Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Pie mums viss ,, no jenķiem,, ir cieņā. Tik redz urlēns pat neko jēdzīgu nespēja iekomentēt. Jo nav par krieviem. :))))
Par Turību un karikatūras aktualitāti mūsu bāliņu iedzimtajām kalpu dvēselēm smieties gan negribās.

NeoZb, 6.februāris 2020, 21:53
Lutiņ,man tagad skaidrs kāpēc tev brūns deguns visu laiku:DD
6.februāris 2020, 22:32 | links
 
Vienā gadījumā tu no tā spaiņa vari izliet ārā tikai ap 50%, pārējo nu nekādi, vai vēl drusku pa pilienam, otrā gadījumā - to spaini vari dabūt tukšu praktiski līdz galam, un nepilinot.
Jozis2, 6.februāris 2020, 22:05
jančuk atkal šķērsām,uz svina baterijas ir norādita ietilpība kuru mēra no 12,7v lidz 10,5 v,tavā gadījumā tie būtu 100Ah,tālāk sēdinot tu jau patēŗē nenorādītās Ah un pamatīgi kaitē aķim,nezinu kādu tu tur esi bateriju nopircis,bet ja litija,tad to vispār nedrīkst nosēdināt zem kaut kādas noteiktas voltāžas
6.februāris 2020, 22:28 | links
 
Jozi, tā starpība nu ne tuvu nav 50%

AndrisABC, 6.februāris 2020, 22:15


Nedebatēšu tur par kādiem procentiem.
Kad braucu copēt, visbiežāk, pāris zināmās vietās, tur izbraucu savu maršrutu.
Ja iepriekš to varēju izdarīt ar 2 svina klučiem, tad, sākumā pats brīnījos, ka izmantojot pēdējo akk, man otrs klucis vairs nebija vajadzīgs. Sākotnēji domāju - sagadīšanās, bet, kad tas pats notiek no reizes uz reizi, tad tā vairs nav sagadīšanās.
Vecos divus pārdevu, un tagad man pietiek viena. Interesanti tikai - cik ilgi tas tā būs?
6.februāris 2020, 22:22 | links
 
Ulden, man liekas ka Jozis kaut kur saklausījies, ka no vienāda tilpuma svina un litija akumulatoriem, no litija var izpumpēt vairāk ampērstundas. Svinam spriegums iztukšojoties krītas lineāri, daudz paliek iekšā neizmantotu ampēru. Litijam īpaši polimēru spriegums strauji krītas, kad tas ir gandrīz tukšs.

AndrisABC, 6.februāris 2020, 22:02


Paldies Dievam, ir kāds arī tāds, kurš pazīst drēbi.
6.februāris 2020, 22:16 | links
 
Jozi, tā starpība nu ne tuvu nav 50%
6.februāris 2020, 22:15 | links
 
Ulden, man liekas ka Jozis kaut kur saklausījies, ka no vienāda tilpuma svina un litija akumulatoriem, no litija var izpumpēt vairāk ampērstundas. Svinam spriegums iztukšojoties krītas lineāri, daudz paliek iekšā neizmantotu ampēru. Litijam īpaši polimēru spriegums strauji krītas, kad tas ir gandrīz tukšs.

AndrisABC, 6.februāris 2020, 22:02
nu jozis nesaprot ka spaiņa ietilpību mēra litros,baterijas ietilpību Ah
6.februāris 2020, 22:14 | links
 
jančuk tu tagad gribi iestāstīt ka divos 10 litrīgos spaiņos ietilpst mazāk nekā vienā 15 litrīgā??Nez kurā skolā šito māca?

udens2, 6.februāris 2020, 21:50


Pateikšu priekšā, ja jau pašam galvas nav. Vienā gadījumā tu no tā spaiņa vari izliet ārā tikai ap 50%, pārējo nu nekādi, vai vēl drusku pa pilienam, otrā gadījumā - to spaini vari dabūt tukšu praktiski līdz galam, un nepilinot.
Tā ka jau no pagājušā gada vasaras divu kluču vietā vizinu tikai vienu. Teikšu forši, jo nav jācilā bezjēgā tie svina kluči.
6.februāris 2020, 22:05 | links
 
Ulden, man liekas ka Jozis kaut kur saklausījies, ka no vienāda tilpuma svina un litija akumulatoriem, no litija var izpumpēt vairāk ampērstundas. Svinam spriegums iztukšojoties krītas lineāri, daudz paliek iekšā neizmantotu ampēru. Litijam īpaši polimēru spriegums strauji krītas, kad tas ir gandrīz tukšs.
6.februāris 2020, 22:02 | links
 
aldis70 [06.02.20]: Vienīgi šitā bilde ir kačāta no jenkiju saita apmēram 2000 gadu sākumā. Es viņu pirmo reizi piefiksēju ar tekstu, precīzi neatceros, "how to be a good manager", vai kautkā tamlīdzīgi. Ar Turību karikatūrai toreiz nebija nekāda sakara.Bet nu tas tā.
Pie mums viss ,, no jenķiem,, ir cieņā. Tik redz urlēns pat neko jēdzīgu nespēja iekomentēt. Jo nav par krieviem. :))))
Par Turību un karikatūras aktualitāti mūsu bāliņu iedzimtajām kalpu dvēselēm smieties gan negribās.
6.februāris 2020, 21:53 | links
 
jančuk tu tagad gribi iestāstīt ka divos 10 litrīgos spaiņos ietilpst mazāk nekā vienā 15 litrīgā??Nez kurā skolā šito māca?
6.februāris 2020, 21:50 | links
 
Jozi, Uldēnam ir pilnīga taisnība, divi svina 100Ah aķi atdos daudz vairāk kā viens 115 Ah litija-jonu vai litija-polimēra vai vēl kāds savādāks akumulators. Ja tev viņi bija jau veci, bieži izlēdēti zem kritiskā līmeņa, pats par sevi saprotams, ka to ietilpība būs krietni zemāka par nomināli norādīto. Par mūžīgiem akumulatoriem gan kaut kā nekas nav dzirdēts.

AndrisABC, 6.februāris 2020, 21:31


Man nav Jums nekas te jāpierāda, tas par ko rakstu ir pārbaudīts praksē, bet kāpēc tas tā ir šajā gadījumā - palasi arī pats kādā vidusskolas fizikas mācību grāmatā.
Un gribu vēlreiz atgādināt, ka rakstu tikai par to, ko pats esmu pārbaudījis un zinu, arī saprotu kāpēc tā, un netaisos šeit atvērt fizikas mācību klasi.
6.februāris 2020, 21:43 | links
 
Jozi, Uldēnam ir pilnīga taisnība, divi svina 100Ah aķi atdos daudz vairāk kā viens 115 Ah litija-jonu vai litija-polimēra vai vēl kāds savādāks akumulators. Ja tev viņi bija jau veci, bieži izlēdēti zem kritiskā līmeņa, pats par sevi saprotams, ka to ietilpība būs krietni zemāka par nomināli norādīto. Par mūžīgiem akumulatoriem gan kaut kā nekas nav dzirdēts.
6.februāris 2020, 21:31 | links
 
ja agrāk man diennakts copei vajadzēja divus 100Ah, tad tagad iztieku ar vienu 115 Ah, un izbraucu krastā ne jau vairs enerģijas trūkuma dēļ.

Jozis2, 6.februāris 2020, 12:55
Un es pat ticu ka tu nemelo,bet ko nozīmē Ah tu nezini pilnīgi noteikti:DDD Ja nebutu tukšpļutis tad uzrakstītu ka motoru darbini krietni mazāk nekā agrāk

udens2, 6.februāris 2020, 16:00
Ir vienkārši nožēlojami, mulden, ka nezin pavisam vienkāršas lietas. Vajadzēja sekmīgāk mācīties fiziku vidusskolā - tad nebūtu jāraksta muļķības.

Jozis2, 6.februāris 2020, 21:01
Jančuk,glupības raksti tu,pērc kadu bateriju gribi,115 Ah ir mazāk nekā 2x 100Ah.Pavisam vienkārša matemātika,cita lieta ka tavs vēja ģenerators viņas nekad neuzlādēja un brauci ar pustukšām baterijām.Te arī visa tava ilūzija ka ar jaunu un uzlādētu vari nobraukt vairāk.Būtu pabeidzis ko vairāk par piecām klasēm nerakstītu šitās dumības par ko visi smejās
6.februāris 2020, 21:14 | links
 
ja agrāk man diennakts copei vajadzēja divus 100Ah, tad tagad iztieku ar vienu 115 Ah, un izbraucu krastā ne jau vairs enerģijas trūkuma dēļ.

Jozis2, 6.februāris 2020, 12:55
Un es pat ticu ka tu nemelo,bet ko nozīmē Ah tu nezini pilnīgi noteikti:DDD Ja nebutu tukšpļutis tad uzrakstītu ka motoru darbini krietni mazāk nekā agrāk

udens2, 6.februāris 2020, 16:00

Ir vienkārši nožēlojami, mulden, ka nezin pavisam vienkāršas lietas. Vajadzēja sekmīgāk mācīties fiziku vidusskolā - tad nebūtu jāraksta muļķības.
6.februāris 2020, 21:01 | links
 
Vienīgi šitā bilde ir kačāta no jenkiju saita apmēram 2000 gadu sākumā. Es viņu pirmo reizi piefiksēju ar tekstu, precīzi neatceros, "how to be a good manager", vai kautkā tamlīdzīgi. Ar Turību karikatūrai toreiz nebija nekāda sakara.Bet nu tas tā.
6.februāris 2020, 16:02 | links
 
ja agrāk man diennakts copei vajadzēja divus 100Ah, tad tagad iztieku ar vienu 115 Ah, un izbraucu krastā ne jau vairs enerģijas trūkuma dēļ.

Jozis2, 6.februāris 2020, 12:55

Un es pat ticu ka tu nemelo,bet ko nozīmē Ah tu nezini pilnīgi noteikti:DDD Ja nebutu tukšpļutis tad uzrakstītu ka motoru darbini krietni mazāk nekā agrāk
6.februāris 2020, 16:00 | links
 
Šitais ir foršs, NeoZB! +++
6.februāris 2020, 15:32 | links
 
kurjers6 [06.02.20]: Un tagad var sākties kārtējā zākāšanas kampaņa.

Jozis2, 6.februāris 2020, 12:55
agrāk nesapratu ,kapēc katrs garāmgājējs uzskatija par pienākumu "iespert tev".tagad skaidrs-tu pats жопу подстовляеш!:)

Jā, kam tik to ,, žopu,, nepietiek. :DDDD
6.februāris 2020, 13:34 | links
 
Un tagad var sākties kārtējā zākāšanas kampaņa.

Jozis2, 6.februāris 2020, 12:55
agrāk nesapratu ,kapēc katrs garāmgājējs uzskatija par pienākumu "iespert tev".tagad skaidrs-tu pats жопу подстовляеш!:)

kurjers6, 6.februāris 2020, 13:13


Ir tāds jēdziens - masu psihoze! Šajā saitā tas ir īpaši izteikts. Vajag taču puikiem dot iespēju, kāpēc ne?
Lai taču vipendrivajetsja, ja kādiem tas vajadzīgs.
6.februāris 2020, 13:24 | links
 
Un tagad var sākties kārtējā zākāšanas kampaņa.

Jozis2, 6.februāris 2020, 12:55

agrāk nesapratu ,kapēc katrs garāmgājējs uzskatija par pienākumu "iespert tev".tagad skaidrs-tu pats жопу подстовляеш!:)
6.februāris 2020, 13:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager