Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Protams no gripas nomirst vairāk jo slimo ar to miljoni, domāju arī šogad gripa paņems vairāk upuru nekā Covid-19.
10.marts 2020, 10:41 | links
 
udens2 [10.03.20]: Ja aiztaisīs Latvijas robežas, tad tāpat kvieksiet, ka viss slikti. Eksperti...

kkas, 10.marts 2020, 09:30
kad nāk gripa,tad kaut kā nekādu paniku neredz,kaut mirstība lielāka esot
Mīts. Mirstība ir 2-3 reizes lielāka kā gripai. Tāpat nav liela. Ebolai mirstība ir 80%. Bet problēma ir tajā, ka jebkuras valsts medicīnas sistēma nav paredzēta pat gripas epidēmijai. Kur nu vēl tik lipīgam vīrusam, kur komplikācijas ir daudz. Intensīvās terapijas un mākslīgās elpināšanas ir tik cik ir. Attiecīgi arī drastiskie karantīnas pasākumi, kas cilvēkiem nelīmējas kopā ar mirstības %.
10.marts 2020, 10:30 | links
 
Ja aiztaisīs Latvijas robežas, tad tāpat kvieksiet, ka viss slikti. Eksperti...

kkas, 10.marts 2020, 09:30

kad nāk gripa,tad kaut kā nekādu paniku neredz,kaut mirstība lielāka esot
10.marts 2020, 09:47 | links
 
Ja aiztaisīs Latvijas robežas, tad tāpat kvieksiet, ka viss slikti. Eksperti...
10.marts 2020, 09:30 | links
 
Paši ievéléjãt klaunus nu sanemiet ko esat pelnijuši!)))
10.marts 2020, 07:40 | links
 

Lūk kārtējais piemērs, kā par valsti rūpējas tās vadītāji. Viena problēma, bet tik atšķirīgi risinājumi.
Mūsu variantā pie paziņojuma tikai pietrūka: Dievs, sargi Latviju.
10.marts 2020, 07:31 | links
 
udens2 [09.03.20]: Apsveicu tevi ar kartejo pirdienu peļķē!

"Situācijā skaidrību ievieš “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša, kura atklāj, ka “Spilvas” kečupu plastmasas pudelēs patiesi Latvijā neražo."

Llort, 9.marts 2020, 21:25Spilvas produkcija nav tikai kečups plastmasas pudelēs,tā ka turpini pirst,tikai skaties ka neiesprūk biksēs brūnais,kā luteram
Uldiņ, sūdiņ! Tu savas ,, kaites,, nepiedēvē citiem, beidz vienreiz smirdēt un aizej izmazgā tās savas bikšeles. Mēris ...... :DDDD
10.marts 2020, 07:20 | links
 
raihs [09.03.20]: Malgomajfisk [Vakar]: Un vēl,raihujanci,ja kāds pie manis dzertu šķaidītu metilspirtu,sen jau būtu ar kājām pa priekšu iznests.Es vispār nadzaru jau labu laiku,nu varbūt dažreiz tik nodegustēju...:D Bet skatos ka tu ,pēc Klāras Cetkinas svētkiem, vēl atiet nevari...:DTas, ka tu nedzer-tas nu noteikti tev nebūtu jāizceļ! Jo ja tu postē to visu huiņu skaidrā prātā, tad tas tevi padara par idiotu kubā!
Vatņik, beidz kropļot ar savu ,, huiņu,, latviešu valodu.
10.marts 2020, 07:16 | links
 
Savu smacinieku jau parasti nejūt,bet nu labi ,ka šams jau sāk kaut ko sajust...:))
9.marts 2020, 23:03 | links
 
Malgomajfisk [8m]: Savu smaku sāc sajust?Nu re, beidzot sākas argumenti "pēc būtības"!

raihs, 9.marts 2020, 22:49


Tā jau tava skola, raih! Būtu priecājies, bet sajūta tāda, ka pašam nepatīk sava skola. Neko darīt, gadās...
9.marts 2020, 22:54 | links
 
Malgomajfisk [09.03.20]: Savu smaku sāc sajust?
Nu re, beidzot sākas argumenti "pēc būtības"!
9.marts 2020, 22:49 | links
 
Savu smaku sāc sajust?
9.marts 2020, 22:43 | links
 
Malgomajfisk [09.03.20]: A kā tu zini ,ko es postēju,tu tak to neskaties ...:))
Jo vecāks es palieku, jo labāk idiotus jūtu jau pa gabalu...
9.marts 2020, 22:38 | links
 
A kā tu zini ,ko es postēju,tu tak to neskaties ...:))
9.marts 2020, 22:29 | links
 
Malgomajfisk [09.03.20]: Un vēl,raihujanci,ja kāds pie manis dzertu šķaidītu metilspirtu,sen jau būtu ar kājām pa priekšu iznests.Es vispār nadzaru jau labu laiku,nu varbūt dažreiz tik nodegustēju...:D Bet skatos ka tu ,pēc Klāras Cetkinas svētkiem, vēl atiet nevari...:D
Tas, ka tu nedzer-tas nu noteikti tev nebūtu jāizceļ! Jo ja tu postē to visu huiņu skaidrā prātā, tad tas tevi padara par idiotu kubā!
9.marts 2020, 22:25 | links
 
Un vēl,raihujanci,ja kāds pie manis dzertu šķaidītu metilspirtu,sen jau būtu ar kājām pa priekšu iznests.Es vispār nadzaru jau labu laiku,nu varbūt dažreiz tik nodegustēju...:D Bet skatos ka tu ,pēc Klāras Cetkinas svētkiem, vēl atiet nevari...:D
9.marts 2020, 22:21 | links
 
Malgomajfisk [09.03.20]: Tuklais pūsli,aizveries tak pats.Vai tad es kaut ko minēju ka slikta paika LV? Savā iedomībā jau galīgi širmis tev aizgājis...
Jopt, tev "leduskapji pilni ar pašmāju gardumiem,tas nekas ,ka plastmasas pudelēs", bet širmis brauc man??? Ja tu pērc plastmasas mēslus un dzer metilspirtu (ko var jaušami manīt pēc taviem pistiem), tad tā ir tava problēma
9.marts 2020, 22:11 | links
 
Aizbrauc uz baltkrieviju,šamiem tik kartupeļi savi,pārējais viss no LV...:)
9.marts 2020, 22:07 | links
 
Tuklais pūsli,aizveries tak pats.Vai tad es kaut ko minēju ka slikta paika LV? Savā iedomībā jau galīgi širmis tev aizgājis...
9.marts 2020, 22:01 | links
 
Malgomajfisk [09.03.20]: Beidzat,viss mums ir,leduskapji pilni ar pašmāju gardumiem,tas nekas ,ka plastmasas pudelēs...:)
Tu vienreiz aizvērsies? Nekur nav TIK daudzveidīgas dabīgas pārtikas iespēju, kā Latvijā! Ja tu rij mēslus plastmasas iepakojumā, tā ir tava problēma! Tas, ka tu dzer šķaidītu metilspirtu, to zin jau visi tavi "klienti"....
9.marts 2020, 21:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager