Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tas taču nav Kaimiņš.
5.februāris 2020, 12:37 | links
 
Nez cik gadi vēl paies kad ari kaimiņš būs miljonārs?:DD
5.februāris 2020, 12:32 | links
 
kaimiņš ierodas uz šlesera dzimšanas dienu
5.februāris 2020, 12:32 | links
 
Miljonārs var būt ieguvis savu mantu godīgā ceļā,tikai LV miljonāri tādi ir gaužām maz,un tie kas ir saistīti ar valsts pasūtījumiem un citādi atkarīgi no politiķu lēmumiem noteikti nav godīgā ceļā kļuvuši miljonāri
5.februāris 2020, 12:29 | links
 
Titavs ir piepulcējies Liepnieka, Lapsas utmldz sīko kaitnieku plejādei un viņa paustais pēdējā laikā labi atbilst NRA ievirzei. Bet bija taču laiki, kad viņš skaitījās Repšes domubiedrs. Tīrais negals, kā cilvēki maitājas...
5.februāris 2020, 10:42 | links
 
nu ja.Dans Titavs tagad ir pievienojies sengrieku filosofu un un pasaules ekonomikas zinatnisko spideklu plejadei.diemzel vel neviens nav atspekojis veco tezi,ka neviens lielais ipasums nav ieguts likumiga cela.ta ir aksioma.diez vai Titavs ari kadu parliecinas par pretejo.ja nu kadu nozombeto. vai no paligskolas.tadi sini sadala ir pietiekosi.tulit uznaks uz skatuves.ventilators virpulos.
5.februāris 2020, 10:35 | links
 

Arī šī ir realitāte.
:)))
5.februāris 2020, 09:32 | links
 
Interesantas domas no Dana Titava (ja šeit kāds zina, kas tas ir) https://nra.lv/politika/303989-titavs-politisko-diskusiju-ir-nomainijusi-kaila-ticiba.htm

piem:
"Korupcija vairāk ir galvās. Mēs visi deviņdesmitajos gados sākām no vairāk vai mazāk vienāda līmeņa. Visi bijām nabadzīgi. Dažiem bija simt dolāru vairāk, citiem mazāk, bet kopumā visi bija salīdzinoši vienādi. Tagad ir pagājuši 30 gadi. Ja tu neesi miljonārs, bet cits ir, tad jāatzīst - tas miljonārs ir gudrāks, uzņēmīgāks, apsviedīgāks par tevi, bet tu, rupji izsakoties, esi muļķis. Neteiksim - muļķis, bet nespējīgāks, neuzņēmīgāks. Neveiksminieks. To grūti atzīt. Vieglāk ir pateikt - tas miljonārs ir zaglis, un tur augšā visi ir zagļi. Vispār jau esmu veiksminieks, bet godīgs, un tieši tāpēc, ka godīgs, esmu nabags. Tā ir tīri psiholoģiska lieta. "
5.februāris 2020, 09:21 | links
 
Malgomajfisk [03.02.20]: Un es gribētu redzēt to gudrinieku ģīmjus,ja aizbrauktu uz Zviedriju,un nemaz nedabūtu to gaļu..
Pie Ventas jau arī gudrinieku gana, kuri domā, ka tikai kāts jāiemērc upē un zivis pašas lēks krastā.
:DDDDD
5.februāris 2020, 09:09 | links
 
 
Juris_O [03.02.20]: 1 jozipudā ir 10 toņglāzes, savukārt 10 jozipudi ir 1 luterlitrs.
:))
3.februāris 2020, 23:31 | links
 
Redz nu, kā zēniņi, vai puiķi nolaiž tvaiku. Laikam sievām kādu laiku irt sāpējušas galvas.
3.februāris 2020, 23:21 | links
 
1 jozipudā ir 10 toņglāzes, savukārt 10 jozipudi ir 1 luterlitrs.
3.februāris 2020, 23:17 | links
 
Jozis2 [14m]: Jozi, nu gan ir piegriezusies man šitā ...iršana. Visiem jau līdz ūkaim tā jūsu personiskā lamāšanās par politiku, kas tiek akcentēta nevis ar faktiem, bet personiskiem uzbraucieniem. Tagad pienācis laiks vienam otru ap...irst par copi?
Tavai zināšanai čaļus, kas reizēm brauc kopā ar Raihu uz svešām zemēm (Spāniju, Čīli u.c.) copēt, pazīstu ļoti labi, lielākoties galvenais to pasākumu organizators ir manējais klasesbiedrs. Un Raihs par savām noķertajām zivīm nemuld ne par kapeiku, drīzāk gan vairāk noklusē, nevis lielās.
Jozi, ir kaut kādas robežas, kas katram copmanim ir svētās līnijas. Viena lieta ir politiskie un dzīves uzskati. bet pavisam cita lieta cope. Saprotu, ka esat dažādās vecuma un svara kategorijās, bet Raiha vietā (nebūt neesmu nekāds viņa advokāts) es būtu aizbraucis pie tevis, sadevis pa šmauli un izpeldinājis upē.
Tas nu tā, neliela atkāpe, variet riet un gaudot kā šakāļi tālāk.

andreiko, 3.februāris 2020, 17:15
Redz andreiko par šito vajag domāt tad, kad pats dirsies. Ja ko uzrakstu, tad vai nu pats par to domāju, vai tāpat, kā te pavisam tuvu kāds cits, esmu to kaut kur izlasījis. Un nav obligāti jānorāda avots, jo nerakstu jau disertāciju un arī tur ir malači, kuri to šad tad nedara.
Tikai skumji, ka domu apmaiņas vietā - nevis viedokļi un argumenti, bet dubļi un zākāšanās. Paskaties vien atpakaļ savus komentus, plus vēl šmigu, muldenu, neskaitīsim raihu, jurīšus un gan jau vēl kāds ir bijis.
Iespējams, ka tas raihs arī kaut kur tur, kaut ko arī noķer, kāds tur brīnums, bet šī ievietotā bilde, diemžēl, par to neliecina.
Tāpat kā par viņa teikto C&R. Beigtu zivi nesanāk atlaist, lai kā gribētos.
Man arī nepatīk šī zākāšanās, visi esam pazīstami un arī kopā šad un tad - tāpēc tas ir īpaši aizskaroši, lai gan varētu tā vienkārši dažreiz pieiet klāt un maukt tiem zākātājiem, pelnījuši jau būtu.
Par tēmu, pareizi kā Tonis te deklarē, kas kašķi meklē - tas arī to pašu dabū.
Nevajag aizrauties ar pamācīšanu, ja nav ko citu teikt, šoreiz uzrakstīju par to, ko redzu - man nav pamata pagaidām domāt citādāk, un arī raiham nav citu argumentu vien kā ventilators, Priekš manis tā nav taisnība tikai tādēļ vien, ka par to ir nobalsojis bars.Ak kā gribētos stulbuma mērvienību : 1 Jozis vai Jozis kvdraataa utt

apelsins, 3.februāris 2020, 23:08


Un cik tad Jožus, sulīgais apelsīt, piemērotu pats sev, kaut vai tikai par ;so komentu savu vien?
3.februāris 2020, 23:17 | links
 
Jozis2 [03.02.20]: Jozi, nu gan ir piegriezusies man šitā ...iršana. Visiem jau līdz ūkaim tā jūsu personiskā lamāšanās par politiku, kas tiek akcentēta nevis ar faktiem, bet personiskiem uzbraucieniem. Tagad pienācis laiks vienam otru ap...irst par copi?
Tavai zināšanai čaļus, kas reizēm brauc kopā ar Raihu uz svešām zemēm (Spāniju, Čīli u.c.) copēt, pazīstu ļoti labi, lielākoties galvenais to pasākumu organizators ir manējais klasesbiedrs. Un Raihs par savām noķertajām zivīm nemuld ne par kapeiku, drīzāk gan vairāk noklusē, nevis lielās.
Jozi, ir kaut kādas robežas, kas katram copmanim ir svētās līnijas. Viena lieta ir politiskie un dzīves uzskati. bet pavisam cita lieta cope. Saprotu, ka esat dažādās vecuma un svara kategorijās, bet Raiha vietā (nebūt neesmu nekāds viņa advokāts) es būtu aizbraucis pie tevis, sadevis pa šmauli un izpeldinājis upē.
Tas nu tā, neliela atkāpe, variet riet un gaudot kā šakāļi tālāk.

andreiko, 3.februāris 2020, 17:15
Redz andreiko par šito vajag domāt tad, kad pats dirsies. Ja ko uzrakstu, tad vai nu pats par to domāju, vai tāpat, kā te pavisam tuvu kāds cits, esmu to kaut kur izlasījis. Un nav obligāti jānorāda avots, jo nerakstu jau disertāciju un arī tur ir malači, kuri to šad tad nedara.
Tikai skumji, ka domu apmaiņas vietā - nevis viedokļi un argumenti, bet dubļi un zākāšanās. Paskaties vien atpakaļ savus komentus, plus vēl šmigu, muldenu, neskaitīsim raihu, jurīšus un gan jau vēl kāds ir bijis.
Iespējams, ka tas raihs arī kaut kur tur, kaut ko arī noķer, kāds tur brīnums, bet šī ievietotā bilde, diemžēl, par to neliecina.
Tāpat kā par viņa teikto C&R. Beigtu zivi nesanāk atlaist, lai kā gribētos.
Man arī nepatīk šī zākāšanās, visi esam pazīstami un arī kopā šad un tad - tāpēc tas ir īpaši aizskaroši, lai gan varētu tā vienkārši dažreiz pieiet klāt un maukt tiem zākātājiem, pelnījuši jau būtu.
Par tēmu, pareizi kā Tonis te deklarē, kas kašķi meklē - tas arī to pašu dabū.
Nevajag aizrauties ar pamācīšanu, ja nav ko citu teikt, šoreiz uzrakstīju par to, ko redzu - man nav pamata pagaidām domāt citādāk, un arī raiham nav citu argumentu vien kā ventilators, Priekš manis tā nav taisnība tikai tādēļ vien, ka par to ir nobalsojis bars.
Ak kā gribētos stulbuma mērvienību : 1 Jozis vai Jozis kvdraataa utt
3.februāris 2020, 23:08 | links
 
Jozi, nu gan ir piegriezusies man šitā ...iršana. Visiem jau līdz ūkaim tā jūsu personiskā lamāšanās par politiku, kas tiek akcentēta nevis ar faktiem, bet personiskiem uzbraucieniem. Tagad pienācis laiks vienam otru ap...irst par copi?
Tavai zināšanai čaļus, kas reizēm brauc kopā ar Raihu uz svešām zemēm (Spāniju, Čīli u.c.) copēt, pazīstu ļoti labi, lielākoties galvenais to pasākumu organizators ir manējais klasesbiedrs. Un Raihs par savām noķertajām zivīm nemuld ne par kapeiku, drīzāk gan vairāk noklusē, nevis lielās.
Jozi, ir kaut kādas robežas, kas katram copmanim ir svētās līnijas. Viena lieta ir politiskie un dzīves uzskati. bet pavisam cita lieta cope. Saprotu, ka esat dažādās vecuma un svara kategorijās, bet Raiha vietā (nebūt neesmu nekāds viņa advokāts) es būtu aizbraucis pie tevis, sadevis pa šmauli un izpeldinājis upē.
Tas nu tā, neliela atkāpe, variet riet un gaudot kā šakāļi tālāk.

andreiko, 3.februāris 2020, 17:15

Redz andreiko par šito vajag domāt tad, kad pats dirsies. Ja ko uzrakstu, tad vai nu pats par to domāju, vai tāpat, kā te pavisam tuvu kāds cits, esmu to kaut kur izlasījis. Un nav obligāti jānorāda avots, jo nerakstu jau disertāciju un arī tur ir malači, kuri to šad tad nedara.
Tikai skumji, ka domu apmaiņas vietā - nevis viedokļi un argumenti, bet dubļi un zākāšanās. Paskaties vien atpakaļ savus komentus, plus vēl šmigu, muldenu, neskaitīsim raihu, jurīšus un gan jau vēl kāds ir bijis.
Iespējams, ka tas raihs arī kaut kur tur, kaut ko arī noķer, kāds tur brīnums, bet šī ievietotā bilde, diemžēl, par to neliecina.
Tāpat kā par viņa teikto C&R. Beigtu zivi nesanāk atlaist, lai kā gribētos.
Man arī nepatīk šī zākāšanās, visi esam pazīstami un arī kopā šad un tad - tāpēc tas ir īpaši aizskaroši, lai gan varētu tā vienkārši dažreiz pieiet klāt un maukt tiem zākātājiem, pelnījuši jau būtu.
Par tēmu, pareizi kā Tonis te deklarē, kas kašķi meklē - tas arī to pašu dabū.
Nevajag aizrauties ar pamācīšanu, ja nav ko citu teikt, šoreiz uzrakstīju par to, ko redzu - man nav pamata pagaidām domāt citādāk, un arī raiham nav citu argumentu vien kā ventilators, Priekš manis tā nav taisnība tikai tādēļ vien, ka par to ir nobalsojis bars.
3.februāris 2020, 23:01 | links
 
Iepazīstam Zviedriju.
https://youtu.be/VCGKbIN8_-s?t=3
3.februāris 2020, 22:56 | links
 
Un es gribētu redzēt to gudrinieku ģīmjus,ja aizbrauktu uz Zviedriju,un nemaz nedabūtu to gaļu..
3.februāris 2020, 20:02 | links
 
Vislaik to tikvien daram..)
3.februāris 2020, 19:59 | links
 
Vai tad gaļā dzīves sāls? Labā domubiedru kompānijā padzesēt riekstus, tā tik ir lieta!
3.februāris 2020, 19:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager