Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Jozis.

Pastāsti tīri ieinteresēja kāds setups tev ir? Dīzeļģenerators + saules baterijas? Un reāli kāds ir mēneša patēriņš vidēji gadā un cik ir izmaksas?
7.februāris 2020, 19:55 | links
 
7.februāris 2020, 19:43 | links
 
Spriežot pēc punkta nr 2, esi domu apsvēris..

apelsins, 7.februāris 2020, 18:41
Es pieļauju ka viņš pat nezin kas ir AES :)
7.februāris 2020, 19:01 | links
 
Ja kādreiz gadās brīnīties par krūmujanča un lutera stulbumu, tad te ir izskaidrojošs grafiks: https://catalogofbias.org/2018/03/22/twenty-years-of-bias-and-the-dunning-kruger-effect/
7.februāris 2020, 18:51 | links
 
Ar AES atkritumiem grūti piesārņot. Ja kļūdos, lūdzu, labojiet, tad 1gr kodoldegvielas līdzvērtīgs 70000 t dīzeļdegvielas.
7.februāris 2020, 18:44 | links
 
Jozis2 [07.02.20]: Jozis2 [17:14]: Man nav vajadzīgas šīs tukšās debates.

Jozis2, 7.februāris 2020, 13:30

Kāpēc tad Tu nemitīgi mēģini kaut ko pierādīt un sašūti par citu viedokļiem?? :)

Reku Tev vēl 1 jaunums - https://www.tvnet.lv/6890909/saules-paneli-driz-varetu-razot-elektribu-ari-nakti
:)

daddy_j, 7.februāris 2020, 13:43

Līdz šim domāju, ka esi nopietnāks, daddy!
Nevis es kaut ko cenšos pierādīt, bet ventilatori grib parādīt savu intelektu. Ceru, ka saredzi šo atšķirību. Pats arī esi šajā skaitā, diemžēl.
Šad tad gan cenšos tādiem viņiem paļīdzēt - lai jau izpaužas.
Lai izgāž savu žulti te, iespējams, ka kādam citam tas šļāciens aizies garām, esot šiem žultainajiem savās pamatdarba vietās.Jozi, pievienošos "žultij". Vai neesi domājis par mazu piemājas AES. Tev ir japaprovee!

apelsins, 7.februāris 2020, 18:18

Nē, par AES nekad neesmu domājis, 1.jo man nav savienojuma ar sadales tīkliem, 2. paša saimniecībai to nevajag, pagaidām, 3. nemīlu spēlēt azarta spēles ar valsti, jo tas garantē, ka zaudētājs būsi vienmēr, ja vien neesi pietuvinātais, 5. esmu patriots un nepiesārņošu savu tēvzemi.
Spriežot pēc punkta nr 2, esi domu apsvēris..
7.februāris 2020, 18:41 | links
 
Jozis2 [17:14]: Man nav vajadzīgas šīs tukšās debates.

Jozis2, 7.februāris 2020, 13:30

Kāpēc tad Tu nemitīgi mēģini kaut ko pierādīt un sašūti par citu viedokļiem?? :)

Reku Tev vēl 1 jaunums - https://www.tvnet.lv/6890909/saules-paneli-driz-varetu-razot-elektribu-ari-nakti
:)

daddy_j, 7.februāris 2020, 13:43

Līdz šim domāju, ka esi nopietnāks, daddy!
Nevis es kaut ko cenšos pierādīt, bet ventilatori grib parādīt savu intelektu. Ceru, ka saredzi šo atšķirību. Pats arī esi šajā skaitā, diemžēl.
Šad tad gan cenšos tādiem viņiem paļīdzēt - lai jau izpaužas.
Lai izgāž savu žulti te, iespējams, ka kādam citam tas šļāciens aizies garām, esot šiem žultainajiem savās pamatdarba vietās.Jozi, pievienošos "žultij". Vai neesi domājis par mazu piemājas AES. Tev ir japaprovee!

apelsins, 7.februāris 2020, 18:18


Nē, par AES nekad neesmu domājis, 1.jo man nav savienojuma ar sadales tīkliem, 2. paša saimniecībai to nevajag, pagaidām, 3. nemīlu spēlēt azarta spēles ar valsti, jo tas garantē, ka zaudētājs būsi vienmēr, ja vien neesi pietuvinātais, 5. esmu patriots un nepiesārņošu savu tēvzemi.
7.februāris 2020, 18:30 | links
 
Jozi, pievienošos "žultij". Vai neesi domājis par mazu piemājas AES. Tev ir japaprovee!

apelsins, 7.februāris 2020, 18:18
Tad viņam beidzot pietiktu jaudas uzlādēt divus 100Ah aķus:))Ar ventilatoru ir pa maz
7.februāris 2020, 18:24 | links
 
Jozis2 [07.02.20]: Man nav vajadzīgas šīs tukšās debates.

Jozis2, 7.februāris 2020, 13:30

Kāpēc tad Tu nemitīgi mēģini kaut ko pierādīt un sašūti par citu viedokļiem?? :)

Reku Tev vēl 1 jaunums - https://www.tvnet.lv/6890909/saules-paneli-driz-varetu-razot-elektribu-ari-nakti
:)

daddy_j, 7.februāris 2020, 13:43

Līdz šim domāju, ka esi nopietnāks, daddy!
Nevis es kaut ko cenšos pierādīt, bet ventilatori grib parādīt savu intelektu. Ceru, ka saredzi šo atšķirību. Pats arī esi šajā skaitā, diemžēl.
Šad tad gan cenšos tādiem viņiem paļīdzēt - lai jau izpaužas.
Lai izgāž savu žulti te, iespējams, ka kādam citam tas šļāciens aizies garām, esot šiem žultainajiem savās pamatdarba vietās.
Jozi, pievienošos "žultij". Vai neesi domājis par mazu piemājas AES. Tev ir japaprovee!
7.februāris 2020, 18:18 | links
 
Man nav vajadzīgas šīs tukšās debates.

Jozis2, 7.februāris 2020, 13:30

Kāpēc tad Tu nemitīgi mēģini kaut ko pierādīt un sašūti par citu viedokļiem?? :)

Reku Tev vēl 1 jaunums - https://www.tvnet.lv/6890909/saules-paneli-driz-varetu-razot-elektribu-ari-nakti
:)

daddy_j, 7.februāris 2020, 13:43


Līdz šim domāju, ka esi nopietnāks, daddy!
Nevis es kaut ko cenšos pierādīt, bet ventilatori grib parādīt savu intelektu. Ceru, ka saredzi šo atšķirību. Pats arī esi šajā skaitā, diemžēl.
Šad tad gan cenšos tādiem viņiem paļīdzēt - lai jau izpaužas.
Lai izgāž savu žulti te, iespējams, ka kādam citam tas šļāciens aizies garām, esot šiem žultainajiem savās pamatdarba vietās.
7.februāris 2020, 17:14 | links
 
Mjā, tagad arī naktī būs pieejams internets.. ;)
7.februāris 2020, 14:22 | links
 
Man nav vajadzīgas šīs tukšās debates.

Jozis2, 7.februāris 2020, 13:30


Kāpēc tad Tu nemitīgi mēģini kaut ko pierādīt un sašūti par citu viedokļiem?? :)

Reku Tev vēl 1 jaunums - https://www.tvnet.lv/6890909/saules-paneli-driz-varetu-razot-elektribu-ari-nakti
:)
7.februāris 2020, 13:43 | links
 
Man nav vajadzīgas šīs tukšās debates.
Ja neesat vēl sapratuši, tad kopā ar mājas enerģijas apgādes sistēmu, manā rīcībā ir gan informācija, gan akkumulatori, gan uzlādes iekārtas, gan sekošanas iekārtas katra akk uzlādes stāvoklim.
Kā arī sekoju, iespēju un vajadzības robežās jaunākajam šajā lauciņā.
Bazaru šajā jomā neuzturēšu. Pateicu , ko gribēju, arī ventilatoru dabūju, tā ka pietiek.
Ja negribiet saprast, ka ir labāki akk piedāvājumi par tiem, ko lietojām - jūsu darīšana.
7.februāris 2020, 13:30 | links
 
Jozi, man liekas ka tu pats īsti nezini kāds aķis tev ir. Arī dārgie lādētāji nav paredzēti litija akumulatoru lādēšanai. Nedaudz citi spriegumi un strāvas. LIFEPO4 jālādē līdz 14,4-14,6v, svina ja pareizi atceros 13,6v ...

AndrisABC, 7.februāris 2020, 08:38
gan jau jožuks nopirka elektro motoriem domāto aķi kurus nenokauj dziļas izlādes,vecos 100Ah bij nobeidzis ar dziļajām izlādēm un tāpēc viņam šādi brīnumi tagad ir
7.februāris 2020, 09:31 | links
 
Jozi, man liekas ka tu pats īsti nezini kāds aķis tev ir. Arī dārgie lādētāji nav paredzēti litija akumulatoru lādēšanai. Nedaudz citi spriegumi un strāvas. LIFEPO4 jālādē līdz 14,4-14,6v, svina ja pareizi atceros 13,6v ...
7.februāris 2020, 08:38 | links
 
Kā var muldēt! Muldens, kas muldens...
Pieslēdzot akk pie sakarīga lādētaja, tas atpazīst akumulatoru un nosaka lādēšanas režīmu, tā ka nekāds ugunsgrēks tur sanākt nevar, pat ja akk ir pilnīgi tukšs.
Jā, akumulatoru lādēšanai nav jālieto nezināmas izcelsmes lētie mēsli, ja nu vienīgi līdz labiem štrumiem pakaļa par īsu. Tad gan nekad neko nevar zināt...
7.februāris 2020, 02:12 | links
 
Diemžēl tā nav. Ražotāji ekanomijas nolūkos pielasa "bundžas" ar vienādiem parametriem- ietilpība un pretestība, un pa lielam ar to pietiek. Darba mūžs samazinās bet cena arī....
6.februāris 2020, 22:56 | links
 
Labam litija aķim iekšā ir balansēšanas plate, kas neļauj to par daudz izlādēt.

AndrisABC, 6.februāris 2020, 22:42
Tā vajadzētu būt,savādāk ugungrēks garantēts pie lādēšanas
6.februāris 2020, 22:49 | links
 
Labam litija aķim iekšā ir balansēšanas plate, kas neļauj to par daudz izlādēt.
6.februāris 2020, 22:42 | links
 
Mulden!
Ja kādam kaitēju, tad tikai pats sev.
Cik gribu - tik sēdinu. Ja beigsies - nopirkšu citu, un sēdināšu atkal.
Nafig staipīties, ja var to nedarīt, un arī laivā lieks smagums.

Jozis2, 6.februāris 2020, 22:34
Tak kaitē cik gribi,te tāpat visiem ir skaidrs ka esi foruma lielākais melis un muldoņa:)
6.februāris 2020, 22:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager