Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Puiķi ,paldies ka uzgaidījāt,gatavoju padomjsvētku pusdienas..Vecenēm to nesaprast,ka laiki mainījušies..Gardi sanāca...:)
Šmiga,varam jau visu neargumentēti uzskatīt par feikiem,tāpat kā nemitīgo lsbklājības pieaugumu...
Labi ka to patstāvīgi jūti savā ķešā.Man sāk skauzt..:)
8.marts 2020, 15:53 | links
 
BrunoL [12:33]: Dallesa doktrīna parāda tikai to, kā iespējams kultivēt “dažādas zortes dārzeņus”.
Atkārtošos, bet ne velti sena Austrumu gudrība vēsta- Ne viss, ko mēs redzam un dzirdam ir tā, kā tas izskatās un izklausās!Bruno, tu taču esi viens lētticīgs pamuļķis. :):).

Tevis publicētie teksti "Dallesa doktrīna" ir krievu izdomăts feiks un neekstijējošs dzīvē, kas parādijās pirmo reizi dzīvē pēc utainās padomju savienības dabrukuma 1993. gadā un ir balstīts uz krievu rakstnieka 1971. gada darbu...
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Dulles%27_Plan

Shm_didzis, 8.marts 2020, 13:56
nu bet brunis tak padomju dārzenis,tā ka daļa patiesības jau tur ir
8.marts 2020, 14:20 | links
 
BrunoL [08.03.20]: Dallesa doktrīna parāda tikai to, kā iespējams kultivēt “dažādas zortes dārzeņus”.
Atkārtošos, bet ne velti sena Austrumu gudrība vēsta- Ne viss, ko mēs redzam un dzirdam ir tā, kā tas izskatās un izklausās!
Bruno, tu taču esi viens lētticīgs pamuļķis. :):).

Tevis publicētie teksti "Dallesa doktrīna" ir krievu izdomăts feiks un neekstijējošs dzīvē, kas parādijās pirmo reizi dzīvē pēc utainās padomju savienības dabrukuma 1993. gadā un ir balstīts uz krievu rakstnieka 1971. gada darbu...
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Dulles%27_Plan
8.marts 2020, 13:56 | links
 
Jozi,tieši tā...Bet te puiķiem ir neapgāžams vispārpieņemtais viedoklis...

Malgomajfisk, 8.marts 2020, 12:19


Te vienmēr der atcerēties to sakāmo, nezinu gan, kas to ir teicis: Jo vairāk es mācos un zinu, jo labāk saprotu to, cik maz es zinu.
Bet te jau ir daži personāži, kuri zina visu. Jājūt tikai līdzi tādiem...
8.marts 2020, 13:07 | links
 
Diskusija ar citu ir saruna ar sevi..
8.marts 2020, 12:38 | links
 
Dallesa doktrīna parāda tikai to, kā iespējams kultivēt “dažādas zortes dārzeņus”.
Atkārtošos, bet ne velti sena Austrumu gudrība vēsta- Ne viss, ko mēs redzam un dzirdam ir tā, kā tas izskatās un izklausās!
8.marts 2020, 12:33 | links
 
Jozi,tieši tā...Bet te puiķiem ir neapgāžams vispārpieņemtais viedoklis...
8.marts 2020, 12:19 | links
 
uldēn,redz man ar tevi ir tas 20 gadu handikaps...:)
8.marts 2020, 12:15 | links
 
Var jau, bet manuprāt, ir muļķīgi apspriest lietas, kurām, diezgan droši, neviens no apspriedējiem pat tuvumā nav stāvējis.
Viena lieta ir skatīties uz zemi staigājot pa to, otra no lidmašīnas iluminatora, trešā atrodoties zemes mākslīgajā pavadonī, un vēl pavisam cita lidojot uz Mēnesi, vai pat Marsu.
Esot katrā šajā vietā veidojas pavisam cita izpratne par daudzām lietām, kuras diskutētājiem šobrīd nav, un diezin vai būs, zināmas, tādēļ strīdēties šeit par kaut ko nav jēgas vispār.
8.marts 2020, 12:15 | links
 
Kurjer,es negribu apgalvot,ka neviens neko nelasa un nesaprot,es publicēju to,kas man liekas neparasts un interesants.
Tu vari cičus apbrīnot,kad es tos pa pāli ielieku...:))
8.marts 2020, 12:13 | links
 
Nekas,gan jau arī tonis pec 20 gadiem pieaugs un sapratīs,ka ir ielikts rāmjos un nespēj atšķirt patiesu informāciju no dezinformācijas
8.marts 2020, 12:00 | links
 
kurjer,gribētos atgriezties pie šīs diskusijas pēc 20 gadiņiem,ja man tas būs lemts....

Malgomajfisk, 8.marts 2020, 11:46

davai!:)būs tev tagad stimuls un motivācija vēl vismaz 20gadus vilkt!:)
galvenais ,lai atmiņam nepazūd!

p.s bet es nesaprotu,kapēc tu domā ,ka neviens cits neko nesaprot,redzējums ir nekāds,visi zaļi utt...??
8.marts 2020, 11:53 | links
 
Bruņčik,nopublicē vēl "sionas slepenos protokolus"
varbūt puiķiem žoklīts atkārsies....:D
8.marts 2020, 11:52 | links
 
kurjer,gribētos atgriezties pie šīs diskusijas pēc 20 gadiņiem,ja man tas būs lemts....
8.marts 2020, 11:46 | links
 
Tādēļ lūgtu dažiem zaļiem gurķīšiem pārāk neiespringt un izvēlēties turpmāk nedaudz savādāku komunikācijas toni...

Malgomajfisk, 8.marts 2020, 11:29

ja par to toni man!sorry,bet to nu es izvēlēšos pats!:)ja tas nebij man,tad neņem galvā!:)
8.marts 2020, 11:45 | links
 
Bruno +++++
8.marts 2020, 11:43 | links
 
kurjer,man tu agrāk biku sakarīgāks likies...:)

Malgomajfisk, 8.marts 2020, 11:19

abpusēji!!!man arī par tevi bij tikai tās labākās domas,un arī tagad nekas nav mainījies!bet nu tie video!!!toč līdz aknām!saku,liec pupus:)
8.marts 2020, 11:43 | links
 
Dallesa Doktrīna

Kad beigsies karš... mēs izmantosim visu, kas mums pieder, - visu zeltu, visu materiālo varenību uz stulbuma kultivēšanu un ļaužu apmuļķošanu!
Cilvēka smadzenes, ļaužu apziņa ir viegli ietekmējama un pakļaujas izmaiņām.
Iesējot haosu, mēs nemanot samainīsim garīgās vērtības uz viltotām un liksim šīm viltotām vērtībām ticēt.
Kā?
Mēs atradīsim savējos domubiedrus, savējos sabiedrotos pašā valstī(A.Eiropā).

Soli pa solim tiks izspēlēta grandioza veselas tautas bojāejas traģēdija, kura novedīs pie tās pašapziņas galīgas un neatgriezeniskas pazušanas.

No literatūras un mākslas mēs pakāpeniski izstumsim sociālo būtību, atradināsim gleznotājus un rakstniekus nodarboties ar attēlošanu un pētījumu veikšanu par procesiem, kuri notiek tautas kolektīvajā apziņā.

Literatūra, teātri, kino - tiks slavinātas pašas zemiskākās cilvēciskās dziņas.
Mēs atbalstīsim un pacelsim tā saucamos māksliniekus, kuri iesēs cilvēciskā apziņā seksa kultu, varmācības, sadisma, nodevības propagandu - ar vārdu sakot, atvērs sabiedrības apziņu jebkurai netikumībai.

Valsts pārvaldē mēs radīsim haosu un saputrojumu.

Nemanot, bet aktīvi un pastāvīgi tiks sekmēta ierēdņu muļķība, kukuļņemšana un bezprincipialitāte.
Birokrātisms un gausa lēmumu pieņemšana kļūs par tikumu.

Godīgums un krietnība būs apsmejami un nevienam nekļūs vajadzīgi.

Bezkaunība un cinisms, meli un apmānīšana, žūpība un narkomānija, dzīvnieciskas bailes vienam no otra, nodevība, agresīvs nepamatots nacionālisms un tautu ienaids, veikli un nemanot kultivēts, atplauks viskuplākajās krāsās.

Un tikai nedaudzi, ļoti nedaudzi nopratīs vai pat sapratīs, kas notiek.

Bet tādus ļaudis mēs noliksim bezpalīdzīgā stāvoklī, pārvērtīsim par izsmiekla objektiem, atradīsim veidu tos apmelot un pasludināt par sabiedrības atkritumiem.

Izrausim tautas garīgās saknes, deformējot un iznīcinot tautiskas tikumības pamatus.

Mēs izļodzīsim tādējādi paaudzi aiz paaudzes.

Ķersimies pie ļaudīm no bērnu, jaunības gadiem, galveno likmi vienmēr liekot uz jaunatni.
Mēs izaudzināsim no tiem ciniķu, neliešu un kosmopolītu paaudzi.
Lūk tā mēs to arī izdarīsim.

A.Dalles. Pārdomas par Amerikas pēckara doktrīnas realizāciju pret PSRS, 1945. Tajā skaitā arī pret Latviju!
8.marts 2020, 11:37 | links
 
Redzat puiķi,šeitan kādam patīk krievus noniecināt,kādam žīdus cildināt..Man pret tautībām nav nekādu pretenziju,visi esam tā dieva (vai citplanētiešu) radījumi.:)
BET,šajā sadaļā ir ļauts izpaust dažādus redzējumus uz mūsu visu mīļotās zemītes ģeopolitiskajiem procesiem...Tādēļ lūgtu dažiem zaļiem gurķīšiem pārāk neiespringt un izvēlēties turpmāk nedaudz savādāku komunikācijas toni...
8.marts 2020, 11:29 | links
 
Biku sajaucu adresātu,tas mans posts bij uldēnam domāts...

kurjer,man tu agrāk biku sakarīgāks likies...:)
8.marts 2020, 11:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager