Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Te kaut kāds bābu čats panesies kurā veikalā šodien akcijas. :))
19.februāris 2020, 20:29 | links
 
Nu ko te cepās....Es vispār brīnos, ka kādam iedeva reālu cietumsodu!!
19.februāris 2020, 20:07 | links
 
 
Kuri mums te fanoja par kapu partiju? Bračka un jancis jau nu točna... Tie palīgskolu teicamnieki pat balsis nemāk saskaitīt! Lielākais politiskais nonsenss Latvijas vēsturē...
19.februāris 2020, 18:58 | links
 
P.S.
To, ka netiek iebūvēti materiāli, kādus paredz projekts, jeb tiek aizvietoti ar lētākiem un pieejamākiem- ierasta prakse.
19.februāris 2020, 17:45 | links
 
Eh, puiši, puiši! Atliek aizbraukt apraudzīt kurzemnieces, te jau pūka pa gaisu!
Izbrīnija, ka pa Ventspils šoseju tāda kusla kustība.
Ne to cto u nas! Džigitov polno!
19.februāris 2020, 17:39 | links
 
Stāsts par to, ka nolaidības, nekompetences un paviršību paraugstunda visos iespējamos limeņos. Tik nožēlojami, ka atrodu vienu peramo zēnu.
Vēl reizi par slodzēm un būvkonstrukcijām. Ja pareizi atceros, tad celtniecības laikā bijis ugunsgrēks. Domāju, ka visi ļoti labi saprotam, ka ne tikai metāla, bet visas nesošās būvkonstrukcijas, krasu temperaturas svārstību rezultātā, maina savas fizikālās īpašības.
Saskaņošanas procesā viltoti paraksti. Attaisnoto pušu advokāti dievojās, ka procesā netiek izskatīta lieta par parakstu viltošanu, bet gan par būvkonstrukciju sagrūšanu.
19.februāris 2020, 17:31 | links
 
Būtisku lomu jau nospēlēs atrašanās vieta un apkārtējais tirgus segments,neviens jau regulāri nebrauks no Imantas uz Mežciemu trauku vai desu iepirkt...Maxima un Rimi jau savas vietas aizsitušas.A es pēc rupmaizes un kefīra labāk uz vietējo piparbodīti aizkriešu... )
19.februāris 2020, 17:12 | links
 
Prognozēju,ka sākumposmā cenas būs diezgan jūtami zemākas,pēčāk pievilksies klāt,bet tāpat būs nedaudz lētākas..
19.februāris 2020, 17:00 | links
 
nu man lidls asociējas ar maks.lētu sūdu tirgošanu, čipši un cola tur būs kā visur,pārējo es tur nepirktu:)

udens2, 19.februāris 2020, 13:32

Nav tik traki, vismaz veļas pulveri ARIEL tur nopirku 4x lētāk nekā maksimā, faktiski 10 kg par to pašu cenu ko maximā 2.5 kg.

MV-F, 19.februāris 2020, 14:51
nu tas skaidrs ka kaut kas jau tur ir pērkams,preču klāsts jau milzīgs
19.februāris 2020, 15:41 | links
 
nu man lidls asociējas ar maks.lētu sūdu tirgošanu, čipši un cola tur būs kā visur,pārējo es tur nepirktu:)

udens2, 19.februāris 2020, 13:32


Nav tik traki, vismaz veļas pulveri ARIEL tur nopirku 4x lētāk nekā maksimā, faktiski 10 kg par to pašu cenu ko maximā 2.5 kg.
19.februāris 2020, 14:51 | links
 
nu man lidls asociējas ar maks.lētu sūdu tirgošanu, čipši un cola tur būs kā visur,pārējo es tur nepirktu:)
19.februāris 2020, 13:32 | links
 
Pārējiem foruma kungiem:

https://www.lidl.lv/lv/Vesture-2354.htm

andreiko, 19.februāris 2020, 12:16


Lidl ir zemo cenu veikals ar attiecīgu un ierobežotu produkcijas klāstu, ārzemēs parasti atrodas visādās kūtspakaļās.
19.februāris 2020, 13:05 | links
 
Andri ABC, es tiešām nezinu ar ko nodarbojies. savā dzīvē esmu strādājis ļoti daudzās profesijās. Nevienu, kuru nepazīstu, necenšos aizvainot anonīmā veidā. Bet laikam tā tāda laikmeta un šī foruma (reizēm) indeve - anonīmi apsaukāties. Lai tev gaiša diena!

andreiko, 19.februāris 2020, 12:04


Es tā noprotu, ka tu pazīsti visus tos, kurus Gaujas forumā apsaukā par mēreļiem un par impotentiem..! :)
19.februāris 2020, 12:46 | links
 
Pārējiem foruma kungiem:

https://www.lidl.lv/lv/Vesture-2354.htm
19.februāris 2020, 12:16 | links
 
Andri ABC, es tiešām nezinu ar ko nodarbojies. savā dzīvē esmu strādājis ļoti daudzās profesijās. Nevienu, kuru nepazīstu, necenšos aizvainot anonīmā veidā. Bet laikam tā tāda laikmeta un šī foruma (reizēm) indeve - anonīmi apsaukāties. Lai tev gaiša diena!
19.februāris 2020, 12:04 | links
 
Savukārt es esmu pārliecināts, ka Latvijas Lidli būs dārgākie Eiropā. Pēc analoģijas ar IKEA.
19.februāris 2020, 12:03 | links
 
Un Francijā, Lietuvā u.t.t. visi pārējie veikali ir aizvērušies? Palikuši tikai lidli. Andreiko, būšu nedaudz netaktisks, bet tu pats visu laiku uz to vedini. Ir labi redzams kāpēc tu esi izbijušais žurnālists. Tu nespēj būt objektīvs un neitrāls.
19.februāris 2020, 11:58 | links
 
Lidls Latvijā ir ieplānojis desmit šķūnīšus. Un laikam ir drusku lielāks uzņēmums par liešu vai skandināvu konkurentiem. Man kaimiņam dēls vienu brīdi ir padzīvojis Francijā (ļoti labs amatnieks). Viņš (dažus gadus vecāks, pavisam nav puika) teica - Francijā paiku pirku tikai Lidlā, un tas bija deviņdesmitajos.
19.februāris 2020, 11:23 | links
 
Labākā atmaksa Maximas īpašniekiem - Latvijā nāk iekšā Lidls. Pats tur pirms karpu mačiem (Šauļos, kādus gadiņus apakaļiņām) esmu iepircies tikai reizi, bet cenas tiešām apstulbina. Rimi kopā ar Maximu draudzīgā apskāvienā var doties kārties uz Daugavu.

andreiko, 19.februāris 2020, 10:18


Konkurents būs, bet Rimi ar Maximu nav jāiet kārties. Kad viesojos pie sievasmātes Latgalē, tad ik pa laikam aizbraucam uz Lietuvu. Nu nav tā, ka viss tur ir pa lēto un tas produkcijas klāsts arī brīžiem tāds apšaubāms, kaut vai tevis pieminētais aliņš ir žļurga. Un tajā pašā Maxima vai Rimi bieži ir visādas atlaides un var lētāk nopirkt viss kaut ko, kā Lidl.
No sākuma cilvēki intereses pēc aizbrauks, bet pēc tam ikdienā tur iepirksies apkārtnes iedzīvotāji un tikai būs maza daļa, kas speciāli dzīsies uz turieni.
19.februāris 2020, 11:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager