Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Iet runa ka varēja tiesāt pie mums.
14.februāris 2020, 22:22 | links
 
udens2 Tev lohs nav vienalga ko viņa tur ir izdarijusi.
14.februāris 2020, 22:17 | links
 
nu ja... ne tikai LV līmenī, bet visā ES !!!

kaputaarps, 14.februāris 2020, 20:54
mēs taču neko nezinam kas tur ir par noziegumiem viņai sastrādāti...
14.februāris 2020, 22:05 | links
 
kaputaarps [20:04]: https://www.tvnet.lv/6900426/danija-izdos-misani-dienvidafrikai
njā...Pie tam baigais "njāā"...
Liek aizdomāties pat totālu bezaizsardzību ...

raihs, 14.februāris 2020, 20:48
nesaprotu kāpēc viņa nebūtu jāizdod??
14.februāris 2020, 22:02 | links
 
Par Misāni nemaz nebrīnījos. Esam tik mazi cik esam. Un globāli ietekmēt arī neko diži nevaram. Ja tas būtu vācu vai amerikāņu pilsonis, iespējams, notikumi risinātos savādāk. Tikai pāris nedēļas atpakaļ Kariņš vēl centās visiem ieskaidrot, ka publiskajā arēnā vairs neesam nekāds mazais brālis ES sastāvā. Nu patīk viņiem tur augšā gvelzt....
14.februāris 2020, 22:01 | links
 
kaputaarps [20:04]: https://www.tvnet.lv/6900426/danija-izdos-misani-dienvidafrikai
njā...Pie tam baigais "njāā"...
Liek aizdomāties pat totālu bezaizsardzību ...

raihs, 14.februāris 2020, 20:48


Un tev par to vēl bija kādas šaubas? Totāla vientiesība ...
14.februāris 2020, 21:53 | links
 
nu ja... ne tikai LV līmenī, bet visā ES !!!
14.februāris 2020, 20:54 | links
 
kaputaarps [14.02.20]: https://www.tvnet.lv/6900426/danija-izdos-misani-dienvidafrikai
njā...
Pie tam baigais "njāā"...
Liek aizdomāties pat totālu bezaizsardzību ...
14.februāris 2020, 20:48 | links
 
Bruņčik,vis normāl,pietiek puiķiem uz 'haļavu"to Gauju kāst,vairāk brauks uz dīķa otru pusi...:))
14.februāris 2020, 20:07 | links
 
 
Novadu reformai jābūt un “punkc”! Kurš un kas pie kloķiem- mazsvarīgi. Galvenais, lai mūsu lielajā Latvijā vienota kārtība, ne tā kā pašlaik. Katrā Sūnu ciemā savi noteikumi un ķeizarēni. Pēdējais pinnis valsts veselīgajā sejā - GIAB!!!
14.februāris 2020, 17:59 | links
 
Pilnīgi skaidrs, ka ZZS nekad neatbalstīs pašvaldību reformu tik skarbos apveidos. Viņiem jau materiālā un biedru bāze vismaz deviņdesmit procentīgi nāk no lauku pašvaldībām. Atbalstīt pašvaldību skaita samazināšanu - tas ir tas pats, kas nokost sev kreiso kāju. Un varbūt ko citu arī.
14.februāris 2020, 17:51 | links
 
Man ir gara atmiņa. Novadu reformu kā pēdējie 2009. gadā centās realizēt (Sprūdžu no zatlerēniem neuzskatu par kaut ko paveikt spējīgu) Tautas partija. Galvenie atbildīgie par šo jomu - Edgars Zālāns un Oskars Spurdziņš. Ciest nevaru (par bēgšanu kaktos) nacionāļus un zemnieki paši sevi ir izpurgājuši, taču abām šīm partijām ar teritoriālo reformu nav pilnīgi nekāda sakara. Nevienos jaunākajos laikos.

andreiko, 13.februāris 2020, 23:21

Andreiko, zemniekiem nu pilnīgi nekāda sakara. Tik visu laiku nez kāpēc bijušas pret jelkādām pārmaiņām. Un ne tikai novadu reformā.
It kā visu par visiem zini, tik nez kāpēc šo to centies noklusēt.
14.februāris 2020, 17:13 | links
 
Novadu reformu kā pēdējie 2009. gadā centās realizēt (Sprūdžu no zatlerēniem neuzskatu par kaut ko paveikt spējīgu) Tautas partija.

andreiko, 13.februāris 2020, 23:21


Tā arī bija. Ja nav iespējams dabūt 50%, labi, kaut 33% savas partijas pagastvečus no bijušajām pašvaldībām (~35), tad jātaisa reforma uz 101, tā cerot izpildīt mērķi 50/33.

Tagad tas pats, tikai uz otru pusi jo 101 dalīt uz 300, khmm...
:)
14.februāris 2020, 09:02 | links
 
Man ir gara atmiņa. Novadu reformu kā pēdējie 2009. gadā centās realizēt (Sprūdžu no zatlerēniem neuzskatu par kaut ko paveikt spējīgu) Tautas partija. Galvenie atbildīgie par šo jomu - Edgars Zālāns un Oskars Spurdziņš. Ciest nevaru (par bēgšanu kaktos) nacionāļus un zemnieki paši sevi ir izpurgājuši, taču abām šīm partijām ar teritoriālo reformu nav pilnīgi nekāda sakara. Nevienos jaunākajos laikos.
13.februāris 2020, 23:21 | links
 
Īsa jums atmiņa. Pūce tikai beidzot pabeigs ZZS NA un V iesākto un muļļāto novadu reformu
13.februāris 2020, 22:36 | links
 
Nezinu aizkulises, bet toreiz tur bija pamatīgs ļembasts gāja vaļā. Toreiz tika izveidota arī Pierīgas lielo novadu sadraudzības (vai kā nu tur) padome, kurā baltzobainā Daiguce tapa par priekšnieci. Tagad gan no tā visa jēgas nekādas, jo Pūce takš stumj tādu reformu, no kuras neviens vairs neko nesaprot, ieskaitot pašu Pūci. (No visām Pūcēm man patīk tikai divas - Vinnija Pūka draugaļa un kompozītors Valts)/
Par pašreizējiem notikumiem (ja ir vēlēšanās) varu uzzināt daudz vairāk, ir viens foršs informators. Tiesa gan, neesmu pēdējā laikā interesējies, jo nekādu īpašu satraukumu nav. Cerams, ka arī nebūs, tfu, tfu, tfu.
13.februāris 2020, 19:08 | links
 
Andreiko
Pastāsti labāk kāpēc "tava draudzene" gadus trīs atpakaļ izspēlēja teijateri par sevis atstādināšanu? Pēc pus gada tak atkal atgriezās!
13.februāris 2020, 18:59 | links
 
Es, paldies pērkūnam, vairs neesmu rīdzinieks, nav jālauza pakausītis par to, kurš lielākais idiots. Man jau pašam te Carnikavā tā vietējā pagastvecene ne īpaši patika (mazliet domas gan esmu mainījis), bet salīdzinot ar RD vai Saeimu, viņa ir aristoteļpitagors un sokrātiņš vienlaicīgi.
13.februāris 2020, 18:48 | links
 
andreiko [13.02.20]: Janka, tikai ne ķirsis. Jopcik, popcik, ja nu ir kāds tukša gaisa grābstītājs, tad tad drīkst izburtot šitā tipa uzvārdu. Pilnīga politiskā nulle, kā jau gandrīz visi no zatlerēna partijas.
Nu tad Jurašs... Bet tas tev arī noteikti nepatīt. Noteikti ne Staķis, jo jo tagad kretinē ta viņu reklāma visās malās. Tātad kāds par to labi samaksā...
13.februāris 2020, 18:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager