Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
udens2 [26.02.20]: udens2 [16:53]: šodien mēness aptiekā maskas bij,un vakar arī esot bijušas,tā ka panikai nav iemesla:)Udens2, adreses studijā, lūdzu.

Muudzis, 26.februāris 2020, 19:54Kādas adreses??Es vienā aptiekā biju,un nezinu adresi,bij blakus,iegāju B grupas vitamīnus nopirkt,neesmu rīdzinieks un ielas nezinu,neskatījos kas pa ielu
Bet ir vienmēr viedoklis par to, kas Rīgā notiek, vai nav smieklīgi.
:DDDD
26.februāris 2020, 20:27 | links
 
tam,kurs aizies pa skuju taku,bus absoluti vienalga kados procentos viņš ieklausies - divos,cetros vai desmit.

Bjorgvins, 26.februāris 2020, 19:36
tas gan,tāpat kā statistika ar aviokatastrofām,lai cik viņa laba būtu,bet sēdot kŗītošā lidmašīnā viņa nekādi neuzmundrina:)
26.februāris 2020, 20:27 | links
 
O, par Bordānu nu aizgāja ,, smaciņa,, :Kariņa komentārs par to, ka viņš nedara savu darbu, bet vaino un kritizē citus. Vai tik tas nesasaucas ar viņa ,, līdzjutēju,, darbiem te.
:DDD
26.februāris 2020, 20:26 | links
 
udens2 [16:53]: šodien mēness aptiekā maskas bij,un vakar arī esot bijušas,tā ka panikai nav iemesla:)Udens2, adreses studijā, lūdzu.

Muudzis, 26.februāris 2020, 19:54
Kādas adreses??Es vienā aptiekā biju,un nezinu adresi,bij blakus,iegāju B grupas vitamīnus nopirkt,neesmu rīdzinieks un ielas nezinu,neskatījos kas pa ielu
26.februāris 2020, 20:25 | links
 
Paliec tur un domā tālak.
26.februāris 2020, 20:18 | links
 

Sēžu pašreiz Bangkokā, viesnīcas 23ajā stāvā. Skats uzvedina uz pārdomām- kādēļ viņi, maziņi un neizglītoti, ar tuk-tukiem un mopēdiem braukājoši, ar tarakāniem uz ielām tirgojoši, var sacelt debesskrāpju grēdas, bet pie mums ar sūda "Z-torņiem" sipās jau 10 gadus, un nevar nodot ekspluatācijā? Tiešām esam tupāki par šiem?
26.februāris 2020, 20:10 | links
 
udens2 [26.02.20]: šodien mēness aptiekā maskas bij,un vakar arī esot bijušas,tā ka panikai nav iemesla:)
Udens2, adreses studijā, lūdzu.
26.februāris 2020, 19:54 | links
 
tam,kurs aizies pa skuju taku,bus absoluti vienalga kados procentos viņš ieklausies - divos,cetros vai desmit.
26.februāris 2020, 19:36 | links
 
šodien mēness aptiekā maskas bij,un vakar arī esot bijušas,tā ka panikai nav iemesla:)
26.februāris 2020, 16:53 | links
 
Saskaņa izspēlējusi primitīvu nscionālo kārti - No. 1 ir kaut kāds krievu skolu aizstāvis čekušins! Nevis ekonomists, jurists, uc. veidā gudrs un izglītots cilvēks, bet prasts nacionālists! Un viņi dabūs savu, neskatoties uz to, ka Rīga ir totāli izzagta! Un kuri tad te ir jāuzsksta par lielākiem nacionālistiem- latvieši vsi krievi!? Sauklis "naših bjut" nostrādās lieliski!
26.februāris 2020, 14:53 | links
 
Speciāli Raiham. Vai tu esi uzzinājis, kas valda pār pasauli?

https://youtu.be/PVYlh66jB5w
26.februāris 2020, 02:44 | links
 
Ukrainiete, 11 gadi

https://youtu.be/Mt0MTPyknNM
26.februāris 2020, 01:25 | links
 
andreiko [26.02.20]: Mūudzim.
Kā jau te iepriekš izpaudos, māsīciņa izvilka konjaku. Viņas tēvs bija igaunis, Ādažu kolhoza pirmais šoferis. Dienējis latviešu leģionā. Viss Ādažu kolhozs viņu izvadīja, pats pirmos kilometrus stiepu uz pleciem (Baltezera kapi), pēc tam mašīnā. Eidonkulis. Par karu neko daudz nestāstīja.
Bijām pagājušogad Lestenē, fantastiskas atmiņas un dzīvesstāsti, ir ko atcerēties. Šogad brauksim atkal. Diemžēl ar katru gadu mūsu vīri iet mazumā un līdz ar viņiem arī daudzi varoņdarbi paliek publiski sabiedrībai nezināmi. Es labāk sev zināmo informāciju par mūsu Brīvības cīnītājiem publicēju portālā panzerkampf, nevis šeit.
26.februāris 2020, 01:16 | links
 
Draudzīgs joks

https://youtu.be/VJboSby7nW0
26.februāris 2020, 01:12 | links
 
Mūudzim.
Kā jau te iepriekš izpaudos, māsīciņa izvilka konjaku. Viņas tēvs bija igaunis, Ādažu kolhoza pirmais šoferis. Dienējis latviešu leģionā. Viss Ādažu kolhozs viņu izvadīja, pats pirmos kilometrus stiepu uz pleciem (Baltezera kapi), pēc tam mašīnā. Eidonkulis. Par karu neko daudz nestāstīja.
26.februāris 2020, 01:07 | links
 
Junioram PM
26.februāris 2020, 01:00 | links
 
andreiko [26.02.20]: Nē, 1984. gads
Mācības (pēc pusgada učebkas) kaujas daļā. Šaušana un dažas citas izdarības. Viss notika aptuveni 10 -12 grādu salā un poligonā. Braucot atpakaļ uz daļu, raudājām visi, jo iprīts šineļos bija savilcies visiem.
andreiko, man vecais Kurzemes cietoksnī cīnījās. Leģendārus stāstus stāstīja par mūsu karavīriem. Ir ko atcerēties.
26.februāris 2020, 00:51 | links
 
Nē, 1984. gads
Mācības (pēc pusgada učebkas) kaujas daļā. Šaušana un dažas citas izdarības. Viss notika aptuveni 10 -12 grādu salā un poligonā. Braucot atpakaļ uz daļu, raudājām visi, jo iprīts šineļos bija savilcies visiem.
26.februāris 2020, 00:40 | links
 
dakterp [26.02.20]: Klau Muudzi! Tu tā pat kā galvenais šīs sadaļas paslimais, lasi caur rindām ( vai līdz galam nemāki lasīt)?
Par pirmo diskusiju, es Tev atbildēju...
Par vīrusu, nu neesi slinks, paskaties tak to internetu. Neskaties BBC un līdzīgus, jo te nu mēs LV, esam priekšā (beidzot), vecajai Eiropai. Mums visas ziņas, bez panikas "piesitiena ".
Viss, es gulēt, agrā lidmašīna rīt ( Nu jau šodien).
Tu tiešām esi klauns vai tik izliecies? Man tev šeit ielikt "screenshotu"? Tak patin vairākas lapas atpakaļ un pats apskaties. Es vēlreiz saku, man ir vienalga kādi šeit katram ir uzskati, ko katrs šeit dara vai nedara un kam tic, negribi, netici manis publicētajai indi, it īpaši tāds personāžs ka tu. Bet ceru un zinu, ka šeit ir palikuši arī sakarīgi veči ar kuriem savstarpējā info apmaiņa ir zelta vērta. Visiem copmaņiem ne asakas, diemžēl šīs portāls visās sadaļās sāk degradēties.
26.februāris 2020, 00:37 | links
 
andreiko [26.02.20]: Kādas maskas, paskatieties pirmā pasaules kara notikumus pie Ipras!
Armijas mācībās teltī (gāzmaskai klapans bija ārā) vienreiz ierāvu iprītu tīrā veidā. Tā nebiju raudājis kopš dzimšanas brīža.
Iesaku pirkt palagus un doties uz Daugavu kārties!
joks.pr.
ŠVEIKS!!
26.februāris 2020, 00:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager