Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Malgomajfisk [30.01.20]: Nopirku smuku RPK ražotu saldējumu EKSELENCE .
Iepakojums dikti glauns,smukā kartona kastītē.Esot krējuma saldējums,...
Nolēmu te pie kompja sēžot panašķoties...Noēdu pusi,otra puse jau otro stundu guļ uz šķīvja un nekūst...Tātad vēl neesam gluži taij jevropā un palmu eļļa arī pie mums rullē..(
Tev kā pārtikas tehnologam vajadzētu būt bik skaidrākam skatam uz šīm lietām, no kā stāv, no kā sašļūk. Kur eļļa, kur stabilizatori.
:)
31.janvāris 2020, 00:16 | links
 
Gaužām smieklīgi nožēlojama statistika,katrs jefiņš kas grib it kā kaut ko tupi iesprēgāt ,izrādās tikko kā reģistrējies kārtējais 'varonis"...
30.janvāris 2020, 23:57 | links
 
Vēl līdz šim brīdim nav galīgi izkusis,kaut kas eļļains tik notek... Veselīgi ēdam,puiķi...:)
30.janvāris 2020, 23:47 | links
 
Malgomajfisk [30.01.20]: Nopirku smuku RPK ražotu saldējumu EKSELENCE .
Iepakojums dikti glauns,smukā kartona kastītē.Esot krējuma saldējums,...
Nolēmu te pie kompja sēžot panašķoties...Noēdu pusi,otra puse jau otro stundu guļ uz šķīvja un nekūst...Tātad vēl neesam gluži taij jevropā un palmu eļļa arī pie mums rullē..(
Briesmas, kā viens cilvēks var nodzert smadzenes un, acīmredzot, alkt pēc dzīves citā valstī/savienībā/vienalga, bet tomēr nekur neaizvācad un turpina regulāri par to burkšķēt.
30.janvāris 2020, 22:46 | links
 
Malgomajfisk [30.01.20]: Nopirku smuku RPK ražotu saldējumu EKSELENCE .
Iepakojums dikti glauns,smukā kartona kastītē.Esot krējuma saldējums,...
Nolēmu te pie kompja sēžot panašķoties...Noēdu pusi,otra puse jau otro stundu guļ uz šķīvja un nekūst...Tātad vēl neesam gluži taij jevropā un palmu eļļa arī pie mums rullē..(
Piedod, bet muļķības. Kūst tas saldējums ātrāk kā citi, un paliek pretīgā masā, neizkūst īsti kā “plombirčiks” bet paliek tāds putains, krēmīgs zampinieks. Nezinātu, ja sieva nenestu mājās tos.
30.janvāris 2020, 22:43 | links
 
Nopirku smuku RPK ražotu saldējumu EKSELENCE .
Iepakojums dikti glauns,smukā kartona kastītē.Esot krējuma saldējums,...
Nolēmu te pie kompja sēžot panašķoties...Noēdu pusi,otra puse jau otro stundu guļ uz šķīvja un nekūst...Tātad vēl neesam gluži taij jevropā un palmu eļļa arī pie mums rullē..(
30.janvāris 2020, 22:35 | links
 
NeoZb [15:06]: Vigulis [14:52]: mjuniors [34m]: Es tev pilnībā piekrītu par to, kad es vēl daudz ko nesaprotu. Un tavuprāt tava uzvedība ir adekvāta pilngadīga vīrieša cienīga vai tomēr smilšu kastes. Pēc principa bļaut skaļāk ja neizprot vai nedabū kāroto.Tātad savu ,,, bļaušanu,, uzskati par normālu un pieņemamu, bet ja to dara cits, tā tas ir ,, nesaprotami,,! :DDDD
Manis uzdotie jautājumi ir par tēmu un diskutētāju izteigtajiem apgalvojumiem, ne kā tavi par tēmu nekādi nesaistītiem jautājumiem.

NeoZb, 30.janvāris 2020, 14:32
Te nu tiešām ir jāsmejas ! Parasti tavi posti, linki un jautājumi ir totāli ātpus jebkuras sakarīgas diskusijas tēmas. Visu, ko tu te publicē, var raksturot ar vienu punktu un vienu apakšpunktu.
1) Viss ir slikti *
*Pie tā noteikti nav vainīgi krievi.Tavā gadijumā- geji!
Jo geja viedoklis nav vērā ņemams, bet ka gejs ir tavas valdības ministrs ir norma. :DDDDD
Un kur izlasiji, ka VISS ir slikti?
JA NEESI TUKŠPĻŪTIS, pievieno postus.
Tas, ka rakstu par to , kas IR slikti nav tas pats, kas VISS.15.59
1. Smilšu kastē biju šodien, domāju drīzumā būs jāiet vēlreiz- viss atkarīgs, kad mani puikas atkal gribēs.
2. Jautājumu sapratu un atbildēt varu, kad ir brīvs laiks un ir interese atbildēt uz sakarīgu diskusiju. Vai šie ir jautājumi uz kuriem ir jāvelta laiks??
3. Tā ir.

mjuniors, 30.janvāris 2020, 20:29


Iesākums jau tagad sakarīgs. Ja tādu stilu, junior, tev izdotos saglabāt arī turpmāk - tad arī tas būtu labs sākums diskusijām.
Man prieks par taviem panākumiem.
30.janvāris 2020, 22:19 | links
 
Ko mēs ēdam? Labi ,ka pie mums tā nav...)
https://youtu.be/3rMLItxZiZI?t=10
30.janvāris 2020, 20:58 | links
 
NeoZb [30.01.20]: Vigulis [14:52]: mjuniors [34m]: Es tev pilnībā piekrītu par to, kad es vēl daudz ko nesaprotu. Un tavuprāt tava uzvedība ir adekvāta pilngadīga vīrieša cienīga vai tomēr smilšu kastes. Pēc principa bļaut skaļāk ja neizprot vai nedabū kāroto.Tātad savu ,,, bļaušanu,, uzskati par normālu un pieņemamu, bet ja to dara cits, tā tas ir ,, nesaprotami,,! :DDDD
Manis uzdotie jautājumi ir par tēmu un diskutētāju izteigtajiem apgalvojumiem, ne kā tavi par tēmu nekādi nesaistītiem jautājumiem.

NeoZb, 30.janvāris 2020, 14:32
Te nu tiešām ir jāsmejas ! Parasti tavi posti, linki un jautājumi ir totāli ātpus jebkuras sakarīgas diskusijas tēmas. Visu, ko tu te publicē, var raksturot ar vienu punktu un vienu apakšpunktu.
1) Viss ir slikti *
*Pie tā noteikti nav vainīgi krievi.Tavā gadijumā- geji!
Jo geja viedoklis nav vērā ņemams, bet ka gejs ir tavas valdības ministrs ir norma. :DDDDD
Un kur izlasiji, ka VISS ir slikti?
JA NEESI TUKŠPĻŪTIS, pievieno postus.
Tas, ka rakstu par to , kas IR slikti nav tas pats, kas VISS.
15.59
1. Smilšu kastē biju šodien, domāju drīzumā būs jāiet vēlreiz- viss atkarīgs, kad mani puikas atkal gribēs.
2. Jautājumu sapratu un atbildēt varu, kad ir brīvs laiks un ir interese atbildēt uz sakarīgu diskusiju. Vai šie ir jautājumi uz kuriem ir jāvelta laiks??
3. Tā ir.
30.janvāris 2020, 20:29 | links
 
Jozis2 [16:51]: junior!
Uzdevu tev tikai divus vienkāršus jautājumus, a tu tur visādiem jančiem raksti palagus ne par tēmu.
Ko tad tu gribi no citiem, ja pašam prāta nav?Kur ir tie tavi Divi jautājumi?

mjuniors, 30.janvāris 2020, 17:15

Junior, paskaties manu rakstīto šodien 15:59., tur ir.
30.janvāris 2020, 19:39 | links
 
lutiņam atkal pampers pilns :D
30.janvāris 2020, 18:48 | links
 
Juris_O [30.01.20]: Jā jā visi rindā stājas lai diskutētu ar vatņiku trolli kurš vispār nemāk diskutēt, tikai kā papagailis atkārto krievi nāk, sūdi uz ventilatora un DDD, ja neskaita linku postēšanu no lembja avīželes :-) Nu dikti uzjautrinoši vērot tādu jefiņu ārdīšanos.
Pa punktiem:
Kas ir apstiprinājums un kāds sakars ar vatņikiem? / faktus lūdzu, ne pliku diršanu no sērijas, tāpēc ka es tā zinu/
Krievi nāk / par to kladzina mjuniors, uldiņš, shmidzis, raihs/
Jau otro dienu cenšos uzzināt, kurš linku kanāls ir tas ,, pareizais,, kur pieejamā informācija ir objektīva, patiesa un pārbaudāma?
Nu tukšpļūti, bez ventilatora spēj atbildēt?
:DDDDD
30.janvāris 2020, 18:11 | links
 
mjuniors [30.01.20]: Jozis2 [16:51]: junior!
Uzdevu tev tikai divus vienkāršus jautājumus, a tu tur visādiem jančiem raksti palagus ne par tēmu.
Ko tad tu gribi no citiem, ja pašam prāta nav?Kur ir tie tavi Divi jautājumi?

Jozi, lūk kādas ir viņa, izsmeļošās un argumentētās atbildes.
30.janvāris 2020, 18:00 | links
 
Jozis2 [30.01.20]: junior!
Uzdevu tev tikai divus vienkāršus jautājumus, a tu tur visādiem jančiem raksti palagus ne par tēmu.
Ko tad tu gribi no citiem, ja pašam prāta nav?
Kur ir tie tavi Divi jautājumi?
30.janvāris 2020, 17:15 | links
 
Junioram! Arivederči, tā būs pareizāk!
30.janvāris 2020, 17:03 | links
 
Bet interesanti, kā tik daudz cilvēku pavelkās ..

Alcans, 30.janvāris 2020, 16:50


Vai nav savādi, ka tiklīdz pacel diskusijai kādu tēmu, par to pat netiek diskutēts, iedarbojas ventilators un samazgas lido uz visām pusēm.
Kāda problēma būtu atbildēt uz jautājumiem, vai apspriest piedāvāto tēmu?
Bet sākas - tu tāds un tu šitāds! Un kas par to, ka es tāds vai šitāds, un pārējie tāpat?
Ja nav ko teikt par lietu - paklusē, bet dažiem te tā nesanāk. Ko darīsi - tāds intelekts, tur bez skolas nekā...
30.janvāris 2020, 17:01 | links
 
junior!
Uzdevu tev tikai divus vienkāršus jautājumus, a tu tur visādiem jančiem raksti palagus ne par tēmu.
Ko tad tu gribi no citiem, ja pašam prāta nav?
30.janvāris 2020, 16:51 | links
 
Bet interesanti, kā tik daudz cilvēku pavelkās ..
30.janvāris 2020, 16:50 | links
 
Jā jā visi rindā stājas lai diskutētu ar vatņiku trolli kurš vispār nemāk diskutēt, tikai kā papagailis atkārto krievi nāk, sūdi uz ventilatora un DDD, ja neskaita linku postēšanu no lembja avīželes :-) Nu dikti uzjautrinoši vērot tādu jefiņu ārdīšanos.
30.janvāris 2020, 16:32 | links
 
Krūmu bābas iesauka tev atbilst perfekti tava rakstura iezīmēm tāpēc neapvainojies, kad tevi kāds tā uzrunā. Kur tu šeit redzi jautājumu? Otrkārt, vai izkopējot vienu teikumu no konteksta var veidot konstruktīvu sarunu? Es tādiem pašsludinātajou pareizā vieduma nesējiem kompāniju nesastādīšu. Demokrātiskā vidē sabiedrības vairākums nosaka kustības virzienu un jeb kura novirze no vidējā rādītaja ir traktējams kā novirze vai ģenialitāte.
Un joziks un lute ir ģeaniālās novirzes paraugs. Tā ir aksioma, ko vairākums jums mēģina pateikt. Un to arī saku jums es. Vai jūs spēsiet ko saprast? Neticu, vienīgais kas man tiešām noriebies, kad ir pazuduši no šejienes tiešām interesanti cilvēki un palikuši esat tikai jūs, kam argumentācija jums vien saprotamā plaknē.
Aviva derči pilnmēness laikā, es off.
30.janvāris 2020, 16:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager