Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Kādas maskas, paskatieties pirmā pasaules kara notikumus pie Ipras!
Armijas mācībās teltī (gāzmaskai klapans bija ārā) vienreiz ierāvu iprītu tīrā veidā. Tā nebiju raudājis kopš dzimšanas brīža.
Iesaku pirkt palagus un doties uz Daugavu kārties!
joks.pr.
26.februāris 2020, 00:30 | links
 
dakterp [26.02.20]: Klau Muudzi! Tu tā pat kā galvenais šīs sadaļas paslimais, lasi caur rindām ( vai līdz galam nemāki lasīt)?
Par pirmo diskusiju, es Tev atbildēju...
Par vīrusu, nu neesi slinks, paskaties tak to internetu. Neskaties BBC un līdzīgus, jo te nu mēs LV, esam priekšā (beidzot), vecajai Eiropai. Mums visas ziņas, bez panikas "piesitiena ".
Viss, es gulēt, agrā lidmašīna rīt ( Nu jau šodien).
Uz Milānu?! Jāni, neesi idiots, atgriezies pie TEC!!
26.februāris 2020, 00:29 | links
 
Klau Muudzi! Tu tā pat kā galvenais šīs sadaļas paslimais, lasi caur rindām ( vai līdz galam nemāki lasīt)?
Par pirmo diskusiju, es Tev atbildēju...
Par vīrusu, nu neesi slinks, paskaties tak to internetu. Neskaties BBC un līdzīgus, jo te nu mēs LV, esam priekšā (beidzot), vecajai Eiropai. Mums visas ziņas, bez panikas "piesitiena ".
Viss, es gulēt, agrā lidmašīna rīt ( Nu jau šodien).
26.februāris 2020, 00:27 | links
 
dakterp [26.02.20]: dakterp [6m]: SARS uzliesmojumā pirms 17 gadiem mirušie bija aptuveni 10% no inficētajiem. Tā ka tas bija daudz bīstamāks paveids, vienkārši pašlaik inficēto vairāk, bet mirstība neesot pat tuvu 10%. Starp citu no malārijas katru gadu mirst aptuveni pusmiljons, un kas interesanti malārijas odu izplatības areāls palielinās uz ziemeļiem.

Karlis_K, 26.februāris 2020, 00:08
Pareizi Kārli. Nevajag tak tik skaļus vīrusus. Kad pasaulē parādījās "gripa ", arī visi skrēja un bļāva, pasaulei gals, utt.
Tagad gripa, ikziemas, normāla parādība.
Ar šo, būs tas pats.Jaani, nu otrais diskusijas rauts saaksies, kad buus pie Bauskas.

apelsins, 26.februāris 2020, 00:17
Ģirt, kā redzi, šeit jau panikas (viss,ir slikti) cēlāji streso. Tak domāju, ka nemaz tik ilgi nebūs jāgaida, kā LV būs pirmais reģistrētais gadījums (redzot kur un cik daudzi ceļo).
Tenerifes izolētajā viesnīcā arī, vismaz viens no LV ir7
Bet piekriiti, lai uz mutem vairaak maskas, vairaak spirta rokaas un mutees un tavs papa, mamma un siicis reaalaak izdziivos. Ok saskarsies ar 3 proc mirstiibu. Te tupaa azjiotaazja paliidz.
26.februāris 2020, 00:27 | links
 
dakterp [6m]: SARS uzliesmojumā pirms 17 gadiem mirušie bija aptuveni 10% no inficētajiem. Tā ka tas bija daudz bīstamāks paveids, vienkārši pašlaik inficēto vairāk, bet mirstība neesot pat tuvu 10%. Starp citu no malārijas katru gadu mirst aptuveni pusmiljons, un kas interesanti malārijas odu izplatības areāls palielinās uz ziemeļiem.

Karlis_K, 26.februāris 2020, 00:08
Pareizi Kārli. Nevajag tak tik skaļus vīrusus. Kad pasaulē parādījās "gripa ", arī visi skrēja un bļāva, pasaulei gals, utt.
Tagad gripa, ikziemas, normāla parādība.
Ar šo, būs tas pats.Jaani, nu otrais diskusijas rauts saaksies, kad buus pie Bauskas.

apelsins, 26.februāris 2020, 00:17

Ģirt, kā redzi, šeit jau panikas (viss,ir slikti) cēlāji streso. Tak domāju, ka nemaz tik ilgi nebūs jāgaida, kā LV būs pirmais reģistrētais gadījums (redzot kur un cik daudzi ceļo).
Tenerifes izolētajā viesnīcā arī, vismaz viens no LV ir
26.februāris 2020, 00:21 | links
 
dakterp [26.02.20]: dakterp [7m]: Ko es varu jums pateikt, Latvijā jau 3 nedēļas nav pieejamas sejas aizsargmaskas gandrīz nevienā aptiekā. Tas pats arī Eiropā. Bet šodien noskaidroju, ka viņai lietderības koeficients ir ļoti mazs, jo infekcija ir ļoti lipīga un pilienu veidā var nokļūt arī acīs, tādēļ visefektīvākais ir atzīts resperators, kas nosedz visu seju. Varēju šeit vispār neko nerakstīt, jo atkal ir ķengas, bet gribās informēt copmaņus, lipīgs tas draņķis ir.

Muudzis, 25.februāris 2020, 23:53
Nu re, atkal sviests. Šodien, gan Mēness aptiekās, gan Euro aptiekās, maskas bija.
Tur jau tā lieta, vecajā Eiropā, cilvēki viegli pavelkās uz paniku. Tāpēc arī izpērk. Bet par acīm, šā vīrusa sakarā, Tev jebkurš ārsts pateiks. Un tā nav šodienas ziņaAtkal tu melo dakterp. Šodien tīri eksperimentālā kārtā iebraucu Rīgā divās Mēness aptiekās un Jūrmalā Euro aptiekā, nevienas maskas. Saki godīgi, tu tā tīri speciāli speciāli uzrodies pie jebkuras tēmas, līdz ko es kādu komentāru ierakstu? Kāda nepatika?

Muudzis, 26.februāris 2020, 00:03
Es tak Tev teicu - nakkuj Tu man vajadzīgs?!
Saharova ielas Euro aptiekā bija, Salaspils Mēness aptiekā arī.
P.s. Maska, šinī gadījumā, jānēsā, slimajam (lai nešķauda).
Veselo, parastā maska nepalīdzēs (ja slimais šķaudīs)
P.s.s. Par šī vīrusa lipīgumu, neviens nestrīdās. Lipīgs bez gala.
Nu tad droši, vari nerakstīt pie maniem komentiem te ķengas regulāri, vai arī sāc ar pašu pirmo diskusiju, pagriez atpakaļ bildi, atrodi diskusiju un atbildi uz jautājumu. Pretējā gadījumā tādu lietotāju dēļ ir pretīgi rakstīt kādu atskaiti, arī copes sadaļās. Vēlreiz saku, uzrakstīju sev pieejamo info no cilvēkiem, kas nesen bija pašā epicentrā.... draņķis lipīgs, cilvēkus ar ielaistām slimībām gāž no kājām, slimnīcas pilnas, minēju arī aizsargpasākumus. Protams, liela daļa izveseļojas. Viss, mums te gudrinieku daudz, lai tālāk spriež.
26.februāris 2020, 00:19 | links
 
dakterp [26.02.20]: SARS uzliesmojumā pirms 17 gadiem mirušie bija aptuveni 10% no inficētajiem. Tā ka tas bija daudz bīstamāks paveids, vienkārši pašlaik inficēto vairāk, bet mirstība neesot pat tuvu 10%. Starp citu no malārijas katru gadu mirst aptuveni pusmiljons, un kas interesanti malārijas odu izplatības areāls palielinās uz ziemeļiem.

Karlis_K, 26.februāris 2020, 00:08
Pareizi Kārli. Nevajag tak tik skaļus vīrusus. Kad pasaulē parādījās "gripa ", arī visi skrēja un bļāva, pasaulei gals, utt.
Tagad gripa, ikziemas, normāla parādība.
Ar šo, būs tas pats.
Jaani, nu otrais diskusijas rauts saaksies, kad buus pie Bauskas.
26.februāris 2020, 00:17 | links
 
Maskas jau nebija pieejamas janvārī. Jo viņiem naher tādas nevajag turēt stokā. Prasīju aptirkārei, ho man regulari jalido. Huju. Tas 10 kas bija tas jau bija izpirktas pitmaja ziņu dienā.

Irseeeejs, 26.februāris 2020, 00:09

Vēl viens paslimais ieradās...
Kur Tev janvārī, nebija maskas? Izņemot, ja iegājis aptiekā, gribēji desmitus, vai simtus uzreiz nopirkt.
Es janvārī (31.01) , braucot uz DzN, nez kāpēc, ieejot aptiekā, piecas nopirku
26.februāris 2020, 00:16 | links
 
SARS uzliesmojumā pirms 17 gadiem mirušie bija aptuveni 10% no inficētajiem. Tā ka tas bija daudz bīstamāks paveids, vienkārši pašlaik inficēto vairāk, bet mirstība neesot pat tuvu 10%. Starp citu no malārijas katru gadu mirst aptuveni pusmiljons, un kas interesanti malārijas odu izplatības areāls palielinās uz ziemeļiem.

Karlis_K, 26.februāris 2020, 00:08

Pareizi Kārli. Nevajag tak tik skaļus vīrusus. Kad pasaulē parādījās "gripa ", arī visi skrēja un bļāva, pasaulei gals, utt.
Tagad gripa, ikziemas, normāla parādība.
Ar šo, būs tas pats.
26.februāris 2020, 00:13 | links
 
Viiri, ko juus tur striidaties..
Vot kad par reaalo mirstiibu maajaas saaksiet striideeties. Buus balanss di4shanaa
26.februāris 2020, 00:13 | links
 
Nevajag mīzt 2500 saaukstejušies kinieši ir pohuj. Man koleģis teica ka uzsauks man brwucienu uz taizemi, tikai japaiga dau viņi tur apspragst visi.
26.februāris 2020, 00:10 | links
 
dakterp [7m]: Ko es varu jums pateikt, Latvijā jau 3 nedēļas nav pieejamas sejas aizsargmaskas gandrīz nevienā aptiekā. Tas pats arī Eiropā. Bet šodien noskaidroju, ka viņai lietderības koeficients ir ļoti mazs, jo infekcija ir ļoti lipīga un pilienu veidā var nokļūt arī acīs, tādēļ visefektīvākais ir atzīts resperators, kas nosedz visu seju. Varēju šeit vispār neko nerakstīt, jo atkal ir ķengas, bet gribās informēt copmaņus, lipīgs tas draņķis ir.

Muudzis, 25.februāris 2020, 23:53
Nu re, atkal sviests. Šodien, gan Mēness aptiekās, gan Euro aptiekās, maskas bija.
Tur jau tā lieta, vecajā Eiropā, cilvēki viegli pavelkās uz paniku. Tāpēc arī izpērk. Bet par acīm, šā vīrusa sakarā, Tev jebkurš ārsts pateiks. Un tā nav šodienas ziņaAtkal tu melo dakterp. Šodien tīri eksperimentālā kārtā iebraucu Rīgā divās Mēness aptiekās un Jūrmalā Euro aptiekā, nevienas maskas. Saki godīgi, tu tā tīri speciāli speciāli uzrodies pie jebkuras tēmas, līdz ko es kādu komentāru ierakstu? Kāda nepatika?

Muudzis, 26.februāris 2020, 00:03

Es tak Tev teicu - nakkuj Tu man vajadzīgs?!
Saharova ielas Euro aptiekā bija, Salaspils Mēness aptiekā arī.
P.s. Maska, šinī gadījumā, jānēsā, slimajam (lai nešķauda).
Veselo, parastā maska nepalīdzēs (ja slimais šķaudīs)
P.s.s. Par šī vīrusa lipīgumu, neviens nestrīdās. Lipīgs bez gala.
26.februāris 2020, 00:09 | links
 
Maskas jau nebija pieejamas janvārī. Jo viņiem naher tādas nevajag turēt stokā. Prasīju aptirkārei, ho man regulari jalido. Huju. Tas 10 kas bija tas jau bija izpirktas pitmaja ziņu dienā.
26.februāris 2020, 00:09 | links
 
SARS uzliesmojumā pirms 17 gadiem mirušie bija aptuveni 10% no inficētajiem. Tā ka tas bija daudz bīstamāks paveids, vienkārši pašlaik inficēto vairāk, bet mirstība neesot pat tuvu 10%. Starp citu no malārijas katru gadu mirst aptuveni pusmiljons, un kas interesanti malārijas odu izplatības areāls palielinās uz ziemeļiem.
26.februāris 2020, 00:08 | links
 
apelsins [25.02.20]: andreiko [42m]: Pasaulē viens no pelnošākajiem biznesiem - ir kas? Saprotu, ka mobilās tehnoloģijas sen jau pārspējušas mafiju, narkotiku rūpalu, ieroču andeli un mauciņu tirdzniecību. Bet medikamentu tirgošana vēršas tikai plašumā, augumā un pārējos parametros!

Tikko prātā radies joks. Pavisam drīz Latvijā būs aptiekas ar noteiktu cenu standartu - viena tablete - trīs rubuļi. Vismaz. Paracetamolam šodien atlaidīte - 2,99 rubuļi gabalā un kapeiķītis dāmai saujā.Nez vai maskas tuveejaa aptiekaa veel ir
Jau pirms mēneša nebija tirliņ.
26.februāris 2020, 00:07 | links
 
dakterp [25.02.20]: Ko es varu jums pateikt, Latvijā jau 3 nedēļas nav pieejamas sejas aizsargmaskas gandrīz nevienā aptiekā. Tas pats arī Eiropā. Bet šodien noskaidroju, ka viņai lietderības koeficients ir ļoti mazs, jo infekcija ir ļoti lipīga un pilienu veidā var nokļūt arī acīs, tādēļ visefektīvākais ir atzīts resperators, kas nosedz visu seju. Varēju šeit vispār neko nerakstīt, jo atkal ir ķengas, bet gribās informēt copmaņus, lipīgs tas draņķis ir.

Muudzis, 25.februāris 2020, 23:53
Nu re, atkal sviests. Šodien, gan Mēness aptiekās, gan Euro aptiekās, maskas bija.
Tur jau tā lieta, vecajā Eiropā, cilvēki viegli pavelkās uz paniku. Tāpēc arī izpērk. Bet par acīm, šā vīrusa sakarā, Tev jebkurš ārsts pateiks. Un tā nav šodienas ziņa
Atkal tu melo dakterp. Šodien tīri eksperimentālā kārtā iebraucu Rīgā divās Mēness aptiekās un Jūrmalā Euro aptiekā, nevienas maskas. Saki godīgi, tu tā tīri speciāli speciāli uzrodies pie jebkuras tēmas, līdz ko es kādu komentāru ierakstu? Kāda nepatika?
26.februāris 2020, 00:03 | links
 
Muudzis [25.02.20]: apelsins [7m]: Ideaals hype masaam.
Te kaut ko vajag notirgot..Iespējams, tā arī ir, ka nevajag nekādas aizsargmaskas arī. Stiprini imunitāti, mazgā rokas, izvairies no masu pasākumiem...
Utt. Galu galā man jau īstenībā pof..g, vai tāds dakterp saslimst vai nesaslimt, kas tad man to tā? Vēlējos tikai padalīties ar info, ko pats dzirdēju no cilvēkiem, kas bija epicentrā. Pats naudiņu pelnu ar pavisam ko citu.
NU es taas maskas sapirkshos. Riigas Domes veeleeshanas buus pilniigi nojauktas. Vinnees Saskanja un taa stulbaa Raiha partija
26.februāris 2020, 00:03 | links
 
Man vēl ir vairāk par pusi no nulle zīben! Ceru, ka rītu sagaidīšu.

Dakterim, junioram un pārējiem viena arheoloģiska anekdote.
Pa meža taciņu dipina Sarkangalvīte. Nu, protams, pie vecmāmiņas. Dipada, dapada, tralalā - pēkšņi redz - ceļa malā no krūmiem uz viņu lūr Vilks. Kur nu mukt, kur tad skriet, Sarkangalvīte pa ceļa maliņu pārvietojas uz priekšu.
Vilks (redzama tikai galva) ar mežonīgi pārgrieztām acīm prasa:
Sarkangalvīt?
Jā!
Uz kurieni ej? Pie vecmāmiņas?
Jā.
Vai vecmāmiņai pīrādziņus nes?
Jā!
Vai pīrādziņi avīzē ietīti?
Jā.
DOD ŠURP AVĪZI!
25.februāris 2020, 23:59 | links
 
apelsins [25.02.20]: Ideaals hype masaam.
Te kaut ko vajag notirgot..
Iespējams, tā arī ir, ka nevajag nekādas aizsargmaskas arī. Stiprini imunitāti, mazgā rokas, izvairies no masu pasākumiem...
Utt. Galu galā man jau īstenībā pof..g, vai tāds dakterp saslimst vai nesaslimt, kas tad man to tā? Vēlējos tikai padalīties ar info, ko pats dzirdēju no cilvēkiem, kas bija epicentrā. Pats naudiņu pelnu ar pavisam ko citu.
25.februāris 2020, 23:59 | links
 
Ko es varu jums pateikt, Latvijā jau 3 nedēļas nav pieejamas sejas aizsargmaskas gandrīz nevienā aptiekā. Tas pats arī Eiropā. Bet šodien noskaidroju, ka viņai lietderības koeficients ir ļoti mazs, jo infekcija ir ļoti lipīga un pilienu veidā var nokļūt arī acīs, tādēļ visefektīvākais ir atzīts resperators, kas nosedz visu seju. Varēju šeit vispār neko nerakstīt, jo atkal ir ķengas, bet gribās informēt copmaņus, lipīgs tas draņķis ir.

Muudzis, 25.februāris 2020, 23:53

Nu re, atkal sviests. Šodien, gan Mēness aptiekās, gan Euro aptiekās, maskas bija.
Tur jau tā lieta, vecajā Eiropā, cilvēki viegli pavelkās uz paniku. Tāpēc arī izpērk. Bet par acīm, šā vīrusa sakarā, Tev jebkurš ārsts pateiks. Un tā nav šodienas ziņa
25.februāris 2020, 23:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager