Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Es tev pilnībā piekrītu par to, kad es vēl daudz ko nesaprotu. Un tavuprāt tava uzvedība ir adekvāta pilngadīga vīrieša cienīga vai tomēr smilšu kastes. Pēc principa bļaut skaļāk ja neizprot vai nedabū kāroto.

mjuniors, 30.janvāris 2020, 14:13


Junior! Bet bija jautājums ko uzdeva NeoZB - kad tu izkāpsi no smilšu kastes?
Vai tiešām grūti atbildēt, jeb neesi vēl sapratis jautājumu? Tad kā ir?
30.janvāris 2020, 15:59 | links
 
Beidziet to smirdošo pajolīti kustināt, neko vairāk par DDD no šamā neizdabūt. Laikam bērnībā daudz stostījies nabadziņš :-)
30.janvāris 2020, 15:16 | links
 
Vigulis [30.01.20]: mjuniors [34m]: Es tev pilnībā piekrītu par to, kad es vēl daudz ko nesaprotu. Un tavuprāt tava uzvedība ir adekvāta pilngadīga vīrieša cienīga vai tomēr smilšu kastes. Pēc principa bļaut skaļāk ja neizprot vai nedabū kāroto.Tātad savu ,,, bļaušanu,, uzskati par normālu un pieņemamu, bet ja to dara cits, tā tas ir ,, nesaprotami,,! :DDDD
Manis uzdotie jautājumi ir par tēmu un diskutētāju izteigtajiem apgalvojumiem, ne kā tavi par tēmu nekādi nesaistītiem jautājumiem.

NeoZb, 30.janvāris 2020, 14:32
Te nu tiešām ir jāsmejas ! Parasti tavi posti, linki un jautājumi ir totāli ātpus jebkuras sakarīgas diskusijas tēmas. Visu, ko tu te publicē, var raksturot ar vienu punktu un vienu apakšpunktu.
1) Viss ir slikti *
*Pie tā noteikti nav vainīgi krievi.
Tavā gadijumā- geji!
Jo geja viedoklis nav vērā ņemams, bet ka gejs ir tavas valdības ministrs ir norma. :DDDDD
Un kur izlasiji, ka VISS ir slikti?
JA NEESI TUKŠPĻŪTIS, pievieno postus.
Tas, ka rakstu par to , kas IR slikti nav tas pats, kas VISS.
30.janvāris 2020, 15:06 | links
 
mjuniors [34m]: Es tev pilnībā piekrītu par to, kad es vēl daudz ko nesaprotu. Un tavuprāt tava uzvedība ir adekvāta pilngadīga vīrieša cienīga vai tomēr smilšu kastes. Pēc principa bļaut skaļāk ja neizprot vai nedabū kāroto.Tātad savu ,,, bļaušanu,, uzskati par normālu un pieņemamu, bet ja to dara cits, tā tas ir ,, nesaprotami,,! :DDDD
Manis uzdotie jautājumi ir par tēmu un diskutētāju izteigtajiem apgalvojumiem, ne kā tavi par tēmu nekādi nesaistītiem jautājumiem.

NeoZb, 30.janvāris 2020, 14:32
Te nu tiešām ir jāsmejas ! Parasti tavi posti, linki un jautājumi ir totāli ātpus jebkuras sakarīgas diskusijas tēmas. Visu, ko tu te publicē, var raksturot ar vienu punktu un vienu apakšpunktu.
1) Viss ir slikti *
*Pie tā noteikti nav vainīgi krievi.

Vigulis, 30.janvāris 2020, 14:52

2)Eu, tu aizmirsi galveno argumentu- "DDDDD"...
30.janvāris 2020, 15:03 | links
 
mjuniors [34m]: Es tev pilnībā piekrītu par to, kad es vēl daudz ko nesaprotu. Un tavuprāt tava uzvedība ir adekvāta pilngadīga vīrieša cienīga vai tomēr smilšu kastes. Pēc principa bļaut skaļāk ja neizprot vai nedabū kāroto.Tātad savu ,,, bļaušanu,, uzskati par normālu un pieņemamu, bet ja to dara cits, tā tas ir ,, nesaprotami,,! :DDDD
Manis uzdotie jautājumi ir par tēmu un diskutētāju izteigtajiem apgalvojumiem, ne kā tavi par tēmu nekādi nesaistītiem jautājumiem.

NeoZb, 30.janvāris 2020, 14:32

Te nu tiešām ir jāsmejas ! Parasti tavi posti, linki un jautājumi ir totāli ātpus jebkuras sakarīgas diskusijas tēmas. Visu, ko tu te publicē, var raksturot ar vienu punktu un vienu apakšpunktu.
1) Viss ir slikti *
*Pie tā noteikti nav vainīgi krievi.
30.janvāris 2020, 14:52 | links
 
:)).
30.janvāris 2020, 14:42 | links
 
mjuniors [30.01.20]: Es tev pilnībā piekrītu par to, kad es vēl daudz ko nesaprotu. Un tavuprāt tava uzvedība ir adekvāta pilngadīga vīrieša cienīga vai tomēr smilšu kastes. Pēc principa bļaut skaļāk ja neizprot vai nedabū kāroto.
Tātad savu ,,, bļaušanu,, uzskati par normālu un pieņemamu, bet ja to dara cits, tā tas ir ,, nesaprotami,,! :DDDD
Manis uzdotie jautājumi ir par tēmu un diskutētāju izteigtajiem apgalvojumiem, ne kā tavi par tēmu nekādi nesaistītiem jautājumiem.
30.janvāris 2020, 14:32 | links
 
Es tev pilnībā piekrītu par to, kad es vēl daudz ko nesaprotu. Un tavuprāt tava uzvedība ir adekvāta pilngadīga vīrieša cienīga vai tomēr smilšu kastes. Pēc principa bļaut skaļāk ja neizprot vai nedabū kāroto.
30.janvāris 2020, 14:13 | links
 
mjuniors [28.01.20]: Luter, man tev vienkārš jautājums. Kad tu beidzot izkāpsi no smilšu kastes un atradīsi sev normālu sievu, kas tev noliks pie vietas?
Kaut vai šis!
:DDDD
30.janvāris 2020, 14:02 | links
 
mjuniors [30.01.20]: Interesanti par ko Uldim vispār ir jāatbild? Un kam vēl?
Njā, internetā interesantāki īpatņi redzami, nekā zoo sprostos.
Saprotu, ka tev kā intelekta invalīdam to grūti sapras, tāpēc lasi divas reizes. Un paskaties uz sevi un saviem jautājumiem.
30.janvāris 2020, 14:01 | links
 
Interesanti par ko Uldim vispār ir jāatbild? Un kam vēl?
Njā, internetā interesantāki īpatņi redzami, nekā zoo sprostos.

mjuniors, 30.janvāris 2020, 13:45
tur jau nav jēga tabildēt,viņa prāta spējas ir stipri pa švakām lai kaut ko saprastu.Lai turpina domāt ka Āfrika ir valsts,un ka Zviedrija nav ES dalībvalsts,tāds viņš mums ''spečuks'' ir,lai ņemās abi ar krūimujanci:DD
30.janvāris 2020, 14:00 | links
 
Interesanti par ko Uldim vispār ir jāatbild? Un kam vēl?
Njā, internetā interesantāki īpatņi redzami, nekā zoo sprostos.
30.janvāris 2020, 13:45 | links
 

Gaidu ar nepacietību.
:DDDD
Vai atkal būs sūdi uz ventilatora?
30.janvāris 2020, 13:20 | links
 
udens2 [30.01.20]: Tipiska aina valstī. :DDDDD

NeoZb, 30.janvāris 2020, 10:31
tagad saprotu kāpēc lutiņam fekāliju nesaturēšana:DDD
Nespried par citiem pēc sevis, kūtspakaļas ekspert.
Tu nevari pat uz vienkāršiem tev uzdotiem jautājumiem atbildēt, par paša apgalvojumiem.
30.janvāris 2020, 13:15 | links
 
Tipiska aina valstī. :DDDDD

NeoZb, 30.janvāris 2020, 10:31

tagad saprotu kāpēc lutiņam fekāliju nesaturēšana:DDD
30.janvāris 2020, 13:03 | links
 
NeoZB +++
Bilde tipiska Latvijai. Ja gribi pārliecināties praksē - aizej jebko saskaņot Rīgas būvvaldē.
Sapratīsi uzreiz!
30.janvāris 2020, 10:38 | links
 

Tipiska aina valstī. :DDDDD
30.janvāris 2020, 10:31 | links
 
daddy!
Atceries uz ilgāku laiku!
Man nav nekādu problēmu.
Problēmas ir tev pašam, ka joprojām tici tām basņām, ko mums visiem bāž priekšā. Un joprojām tici, ka visu laiku konsolidējot, konsolidējot un konsolidējot iespējams attīstīties.
Cik gan daudz smadzeņu ir vajadzīgs lai kaut kam tādam ticētu.
Latvijā partiju nav - ir tikai ekonomisko interešu grupas, pilnīgi bez ideoloģijas, ar kopīgu mērķi - pēc iespējas vairāk ieraut, nozagt. Sauc kā gribi.
30.janvāris 2020, 10:26 | links
 
daddy_j [30.01.20]: Jozi, Tava problēma (par ko nemitīgi šeit raudi) ir tā, ka Tu nespēj pieņemt esošo situāciju - ST pieslēguma tarifus, nodokļu sistēmu, vēlēšanu likumu, utt. Par elektrību jau izrunājām, maizi un šnabi droši vien taisi pats, lai nemaksātu nodokli un ieriebtu "tiem tur", atliek tikai savu partiju nodibināt! :)

Ja nespēj sapulcināt 200 domubiedrus un dibināt SAVU partiju, tad brauc prom, te tuvākos gados nekas nemainīsies...
Interesanti, kāpēc viņam jābrauc prom, tikai tāpēc, ka negrib būt pilnīgs aitu bara pārstāvis, kuru cērp visi kam nav kauna un slinkuma?
30.janvāris 2020, 10:25 | links
 
Jozi, Tava problēma (par ko nemitīgi šeit raudi) ir tā, ka Tu nespēj pieņemt esošo situāciju - ST pieslēguma tarifus, nodokļu sistēmu, vēlēšanu likumu, utt. Par elektrību jau izrunājām, maizi un šnabi droši vien taisi pats, lai nemaksātu nodokli un ieriebtu "tiem tur", atliek tikai savu partiju nodibināt! :)

Ja nespēj sapulcināt 200 domubiedrus un dibināt SAVU partiju, tad brauc prom, te tuvākos gados nekas nemainīsies...
30.janvāris 2020, 09:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager