Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...

Un šis jau vairs nav ,, feiks,,.
11.marts 2020, 13:26 | links
 
Alcans [11.03.20]: Ir pierādīts, ja galvā un domās ir miskaste, tad sagaidāmais dzīves ilgums ir īsāks.
Tu to par saviem krievu gēniem! Sargi sevi. :DDD
11.marts 2020, 12:22 | links
 
Ir pierādīts, ja galvā un domās ir miskaste, tad sagaidāmais dzīves ilgums ir īsāks.
11.marts 2020, 12:11 | links
 
Nu tad beidzot, esam jau kaut kur priekšā igauņiem!!! Jau 10 gadījums, kas apstiprināts. Sarauj, sarauj!
11.marts 2020, 12:06 | links
 
Shm_didzis [11.03.20]: kurjers6 [46m]: Ta jau šmiga šorīt būs ar zilām actiņām pamodies...:D

Malgomajfisk, 11.marts 2020, 08:01
tu domā,ka viņš varētu sievietei atvērt durvis un palaist pa priekšu???!!!Ja tu to nedari, tad nevajag domāt, ka citi ir nepieklājīgi...

Shm_didzis, 11.marts 2020, 08:47
es nedomāju!!!:)es to redzu,vai taviem vārdiem-konstatēju faktu!!!prasīsi kā un kapēc-palasi ko un kā raksti iepriekš!:)un kapēc ,lai ar sievietēm būtu savādāk:)

kurjers6, 11.marts 2020, 08:59

Tas nav fakts, bet maldīgs uzskats, balstīts uz kaut kādām tavām stulbām iedomām.
Zinu, ko esmu rakstījis, atrodi kādu manu komentāru, kur necienīgi izsakos par sievietēm.
Ja tu uzskati pajoliņus luteru, joziku par sievietēm, tad tas ir cits jautājums...
Tobariš tu savas ,, olas pat nedomā ripināt,, uz mūsu pusi. Tukšpļutis izrādās ar zilu oevirzi pie visa komplikāciju kopuma.
:DDD
11.marts 2020, 12:04 | links
 
Piemēram sasniedzot 59 jubilejas gada vidu, personai ir tiesības sākt izmantot līdzekļus no sava privātā pensiju fonda.

Karlis_K, 10.marts 2020, 23:01


Tad jau LV pensiju ziņā ir daudz labāk kā ASV - LV sākt izmantot līdzekļus no sava privātā pensiju fonda var jau no 55 gadu vecuma, ko es arī praktiski daru :)
11.marts 2020, 11:21 | links
 
kurjers6 [46m]: Ta jau šmiga šorīt būs ar zilām actiņām pamodies...:D

Malgomajfisk, 11.marts 2020, 08:01
tu domā,ka viņš varētu sievietei atvērt durvis un palaist pa priekšu???!!!Ja tu to nedari, tad nevajag domāt, ka citi ir nepieklājīgi...

Shm_didzis, 11.marts 2020, 08:47
es nedomāju!!!:)es to redzu,vai taviem vārdiem-konstatēju faktu!!!prasīsi kā un kapēc-palasi ko un kā raksti iepriekš!:)un kapēc ,lai ar sievietēm būtu savādāk:)

kurjers6, 11.marts 2020, 08:59


Tas nav fakts, bet maldīgs uzskats, balstīts uz kaut kādām tavām stulbām iedomām.
Zinu, ko esmu rakstījis, atrodi kādu manu komentāru, kur necienīgi izsakos par sievietēm.
Ja tu uzskati pajoliņus luteru, joziku par sievietēm, tad tas ir cits jautājums...
11.marts 2020, 10:29 | links
 
kurjers6 [46m]: Ta jau šmiga šorīt būs ar zilām actiņām pamodies...:D

Malgomajfisk, 11.marts 2020, 08:01
tu domā,ka viņš varētu sievietei atvērt durvis un palaist pa priekšu???!!!Ja tu to nedari, tad nevajag domāt, ka citi ir nepieklājīgi...

Shm_didzis, 11.marts 2020, 08:47

es nedomāju!!!:)es to redzu,vai taviem vārdiem-konstatēju faktu!!!prasīsi kā un kapēc-palasi ko un kā raksti iepriekš!:)un kapēc ,lai ar sievietēm būtu savādāk:)
11.marts 2020, 08:59 | links
 
kurjers6 [11.03.20]: Ta jau šmiga šorīt būs ar zilām actiņām pamodies...:D

Malgomajfisk, 11.marts 2020, 08:01
tu domā,ka viņš varētu sievietei atvērt durvis un palaist pa priekšu???!!!
Ja tu to nedari, tad nevajag domāt, ka citi ir nepieklājīgi...
11.marts 2020, 08:47 | links
 
Ta jau šmiga šorīt būs ar zilām actiņām pamodies...:D

Malgomajfisk, 11.marts 2020, 08:01

tu domā,ka viņš varētu sievietei atvērt durvis un palaist pa priekšu???!!!
11.marts 2020, 08:10 | links
 
Ta jau šmiga šorīt būs ar zilām actiņām pamodies...:D
11.marts 2020, 08:01 | links
 
esot tur tās meitenes ar savādāku skatījumu uz dzīvi,lai neteiktu ,ka galvā pasistas:) jau pirms gadiem 10 ,man radiniece studēja tur.pēc viņas teiktā,ja čalis meitenei attaisa durvis un palaiž pa priekšu...varot dabūt pa aci:)tjipa diskriminācija...mums tā būtu cieņas izrādīšana sievietei,tur otrādāk,sanāk ,ka necieņa:)pats to redzējis neesmu,tāpēc par faktu to uztvert nevajadzētu,tikai viena tante teica līmenī!
11.marts 2020, 07:53 | links
 
Šmiguci,morgen!Kā cucāji?
Cik manas zviedrietes pa sapņiem izfakoji?:)
11.marts 2020, 07:40 | links
 
Malgomajfisk [10.03.20]: A mums ar zarāziju arī pajāt...džigings rullē arī Zviedrijā...:))
Fakings arī rullē? Ak jā, tas jau tev vairs nav aktuāli... Vienalga, nav tās sviedru sievietes mazliet sapisušās ar savu feminismu? Cik atceros, tad zviedru florbolistes bija šausmīgi sašutušas par mūsu dejotājām Arēnā, ka tās esot par pliku.
10.marts 2020, 23:59 | links
 
zaraza [10.03.20]: A tā, protams, kaut USA, kaut Latvijā, kaut Nigērijā, jebkurš var brīvprātīgi krāt savu naudu jebkuros pensiju fondos, līmeņos, depozītos, da kaut zeķēs un saņemt tieši to ko sakrājis. Ja sakrāts, tad viss kārtībā, problēma jau rodas tad, kad sakrāts nav.
Tikai, tas, ka vidējam amītim tas jau ir asinīs, ka tev jākrāj fondos vai vienalga kā, nauda bērniem mācībām, tāpat jāiemaksā apdrošināšanas fondā, utt.,
10.marts 2020, 23:54 | links
 
A mums ar zarāziju arī pajāt...džigings rullē arī Zviedrijā...:))
10.marts 2020, 23:52 | links
 
zaraza [10.03.20]: Kungi, ASV de jure ir pensija, bet de facto īsti nav mūsu izpratnē, kā sociālā nodrošinājuma paketes kopums. Glavenā atšķirība jau ir pieejā, kas ir daudz savādāka nekā Eiropā, pa lielam tur valsts neslēpj un cilvēki apzinās, ka ne sūda nevienam nepienākas tikai tāpēc ka viņš tāds ir pasaulē, sociālisma idejas nerullē. Obama centās to pamainīt un mīkstināt ar savu sociālo reformu Obamacare utt., bet nu tad nāca Tramps

ASV tas, kas ir valsts pensija mūsu izpratnē ir social benefits (pārējais jau ir paša uzkrājumi un investīcijas, ko arī pie mums var veidot visi). No tās tur izdzīvot nevar, kaut kā var izvilkt tikai puslīdz vesels radījums, līdzko kaut mazākā operācija vai tā velc baltu palagu un lēnām rāpo uz svalku.

https://www.msn.com/en-us/money/retirement/half-of-single-seniors-cant-pay-for-the-basics-why-social-securitys-not-enough/ar-BBYUShe?srcref=rss
Pajāt, kādā izpratnē - pensija ASV ir.
Savukārt medicīna ASV, tas ir cits jautājums, nav jābūt pensionāram, lai iebruktu auzās, bet pensija kā tāda ir, tikai tas, ka vidējais amerikānis dzīves laikā vēl veido papildus uzkrājumus visādos fondos un iemaksas veselības apdrošināšană.
10.marts 2020, 23:44 | links
 
A tā, protams, kaut USA, kaut Latvijā, kaut Nigērijā, jebkurš var brīvprātīgi krāt savu naudu jebkuros pensiju fondos, līmeņos, depozītos, da kaut zeķēs un saņemt tieši to ko sakrājis. Ja sakrāts, tad viss kārtībā, problēma jau rodas tad, kad sakrāts nav.
10.marts 2020, 23:42 | links
 
Pirms miedziņa pasapņosim...)
https://youtu.be/b8PA-8MMg8c?t=4
10.marts 2020, 23:40 | links
 
Eh, redz kā, udens2 pasaka, ka Ulmaņlaikā nebija pensijas, bet nepiemin tādu faktu, ka nebija jāmaksā arī sociālais nodoklis. Cilvēki zināja sistēmu un tai pielāgojās. Tagad ir tā- valsts iekasē vājprātīgus nodokļus, sola sociālo aizsardzību, bet faktiski sanāk čiks! Pensionēšanās vecums nemitīgi tiek palielināts, liela daļa pensionēšanās vecumu nemaz nesasniedz. Kur paliek nauda? Un pats labākais, dažs labs vēl uzdrošinās bāzt savas netīrās ķepas un pensionāriem paredzēto naudu, nepilnu 1 miljardu latu, iegrūž Parexā, savu izredzēto tautiešu interešu glābšanā. Nu tādā gadījumā, es tad labāk krāju, kaut vai zeķē. Smaga tēma :(.
10.marts 2020, 23:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager