Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Malgomajfisk [02.02.20]: Es uzskatu,ka 90tie gadi mums bija tie labākie,ekanomika auga pa 7-8 % gadā,nu gandrīz kā Ķīnā...Inflācija bija zem 1%...
Virs 10% inflācija Toni.
2.februāris 2020, 15:31 | links
 
Es uzskatu,ka 90tie gadi mums bija tie labākie,ekanomika auga pa 7-8 % gadā,nu gandrīz kā Ķīnā...Inflācija bija zem 1%...
2.februāris 2020, 15:17 | links
 
junioru tas apmierina...
2.februāris 2020, 15:11 | links
 
Malgomajfisk [02.02.20]: Man skaidrs ir viens,ka taj lielajā pokerī Eiropa tiek pabīdīta nedaudz maliņā.Pie lielā kāršu galda paliek jeņķi ar angliju,ķīna un krievija...
Tādi intelekta invalīdi kā urlēns un compānija pat nesaprot vārdu jēgu ar kuru britu parlamentārieši skandēja pametot ES mītni:
Pašnoteikšanās, brīvība un demokrātija. Pirmie saprata, ka esot ES tas nav iespējams.
Tikai mūsu ,, bāliņi/tūdaliņi klanās vācu saimnieku priekšā un pilda direktīvas kā padomju laikos ukazus, nerēķinoties ar tautu.
2.februāris 2020, 15:05 | links
 
Antoha, vecais sakārni, Uldiņam biksēs dirst māci?
Šaubos vai izdosies, viņš kā sūklis uzņem piespēlēto propogandu!
2.februāris 2020, 15:04 | links
 
Jā, Jānīt! Grūta dzīve! Pamosties, jeb nāc pie “poņas” plkst. 01:09 un apkārt vieni idioti! Brrr!
2.februāris 2020, 15:01 | links
 
Man skaidrs ir viens,ka taj lielajā pokerī Eiropa tiek pabīdīta nedaudz maliņā.Pie lielā kāršu galda paliek jeņķi ar angliju,ķīna un krievija...
2.februāris 2020, 14:52 | links
 
Tā tik tāda pirmā reakcija,uz ko kārtējo reizi uzvārīsies banku haizivis,pēc tam sekos gluži pretējs efekts.Vai tad aizmirsi, kā Rotšildi uzvārījās?
2.februāris 2020, 14:47 | links
 
Uldiņ,tu to nopietni? Ka tik nesanāk gluži otrādi,ka mūsu junioram nav jāpāriet uz sojas konzerviem,jo tas haļavais kumosiņš samazināsies...)
Britānija kaut vai teritorijā ir maza,bet pēc savas būtības un ietekmes ir lielvalsts..

Malgomajfisk, 2.februāris 2020, 14:02
mārciņas kurs par brexitu nemaz nav priecīgs
2.februāris 2020, 14:21 | links
 
Uldiņ,tu to nopietni? Ka tik nesanāk gluži otrādi,ka mūsu junioram nav jāpāriet uz sojas konzerviem,jo tas haļavais kumosiņš samazināsies...)
Britānija kaut vai teritorijā ir maza,bet pēc savas būtības un ietekmes ir lielvalsts..
2.februāris 2020, 14:02 | links
 
2.februāris 2020, 13:25 | links
 
Tā viņš ir,sen jau te dažus augstprātīgus pūšļus un tukšdirsējus vajadzētu nobanot un aizsūtīt uz pansionātu.Labi ka te vismaz viens jau laicīgi par to ir padomājis...Pansionāti ar auseklīšiem tātad tiks nodrošināti...:)
2.februāris 2020, 13:06 | links
 
Lai ar kādu purgu,te katrs nes,mani izbrīna viens.Ar kādu regularitāti tas notiek!Un gadiem,viens un tas pats!Kā tam visam atrod laiku un motivāciju.
2.februāris 2020, 10:23 | links
 
Juris_O [02.02.20]: Lielāku līdzjūtību pret prātu izkūkojušiem opīšiem, jāsmaida, jāmāj ar galvu, jāuzsit uz pleca un jālaiž viss viņu sviests gar ausīm. Lai viņi buldurē savā nodabā, liels ļaunums no tā neizcelsies.

Nu jau daunu sindroms kļuvis lipīgs. Kārtējais urlēnraiha klients, kurš brēc, bet par saviem vārdiem neatbild.
:DDDDD
2.februāris 2020, 09:18 | links
 
raihs [02.02.20]: usis [1:27]: Šamie nepaspēja pateikt tuviniekiem, liktenis, ble.
:) DDDD...
O jā!
Sadaļas ,, pahans ,, uzradues un atkal tas pats....
:DDDD
2.februāris 2020, 09:13 | links
 
usis [02.02.20]: Šamie nepaspēja pateikt tuviniekiem, liktenis, ble.
:) DDDD

...
2.februāris 2020, 08:05 | links
 
par to saldejumu.es kadreiz domaju,ka saldejums ir tads ne visai ilgi uzglabajams produkts.tad vienreiz nejausi paskatijos uz uzglabasanas terminu.blin, 3 gadi.speciali apskatijos parejos razojumus.parsvara 3,reti 2 gadi.nu tie gan litrigie iepakojumi.mazajiem neesmu petijis.nu ko jus gribat no tada saldejuma. interesanti kas tur par kimiju ieksa? padomaju,un izsledzu saldejumu no edienkartes.veseliba dargaka.
2.februāris 2020, 07:11 | links
 
Lielāku līdzjūtību pret prātu izkūkojušiem opīšiem, jāsmaida, jāmāj ar galvu, jāuzsit uz pleca un jālaiž viss viņu sviests gar ausīm. Lai viņi buldurē savā nodabā, liels ļaunums no tā neizcelsies.
2.februāris 2020, 06:51 | links
 
Šamie nepaspēja pateikt tuviniekiem, liktenis, ble.
:) DDDD
2.februāris 2020, 01:27 | links
 
Man kā mizantropam ir neiespējami izprast un pieņemt šo visu vājprāta murgu, ko nes šie vecie sovoki- vienam džizaskraists rēgojas, otram dvēseļu iztrūkums... Luters arvien histēriskā agresijā šļakstās ar siekalām kā traks suns, kurš ieslēgts aiz dzelzs restēm... Kā var nodzīvot lielāko daļu dzīves, uzkrāt milzīgu pieredzi un vienlaikus būt TĀDIEM idiotiem, kuri postē jutūba miskasti ar aicinājumu ieklausīties un iedziļināties!? Jancis vecuma marasmā skaita iztrūkstošās dvēseles, luteram visur rēgojas "krievi nāk" sazvērestības, kaut gan neatceros pat, kad pēdējoreiz par to būtu runāts, jo krievija jau sen vairs nevienam nešķiet kā drauds, bet gan kā izsmiekla objekts... Neparko negeibētu līdz kaut kam tādam nodzīvoties- jau tagad pateicu tuvieniekiem- ja man kaut kad aiziet ciet "kukuha", bez žēlastības sūtiet mani uz pansionātu, lai nečakarētu dzīvi tuviniekiem! Bet šitie debīliķi nē- viņiem liekas, ka šie savā vecuma "viedumā" ir pārgudri, jo neviens taču neko nesaprot no īstenās slepenās pasaules kārtības un masonu sazvērestības ...
2.februāris 2020, 01:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager