Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
usis [25.02.20]: apelsins [22m]: Drīz runāsim tik par koronavīrusu.No gripas, tās radītām komplikācijām katru gadu mirst kādi n00000+ ļautiņu, ščaudiet elkonī.
3-4 % mirst. Un pie tam tas ir reaals Hype..
25.februāris 2020, 22:38 | links
 
Drīz runāsim tik par koronavīrusu.

apelsins, 25.februāris 2020, 22:13
25.februāris 2020, 22:36 | links
 
apelsins [25.02.20]: Drīz runāsim tik par koronavīrusu.
No gripas, tās radītām komplikācijām katru gadu mirst kādi n00000+ ļautiņu, ščaudiet elkonī.
25.februāris 2020, 22:30 | links
 
Principā LV pietiktu ar 3 reģioniem - Rīga, Rīgas novads un pārējā Latvija, 3 līdzīgas daļas ar ~600 tūkst iedzīvotājiem katrā :)

daddy_j, 25.februāris 2020, 15:32[/quote]

Mana izvēle būtu šaurāka. Nekādas galvaspilsētas, tikai divi novadi - Rīga un Gauja!
Tas protams, jociņš, jo Latvija ir tik skaista zeme, ka visus smukumus ne izbraukāt un apčolēt
.
Labai noskaņai aņuks.

Sieva vīram pievakarē saka:
"Tā, es eju uz vecāku sapulci. Ja gribi kaut ko ēst, tad ledusskapī, saldētavā ir pelmeņi. Uzvāri tos. Tikai atceries - nemet ūdenī visus, salips kopā, met pa vienam.
Pēc pāris stundām sieva, atgriezusies mājās, virtuvē ierauga vīru pie plīts. Dusmīgs, kluss un vāra astoto pelmeni.
25.februāris 2020, 22:28 | links
 
Drīz runāsim tik par koronavīrusu.
25.februāris 2020, 22:13 | links
 
Copmanis [19:31]: potapovas trūkstNu šāda tipa bildi drīzāk uz kapu partiju būtu jāattieciena- Nemiro, Jurgens, Petraviča... Fu, riebj par rakstīt tos uzvārdus...

raihs, 25.februāris 2020, 19:48

Par to bildi ir cits stāsts, uz akcijas "Dod pieci" rēķina viņi taisīja reklāmu, akcijā vāca naudu slimiem bērniem, viņi ir pozīcijā un valdībā, kas pieņēma budžetu. Tālāk turpināt? Pretīga bilde
25.februāris 2020, 21:06 | links
 
Un kaut vai JKP Gatis Eglītis, kas tagad gudri runā par vēl citu oligarhu iekļaušanu sankciju sarakstā, pirms neilga brīža čakarēja Latvijas Bankas prezidenta izvēles procesu, iebīdot tajā riktīgu Šķēles figūru- Reini Bērziņu, arī kaut kas grūti saprotams.
25.februāris 2020, 20:14 | links
 
Pašreiz jau gan Bordāns neatstāj to pozitīvāko iespaidu, populistiska ņemšanās un paziņojumi, par paša nozari kaut kā ir klusāks. Nu kurš gan nesaprot, cik nevērtīgs un kaitīgs ir kaut vai tas pats Nemiro, tajā pašā laikā tā valdība ar pūlēm ir savārstīta, un ja jau negribi ar ZZS, tad jāpiecieš KPV, un mēģināt nemitīgi izrādīties, pozicionēties kā galvenajam revolucionāram neizskatās gaumīgi un pievilcīgi, gana ir ko darīt paša Tieslietu ministrijā, nevis pūst zilas vāverītes.
25.februāris 2020, 20:08 | links
 
Atļaušos iesprausties diskusijā-pēc mana visas šīsdienas partijas ir domātas mēslainei,jeb Kalnciema akmeņlauztuvēm .ddd
25.februāris 2020, 19:56 | links
 
udens2 [33m]: Kāpēc tu domā ka esmu pret??Man JKP darbošanās ļoti patīkSlinkums meklēt, bet rakstīji kaut ko "nebalsoju par viņiem viņu solījunu dēļ". Varbūt pārpratu.

raihs, 25.februāris 2020, 19:45
Jā,konteksts bij tāds ka es balsoju par viņiem ne tik daudz dēļ solījumiem,cik lai būtu svaigas asinis valdībā.Nu un no visām partijām uz to brīdi JKP likās vissakarīgākie.
25.februāris 2020, 19:53 | links
 
Copmanis [25.02.20]: potapovas trūkst
Nu šāda tipa bildi drīzāk uz kapu partiju būtu jāattieciena- Nemiro, Jurgens, Petraviča... Fu, riebj par rakstīt tos uzvārdus...
25.februāris 2020, 19:48 | links
 
Zorge07 [25.02.20]: raihs [18:21]: Luter, ak tu nabaga cilvēks... Vārdus jau tādēļ liek pēdiņās, ja tie neatbilst pareizrakstībai, vai arī ar tiem tekstā tiek domāta citāda nozīme...Tev pamatskolā noteikti bija un arī šobrīd ir problēmas ar intelekta attīstību.

Liek vārdu pēdiņās, bet tad to aizvieto ar sinonīmu, bet ne svešvārdu, kuru kropļojot vēl cenšas uzrakstīt latviešu valodā un jēga saprotama tikai orģinālvalodā. Redzu, ka vārdu krājums tev tikpat ,, bagāts,, kā intelekts. / šai gadījumā vari paskatīties, ko nozīmē, tas par ko rakstiji, ko liek pēdiņās/ :DDD
Atkal tukšpļūti, sūdi uz ventilatora.
Un atkal tēlo ,, beigtu zivi,, ? :DDDD
25.februāris 2020, 19:48 | links
 
udens2 [25.02.20]: Es jau neko,bet jocīgi,ka klauns ar pietaisītu pamperu māca kā jāatslaukās

Šo vārdu lieto, te tev viens no daudziem piemēriem, kas tev kā raiha pakaļlaižam noteikti būs jaunums. Tāpat tu kaut kā nebrēci, kad raihs te savos šizofrēnijas murgos rakstija, ka man ir feika profili. Tā, ka lien atpakaļ kūtspakaļā.
25.februāris 2020, 19:46 | links
 
udens2 [25.02.20]: Kāpēc tu domā ka esmu pret??Man JKP darbošanās ļoti patīk
Slinkums meklēt, bet rakstīji kaut ko "nebalsoju par viņiem viņu solījunu dēļ". Varbūt pārpratu.
25.februāris 2020, 19:45 | links
 
potapovas trūkst

25.februāris 2020, 19:31 | links
 
Kāpēc tu domā ka esmu pret??Man JKP darbošanās ļoti patīk

udens2, 25.februāris 2020, 19:16

Ko viņi labu sadarījuši? Narcistiskais bordāns varētu ķerties pie savas ministrijas, likumdošanas, nevis populistiski baurot.
25.februāris 2020, 19:27 | links
 
Kāpēc tu domā ka esmu pret??Man JKP darbošanās ļoti patīk
25.februāris 2020, 19:16 | links
 
udens2 [25.02.20]: Iedomājos kā krumujozis vaimanās ja šo izdosies realizēthttps://www.la.lv/jkp-dod-majienu-par-savu-velmi-magnitska-sankciju-saraksta-redzet-ari-skeli?fbclid=IwAR0dYf_E6fMB0ZYnreNTM_CMqRCDKHjp8yvx0k3qYiDN3DwMvpSI4lS7Aq0
Uldēn, tad kādēļ Tu esi pret JKP? Šlesers, Šķēle- tās taču reālas Latvijas problēmas! Pateikt, ka viņi centīsies to panākt- tas ir ļoti, ļoti spēcīgs mājiens!
25.februāris 2020, 19:14 | links
 
 
Jāni es nekad neesmu atbildējis vai citējis viņa vemstījumiem, nekad. Nekad nerunāju ar tik nožēlojamiem un pretīgiem indivīdiem. Un vispār nekur internetā nereaģēju uz troļļošanu, lieka laika tērēšana. Tāpēc kad redzu kā jūs te stundām varat stīvēties ar to ķēmu tad vienkārši nogrozu galvu neizpratnē.
25.februāris 2020, 18:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager