Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Muudzis [25.02.20]: Ko es varu jums pateikt, Latvijā jau 3 nedēļas nav pieejamas sejas aizsargmaskas gandrīz nevienā aptiekā. Tas pats arī Eiropā. Bet šodien noskaidroju, ka viņai lietderības koeficients ir ļoti mazs, jo infekcija ir ļoti lipīga un pilienu veidā var nokļūt arī acīs, tādēļ visefektīvākais ir atzīts resperators, kas nosedz visu seju. Varēju šeit vispār neko nerakstīt, jo atkal ir ķengas, bet gribās informēt copmaņus, lipīgs tas draņķis ir.
Muudzi, man tavs domugaajiens un zinaashanas congratuleejamas. Bet par tiem laukjiem necepies!:))
25.februāris 2020, 23:58 | links
 
Es teiktu ekonomiskais pasūtījuma vīruss. Latvijā jau 2040. gadā nebūs pensionāriem ko maksāt. Covid19 atrisinās jebkuru pensijas līmeni.. ;)
25.februāris 2020, 23:58 | links
 
Veči, bez apvainojumiem. Korono vīrusam jau ir Ntie paveidi. "Slimais" ir kovid19. Bet izslimo viņu, tieši tā pat kā gripu. Būs komplikācijas, būs sūdīgi. Nebūs komplikācijas, nebūs. Tas īsumā.
Labāk ieraujam. Priekā!!!
25.februāris 2020, 23:54 | links
 
Ideaals hype masaam.
Te kaut ko vajag notirgot..
25.februāris 2020, 23:53 | links
 
Ko es varu jums pateikt, Latvijā jau 3 nedēļas nav pieejamas sejas aizsargmaskas gandrīz nevienā aptiekā. Tas pats arī Eiropā. Bet šodien noskaidroju, ka viņai lietderības koeficients ir ļoti mazs, jo infekcija ir ļoti lipīga un pilienu veidā var nokļūt arī acīs, tādēļ visefektīvākais ir atzīts resperators, kas nosedz visu seju. Varēju šeit vispār neko nerakstīt, jo atkal ir ķengas, bet gribās informēt copmaņus, lipīgs tas draņķis ir.
25.februāris 2020, 23:53 | links
 
Dakterp, ja palasās aprakstus par senajiem spāņu konkistadoriem, tad pie šiem ķiploka galviņa maksāja vismaz trīs zelta reālus. Pārvēršot īstenības izteiksmē, noteikti vairāk par pašreizējo LR daktera mēnešalgu.

andreiko, 25.februāris 2020, 23:45

Labs. :) Sākam bizīti:-))
25.februāris 2020, 23:50 | links
 
dakterp [20m]: Vīri, 2 nedēļas atpakaļ manas sievas attāla paziņa no Ķīnas uz Latviju, ja viņas stāstītājam var ticēt, tad Ķīnas mediji mums ļoti daudz ko noklusē, gan patieso mirušo skaitu, gan arī vīrusa izplatību un tā radītās sekas. Citās valstīs gatavojās pamatīgi (personāls, izolatori, papildus finanses, karantīna, informācijas kampaņas utt...). Nu jau saslimušo sarakstā ir Itālija, Austrija, Horvātija... burtiski tepat pie durvīm. Līdz mums atnāks viennozīmīgi. Katrā ziņā šis vīruss ir stipri lipīgāks un bīstamāks par esošajiem Sars un Mers vīrusiem. Šobrīd vienīgi varam ticēt veiksmei, ka, iespējams, tiksim cauri, daudz maz sveikā.

Muudzis, 25.februāris 2020, 23:10
Labvakar! Redz, atkal Tu līdzīgi krūmkrancim, kko te krecelē.
No klasiskās gripas, arī šogad, jau mirušo vairāk nekā no korono.
Ķīna, šoreiz, izdarīja neiespējamo (pilns internets(youtube), ar neatkarīgu blogeru safilmētiem materiāliem)).
Vienīgais, kas ir "bēdīgāks" tam korono, ka viņš izplatās mazliet savādāk kā gripa.
Mirst, pārsvarā veci cilvēki, tā pat kā no klasiskās gripas. Ārstēšanās cikls, mazliet ilgāks par gripu.
Utt.
Muudzi, beidz tak atkal klačoties:)
Ja tiešām gribi mazliet skaidrāk, sameklē yotubē доктор Камаровский. Reāli gudrs, praktizējošs un tieš ārstsKo tu te uzēdies man? Paslims esi vai kā? Es cenšos te cilvēkiem nodot, kaut cik man pieejamu informāciju, jo pats daudz ceļoju, daudz komunicēju ar cilvēkiem, pārzinu vairākas valodas, kā arī ir paziņas dažādās pasaules malās. Aizbrauc pats personīgi uz Ķīnu un paskaties, kas notiek ārstniecības iestādēs, kādi pasākumi tiek veikti, cik daudz informācijas tiek noklusētas. Palasi kaut vai ārzemju ziņas BBC, profesoru viedokļus utt.. Tu esi tā kā tāds pretīgs tārps, kas izlien ārā tikai konkrētā brīdī, joprojām neesi atbildējis uz pirmās diskusijas jautājumu par publicēto informāciju wikipedijā. Salīdzini gripu ar koronavīrusu? Tev prāts ir? Pilnīgi neizpētītu infekciju salīdzināt ?! Bet joprojām turpini te kaut kādu neauglību diskusiju.

Muudzis, 25.februāris 2020, 23:41

Muudzi, nakkuj Tu man vajadzīgs. Es tik saku, nedzen zosis un nerunā muļķības.
Būtu Tev mazliet lielāka dzīves pieredze, saprastu, ka šādās situācijās BBC un citi avoti "rok sensācijas un audzē reitingus ". Tā pat kā "populārās med kompānijas/organizācijas ". Būtu Tu šovakar, kaut panorāmu paskatījies, redzētu sižetu par LV ārstu Itālijā...
Kovid 19, ir ļoti līdzīga vīrusa infekcija gripai. Vienīgi tā ātrāk izplatās.
P.s. Tak paskati video, ko cilvēki ir salikuši yotubē, nevis "lielās " ziņas.
P.s.s. Tici man, es arī daudz ceļoju.
25.februāris 2020, 23:48 | links
 
Dakter, mums arii no Ķiinas briidina, ka kaveesies piegaades. Muudzis man skjiet reaalaaks par Raihu!
Sasper Jods

apelsins, 25.februāris 2020, 23:45

Lai Mūdzis neapvainojas, viņš vēl interneta auditorijā tāds pajauns.. Jo visu uztver saasināti un vēl zolīds.. :) Bet, tā viss ir ok, ieturēts un daudz kam vēl tic.. :)
25.februāris 2020, 23:47 | links
 
mjuniors [25.02.20]: Mūdzi, jau pirms divām nedēļām teica, ka vīruss ir zināms 96% (sikspārņu..).. Un poti izstrādās jau pāris mēnešos, tikai izlaist aprītē gan laikam līdz gadam.
Mjunior, gripu neaarstee!! Ja nu viegi tavs medus!!
25.februāris 2020, 23:47 | links
 
Muudzis [25.02.20]: dakterp [20m]: Vīri, 2 nedēļas atpakaļ manas sievas attāla paziņa no Ķīnas uz Latviju, ja viņas stāstītājam var ticēt, tad Ķīnas mediji mums ļoti daudz ko noklusē, gan patieso mirušo skaitu, gan arī vīrusa izplatību un tā radītās sekas. Citās valstīs gatavojās pamatīgi (personāls, izolatori, papildus finanses, karantīna, informācijas kampaņas utt...). Nu jau saslimušo sarakstā ir Itālija, Austrija, Horvātija... burtiski tepat pie durvīm. Līdz mums atnāks viennozīmīgi. Katrā ziņā šis vīruss ir stipri lipīgāks un bīstamāks par esošajiem Sars un Mers vīrusiem. Šobrīd vienīgi varam ticēt veiksmei, ka, iespējams, tiksim cauri, daudz maz sveikā.

Muudzis, 25.februāris 2020, 23:10
Labvakar! Redz, atkal Tu līdzīgi krūmkrancim, kko te krecelē.
No klasiskās gripas, arī šogad, jau mirušo vairāk nekā no korono.
Ķīna, šoreiz, izdarīja neiespējamo (pilns internets(youtube), ar neatkarīgu blogeru safilmētiem materiāliem)).
Vienīgais, kas ir "bēdīgāks" tam korono, ka viņš izplatās mazliet savādāk kā gripa.
Mirst, pārsvarā veci cilvēki, tā pat kā no klasiskās gripas. Ārstēšanās cikls, mazliet ilgāks par gripu.
Utt.
Muudzi, beidz tak atkal klačoties:)
Ja tiešām gribi mazliet skaidrāk, sameklē yotubē доктор Камаровский. Reāli gudrs, praktizējošs un tieš ārstsKo tu te uzēdies man? Paslims esi vai kā? Es cenšos te cilvēkiem nodot, kaut cik man pieejamu informāciju, jo pats daudz ceļoju, daudz komunicēju ar cilvēkiem, pārzinu vairākas valodas, kā arī ir paziņas dažādās pasaules malās. Aizbrauc pats personīgi uz Ķīnu un paskaties, kas notiek ārstniecības iestādēs, kādi pasākumi tiek veikti, cik daudz informācijas tiek noklusētas. Palasi kaut vai ārzemju ziņas BBC, profesoru viedokļus utt.. Tu esi tā kā tāds pretīgs tārps, kas izlien ārā tikai konkrētā brīdī, joprojām neesi atbildējis uz pirmās diskusijas jautājumu par publicēto informāciju wikipedijā. Salīdzini gripu ar koronavīrusu? Tev prāts ir? Pilnīgi neizpētītu infekciju salīdzināt ?! Bet joprojām turpini te kaut kādu neauglību diskusiju.
Dakter, mums arii no Ķiinas briidina, ka kaveesies piegaades. Muudzis man skjiet reaalaaks par Raihu!
Sasper Jods
25.februāris 2020, 23:45 | links
 
Dakterp, ja palasās aprakstus par senajiem spāņu konkistadoriem, tad pie šiem ķiploka galviņa maksāja vismaz trīs zelta reālus. Pārvēršot īstenības izteiksmē, noteikti vairāk par pašreizējo LR daktera mēnešalgu.
25.februāris 2020, 23:45 | links
 
Mūdzi, jau pirms divām nedēļām teica, ka vīruss ir zināms 96% (sikspārņu..).. Un poti izstrādās jau pāris mēnešos, tikai izlaist aprītē gan laikam līdz gadam.
25.februāris 2020, 23:44 | links
 
Tak mazliet nomierinaties. Kā jau rakstīju, mirušo sarakstā, lielākais daudzums ir vecā gājuma cilvēku. Nākošie, elpceļu hroniski slimnieki, vēl nākamāki dakteri (jo imūnsistēma, sakarā ar darba speceni sa..ista)
Vienvārdsakot, paskatiet doka video, ko ieliku.
25.februāris 2020, 23:42 | links
 
dakterp [25.02.20]: Vīri, 2 nedēļas atpakaļ manas sievas attāla paziņa no Ķīnas uz Latviju, ja viņas stāstītājam var ticēt, tad Ķīnas mediji mums ļoti daudz ko noklusē, gan patieso mirušo skaitu, gan arī vīrusa izplatību un tā radītās sekas. Citās valstīs gatavojās pamatīgi (personāls, izolatori, papildus finanses, karantīna, informācijas kampaņas utt...). Nu jau saslimušo sarakstā ir Itālija, Austrija, Horvātija... burtiski tepat pie durvīm. Līdz mums atnāks viennozīmīgi. Katrā ziņā šis vīruss ir stipri lipīgāks un bīstamāks par esošajiem Sars un Mers vīrusiem. Šobrīd vienīgi varam ticēt veiksmei, ka, iespējams, tiksim cauri, daudz maz sveikā.

Muudzis, 25.februāris 2020, 23:10
Labvakar! Redz, atkal Tu līdzīgi krūmkrancim, kko te krecelē.
No klasiskās gripas, arī šogad, jau mirušo vairāk nekā no korono.
Ķīna, šoreiz, izdarīja neiespējamo (pilns internets(youtube), ar neatkarīgu blogeru safilmētiem materiāliem)).
Vienīgais, kas ir "bēdīgāks" tam korono, ka viņš izplatās mazliet savādāk kā gripa.
Mirst, pārsvarā veci cilvēki, tā pat kā no klasiskās gripas. Ārstēšanās cikls, mazliet ilgāks par gripu.
Utt.
Muudzi, beidz tak atkal klačoties:)
Ja tiešām gribi mazliet skaidrāk, sameklē yotubē доктор Камаровский. Reāli gudrs, praktizējošs un tieš ārsts
Ko tu te uzēdies man? Paslims esi vai kā? Es cenšos te cilvēkiem nodot, kaut cik man pieejamu informāciju, jo pats daudz ceļoju, daudz komunicēju ar cilvēkiem, pārzinu vairākas valodas, kā arī ir paziņas dažādās pasaules malās. Aizbrauc pats personīgi uz Ķīnu un paskaties, kas notiek ārstniecības iestādēs, kādi pasākumi tiek veikti, cik daudz informācijas tiek noklusētas. Palasi kaut vai ārzemju ziņas BBC, profesoru viedokļus utt.. Tu esi tā kā tāds pretīgs tārps, kas izlien ārā tikai konkrētā brīdī, joprojām neesi atbildējis uz pirmās diskusijas jautājumu par publicēto informāciju wikipedijā. Salīdzini gripu ar koronavīrusu? Tev prāts ir? Pilnīgi neizpētītu infekciju salīdzināt ?! Bet joprojām turpini te kaut kādu neauglību diskusiju.
25.februāris 2020, 23:41 | links
 
Dakterp (laikam tu un Svens te vienīgie rakstošie Ipokrāta zvērinātie)!
Par ko satraukties? Latvieši visas kores, ķites un vēdera pumpiņas pārvar ar apņēmību! Mums pat ir Valsts prezidents, kas pabijis Černobīlē!
25.februāris 2020, 23:40 | links
 
dakterp [25.02.20]: interesanti, gāzmaskas der?

mjuniors, 25.februāris 2020, 23:36
Der, bet neērti
Daker, ko par alko vinjsh staasta?
Dzeru absolute un daudz citronus imunitaatei.
Uz Rimi vairs neieshu, tikai upee
25.februāris 2020, 23:39 | links
 
interesanti, gāzmaskas der?

mjuniors, 25.februāris 2020, 23:36
Der, bet neērti

dakterp, 25.februāris 2020, 23:37

Līdz veikalam jau tik aizskriet! :D Man tāda ir pret skābēm, acīm stikls utt..
25.februāris 2020, 23:38 | links
 
interesanti, gāzmaskas der?

mjuniors, 25.februāris 2020, 23:36

Der, bet neērti
25.februāris 2020, 23:37 | links
 
andreiko [10m]: Pasaulē viens no pelnošākajiem biznesiem - ir kas? Saprotu, ka mobilās tehnoloģijas sen jau pārspējušas mafiju, narkotiku rūpalu, ieroču andeli un mauciņu tirdzniecību. Bet medikamentu tirgošana vēršas tikai plašumā, augumā un pārējos parametros!

Tikko prātā radies joks. Pavisam drīz Latvijā būs aptiekas ar noteiktu cenu standartu - viena tablete - trīs rubuļi. Vismaz. Paracetamolam šodien atlaidīte - 2,99 rubuļi gabalā un kapeiķītis dāmai saujā.Nez vai maskas tuveejaa aptiekaa veel ir

apelsins, 25.februāris 2020, 23:29

Nulle zīben.

andreiko, 25.februāris 2020, 23:35

0,7 un ķiploks zacene :-))
25.februāris 2020, 23:36 | links
 
interesanti, gāzmaskas der?
25.februāris 2020, 23:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager