Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Muudzi, pastāsti, nafig liet 98, kaut kāds īpašs motors?
20.janvāris 2020, 22:48 | links
 
Katrā ziņā, nezinu kā ir citiem, es pats uz mutes kritis neesmu, rokas aug no pareizās vietas, izglītība arī ir laba, naudu nopelnīt māku, bet..... kaut kā te degvielas cenas paaugstinās, te atkal apkures un karstā ūdens cenas par padsmit procentiem augšā, neliels elektrības cenu pieaugums, iebrauc veikalā, skaties pārtikas produkti, ko parasti iegādājies jau pacēlušies cenās. Ne visi klienti saprot, ja paaugstinās tavu pakalpojumu cenas. Un to visu saliekot kopā, mēneša beigās, atverot naudas maku, tās naudiņas pāri paliek kaut kā mazāk un es zinu, ka es tāds neesmu vienīgais.
20.janvāris 2020, 22:48 | links
 
usis [20.01.20]: Muudzis [3m]: usis [3m]: Muudzis [2m]: usis [5m]: Vakar lēju pa 1,235, ja šodien tad kaut kas ap 1,27 cirkulī bija, dzīvoju šeit un nesūdzos.Korekti būtu, ja Tu precizētu, ka lēji nevis 98 degvielu, bet gan dīzeli, tomēr ir atšķirība.95 leju, 98 traktoram, laivas motoram.Usi, pačuksti man lūdzu, kur Tu šobrīd ielēji 95 degvielu par 1,23 ? Nopietni? Es tādas cenas sen neesmu redzējis.Vakar teicu, Ogre, braucu no slidošanas, uz Rīgas pusi pēdējais tanks labajā pusē.
Tad Tev ir milzīgs talants, cepuri nost. Šodien braucu pa krasteni, cauri visai Pārdaugavai, Ķengarags, Sarkandaugava lētāk pa 1,32 nemanīju, bija arī 1,39. Tas par 98. Trāpīji droši vien uz pilno bāku dienu.
20.janvāris 2020, 22:41 | links
 
Ja kas, tad 15.01.2020. ielēju DDeur DUS Astarte Nafta SIA, Jelgavā, Rūpniecības ielā 75.
Tur dīzelis maksāja 1,274 Eur litrā. Rīt būs jālej atkal - tad varēs noziņot kā ir faktiski.
20.janvāris 2020, 22:37 | links
 
Shm_didzis [20.01.20]: NeoZb [18m]: Muudzis [13m]: mjuniors [23m]: Droši vien dakteris tevi priekšlaicīgi atbrīvoja. Redzi, es atšķirībā no tevis katru dienu izmantoju auto un braucu cauri LV un redzu cik un kur maksā degviela un arī cilvēki redz. Tas, ka līdz pusotra eiro slieksnim ir daži soļi, tas ir acīmredzams. Šeit attēls kā veidojas degvielas cena, tātad mēs Latvijā pērkot degvielu samaksājam 53% nodevās.

Muudzis, 20.janvāris 2020, 21:19
Man zāles tādas pastipras gadījušās, jo uz to skatos tā mierīgāk. Tu mini 1.39 un bļauj par 1,5 slieksni. Bet 1,39 nav 1.5. Plus vēl ir atlaižu kartes vēl 2 līdz 5 centi nost. Un pačukstēšu degvielas cena būs arī 2 eiro tuvākajā desmitgadē, bet tāpēc ar propagandas saukļiem nenodarbojos.
Vai mani kāpums apmierina? protams nē. Cenu veido nodokļi kā arī pasaules politika. Kur ar Irānas saspīlējumu naftas cenas kāpums. Nejaušība, neticu?
Šajā jautājumā, manuprāt, vairāk ir jācepjās ka nodokļi neatgriežas atpakaļ ceļos.
Un to, ka mums sāksies krīze (pārmaiņas) tam es vairāk ticu, kā bļaušanai 1,5..Ja šobrīd redzēju 1,39 uz litru, tad 11 centi uz litru ir nereāls pieaugums? Joko vai kā? Ja arī būs 1,45 vai 1,47, vai arī tie 1,50 tas tik un tā ir nedaudz neadekvāti. Ja kādam nauda aug kokos, tad tas ir savādāk. Man degvielā mēnesī aiziet iespaidīga summa un pat dažu centu svārstības ir jūtamas.Tāpēc ir jēdziens,, patēriņa grozs,,. Vienīgi smidzim daunim to neaptvert.Nu, nu pajoliņ luteriņ, ir "jēdziens patēriņa grozs" un tălăk?
Redz, to tev nesaprast, ja vienīgais tavs argumens, ka Venacuelā, cena par Orbit ir rādītājs. Tad atbildi, cik tad tur maksā Orbit? / atkal aptaisījies/.
:DDDD
20.janvāris 2020, 22:36 | links
 
Muudzis [20.01.20]: usis [3m]: Muudzis [2m]: usis [5m]: Vakar lēju pa 1,235, ja šodien tad kaut kas ap 1,27 cirkulī bija, dzīvoju šeit un nesūdzos.Korekti būtu, ja Tu precizētu, ka lēji nevis 98 degvielu, bet gan dīzeli, tomēr ir atšķirība.95 leju, 98 traktoram, laivas motoram.Usi, pačuksti man lūdzu, kur Tu šobrīd ielēji 95 degvielu par 1,23 ? Nopietni? Es tādas cenas sen neesmu redzējis.
Vakar teicu, Ogre, braucu no slidošanas, uz Rīgas pusi pēdējais tanks labajā pusē.
20.janvāris 2020, 22:34 | links
 
usis [20.01.20]: Muudzis [2m]: usis [5m]: Vakar lēju pa 1,235, ja šodien tad kaut kas ap 1,27 cirkulī bija, dzīvoju šeit un nesūdzos.Korekti būtu, ja Tu precizētu, ka lēji nevis 98 degvielu, bet gan dīzeli, tomēr ir atšķirība.95 leju, 98 traktoram, laivas motoram.
Usi, pačuksti man lūdzu, kur Tu šobrīd ielēji 95 degvielu par 1,23 ? Nopietni? Es tādas cenas sen neesmu redzējis.
20.janvāris 2020, 22:32 | links
 
Malgomajfisk [20.01.20]: Usim poo,viņam sava copes bode...)
Tur benzīnam nepietiek, vajag desu bodi klāt.
20.janvāris 2020, 22:31 | links
 
Muudzis [20.01.20]: usis [5m]: Vakar lēju pa 1,235, ja šodien tad kaut kas ap 1,27 cirkulī bija, dzīvoju šeit un nesūdzos.Korekti būtu, ja Tu precizētu, ka lēji nevis 98 degvielu, bet gan dīzeli, tomēr ir atšķirība.
95 leju, 98 traktoram, laivas motoram.
20.janvāris 2020, 22:30 | links
 
Usim poo,viņam sava copes bode...)
20.janvāris 2020, 22:29 | links
 
usis [20.01.20]: Vakar lēju pa 1,235, ja šodien tad kaut kas ap 1,27 cirkulī bija, dzīvoju šeit un nesūdzos.
Korekti būtu, ja Tu precizētu, ka lēji nevis 98 degvielu, bet gan dīzeli, tomēr ir atšķirība.
20.janvāris 2020, 22:28 | links
 
NeoZb [20.01.20]: Muudzis [13m]: mjuniors [23m]: Droši vien dakteris tevi priekšlaicīgi atbrīvoja. Redzi, es atšķirībā no tevis katru dienu izmantoju auto un braucu cauri LV un redzu cik un kur maksā degviela un arī cilvēki redz. Tas, ka līdz pusotra eiro slieksnim ir daži soļi, tas ir acīmredzams. Šeit attēls kā veidojas degvielas cena, tātad mēs Latvijā pērkot degvielu samaksājam 53% nodevās.

Muudzis, 20.janvāris 2020, 21:19
Man zāles tādas pastipras gadījušās, jo uz to skatos tā mierīgāk. Tu mini 1.39 un bļauj par 1,5 slieksni. Bet 1,39 nav 1.5. Plus vēl ir atlaižu kartes vēl 2 līdz 5 centi nost. Un pačukstēšu degvielas cena būs arī 2 eiro tuvākajā desmitgadē, bet tāpēc ar propagandas saukļiem nenodarbojos.
Vai mani kāpums apmierina? protams nē. Cenu veido nodokļi kā arī pasaules politika. Kur ar Irānas saspīlējumu naftas cenas kāpums. Nejaušība, neticu?
Šajā jautājumā, manuprāt, vairāk ir jācepjās ka nodokļi neatgriežas atpakaļ ceļos.
Un to, ka mums sāksies krīze (pārmaiņas) tam es vairāk ticu, kā bļaušanai 1,5..Ja šobrīd redzēju 1,39 uz litru, tad 11 centi uz litru ir nereāls pieaugums? Joko vai kā? Ja arī būs 1,45 vai 1,47, vai arī tie 1,50 tas tik un tā ir nedaudz neadekvāti. Ja kādam nauda aug kokos, tad tas ir savādāk. Man degvielā mēnesī aiziet iespaidīga summa un pat dažu centu svārstības ir jūtamas.Tāpēc ir jēdziens,, patēriņa grozs,,. Vienīgi smidzim daunim to neaptvert.
Nu, nu pajoliņ luteriņ, ir "jēdziens patēriņa grozs" un tălăk?
20.janvāris 2020, 22:26 | links
 
Piedodiet ka iejaucos diskusijā-to visu var nosaukt par alkatību
20.janvāris 2020, 22:26 | links
 
Vakar lēju pa 1,235, ja šodien tad kaut kas ap 1,27 cirkulī bija, dzīvoju šeit un nesūdzos.
20.janvāris 2020, 22:24 | links
 
usis [20.01.20]: Muudzi, kad dažus mēnešus atpakaļ benzīna cenas bij krietni kritušās tu savam pakalpojumam nolaidi cenu?
Jā, diemžēl vai par laimi, manu pakalpojumu cenas svārstās ne tikai degvielas cenu ietekmē, bet tās ir atkarīgas no vēl vairākiem faktoriem, tajā skaitā degvielas cenām. Klau, Usi, bet es saprotu, ka Tu nedzīvo LV, piedod, ja kļūdos. Nekā personīga, bet kādēļ tad spried par Latvijas ekonomiku un cilvēkiem ,neesot pašam uz vietas?
20.janvāris 2020, 22:21 | links
 
NeoZb [20.01.20]: Shm_didzis [27m]: NeoZb [20:09]: Paskat, kā leiši atpaliek no mūsu ,, plaukstošās ekonomikas,,. :DDDDDTupais luters :DDDDD.
Pēc taviem stulbajiem tekstiem sanāk ka Venecuēlai ar lielu atrāvienu ir labākā ekonomika pasaulē, jo šiem pilnu bāku pieliet maksā Orbit košļenu paciņas cenā.Kūtspakaļas, ekonomikas ekspert! Ko tad uzreiz Venecuēla / kurai ir sava nafta/, ko tad reālu piemēru nemini, pret tuvākajiem kaimiņiem?
:DDDD
Kā mūdža iekopētajā bildē redzams, tad degvielas cena galvenokārt ir atkarīga pats par sevi no iepirkuma cenas un no akcīzes nodokļa lieluma.
Ja leišiem tas nodoklis ir mazāks, tad tas nekădi nenozīmē, ka viņiem tā ekonomiskā situācija ir stipri labāka.
20.janvāris 2020, 22:19 | links
 
Muudzi, kad dažus mēnešus atpakaļ benzīna cenas bij krietni kritušās tu savam pakalpojumam nolaidi cenu?
20.janvāris 2020, 22:16 | links
 
Muudzis [20.01.20]: mjuniors [23m]: Droši vien dakteris tevi priekšlaicīgi atbrīvoja. Redzi, es atšķirībā no tevis katru dienu izmantoju auto un braucu cauri LV un redzu cik un kur maksā degviela un arī cilvēki redz. Tas, ka līdz pusotra eiro slieksnim ir daži soļi, tas ir acīmredzams. Šeit attēls kā veidojas degvielas cena, tātad mēs Latvijā pērkot degvielu samaksājam 53% nodevās.

Muudzis, 20.janvāris 2020, 21:19
Man zāles tādas pastipras gadījušās, jo uz to skatos tā mierīgāk. Tu mini 1.39 un bļauj par 1,5 slieksni. Bet 1,39 nav 1.5. Plus vēl ir atlaižu kartes vēl 2 līdz 5 centi nost. Un pačukstēšu degvielas cena būs arī 2 eiro tuvākajā desmitgadē, bet tāpēc ar propagandas saukļiem nenodarbojos.
Vai mani kāpums apmierina? protams nē. Cenu veido nodokļi kā arī pasaules politika. Kur ar Irānas saspīlējumu naftas cenas kāpums. Nejaušība, neticu?
Šajā jautājumā, manuprāt, vairāk ir jācepjās ka nodokļi neatgriežas atpakaļ ceļos.
Un to, ka mums sāksies krīze (pārmaiņas) tam es vairāk ticu, kā bļaušanai 1,5..Ja šobrīd redzēju 1,39 uz litru, tad 11 centi uz litru ir nereāls pieaugums? Joko vai kā? Ja arī būs 1,45 vai 1,47, vai arī tie 1,50 tas tik un tā ir nedaudz neadekvāti. Ja kādam nauda aug kokos, tad tas ir savādāk. Man degvielā mēnesī aiziet iespaidīga summa un pat dažu centu svārstības ir jūtamas.
Tāpēc ir jēdziens,, patēriņa grozs,,. Vienīgi smidzim daunim to neaptvert.
20.janvāris 2020, 22:15 | links
 
mjuniors [20.01.20]: Droši vien dakteris tevi priekšlaicīgi atbrīvoja. Redzi, es atšķirībā no tevis katru dienu izmantoju auto un braucu cauri LV un redzu cik un kur maksā degviela un arī cilvēki redz. Tas, ka līdz pusotra eiro slieksnim ir daži soļi, tas ir acīmredzams. Šeit attēls kā veidojas degvielas cena, tātad mēs Latvijā pērkot degvielu samaksājam 53% nodevās.

Muudzis, 20.janvāris 2020, 21:19
Man zāles tādas pastipras gadījušās, jo uz to skatos tā mierīgāk. Tu mini 1.39 un bļauj par 1,5 slieksni. Bet 1,39 nav 1.5. Plus vēl ir atlaižu kartes vēl 2 līdz 5 centi nost. Un pačukstēšu degvielas cena būs arī 2 eiro tuvākajā desmitgadē, bet tāpēc ar propagandas saukļiem nenodarbojos.
Vai mani kāpums apmierina? protams nē. Cenu veido nodokļi kā arī pasaules politika. Kur ar Irānas saspīlējumu naftas cenas kāpums. Nejaušība, neticu?
Šajā jautājumā, manuprāt, vairāk ir jācepjās ka nodokļi neatgriežas atpakaļ ceļos.
Un to, ka mums sāksies krīze (pārmaiņas) tam es vairāk ticu, kā bļaušanai 1,5..
Ja šobrīd redzēju 1,39 uz litru, tad 11 centi uz litru ir nereāls pieaugums? Joko vai kā? Ja arī būs 1,45 vai 1,47, vai arī tie 1,50 tas tik un tā ir nedaudz neadekvāti. Ja kādam nauda aug kokos, tad tas ir savādāk. Man degvielā mēnesī aiziet iespaidīga summa un pat dažu centu svārstības ir jūtamas.
20.janvāris 2020, 22:06 | links
 
Shm_didzis [20.01.20]: NeoZb [20:09]: Paskat, kā leiši atpaliek no mūsu ,, plaukstošās ekonomikas,,. :DDDDDTupais luters :DDDDD.
Pēc taviem stulbajiem tekstiem sanāk ka Venecuēlai ar lielu atrāvienu ir labākā ekonomika pasaulē, jo šiem pilnu bāku pieliet maksā Orbit košļenu paciņas cenā.
Kūtspakaļas, ekonomikas ekspert! Ko tad uzreiz Venecuēla / kurai ir sava nafta/, ko tad reālu piemēru nemini, pret tuvākajiem kaimiņiem?
:DDDD
20.janvāris 2020, 22:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager