Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Puķi,jūs kaut kā slimīgi to visu uztverat...:)
Es tikai padalos ar to ,par ko avīzēs un TV nemēdz publicēt,a jūs nespējat uz to pasauli paskatīties arī no citas puses.Tikai vergiem un iejūgtam zirgam nav vēlams skatīties apkārt...

Junior,es jau domāju ar savu galvu,tāpēc arī analizēju.Bet šeitan daudzi ar savu galvu domāt nu nemaz negrib,bet vadās tikai no vispārpieņemtajām ieprogramētajām klišejām.Protams ka tā ir ērtāk peldēt pa straumei...Redzi,es jau sen esmu izaudzis no bērnu autiņiem,ir iespēja uz to pasaulīti un tajā esošajiem ģeopolitiskajiem procesiem paskatīties nedaudz no augstāka pakāpiena nekā tev tas patreiz ir lemts...Tādēļ arī analizēju un piedāvāju nedaudz savādāku redzējumu. Es nepretendēju uz galīgo patiesību,kā to te daudzi dara...



Malgomajfisk, 8.marts 2020, 11:03

kapēc tu domā,ka vienīgais zini un vari atrast tādu informāciju!!!:)tā ir pieejama JEBKURAM.varbūt, uzskati ka esi kautkāds izredzētais ?tu esi vienīgais ,kurš to uzskata par interesantu un iedziļināšanās vērtu!pārējie par to ņirdz!es jau tev teicu par viduslaikiem ,kad raganas dedzināja,vnk cilvēki bija tik debīli...un ja tu sevi uzskati par domātspējīgu saliec kopā tās sazvērestības teorijas!!!!Uzskatu un AICINU,:)vairāk pievērsties čičiku(pupi)tēmai!tā tev padevās labāk!un arī cilvēku atsaucība bij pavisam savādāka.
8.marts 2020, 11:12 | links
 
Puķi,jūs kaut kā slimīgi to visu uztverat...:)
Es tikai padalos ar to ,par ko avīzēs un TV nemēdz publicēt,a jūs nespējat uz to pasauli paskatīties arī no citas puses.Tikai vergiem un iejūgtam zirgam nav vēlams skatīties apkārt...

Junior,es jau domāju ar savu galvu,tāpēc arī analizēju.Bet šeitan daudzi ar savu galvu domāt nu nemaz negrib,bet vadās tikai no vispārpieņemtajām ieprogramētajām klišejām.Protams ka tā ir ērtāk peldēt pa straumei...Redzi,es jau sen esmu izaudzis no bērnu autiņiem,ir iespēja uz to pasaulīti un tajā esošajiem ģeopolitiskajiem procesiem paskatīties nedaudz no augstāka pakāpiena nekā tev tas patreiz ir lemts...Tādēļ arī analizēju un piedāvāju nedaudz savādāku redzējumu. Es nepretendēju uz galīgo patiesību,kā to te daudzi dara...

Vai savu veceni apsveici Klāras Cetkinas propogandētajā prostitūtu aizstāvības dienā? :D
8.marts 2020, 11:03 | links
 
Tiem, kam sazvērestības visur-

https://youtu.be/47ElVv3RG2M
8.marts 2020, 10:20 | links
 
toni,ir tak visādi forši video par zinātni,bet tie laikam tev pa sarežģītu,naksies sākt domāt ar savu galvu:)
8.marts 2020, 09:50 | links
 
Nu re,puiķi,kad nav ko loģiski pateikt,tad sākat te to ventilatoru darbināt..Atslāpstiet,jūs tak apgalvojat ka tos "murgus" nemaz neskataties..:) Es tak neko neuzspiežu,tik rosinu dažreiz paskatīties uz pasauli arī no citas puses...Tikai tups šaurpierains indivīds var uzskatīt sevi par viszinošu un kuram nekas jauns nav jāmācas un jāabgūst...
Audziet puikas...:)
Te jums viens raidījums ,kā veidojas t.s. "elite"
https://youtu.be/kaaVUJAIvHE?list=PL2zbO1Ks2ovx2CgzROIs_z75fsJ9Ru_hc&;t=118

Malgomajfisk, 8.marts 2020, 09:34

paldies par rūpēm!!!bet es jau arī tikai labu!!!un arī ar domu rosināt padomāt,ka tam ko tu dari arī ir otra medaļas puse!!!!:)par video būšu godīgs.šad tad kādu no tiem atveru,ar domu ,ka nu beidzot būs kaut kas jēdzīgs!!!bet tās sazvērestibu intonācijas un tās teorijas,kā nemainās tā nemainās:)
8.marts 2020, 09:42 | links
 
Nu re,puiķi,kad nav ko loģiski pateikt,tad sākat te to ventilatoru darbināt..Atslāpstiet,jūs tak apgalvojat ka tos "murgus" nemaz neskataties..:) Es tak neko neuzspiežu,tik rosinu dažreiz paskatīties uz pasauli arī no citas puses...Tikai tups šaurpierains indivīds var uzskatīt sevi par viszinošu un kuram nekas jauns nav jāmācas un jāabgūst...
Audziet puikas...:)
Te jums viens raidījums ,kā veidojas t.s. "elite"
https://youtu.be/kaaVUJAIvHE?list=PL2zbO1Ks2ovx2CgzROIs_z75fsJ9Ru_hc&t=118
8.marts 2020, 09:34 | links
 
toņonkul,labāk savai raganai puķi uzdāvini nevis lūri tos debilos video
8.marts 2020, 09:06 | links
 
Malgomajfisk!!!tici kam gribi,domā par ko gribi!!!bet,ja daktera kabinetā netīšām izplāpāsies ,ka pasauli pārvalda sātani un pilnā nopietnībā tam tici,nu tevi bez variantiem sašņorēs:)un boros ar ripām,kamēr ticība sātanu toerijām pazudīs:))vienīgais glābiņš tādā situācijā,ja doks patrāpās normāls,nu tāds ,kas vakarā pēc darba caur elektrības rozeti ar kosmosu runā:)!!!

vari saukt mani par auna pieri,vai kā savādāk,bet varbūt,laiks nedaudz aizdomāties,visi ņirdz par tām tavām teorijām,bet tu tik mauc savu!!!protams ir kautkāda kārtība un ir daudz ko mēs nezinam,bet runāt par sātaniem pieaugušu veču portālā.ble. tāda sajūta ,ka esam kautkādos viduslaikos!!!vēl tik atliek kādu raganu ķērāju pulciņu nodibināt!
8.marts 2020, 06:36 | links
 
Anton! Nāc mājā! Es varu nopirkt tev, pat podziņu telefonu.
8.marts 2020, 00:50 | links
 
ģirtiņ,citreiz nebūtu tev lieku laiku veltījis,bet patreiz taisni saintriģēji....
Kādēļ tikai viena?
8.marts 2020, 00:29 | links
 
Tonīt, patreiz liekas ka tev ir tikai viena, sazvērestības rieva.
8.marts 2020, 00:22 | links
 
ģirtiņ,puiķiņ,ticēt var tik tam, ko baznīckungs no kanceles ir teicis,priekš pārējā tev galviņā divas rieviņas ievilktas...
8.marts 2020, 00:11 | links
 
Un vēl pasaki ,ka tu tici visai tai huiņai, ko tu te postē. Ja, jā tad brauc uz Strenčiem, tur tev domudraugu būs daudz un tiksi pie jaunas dzīves uztveres. Varbūt!
8.marts 2020, 00:01 | links
 
Jozi,protams ka zinām gaužām maz.Bet pats nelabākais ir tas,ka dažreiz it kā zinām to,kas patiesībā nemaz nav...)
7.marts 2020, 23:50 | links
 
Skatos ,ka šaurpierainiem puiķiņiem prātiņš darbojas tik vienā virzienā..
7.marts 2020, 23:45 | links
 
Nenoliedzami, ka Visuma sistēmā kaut kāda kārtība ir, jo nevar jau Visums pastāvēt miljoniem gadu būtiski nemainoties. Jautājums tikai - ko mēs, domāju cilvēce, par to zinām? Un zinām salīdzinoši ļoti maz.
Un tādēļ jau var stāstīt visādas pasakas ar puspatiesībām, gan veidojot sabiedrisko domu "pareizā" virzienā, gan vienkārši fantazējot.
Varam jau arī paši pafilozofēt, bet, manuprāt, Visumā no tā pilnīgi nekas nemainīsies.
7.marts 2020, 23:43 | links
 
Skatos un lasu, un redzu ka Tavs prātiņš jau ir nolikts vienā neatgriezeniskā virzienā.
7.marts 2020, 23:36 | links
 
Zivis, ja ilgi tur siltumā - sāk smirdēt! :)
7.marts 2020, 23:33 | links
 
Un vēl.Vajadzētu kritiski attiekties pret visu informāciju kas nāk gan no vienas,gan otras puses.Jāsaprot to,ka jebkura propoganda ir vērsta lai jūsu prātus nosliegtu kādā tā vēstītāja vēlamajā virzienā..Tādēļ šei ir jābūt vērīgiem un uzmanīgiem.Ja pirmajā linka sākumā, ko iepostēju,vēstītāji iedeva informāciju ,ka pasauli pārvalda sātaniskie atnācēji,kas grib ieviest vienoto pasaules pārvaldi,tad jau otrajā tā pusē,tie sāka propongandēt tādu pašu pārvaldi no pretēās puses...Rezultātā iznāca tā kā tie sā ka propogandēt "gaišo nākotni",bet jau zem citas (TĀS PAŠAS) pārvaldes...
Varbūt ja kādam mans domu gājiens nav īsti skaidrs,tad lūdzu dikti neiespringstiet...)
7.marts 2020, 23:22 | links
 
Nu jau Tonis ir aizrāvies!
Nekā tāda jau pasaulē nav, ja netici, pajautā raiham, viņš uzreiz pateiks visu patiesību, kā no grāmatas!
Kādi tur tīkli? Vai kāds kaut jo tādu ir redzējis? Un visādi dīvaini trīsstūri? Muļķības!
Un cilvēki-čaulas! Bez dvēseles! Domājiet, ka nav? Pavērojiet, kas notiek visapkārt! Nevajag nemaz zinātniekam būt, lai vismaz kaut ko no šīm lietām ievērotu.
Bet ir jau kas neredz, neko darīt, paši vainīgi.
7.marts 2020, 23:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager