Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Šo piemēru minēju tādēļ, ka luters te vienmēr briesmīgi satraucad par valodas tīrību, ne jau es. Tādēļ arī aizrādījums. Un neba nu " Rīgas laiks" ir vietne, kur valodas pareizrakstību smelties!
Bet visbriesmīgākais luterā ir absolūta humora izjūtas neesamība (ja protams, neskaita tos daudzos :DDDD, kad viņam šķiet ļoti oriģināli)... Tups, psihiski nelīdzsvarots urla...
7.februāris 2020, 23:13 | links
 
udens2 [07.02.20]: lutiņ tev par katru lietotāju ir savs dosjē kur katru kļudu piefiksē un gaidi momentu kad iepostēt???Slimnieks kas slimnieks
Ir fakti un saprotu jums tas nepatīk, ka ar purnu jūs pašu sūdos ,, iebāžu,,.
Varbūt gribi par komatiem parunāt, vai kur mēs esam uz Baltijas fona?
:DDDD
Bet admini pat neapzinās to, ka jūsu starpnacionālā naida kurināšana IR dokumentēta un visam savs laiks, neatkarīgi cik reizes mani bano.
7.februāris 2020, 23:13 | links
 
irseejs [07.02.20]: Es neesmu lingvists, bet man šķiet ka tev nebūs šoreiz taisnība.
Bet man šķiet, ka pirms "ka" jāliek komats, šīrant! :)
7.februāris 2020, 23:12 | links
 
Reāli izbrīna tā čaļa uzņēmība saglabāt screenšotus par pilnīgi nesvarīgām lietām, tad pārpostēt utt. Apsēstība vai vienkārši čui čui opā opā? :)

Vopšem jāiet gulēt, rīts gudrāks par vakaru.
7.februāris 2020, 23:11 | links
 
lutiņ tev par katru lietotāju ir savs dosjē kur katru kļudu piefiksē un gaidi momentu kad iepostēt???Slimnieks kas slimnieks
7.februāris 2020, 23:08 | links
 
NeoZb [07.02.20]: Janķel, ej nomazgājies, smirdi atkal pa gabalu.

Vēl viens piemērs - fakts.
7.februāris 2020, 23:04 | links
 
Janķel, ej nomazgājies, smirdi atkal pa gabalu.
7.februāris 2020, 23:03 | links
 
raihs [07.02.20]: NeoZb [35m]: Par kuru , viņu struktūrvienību ir runa?Nu kā tad tā, šitā izblamēties!? Latviski nesaka "ir runa" - tas ir tiešs tulkojums no krievu "идёт речь"! Latviski pareizi jāsaka "tiek runāts"!

Tu man latviešu valodu mācīsi, kārklu anglosaksi? Kurš patiesībā ir tāds pagalma urlagāns.
:DDD
Pirms met sūdus uz ventilatora, padomā.
7.februāris 2020, 22:59 | links
 
Es neesmu lingvists, bet man šķiet ka tev nebūs šoreiz taisnība.
7.februāris 2020, 22:59 | links
 
raihs [07.02.20]: "ir runa" vai "iet runa" principā ir viens un tas pats. Nepareizi ir abi varianti

Saprotu, esi valodniekos ,, pieteicies,, kā urlēns komatu ekspertos? Diemžēl reālie piemēri , liecina par pretējo.
:DDDD
7.februāris 2020, 22:55 | links
 
"ir runa" vai "iet runa" principā ir viens un tas pats. Nepareizi ir abi varianti
7.februāris 2020, 22:48 | links
 
"Iģot reč" būtu "iet runa".
Pirmais sotaciņš un jau šādas kļumes, kas tad nu Raihujanci, švaks pulveris?
7.februāris 2020, 22:39 | links
 
NeoZb [07.02.20]: Par kuru , viņu struktūrvienību ir runa?
Nu kā tad tā, šitā izblamēties!? Latviski nesaka "ir runa" - tas ir tiešs tulkojums no krievu "идёт речь"! Latviski pareizi jāsaka "tiek runāts"!
7.februāris 2020, 22:34 | links
 
udens2 [07.02.20]: Labas ziņas, LDz veselus deviņus gadus uzturēja nelikumīgu strukturvienību, radod valstij zaudējumus miljona apjomā. Vai nav skaisti dzīvot Latvijā. :DDDDD
A jūs te jozim uzbrūkat.

NeoZb, 7.februāris 2020, 20:18Nez vai LVM ar nav kaut kas tamlīdzīgs,nebrīnos ja uzpeldēs
Par kuru , viņu struktūrvienību ir runa?
7.februāris 2020, 22:21 | links
 
NeoZb [07.02.20]: Aktuāli, šai sadaļai. :)))

...
7.februāris 2020, 22:19 | links
 
Lutij neviens neuzbrūk. Gribējās zināt kas par setupu. Varbūt ir vērts pirkt lētu zemi nekurienes vidū bez pieslēguma un dzīvot kā karalim bez saistībām pret elektrum.
7.februāris 2020, 20:22 | links
 
Labas ziņas, LDz veselus deviņus gadus uzturēja nelikumīgu strukturvienību, radod valstij zaudējumus miljona apjomā. Vai nav skaisti dzīvot Latvijā. :DDDDD
A jūs te jozim uzbrūkat.

NeoZb, 7.februāris 2020, 20:18
Nez vai LVM ar nav kaut kas tamlīdzīgs,nebrīnos ja uzpeldēs
7.februāris 2020, 20:21 | links
 

Aktuāli, šai sadaļai. :)))
7.februāris 2020, 20:20 | links
 
Labas ziņas, LDz veselus deviņus gadus uzturēja nelikumīgu strukturvienību, radod valstij zaudējumus miljona apjomā. Vai nav skaisti dzīvot Latvijā. :DDDDD
A jūs te jozim uzbrūkat.
7.februāris 2020, 20:18 | links
 
Jozis.

Pastāsti tīri ieinteresēja kāds setups tev ir? Dīzeļģenerators + saules baterijas? Un reāli kāds ir mēneša patēriņš vidēji gadā un cik ir izmaksas?

irseejs, 7.februāris 2020, 19:55
7.februāris 2020, 20:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager