Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Droši vien dakteris tevi priekšlaicīgi atbrīvoja. Redzi, es atšķirībā no tevis katru dienu izmantoju auto un braucu cauri LV un redzu cik un kur maksā degviela un arī cilvēki redz. Tas, ka līdz pusotra eiro slieksnim ir daži soļi, tas ir acīmredzams. Šeit attēls kā veidojas degvielas cena, tātad mēs Latvijā pērkot degvielu samaksājam 53% nodevās.

Muudzis, 20.janvāris 2020, 21:19

Man zāles tādas pastipras gadījušās, jo uz to skatos tā mierīgāk. Tu mini 1.39 un bļauj par 1,5 slieksni. Bet 1,39 nav 1.5. Plus vēl ir atlaižu kartes vēl 2 līdz 5 centi nost. Un pačukstēšu degvielas cena būs arī 2 eiro tuvākajā desmitgadē, bet tāpēc ar propagandas saukļiem nenodarbojos.
Vai mani kāpums apmierina? protams nē. Cenu veido nodokļi kā arī pasaules politika. Kur ar Irānas saspīlējumu naftas cenas kāpums. Nejaušība, neticu?
Šajā jautājumā, manuprāt, vairāk ir jācepjās ka nodokļi neatgriežas atpakaļ ceļos.
Un to, ka mums sāksies krīze (pārmaiņas) tam es vairāk ticu, kā bļaušanai 1,5..
20.janvāris 2020, 21:50 | links
 
NeoZb [20.01.20]: Paskat, kā leiši atpaliek no mūsu ,, plaukstošās ekonomikas,,. :DDDDD
Tupais luters :DDDDD.
Pēc taviem stulbajiem tekstiem sanāk ka Venecuēlai ar lielu atrāvienu ir labākā ekonomika pasaulē, jo šiem pilnu bāku pieliet maksā Orbit košļenu paciņas cenā.
20.janvāris 2020, 21:44 | links
 
Ja pīlītes piebaro, tad pulka!
20.janvāris 2020, 21:30 | links
 
BrunoL [20.01.20]: Dvorterjeru ventilators sit atpakaļ?
Tad , kas ar to : LDz? Kam pieder?
20.janvāris 2020, 21:29 | links
 
Kur gan pazudis mans draugs Antons? Nav ar ko zosis padzīt!
20.janvāris 2020, 21:29 | links
 
usis [20.01.20]: Maizes cena ar interesanti veidojas, graudu kg štruntus maksā, vissslikti.lv.
:)
Tu jau kā padomju laiku propagandists, salīdzini valsts uzaugsmi ar mistisko 1914 gadu. Tāpat ar to maizi tagad. Pasaki, cik maize no tava pārtikas groza procentuāli aizņem?
20.janvāris 2020, 21:28 | links
 
Dvorterjeru ventilators sit atpakaļ?
20.janvāris 2020, 21:27 | links
 
Muudzis [20.01.20]: Droši vien dakteris tevi priekšlaicīgi atbrīvoja. Redzi, es atšķirībā no tevis katru dienu izmantoju auto un braucu cauri LV un redzu cik un kur maksā degviela un arī cilvēki redz. Tas, ka līdz pusotra eiro slieksnim ir daži soļi, tas ir acīmredzams. Šeit attēls kā veidojas degvielas cena, tātad mēs Latvijā pērkot degvielu samaksājam 53% nodevās.
Tikai lv, katru gadu nodokļu slogs palielinās pa 9% . Ex, labi dzīvojam.
:DDD
20.janvāris 2020, 21:25 | links
 
mjuniors [20.01.20]: mjuniors [19m]: NeoZb [38m]: Paskat, kā leiši atpaliek no mūsu ,, plaukstošās ekonomikas,,. :DDDDDEs tādas degvielas cenas kā redzamas attēlā, sen LV neesmu redzējis. No aprīļa atkal būs degvielas cenu kāpums un paredzams jau 1,5 eiro. Šeit daži var pļūtīt ko grib, ka viss ir labi utt..., bet man, kam transportlīdzeklis ikdienā ir pirmās nepieciešamības prece, jo ar tās palīdzību es pelnu maizītei, un es tāds neesmu vienīgais, šitais pasākums smagi "sit" pa kabatu.

Muudzis, 20.janvāris 2020, 20:21
Iekopē šo kārtējo muļķību par 1.5 eiro. Un martā nokaunies. Ja tev būs taisnība, atvainošos. Bet es saku tu turpini dzīt glupības un vēl skaļi.Šodien redzēju jau 1,39 eiro, no aprīļa būs vēl dažu centu pielikums. Kas tuvojas jau 1,5 eiro robežai. Kur te muļķības? Tev normāli ar galvu vispār ir jeb man tev ieteikt labu dakteri?

Muudzis, 20.janvāris 2020, 20:55
Kā reiz pie daktera biju, tāpēc labi redzu ka tevi tur ar atvērtām rokām sagaidīs. ;)
Nu vecīt, ja gribi labi izskatīties ar stulbām bābu tenkām nodarboties nevajag. Un luterā ieklausies, barā ir spēks.
Tas jūsu bars, pēdējā laikā tāds noplucis un sūdiem aplipis. :DDDD
20.janvāris 2020, 21:24 | links
 
Maizes cena ar interesanti veidojas, graudu kg štruntus maksā, vissslikti.lv.
:)
20.janvāris 2020, 21:22 | links
 

Foto
20.janvāris 2020, 21:20 | links
 
Droši vien dakteris tevi priekšlaicīgi atbrīvoja. Redzi, es atšķirībā no tevis katru dienu izmantoju auto un braucu cauri LV un redzu cik un kur maksā degviela un arī cilvēki redz. Tas, ka līdz pusotra eiro slieksnim ir daži soļi, tas ir acīmredzams. Šeit attēls kā veidojas degvielas cena, tātad mēs Latvijā pērkot degvielu samaksājam 53% nodevās.
20.janvāris 2020, 21:19 | links
 
mjuniors [19m]: NeoZb [38m]: Paskat, kā leiši atpaliek no mūsu ,, plaukstošās ekonomikas,,. :DDDDDEs tādas degvielas cenas kā redzamas attēlā, sen LV neesmu redzējis. No aprīļa atkal būs degvielas cenu kāpums un paredzams jau 1,5 eiro. Šeit daži var pļūtīt ko grib, ka viss ir labi utt..., bet man, kam transportlīdzeklis ikdienā ir pirmās nepieciešamības prece, jo ar tās palīdzību es pelnu maizītei, un es tāds neesmu vienīgais, šitais pasākums smagi "sit" pa kabatu.

Muudzis, 20.janvāris 2020, 20:21
Iekopē šo kārtējo muļķību par 1.5 eiro. Un martā nokaunies. Ja tev būs taisnība, atvainošos. Bet es saku tu turpini dzīt glupības un vēl skaļi.Šodien redzēju jau 1,39 eiro, no aprīļa būs vēl dažu centu pielikums. Kas tuvojas jau 1,5 eiro robežai. Kur te muļķības? Tev normāli ar galvu vispār ir jeb man tev ieteikt labu dakteri?

Muudzis, 20.janvāris 2020, 20:55

Kā reiz pie daktera biju, tāpēc labi redzu ka tevi tur ar atvērtām rokām sagaidīs. ;)
Nu vecīt, ja gribi labi izskatīties ar stulbām bābu tenkām nodarboties nevajag. Un luterā ieklausies, barā ir spēks.
20.janvāris 2020, 21:10 | links
 
Muudzis [20.01.20]: mjuniors [11m]: NeoZb [38m]: Paskat, kā leiši atpaliek no mūsu ,, plaukstošās ekonomikas,,. :DDDDDEs tādas degvielas cenas kā redzamas attēlā, sen LV neesmu redzējis. No aprīļa atkal būs degvielas cenu kāpums un paredzams jau 1,5 eiro. Šeit daži var pļūtīt ko grib, ka viss ir labi utt..., bet man, kam transportlīdzeklis ikdienā ir pirmās nepieciešamības prece, jo ar tās palīdzību es pelnu maizītei, un es tāds neesmu vienīgais, šitais pasākums smagi "sit" pa kabatu.

Muudzis, 20.janvāris 2020, 20:21
Iekopē šo kārtējo muļķību par 1.5 eiro. Un martā nokaunies. Ja tev būs taisnība, atvainošos. Bet es saku tu turpini dzīt glupības un vēl skaļi.Šodien redzēju jau 1,39 eiro, no aprīļa būs vēl dažu centu pielikums. Kas tuvojas jau 1,5 eiro robežai. Kur te muļķības? Tev normāli ar galvu vispār ir jeb man tev ieteikt labu dakteri?
Tak neņem šo galvā, viņš kā Legzdiņš sevi pieskaita ,, augstākai kastai,, kuriem viss šokolādē, bet tas, kas attiecas uz vairākumu, šos tāpat nesatrauc, vienīgi : krievi nāk!
:DDDD
20.janvāris 2020, 21:02 | links
 
mjuniors [20.01.20]: NeoZb [38m]: Paskat, kā leiši atpaliek no mūsu ,, plaukstošās ekonomikas,,. :DDDDDEs tādas degvielas cenas kā redzamas attēlā, sen LV neesmu redzējis. No aprīļa atkal būs degvielas cenu kāpums un paredzams jau 1,5 eiro. Šeit daži var pļūtīt ko grib, ka viss ir labi utt..., bet man, kam transportlīdzeklis ikdienā ir pirmās nepieciešamības prece, jo ar tās palīdzību es pelnu maizītei, un es tāds neesmu vienīgais, šitais pasākums smagi "sit" pa kabatu.

Muudzis, 20.janvāris 2020, 20:21
Iekopē šo kārtējo muļķību par 1.5 eiro. Un martā nokaunies. Ja tev būs taisnība, atvainošos. Bet es saku tu turpini dzīt glupības un vēl skaļi.
Šodien redzēju jau 1,39 eiro, no aprīļa būs vēl dažu centu pielikums. Kas tuvojas jau 1,5 eiro robežai. Kur te muļķības? Tev normāli ar galvu vispār ir jeb man tev ieteikt labu dakteri?
20.janvāris 2020, 20:55 | links
 
NeoZb [38m]: Paskat, kā leiši atpaliek no mūsu ,, plaukstošās ekonomikas,,. :DDDDDEs tādas degvielas cenas kā redzamas attēlā, sen LV neesmu redzējis. No aprīļa atkal būs degvielas cenu kāpums un paredzams jau 1,5 eiro. Šeit daži var pļūtīt ko grib, ka viss ir labi utt..., bet man, kam transportlīdzeklis ikdienā ir pirmās nepieciešamības prece, jo ar tās palīdzību es pelnu maizītei, un es tāds neesmu vienīgais, šitais pasākums smagi "sit" pa kabatu.

Muudzis, 20.janvāris 2020, 20:21

Iekopē šo kārtējo muļķību par 1.5 eiro. Un martā nokaunies. Ja tev būs taisnība, atvainošos. Bet es saku tu turpini dzīt glupības un vēl skaļi.
20.janvāris 2020, 20:49 | links
 
urmaas [20.01.20]: Ja tā turpināsies tad cenu ziņā drīz panāksim skandināvus.
Ja skatās vidējos iedzīvotāju ienākumus pret degvielas cenām, mēs jau esam priekšā!
Daunis, shmidzis laikam šo domāja kā ekonomikas izaugsmi, par kuru jālepojas.
:DDDDD
20.janvāris 2020, 20:34 | links
 
Ja tā turpināsies tad cenu ziņā drīz panāksim skandināvus.
20.janvāris 2020, 20:23 | links
 
NeoZb [20.01.20]: Paskat, kā leiši atpaliek no mūsu ,, plaukstošās ekonomikas,,. :DDDDD
Es tādas degvielas cenas kā redzamas attēlā, sen LV neesmu redzējis. No aprīļa atkal būs degvielas cenu kāpums un paredzams jau 1,5 eiro. Šeit daži var pļūtīt ko grib, ka viss ir labi utt..., bet man, kam transportlīdzeklis ikdienā ir pirmās nepieciešamības prece, jo ar tās palīdzību es pelnu maizītei, un es tāds neesmu vienīgais, šitais pasākums smagi "sit" pa kabatu.
20.janvāris 2020, 20:21 | links
 

Paskat, kā leiši atpaliek no mūsu ,, plaukstošās ekonomikas,,. :DDDDD
20.janvāris 2020, 20:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager