnu, cienās un protams godinās!! Meitas sūtīs mutes un viss būs kā Sākumā!
11.marts 2020, 23:01 | links
 
Tā ir,nekas šaj pasaulē nepazūd,raihujancis jau solījās,kad sāksies lielie juku laiki ,būšu starp pirmajiem, pie kā atnāks vīri melnajā.Šams nokārtos..)
11.marts 2020, 22:52 | links
 
Varbūt kādam nav slinkums un var iepostēt cik vēsturē ir zināmi mēri ar gada skaitļiem.. Būtu interesanti paskatīties..
11.marts 2020, 22:46 | links
 
Pasaule tuvākajās desmitgadēs gatavojas būtiskām pārmaiņām,tā kā visādus brīnumus vēl sagaidīsim.Ja vispār sagaidīsim.. ,tad varbūt mandarīns viņa gājuma puiķi atcerēsies ko te Tonis murgoja...:)

Malgomajfisk, 11.marts 2020, 22:39

Tu tik publicē šeit vairāk, runā, kad internetā iesmērētais nepazūdod :)). Nodod vēstijumu nākotnei, pudeli mest jūrā nav jēgas, jo tāpat tur jau piedirsts ar citām pudelēm, drazām..
11.marts 2020, 22:43 | links
 
Pasaule tuvākajās desmitgadēs gatavojas būtiskām pārmaiņām,tā kā visādus brīnumus vēl sagaidīsim.Ja vispār sagaidīsim.. ,tad varbūt mandarīns viņa gājuma puiķi atcerēsies ko te Tonis murgoja...:)
11.marts 2020, 22:39 | links
 
Ar visu šo jezgu, man aizdomas, kad daži gatavojas robežas pārvilkt.. Kamēr visi aizņemti ar coronu..
11.marts 2020, 22:05 | links
 
Ka tik vēl Mairis paspētu noboksēties!

raihs, 11.marts 2020, 20:09

Es par to pašu nodomāju. :D
11.marts 2020, 22:02 | links
 
Muudzis [11.03.20]: Es šo diskusiju jau biju pacēlis augšā, mēnesi atpakaļ, kad ienāca informācija no Ķīnas, bet bija mums te tāds lietotājs daktersp, kas aktīvi centās visu noliegt. Tātad, ja mēs skatāmies skaidru prātu, tad 100 gadu atpakaļ pasauli plosīja Spāņu gripa, ar briesmīgām komplikācijām, pēc informācijas internetā nomira vidēji 50—100 miljoni iedzīvotāji. Tieši Spānija pirmā aprakstīja nāvējošo vīrusu. Tobrīd bija Pasaules karš un visas valstis centās noslēpt, ka tās karaspēku un mierīgos iedzīvotājus skāris šis vīruss. Tā kā spāņu prese ievēroja neitralitāti un nepastāvēja cenzūra, tad spāņi pirmie izplatīja info par šo vīrusu. Ko es ar to gribēju teikt? Laiku atpakaļ lasīju forumu, kur komentē paši ķīnieši, figurē šāds viedoklis — ka valdība, tāpat kā 100 gadu, slēpj patieso saslimušo un mirušo skaitu, Ķīnā tas, iespējams, ir 10x lielāks, visticamāk, lai neceltu lieku haosu. Labi, tas viss būtu nieks, bet nedēļu atpakaļ, kad Latvijā vēl oficiāli nebija reģistrēts neviens saslimušais, un presē katru dienu skandēja, ka saslimušo nav, slimnīcā gulēja jau vairāki sasirgušie. Kā es to uzzināju? Rīga tomēr ir maza, visu nevar noslēpt un vēl vairāk, sasirgušiem bija jāparakstās par informācijas neizspaušanu. Es saprotu, traci nevienam nevajag, bet kādēļ ir jāmelo?! Bet no otras puses skatoties, letiņi ir izturējuši vācu, zviedru, krievu jūgu, mūsu pašu "veiksmes stāstu", un esam izdzīvojuši un palikuši šeit. Varbūt nebūs tik traki. Es arī šodien ķiplociņu, speķīti un 50 gramus. :)
Tieshi tā, necel haosu, uzkod kjiplocinju un sargi Mammu.
Viss jau ir blakus
11.marts 2020, 21:07 | links
 
Malgomajfisk [11.03.20]: Mandarīn,es ar autogēno treniņu un pašiedvesmu esmu nodarbojies jau tad ,kad tu vēl nebiji dzimis,tas bija pagājušā gadsimta septiņdesmito gadu vidū...:)
Toni, visi cieņu!
11.marts 2020, 21:04 | links
 
Es šo diskusiju jau biju pacēlis augšā, mēnesi atpakaļ, kad ienāca informācija no Ķīnas, bet bija mums te tāds lietotājs daktersp, kas aktīvi centās visu noliegt. Tātad, ja mēs skatāmies skaidru prātu, tad 100 gadu atpakaļ pasauli plosīja Spāņu gripa, ar briesmīgām komplikācijām, pēc informācijas internetā nomira vidēji 50—100 miljoni iedzīvotāji. Tieši Spānija pirmā aprakstīja nāvējošo vīrusu. Tobrīd bija Pasaules karš un visas valstis centās noslēpt, ka tās karaspēku un mierīgos iedzīvotājus skāris šis vīruss. Tā kā spāņu prese ievēroja neitralitāti un nepastāvēja cenzūra, tad spāņi pirmie izplatīja info par šo vīrusu. Ko es ar to gribēju teikt? Laiku atpakaļ lasīju forumu, kur komentē paši ķīnieši, figurē šāds viedoklis — ka valdība, tāpat kā 100 gadu, slēpj patieso saslimušo un mirušo skaitu, Ķīnā tas, iespējams, ir 10x lielāks, visticamāk, lai neceltu lieku haosu. Labi, tas viss būtu nieks, bet nedēļu atpakaļ, kad Latvijā vēl oficiāli nebija reģistrēts neviens saslimušais, un presē katru dienu skandēja, ka saslimušo nav, slimnīcā gulēja jau vairāki sasirgušie. Kā es to uzzināju? Rīga tomēr ir maza, visu nevar noslēpt un vēl vairāk, sasirgušiem bija jāparakstās par informācijas neizspaušanu. Es saprotu, traci nevienam nevajag, bet kādēļ ir jāmelo?! Bet no otras puses skatoties, letiņi ir izturējuši vācu, zviedru, krievu jūgu, mūsu pašu "veiksmes stāstu", un esam izdzīvojuši un palikuši šeit. Varbūt nebūs tik traki. Es arī šodien ķiplociņu, speķīti un 50 gramus. :)
11.marts 2020, 21:02 | links
 
Mandarīn,es ar autogēno treniņu un pašiedvesmu esmu nodarbojies jau tad ,kad tu vēl nebiji dzimis,tas bija pagājušā gadsimta septiņdesmito gadu vidū...:)
11.marts 2020, 21:00 | links
 
Toni, tev! Arii paareejiem viiriem. Bez marazma.
Provējiet 5x
https://youtu.be/nzCaZQqAs9I
11.marts 2020, 20:50 | links
 
Latvieši slimības izstaigā. Visas Rīgas slimnīcas un poliklīnikas ir pilnas ar krieviem! Trīs varianti- vai nu viņu ir tik ļoti daudz, vai nu viņi biežāk slimo, vai nu viņi velkas uz poliklīnikām dēļ visādiem sīkumiem...
11.marts 2020, 20:44 | links
 
Shm_didzis [11.03.20]: raihs [18m]: Es dažas dienas kā no Taizemes atbraucu. Tak te mums puse paziņu mums ar sievu karantīnu noteikuši... Tas nekas, ka ņemot vērā iedzīvotāju skaitu, inficēties Igaunijā ir procentuāli daudz lielākas iespējas... Bij jau paranoja iestājusies tautai...Ir jau jauni gadījumi, pie tam šie bijuši bez simptomiem, sievas draudzene strādā laboratorijă, rīt lasiet ziņās...
Skaidrs ka nav 10. Gan jau ka x3 vismaz
11.marts 2020, 20:36 | links
 
Malgomajfisk [11.03.20]: Mandarīniņ,puiķiņ,C grādos mēra temperatūru,fitoncīti ir bioloģiski aktīvas vielas kas bremzē dažādu baciļu attīstību.Vai skolā to tev nemācīja?
Vecais, Labais, Toni, tu galiigi nesaproti, kādu message I have been sending to you
11.marts 2020, 20:35 | links
 
raihs [11.03.20]: Es dažas dienas kā no Taizemes atbraucu. Tak te mums puse paziņu mums ar sievu karantīnu noteikuši... Tas nekas, ka ņemot vērā iedzīvotāju skaitu, inficēties Igaunijā ir procentuāli daudz lielākas iespējas... Bij jau paranoja iestājusies tautai...
Ir jau jauni gadījumi, pie tam šie bijuši bez simptomiem, sievas draudzene strādā laboratorijă, rīt lasiet ziņās...
11.marts 2020, 20:31 | links
 
Mandarīniņ,puiķiņ,C grādos mēra temperatūru,fitoncīti ir bioloģiski aktīvas vielas kas bremzē dažādu baciļu attīstību.Vai skolā to tev nemācīja?
11.marts 2020, 20:29 | links
 
Norvēģija no šodienas, līdz 1. maijam, lielākājās ostās neļaus izkāpt kruīzu kuģu pasažieriem.
11.marts 2020, 20:29 | links
 
Smadzeņu vīrusi parasti nelīp.
11.marts 2020, 20:27 | links
 
Klīst valodas,ka tas vīrus arī pa internetu var izplatīties,vai tik raihujanci nevajadzētu nobloķēt uz 2 nedēļām?
11.marts 2020, 20:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager