Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
udens2 [9:41]: vatņiki savējos nepamet:DDhttps://www.delfi.lv/news/arzemes/mediji-krievija-aizturets-latvija-meklesana-izsludinatais-beness-aijo.d?id=51876683&fbclid=IwAR3BhwxfDufLmOITZe-_Y0Z-5g2NeiyY6wUrz8gF0VKWSzjJy9g2LRjECDMTad jau mums tagad jāiet protestēt, lai šamais netiktu izdots tiesāšanai trešajām valstīm :)

raihs, 12.februāris 2020, 13:29
lutiņs jau krāso lozungus:)
12.februāris 2020, 13:55 | links
 
udens2 [12.02.20]: vatņiki savējos nepamet:DDhttps://www.delfi.lv/news/arzemes/mediji-krievija-aizturets-latvija-meklesana-izsludinatais-beness-aijo.d?id=51876683&fbclid=IwAR3BhwxfDufLmOITZe-_Y0Z-5g2NeiyY6wUrz8gF0VKWSzjJy9g2LRjECDM
Tad jau mums tagad jāiet protestēt, lai šamais netiktu izdots tiesāšanai trešajām valstīm :)
12.februāris 2020, 13:29 | links
 
 
Tad izmanto vēja enerģiju? Pats būvēji vai pirki jau gatavu no ķīnas?
Tikai ar vēju pietiek?
12.februāris 2020, 07:38 | links
 
Sorry par kļūdām, rakstu braucot ar mašīnu :) zinu zinu... asi nosodu

irseejs, 11.februāris 2020, 21:29


Ceru,ka esi palasījis sadaļā tos tekstus zemāk.
Kā domā?
Vai pēc tādiem ir kāda vēlēšanās vispār kaut ko kādam teikt, stāstīt, vai iepazīstināt?
Te nu jāpiekrīt, raiham, kādā no viņa komentiem rakstītajam - muti vaļā nevērt, īpaši ar komerclietām saistīto. Domāju, ka esmu pietiekoši labs skolnieks, lai kāptu uz grābekļa par kuru jau kāds ir brīdinājis.
Šad tad vēl uzplaiksnī kāds neliels naivums, bet to stabili, un ātri, izdzen tie teksti.
11.februāris 2020, 23:42 | links
 
Sorry par kļūdām, rakstu braucot ar mašīnu :) zinu zinu... asi nosodu
11.februāris 2020, 21:29 | links
 
Jozi būtu labāk padalījies ar savu noslēpumu. Es nopirku honda 2.2kw parnesajamo 1faznieku uz benzina. Kas skaitās ne tas ekojomiskākais. Zini, ir ļoti dārgi, patībā esmu vīlies un nespēju iedomāties ko tādu lietot ikdienā. Esmu domājis par mucu uz jumta, esmu arī par photovoltaigu domājis, diemžēl cenas par kvalitativu produktu pagaidām ir kosmoss, bet ar ķīnu negribētos ekapeeimentēt, jo tas arī nav galīgi par velti.

Domājot par alternatīvu eneeģiju, patreiz esmu līdz elektromobilim nonācis. Diemžēl viss atmetās pret 32 A, jo tur kur es dzīvoju, tādu nepiedāvā.
11.februāris 2020, 21:29 | links
 
Arī daddy gaida projektu.

Jozis2, 11.februāris 2020, 18:59


Daddy neko negaida, jo patiesībā jau nekā nav, tikai ventilatori griežas, kurus mēģina par ģeneratoriem uzdot :) Es savas vajadzīgās slodzes skaidri pateicu, bet viens otrs, šķiet jauc voltus ar vatiem, un kosīnuss fī viņam vispār ir ķīniešu ābece :) Nekā personīga, pats uzprasījies. Man no tevis neko nevajag...
11.februāris 2020, 21:17 | links
 
Jozis2 [11.02.20]: Gaidi vesels!
Arī daddy gaida projektu.
Man ir gadiem ilgi realizēts un pakāpeniski modernizēts projekts, kuru nevienam netaisos uzdāvināt, nedz arī kādu mācīt dzīvot.
Netā ir pietiekoši info, lai atrastu projektētāju, sertificētu, kā tagad vajag - un tad tikai uz priekšu.
Zivi arī pašam jāiemācās noķert, vai par samaksu jāņem gids. Tāda tā dzīve šodien nu ir.
Nu bet tad var tīri vispārīgi:
Cik kw vidēji saražo
Cik izmaksāja padarīšana
Cik kw maksā
Utt
11.februāris 2020, 20:43 | links
 
Juris_O [11.02.20]: Vecais pīlīšu pūtējs savā elementā :-)
Šādā stilā var rakstīt arī copes atskaites: ķērās lieliski! Kas, uz ko un kur neteikšu, tas mans rūpīgi glabātais noslēpums, neļaušu nošpikot!

Visas tās jaņča inženiertehniskās novitātes asociējas ar šo:
11.februāris 2020, 20:03 | links
 
Jozi. Cerēju uz kaut ko vairāk. Pagaidām izklausās pēc 2kw ķīniešu 1fāzu dīzeļģeneratora :(
11.februāris 2020, 19:28 | links
 
Vecais pīlīšu pūtējs savā elementā :-)
Šādā stilā var rakstīt arī copes atskaites: ķērās lieliski! Kas, uz ko un kur neteikšu, tas mans rūpīgi glabātais noslēpums, neļaušu nošpikot!
11.februāris 2020, 19:18 | links
 
Jozi, es ar nepacietību gaidu tavu neatkarīgās elektrointalācijas setupu! :)

irseejs, 11.februāris 2020, 07:13


Gaidi vesels!
Arī daddy gaida projektu.
Man ir gadiem ilgi realizēts un pakāpeniski modernizēts projekts, kuru nevienam netaisos uzdāvināt, nedz arī kādu mācīt dzīvot.
Netā ir pietiekoši info, lai atrastu projektētāju, sertificētu, kā tagad vajag - un tad tikai uz priekšu.
Zivi arī pašam jāiemācās noķert, vai par samaksu jāņem gids. Tāda tā dzīve šodien nu ir.
11.februāris 2020, 18:59 | links
 
luteram atkal jauns profils.
11.februāris 2020, 17:11 | links
 
irseejs [11.02.20]: Tie ir tavas slimās fantāzijas augļi Poikān.
Klauns šīrants! Kā parasti neatbild par saviem vārdiem! :))) Vairākas nedēļas visiem te apgalvo un sola, ka ne kādas LM Gaujā nav un nebūs, tad irš, ka LM ir apturēta, tad irš par mistisku 23.janvāri, bet tg no sava rakstītā atsakās un kaut ko runā par slimām fantāzijām! Tev sen jau vajadzēja pazust un nosvērties auklā, pēc visa tā, ko te džekiem esi samelojis un sadirsis, bet tai vietā tu vēl te lien un varkšķi kaut ko, sīkais mistkastnieks ar iesauku irseejs! :)))
11.februāris 2020, 15:22 | links
 
Viela pārdomām. Kas tad mūsu Zemi, gan no iekšpuses, gan ārpuses silda, dod gaismu un dzīvību miljoniem gadu?

BrunoL, 11.februāris 2020, 12:16
palasi kaut ko kas saistīts ar kodolfiziku populārzinātniskā līmenī un būs tev viela pārdomām
11.februāris 2020, 13:02 | links
 
Viela pārdomām. Kas tad mūsu Zemi, gan no iekšpuses, gan ārpuses silda, dod gaismu un dzīvību miljoniem gadu?
11.februāris 2020, 12:16 | links
 
11.februāris 2020, 11:52 | links
 
Tie ir tavas slimās fantāzijas augļi Poikān.
11.februāris 2020, 11:01 | links
 
Jozi, es ar nepacietību gaidu tavu neatkarīgās elektrointalācijas setupu! :)

irseejs, 11.februāris 2020, 07:13


Šīrant dirsēj,
mēs atkal ar nepacietību gaidām 23.janvāri un LM atcelšanu Gaujā! :)))
11.februāris 2020, 09:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager