Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
BrunoL [Vakar]: Gratulācijas! Zivs laba!Rakurss vienkārši labs, zivs 17.5kg. Bija arī 18,5 un 19.5, bet bildēs izskatās mazākas. Tā ka novietojiet zivis līdzīgā veidā fotografējoties, tad pat pāris kīlo toņa pāļuki izskatīsies milzeņi :)

raihs, 2.februāris 2020, 23:55


Kurš gan cits, ja ne raihs, pat te jau sāk mācīt kā šmaukties.
Par ko te sajūsmināties? Kārtējais dzērājs, šmauklis un ventilātors ir klāt!
3.februāris 2020, 09:56 | links
 
raihucīt,morgen !
Nu kā guļāji,Toņa pāļuki sapņos nerādījās?
Es ar tevi šonakt nosapņoju.

-Stāvi tu taj Argentīnas upē līdz oriņiem iekšā,un stīvē ārā to LIELO lasi.Bet šams negrib neparko ārā nākt...Stīvē,stīvē,bet nekā..Te ,kur gadījies kur ne,ar saucieniem urrā,juniors no krūmiem kā šunelis ārā izskrien.Saķer to lasi aiz astes un ārā viņš ir...
Te pēkšņi piebrauc vietējais šerifs,Hulio.
-Eskuza senjor junior,šams saka junioram ,uzrādiet licenzīti lūdzu..
-raihujancis pa to laiku nemanāmi sāk lavīties uz krūmu pusi,licenzītes beidzamajā dienā ta nav...
-juniors,-ne jau es ķēru,tas bija viņš,un rāda uz krūmu pusi,kur raihucis noslēpies..
-Nekā nezinu,šerifs atcērt,redzēju ka tu to lasi aiz astes ārā vilki,licenzīti lūdzu...
-juniors ar trīcošām rociņām sačamda kabatā slapjo Gaujas licenzi un lepni rāda to šerifam.
-Nekā nebūs senjor,šerifs saka,šitais papīrītis nabūs īstais,būs liels štrāpis jāmaksā!...
-Prego,prego senjor,juniors sāk raudulīgi lūgties...Kā tā neder?Visu nakti pie Līgatnes domes rindā stāvēju,varbūt tomēr kaut kā?..
-Ak kukulīšus man piedāvāsi,šerifs paliek traki dusmīgs un ķer rokās savu winčesteri un.....
Tad es pamodos.. Fuuu,labi ka tā...:)
3.februāris 2020, 09:46 | links
 
BrunoL [02.02.20]: Gratulācijas! Zivs laba!
Rakurss vienkārši labs, zivs 17.5kg. Bija arī 18,5 un 19.5, bet bildēs izskatās mazākas. Tā ka novietojiet zivis līdzīgā veidā fotografējoties, tad pat pāris kīlo toņa pāļuki izskatīsies milzeņi :)
2.februāris 2020, 23:55 | links
 
Medusmaize puiķiem...
https://youtu.be/vF3TqLgbHQY?t=6
2.februāris 2020, 21:54 | links
 
Gratulācijas! Zivs laba!
2.februāris 2020, 20:57 | links
 
:) raihujanci vēl dzīvs :)
Bilde smuka ,apsveicu.
Tik vai tik nodokļu inspektori nesāks interesēties...:)

Malgomajfisk, 2.februāris 2020, 19:39


Te jau nodokļu inspektoriem nav par ko uztraukties. Kāds vietējais tur zivi ir noķēris, raihucim, par polšu vai vairāk, atļāvuši zivs fonā nobildēties.
Pats jau raksta, ka aklimatizējas pēc kārtīga plosta - tā ka par šo pat šaubu nevar būt.
Bet kungam no jauna parādoties forumā, ventilators iegriežas no jauna, tā ka viss jaunais būs vien tas pats vecais tikai citā laikā.
2.februāris 2020, 20:54 | links
 
raihs [02.02.20]: Nē, aiča, es esmu no Dienvidamerikas atgriezies. Man ir aklimatizācijas periods, bezmiegs un slikts garastāvoklis, jo viss ir beidzies un jāsāk atkal iet uz darbu... Tā ka varēsiet kādu laiciņu te atkal baudīt komunikāciju ar mani. Reku speciāls sveiciens tev :DDD
Zivs skaista, nenoliedzami.
Sveicienu jau no rīta te mums sūtiji ar saviem ,, iznīcinošajiem komentiem,,.
Elpo dziļi, redzi kamēr biji prom, Anglija pameta tik slavēto tevis ES.
:DDDD
Bet urlēns agonijā te liek ,, vīzdegunīgas bildītes,, bez atbalsta.
2.februāris 2020, 20:05 | links
 
Nu tad raihujancim tas viss vēl priekšā...)
2.februāris 2020, 19:47 | links
 
Malgo-līdz 2000 bij labi pēc tam sākās smadzeņu skalošana ar nodok
ļiem
2.februāris 2020, 19:40 | links
 
:) raihujanci vēl dzīvs :)
Bilde smuka ,apsveicu.
Tik vai tik nodokļu inspektori nesāks interesēties...:)
2.februāris 2020, 19:39 | links
 

Nē, aiča, es esmu no Dienvidamerikas atgriezies. Man ir aklimatizācijas periods, bezmiegs un slikts garastāvoklis, jo viss ir beidzies un jāsāk atkal iet uz darbu... Tā ka varēsiet kādu laiciņu te atkal baudīt komunikāciju ar mani. Reku speciāls sveiciens tev :DDD
2.februāris 2020, 19:33 | links
 
Malgomajfisk [02.02.20]: Mums te regulāri viens politiskais guru grib izpausties..
Laikam beidzot jūtas nomazgājies, un atkal var sākt mest sūdus uz ventilatora. :DDDD
2.februāris 2020, 19:23 | links
 
Mums te regulāri viens politiskais guru grib izpausties..
2.februāris 2020, 19:22 | links
 
Mums te bez krūmjaņča vēl viens finansu guru uzradies!
2.februāris 2020, 19:14 | links
 
Usi,un ja jau par to padiršānu runā..Neviens jau tevi nespieda taj Baltijas bankā savu naudiņu likt iekšā.Kam gribējās to haļavu dabūt,tas arī dabūja,,,:)Pats vaino savu nesautību...:)
Es arī bišku iebāzu,bet tad ar visiem procentiem arī ārā izņēmu un sapratu ,-ka tāda haļava ilgi neturpināsies...
2.februāris 2020, 18:57 | links
 
Tas ,ka kādu blēžiu banku aizklopē, vēl nenozīmē nekādu krīzi,tieši otrādi...Ja kas, Krievijā tā krīze nesākās tik ātri kā jevropā,un mums vēl vēlēk.Un Krievija to diezgan viegli pārvarēja. Tā sākās Amerikas nekustamajā tirgū kaut kur 90 to sākumā..
Bet tas ,ka gan Baltijas bankas ,gan Parex bankas krahā ir vainīgi savstarpēji konkurējošie jūdi ,kas domāja kā tik saglabāt un pavairot sarausto piķi ,to cerams tu saproti...
2.februāris 2020, 18:42 | links
 
Malgomajfisk [02.02.20]: Usīt,tu tad vēl biksās čurāji,bet man tad jau bija vairākas bodes.Un es tam procesam sekoju..līdz 2000šo sākumam ,kad vēl nebija īsta skaidrība par to uzņemšanu jevropā,inflācija nebija lielāka par 1%
Tu laikam jauc ar 90to sākumu...
95 aizklapējās banka Baltija, 97 krievu krīze, sāpīgi atceros to neinflāciju un milzu izaugsmi, šis tas ir pad...ists.
2.februāris 2020, 17:03 | links
 
Dīzāk jau jeņķu dolārs nobruks ,nekā angļu mārciņa...
2.februāris 2020, 16:25 | links
 
2.februāris 2020, 15:56 | links
 
Usīt,tu tad vēl biksās čurāji,bet man tad jau bija vairākas bodes.Un es tam procesam sekoju..līdz 2000šo sākumam ,kad vēl nebija īsta skaidrība par to uzņemšanu jevropā,inflācija nebija lielāka par 1%
Tu laikam jauc ar 90to sākumu...
2.februāris 2020, 15:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager