Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Puiķi,tas ka esam zem kupola ,sen ir skaidrs,kaut gan ne visiem...)
Jeņķi ,krievi un ķīnieši nāk,ko nu?...))
28.janvāris 2020, 22:36 | links
 
Viss ir atkarīgs no tā vai pensis ir izmeklētājs... :)
Kā defakto teica, pēc Latvijas dzelzeļa audita vadošie amati savā starpā pat nav izmantojuši epastus, bet gan papīru rakstīšanu utt. Kas stagnēja i formācijas apmaiņā! Domāju, kas ir internets vēl daudziem ir miglā tīts. Vai ne Toni?
28.janvāris 2020, 22:33 | links
 
Malgomajfisk [28.01.20]: Nu ,katram tagadiņ ir iespēja un vaļa izteikt savu viedokli.Tikai neaizmirsīsim to,ka mūsdienās katrs mūsu skaļāk iztekts vārds tiek iefiksēts matricas uzskaites sistēmā..Varbūt ne visiem tas līdz galam ir saprotams ,bet tā tas ir. Arī tas ko mēs šeitan vāvuļojam.Nesen čoms no drošības struktūrām man privātā sarunā to iečukstēka,kaut gan es to tāpat jau zināju...Tā kā nelamājat to luteru,viņš visu ziin...)
Bet ja runa iet ,ka krievi nāk,tad viņi sen jau ir atnākuši,tāpat kā žīdi un pārējie..Nav jādomā kā naidoties un konfrontēt,bet kā mierīgi sadzīvot un uzlabot un pilnveidot mūsu kopīgo zemeslodes daļiņu kas saucas Latvija...
Amen! )
Ibio. Vot drošībnieks, ienāc portālā un lasi visu ko vajag. Baigo programmu nevajag, pietiek ar interneta padevi. :)))))
28.janvāris 2020, 22:25 | links
 
Malgomajfisk [28.01.20]: Nu ,katram tagadiņ ir iespēja un vaļa izteikt savu viedokli.Tikai neaizmirsīsim to,ka mūsdienās katrs mūsu skaļāk iztekts vārds tiek iefiksēts matricas uzskaites sistēmā..Varbūt ne visiem tas līdz galam ir saprotams ,bet tā tas ir. Arī tas ko mēs šeitan vāvuļojam.Nesen čoms no drošības struktūrām man privātā sarunā to iečukstēka,kaut gan es to tāpat jau zināju...Tā kā nelamājat to luteru,viņš visu ziin...)
Bet ja runa iet ,ka krievi nāk,tad viņi sen jau ir atnākuši,tāpat kā žīdi un pārējie..Nav jādomā kā naidoties un konfrontēt,bet kā mierīgi sadzīvot un uzlabot un pilnveidot mūsu kopīgo zemeslodes daļiņu kas saucas Latvija...
Amen! )
Ibio. Vot drošībnieks, ienāc portālā un lasi visu ko vajag. Baigo programmu nevajag, pietiek ar interneta padevi. :)))))
28.janvāris 2020, 22:25 | links
 
ne tikai drošības dienesti,bet arī FIB,CIP un Andromedas galaktikas izlūkdienesti lasa copes lietas un pieraksta kādus tonis video te liek,un tad kad viņi sapratīs ka toņonkuls jau zin pārāk daudz viņi izdzēsīs atmiņu un ārsti pateiks ka alcheimers iemeties.Tā ka toni esi uzmanīgs,kā minimums vismaz folija cepuri uzliec
28.janvāris 2020, 22:25 | links
 
Ņifiga, ponijam būs sīcis un tas visu izstrēbs.. Eh, nu nevajag nemaz matricas, google, facebooke jau sen info ievāc, kā arī lielveikali ar atlaižu kartēm.
28.janvāris 2020, 22:22 | links
 
Matrica tavu ponija pienu ieraudzēs un tālāk tev pārdos kā zāles pret aptaukošanos no tukšas iršanas...)
28.janvāris 2020, 22:11 | links
 
Ko te gudri irst, ja nav kazai piena tad nebūs. Interesanti ko tā matrica ar pienu darīs?
28.janvāris 2020, 22:04 | links
 
Nu ,katram tagadiņ ir iespēja un vaļa izteikt savu viedokli.Tikai neaizmirsīsim to,ka mūsdienās katrs mūsu skaļāk iztekts vārds tiek iefiksēts matricas uzskaites sistēmā..Varbūt ne visiem tas līdz galam ir saprotams ,bet tā tas ir. Arī tas ko mēs šeitan vāvuļojam.Nesen čoms no drošības struktūrām man privātā sarunā to iečukstēka,kaut gan es to tāpat jau zināju...Tā kā nelamājat to luteru,viņš visu ziin...)
Bet ja runa iet ,ka krievi nāk,tad viņi sen jau ir atnākuši,tāpat kā žīdi un pārējie..Nav jādomā kā naidoties un konfrontēt,bet kā mierīgi sadzīvot un uzlabot un pilnveidot mūsu kopīgo zemeslodes daļiņu kas saucas Latvija...
Amen! )
28.janvāris 2020, 22:00 | links
 
Re kur ir lutertroļla elki un gara radinieki-


Juris_O, 28.janvāris 2020, 16:53

Šie gan esot pieklusināti un maķenīt patrenkāti kopš tiem laikiem, būtība un ilgas gan saglabājušās, tikai tagad to visu dara maskētāk un cēlāk - piemēram, "vilki" cenšas maijā vizināties uz Berlīni, jo ar "sovetskij" var lielāku baru savākt, nekā tikai "russkije". Nez vai tas vidusāzijas izcelsmes milicis, kas tur sekoja kārtībai, pats pievienotos šim pasācienam... Nosmējos, kā puikiņam parāva atpakaļ roku, kad šis "siegheilu" gaisā svieda, sak'- "ti čo paļisša dimon, tam kamera..." ))))
28.janvāris 2020, 18:08 | links
 
kurjers6, kādreiz ja nesaproti drīksti paklusēt.

mjuniors, 28.janvāris 2020, 18:04

:)ko tieši es nesaprotu!?

šoreiz izskatās,ka tu pats īsti nesaproti kādu hu.ņu tu dzen!
28.janvāris 2020, 18:07 | links
 
kurjers6, kādreiz ja nesaproti drīksti paklusēt.
28.janvāris 2020, 18:04 | links
 
Vispār tādu Zuti ziniet? Youtube paskataties kā čalis "publiski" sola izrēķināties ar vienu reperi. Un tad parunāsim par filtru. ;).

mjuniors, 28.janvāris 2020, 15:59

un?divas pilnīgi nesalīdzināmas lietas!

1.viņš par savu bazaru var un ir spējīgs arī atbildēt.
2.tavs aicinājums ar naudas piedāvājumu ir skaļi un tukši vārdi bez seguma,par kuriem tu neesi spējīgs atbildēt.
28.janvāris 2020, 18:01 | links
 
Luter, man tev vienkārš jautājums. Kad tu beidzot izkāpsi no smilšu kastes un atradīsi sev normālu sievu, kas tev noliks pie vietas?
28.janvāris 2020, 17:39 | links
 
udens2 [28.01.20]: Kas grib nopelnīt, 100 eiro par lutera zobu. Bilde obligāta.

mjuniors, 28.janvāris 2020, 15:27tas mēsls nav 10 rubļu vērts:DDD
Kūtspakaļas mēslu ekspertam, kārtējais viedoklis, tik kad runa par paša apgalvojumiem tā pazūd. :DDDDD
Urlēn, tev tak vienkāršu jautājumu uzdevu, nespēj uz to pat atbildēt.
28.janvāris 2020, 17:05 | links
 
Es drīzāk teiktu luters ir neizdevies krievs.
28.janvāris 2020, 17:03 | links
 
Re kur ir lutertroļla elki un gara radinieki-
28.janvāris 2020, 16:53 | links
 
interesants video un var savilkt paralēles ka ļoti līdzīgi arī darboja pie mums un kā tiek ģenerēts lutiņu un tamlīdzīgo kangaru viedoklis un vaimanas
28.janvāris 2020, 16:01 | links
 
Vispār tādu Zuti ziniet? Youtube paskataties kā čalis "publiski" sola izrēķināties ar vienu reperi. Un tad parunāsim par filtru. ;).
28.janvāris 2020, 15:59 | links
 
udens2 [28.01.20]: Kas grib nopelnīt, 100 eiro par lutera zobu. Bilde obligāta.

mjuniors, 28.janvāris 2020, 15:27tas mēsls nav 10 rubļu vērts:DDD
Tak lasi starp rindiņām.
28.janvāris 2020, 15:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager