Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Zorge07 [08.03.20]: raihs [Vakar]: Tad jau Orvela "1984" vispār ir jāuzskata par CIP slepenu dokumentu, ne? Un vai tie vecie vīri nav klauni, vai ne, luter!? : DDDDAr ko tu runā vai ko lieto?
Ja ar mani, vai tiešām gaidi atbildi kurš otru nespēj uzrunāt ,, normālā formā,,. Nezinu kurš no jums te aprobežotajiem intelekta etaloniem sevi esiet par ,, dieviem,, iecēluši. :DDDD
Dauniskais arguments: par cieņu u.t.t un attieksmi kuru izrādat kā pārākuma demonstēšanu, klauni un tikai.
Jūs esiet kaut vienu publikāciju redzējuši/ lasīt, ko vairāk par trim teikumiem/ tas jau neiespējami jūsu uztverei, esiet redzējuši vārdu Hitlers vai Staļins ar mazo burtu?
Ko, atkal ,, beigtās zivs,, sindroms!? :DDDD Cik paredzami.
9.marts 2020, 04:53 | links
 
Malgomajfisk [08.03.20]: Šmiguci,kā tur ar tiem "sionas slepenajiem protokoliem",vari pakomentēt? :)
Neesmu tos redzējis un neesmu interesējies par to esamību un nezinu par ko stāsts, tā ka nevaru komentēt...
Kaut kas no RenTV un šarlatānu repertuāra?
9.marts 2020, 00:34 | links
 
Malgomajfisk [08.03.20]: Šmiguci,kā tur ar tiem "sionas slepenajiem protokoliem",vari pakomentēt? :)
Toni, tev tachu jaabuut par aktuaalo teemu-koronoviiruss
8.marts 2020, 23:49 | links
 
Šmiguci,kā tur ar tiem "sionas slepenajiem protokoliem",vari pakomentēt? :)
8.marts 2020, 23:37 | links
 
BrunoL [08.03.20]: Šmiga, protams! Katra sistēma ir manipulējusi un programmējusi cilvēku prātus, kopš laikiem, kad homo sapiens sāka izdalīt artikulētas skaņas.
Savulaik (1929.g.)Staļina papus atvilināja Maksimu Gorkiju no emigrācijas ar vēlmi, vārda un spalvas meistaru, padarīt par savu ruporu teikdams: Tī inžeņer čelovečeskih duš. Lai gan M. Gorkijs bija Staļina kursa pretinieks.
Brunčik, bet tad kāpēc padomju propagandas romāna izvilkums ir jāuzdod kă patiesība un jāpiedēvē amerikăņiem?
Tu pats būtībā uzķēries uz vatņiku propagandas āķa...
8.marts 2020, 23:11 | links
 
Šmiga, protams! Katra sistēma ir manipulējusi un programmējusi cilvēku prātus, kopš laikiem, kad homo sapiens sāka izdalīt artikulētas skaņas.
Savulaik (1929.g.)Staļina papus atvilināja Maksimu Gorkiju no emigrācijas ar vēlmi, vārda un spalvas meistaru, padarīt par savu ruporu teikdams: Tī inžeņer čelovečeskih duš. Lai gan M. Gorkijs bija Staļina kursa pretinieks.
8.marts 2020, 22:41 | links
 
Un vēl.Aicinu foruma šis sadaļas lietotājus izteikties pa tēmu kas saistīts ar politiku un ekanomiku.Lai tēmu atsvaidzinātu pieļaujamas nelielas novirzes,bet tās nedrikst būt ilgstošas un otras personas aizskarošas.Paldies par sapratni..:)
8.marts 2020, 22:31 | links
 
Kurjer,ticu ka tu esi normāls pipars,tādēļ nav iemesla cepties.Dzīve ir skaista un pārsteigumiem bagāta...)
8.marts 2020, 22:18 | links
 
marcinsch [08.03.20]: Beigas ir šij lapai.Vienā Toņunkuls un Luters citē savus murgus,kurus tikai viņi uzskata par ievērības vērtiem.Otrā forumā trīs idiņi cīnās par nosaukumu "Miss Zilais".Brunis dzīvo savā postsovetikus pasaulē.Parējie provocē šos un process aiziet pa n-tajām lapām.Admins klusē(ja tāds vispār ir).Pēdējo nedēļu laikā nav neviena copes atskaite,kā gājis.Ja kāds kaut ko ieliek,tā mometā tiek knābts visos caurumos,cik viņu vēl ir.
Dzēšos ārā no šejienes.Copeslietas ir sevi izsmēlušas,tāpat kā savulaik Zive.
P.S.Lai kā es arī vienmēr nepiekrītu Raiha tēzēm un uzskatiem,Raihs ir vienīgais ,kas neliekuļo,bet saka taisni un pa tiešo.
Pēc šī posta dzēšos ārā un pārceļos varbūt kaut kur citur,kur normāli cilvēki apgrozās.
Normālajiem copmaņiem:"Ne asakas!"
Es domaaju, ka Admins cer uz pashatiiriishanos. Ka pashi copmanji izravees. Ciinja ir bezjeedziiga, jo sisteema ljauj uzcept neierobezjotu anoniimu profilu skaitu..
8.marts 2020, 22:12 | links
 
Kurjer,skolā nemācījies? )

Malgomajfisk, 8.marts 2020, 21:39

hmmm,kur tagad pazudis tavs domāšanas plašums?!tas ,ka es esmu gājis skolā,nenozīmē ,ka uzsācu visu ko man potējā,ka baltu patiesību!tā kā sanāk ,ka esmu soli tev priekša!tu atjēdzies vecumdienās,bet man vēl visa dzīve priekša...!:)un es nevienam neuzbāžos ar savu patiesību un necenšos nevienam atvērt acis!:)elementāri!
8.marts 2020, 22:08 | links
 
Kurjer,skolā nemācījies? )
8.marts 2020, 21:39 | links
 
raihujanci,nu nebūsi tu nekad par deputātu,i necenties...:DDD
8.marts 2020, 21:38 | links
 
Kurjer,kas tavu prāt ir "veselais saprāts"? Tas ir tas saprāts ko tev skolā iemācīja? Tu neesi nonācis pie domas,ka varbūt tas ,ko tev kādreiz ir mācījuši nemaz gluži neatbilst patiesībai? Ka esi ieprogramēts noteiktai uzvedībai un darbībai?
Vai negribas dziļāk domāt...)

Malgomajfisk, 8.marts 2020, 21:16

no kurienes tu rauj,ka mani dzīves principi,uzskati,uzvedība un darbības ir skolā iemācīti?
8.marts 2020, 21:36 | links
 
Kad beidzot tas iedomīgais lempis,kam dzīvē galvenais ir paša materiālais stāvoklis aizvērs savu tuklo ģīmi un beidzot sāks rēķināties ar līdzcilvēkiem? :DDD
8.marts 2020, 21:33 | links
 
Malgomajfisk [08.03.20]: Un vēl .
Jo vecāki mēs paliekam,jo vairāk informācijas apgūstam,jo lielāku dzīves pieredzi iegūstam.Informācija var būt gan apgaismojoša,gan maldinoša,tādēļ jau mums dieva dots prāts un vērtēšanas spēja.Uztverē un atmiņā atstāt tikai to,ko mums jau kādreiz kādi ir ieprogramējuši,nav pareizākais ceļš. Pasaules izzināšana, tas ir nebeidzams ceļš,tāpat kā bezgalība...
Precīzāk par toni nemaz pateikt nevar:
Напрасно думать, что мудрость — это привилегия старости. Мудак с возрастом не становится мудрецом — он становится старым мудаком.
8.marts 2020, 21:31 | links
 
Kurjer,kas tavu prāt ir "veselais saprāts"? Tas ir tas saprāts ko tev skolā iemācīja? Tu neesi nonācis pie domas,ka varbūt tas ,ko tev kādreiz ir mācījuši nemaz gluži neatbilst patiesībai? Ka esi ieprogramēts noteiktai uzvedībai un darbībai?
Vai negribas dziļāk domāt...)

Malgomajfisk, 8.marts 2020, 21:16
piemēram kas nav taisnība ko iemāca skolā???4x4 nav 16??
8.marts 2020, 21:23 | links
 
Kad vienreiz tas slimais "domāt aicinošais" marasmātiķis aizvērsies... Tas progresē acīmredzami...
8.marts 2020, 21:22 | links
 
Kurjer,kas tavu prāt ir "veselais saprāts"? Tas ir tas saprāts ko tev skolā iemācīja? Tu neesi nonācis pie domas,ka varbūt tas ,ko tev kādreiz ir mācījuši nemaz gluži neatbilst patiesībai? Ka esi ieprogramēts noteiktai uzvedībai un darbībai?
Vai negribas dziļāk domāt...)
8.marts 2020, 21:16 | links
 
Mārciņ,kamēr tu te neatrādījies ,vispār nebija zināms par tavu viedo viedokli.Nu žēl ,ka esam zaudējuši tādu intelektu...:)
PS. Šeitan parasti gan par copi nemaz nerunā...
8.marts 2020, 21:00 | links
 
Un vēl .
Jo vecāki mēs paliekam,jo vairāk informācijas apgūstam,jo lielāku dzīves pieredzi iegūstam.Informācija var būt gan apgaismojoša,gan maldinoša,tādēļ jau mums dieva dots prāts un vērtēšanas spēja.Uztverē un atmiņā atstāt tikai to,ko mums jau kādreiz kādi ir ieprogramējuši,nav pareizākais ceļš. Pasaules izzināšana, tas ir nebeidzams ceļš,tāpat kā bezgalība...
8.marts 2020, 20:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager