Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
NeoZb [Vakar]: udens2 [Vakar]: Lasu ar interesi šo diskusiju-mans viedoklis ir ka asv darīs visu(melos,krāpsies utt.) Lai tikai izraisītu karu ar Irānu,jo tas ir gards kumoss ,nafta un citi labumi.tas jau ir pierādījies ar citām valstīm

elgreko, 9.janvāris 2020, 23:20viņi ir pietiekami spēcigi lai sāktu karu bez iemesla un meliemTad kā ar Irāku un ķīmiskajiem ieročiem?
Varbūt palasi nu jau ,, vēsturiskus,, rakstus:
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/aprit-desmit-gadi-kops-amerikanu-armijas-iebrukuma-iraka.a53260/Joprojām gaidu arī atbildi no tevis.

NeoZb, 10.janvāris 2020, 12:33
joprojām gaidu faktus kā krievi donbasā tankus mainīja pret oglēm...:D
10.janvāris 2020, 12:35 | links
 
NeoZb [09.01.20]: udens2 [Vakar]: Lasu ar interesi šo diskusiju-mans viedoklis ir ka asv darīs visu(melos,krāpsies utt.) Lai tikai izraisītu karu ar Irānu,jo tas ir gards kumoss ,nafta un citi labumi.tas jau ir pierādījies ar citām valstīm

elgreko, 9.janvāris 2020, 23:20viņi ir pietiekami spēcigi lai sāktu karu bez iemesla un meliemTad kā ar Irāku un ķīmiskajiem ieročiem?
Varbūt palasi nu jau ,, vēsturiskus,, rakstus:
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/aprit-desmit-gadi-kops-amerikanu-armijas-iebrukuma-iraka.a53260/
Joprojām gaidu arī atbildi no tevis.
10.janvāris 2020, 12:33 | links
 
udens2 [10.01.20]: mjuniors [9:16]: Luter, kas tev šķiet tur dīvains?Ka Kanāda vienmēr ,, bijusi pilitiski neitrāla,, un nu divi pretēji paziņojumi.

NeoZb, 10.janvāris 2020, 11:51Tikai viens no paziņojumiem ir ko saka kanādas premjers,otrs ir no pieturā dzirdētā atgremots
Izlasi ,kas rakstīts paziņojumā un kā gan tev liekas no kurienes premjers ņem informāciju. Kaut gan vienu variantu varu iedomāties: Tramps piezvana un kā čomam palūdz atbalstīt šo versiju, jo redz pārējā pasaule nemetas piedziedāt Trampa paziņojumam, bet gaida reālus faktus.
10.janvāris 2020, 12:33 | links
 
mjuniors [9:16]: Luter, kas tev šķiet tur dīvains?Ka Kanāda vienmēr ,, bijusi pilitiski neitrāla,, un nu divi pretēji paziņojumi.

NeoZb, 10.janvāris 2020, 11:51
Tikai viens no paziņojumiem ir ko saka kanādas premjers,otrs ir no pieturā dzirdētā atgremots
10.janvāris 2020, 12:17 | links
 
mjuniors [10.01.20]: Luter, kas tev šķiet tur dīvains?
Ka Kanāda vienmēr ,, bijusi pilitiski neitrāla,, un nu divi pretēji paziņojumi.
10.janvāris 2020, 11:51 | links
 
Vigulis [10.01.20]: NeoZb [Vakar]: Redz, es nekad neesmu noliedzis, Krievijai ,, gana savas utis,, bet te nu vienkārši ir ,, letāla diagnoze,, rusofobu klubiņam.Docent, tad saki kaa tev skjiet Kursh notrieca Malaizijas ljopeni virs striidiigaas teritorijas?

apelsins, 9.janvāris 2020, 21:37
Labs mēģinājums ! Bet nu nevar Luters atbildēt uz šo jautājumu tieši, Tāpat kā uz "kam pieder Krima", jo šāds jautājums ir tiešs vateņu lakmusa papīrītis.
Varu gan atbildēt: Šobrīd Krima pieder Krievijai. Un?
10.janvāris 2020, 11:49 | links
 
Un Krievija jau sen būtu pateikusi taisnību, pajāt tie daži simti bojāgājušie, kļūdījāmies, kam negadās, bet to nevar, jo MH 17 tika notriekts virs Ukrainas teritorijas un tad nāktos atzīt, ka Krievija ir konfliktā iesaistītā puse, vajadzēs atbildēt par Ukrainas teritorijas apšaudēm , Krimas okupācija iegūs vainu pastiprinošus apstākļus utt.
10.janvāris 2020, 11:01 | links
 
NeoZb [Vakar]: Redz, es nekad neesmu noliedzis, Krievijai ,, gana savas utis,, bet te nu vienkārši ir ,, letāla diagnoze,, rusofobu klubiņam.Docent, tad saki kaa tev skjiet Kursh notrieca Malaizijas ljopeni virs striidiigaas teritorijas?

apelsins, 9.janvāris 2020, 21:37

Labs mēģinājums ! Bet nu nevar Luters atbildēt uz šo jautājumu tieši, Tāpat kā uz "kam pieder Krima", jo šāds jautājums ir tiešs vateņu lakmusa papīrītis.
10.janvāris 2020, 10:47 | links
 
nez irānai būs krievu scenārijs,kur būs5-6 versijas kā nokrita boings??Jeb līdz galam turēsies pie sākotnējās versijas ka nokrita jo nedarbojās viens dzinējs:DD
10.janvāris 2020, 09:30 | links
 
Luter, kas tev šķiet tur dīvains?
10.janvāris 2020, 09:16 | links
 
mjuniors [09.01.20]: Ja tas ir autentisks video, var redzēt kā ietriecas raķete Lidmašīnā.
https://www.delfi.lv/news/arzemes/ukrainas-lidmasinu-visticamak-notriekusi-irani-uzskata-asv-un-kanada-2320.d?id=51783511

Vai nav kaut kā dīvaini, šodien ir pilnīgi pretēja informācija.
Un tā nav Krievijas ne Irānas ziņu lenta.
10.janvāris 2020, 08:52 | links
 
Shm_didzis [10.01.20]: NeoZb [1:10]: Shm_didzis [Vakar]: apelsins [Vakar]: Shm_didzis [53m]: Tiešām luter, pastāsti savu personīgo viedokli: kurš notrieca Malaizijas Boingu virs Ukrainas???Bet Docentam var buut viedoklis, jo vinjsh ir copmanis. Smidzi un Uldeen juus maz copeejat, Viiri?!Manā pirmajā profilā, ko nobanoja, "Shmidzis ", bija arī bildes no copes, gan līņi, 6 kg līdaka, karpiņa, forelītes, u.c. bildes. Negribas tagad vairs krāmēt, citādi atnāks dzēsene un viss atkal vējā.
Arī nerakstu, kă găja vairs, jo kă pavasarī ieliku pēdējo atskaiti, tā pajoliņš luters bija pirmais, kas metās nodirst, nav vēlēšanās ar to idiotu kasīties normālās sadaļās.Tā, viss tik žēlabaini izklausās, lasot šo vaimanāšanu.
Bet nu pēc būtības ar faktiem:
Tu Ventas sadaļā pukstēji, ka neko nenoķēri.
Un kāds bija mans komentārs? / rakstiju - varbūt vienkārši cope nav tavs hobijs/ Un to tu sauc par apdiršanu, pēc visiem tiem pretīgajiem vārdiem ko pirms tam veltiji man / vatņiks, idiots, pajoliņš/ par ko arī saņēmi pelnīto banu,pat tagad to turpini. Vai neesi klauns ar LIELO burtu? :DDDDPēc būtības:
1.Es nerakstīju, ka neko nenoķēru, es rakstīju, ka otrajā dienā bija necope, vietā, kur citus gadus pavasarī ir daudz labāki rezultāti.
2. Ko tad tu katram nepiepisies ka cope nav viņu , kas uzraksta, ka tajā reizē nav neko vai maz ir noķēris?
3. Un luter, paskaties smerdelīt uz saviem epitetiem, pirms dirs kaut ko!
Nu redz kūtspakaļas ekspert, pēc būtības sanāk, ka tu vari apdirst, bet kad pašu ,, pavelk,, / pat bez rupjiem epitetiem/ tā jūties dziļi aizskarts.
Un tu nespēj bez personiskiem apvainojumiem nevienu postu uzrakstīt.
:DDDDD
10.janvāris 2020, 08:40 | links
 
NeoZb [10.01.20]: Shm_didzis [Vakar]: apelsins [Vakar]: Shm_didzis [53m]: Tiešām luter, pastāsti savu personīgo viedokli: kurš notrieca Malaizijas Boingu virs Ukrainas???Bet Docentam var buut viedoklis, jo vinjsh ir copmanis. Smidzi un Uldeen juus maz copeejat, Viiri?!Manā pirmajā profilā, ko nobanoja, "Shmidzis ", bija arī bildes no copes, gan līņi, 6 kg līdaka, karpiņa, forelītes, u.c. bildes. Negribas tagad vairs krāmēt, citādi atnāks dzēsene un viss atkal vējā.
Arī nerakstu, kă găja vairs, jo kă pavasarī ieliku pēdējo atskaiti, tā pajoliņš luters bija pirmais, kas metās nodirst, nav vēlēšanās ar to idiotu kasīties normālās sadaļās.Tā, viss tik žēlabaini izklausās, lasot šo vaimanāšanu.
Bet nu pēc būtības ar faktiem:
Tu Ventas sadaļā pukstēji, ka neko nenoķēri.
Un kāds bija mans komentārs? / rakstiju - varbūt vienkārši cope nav tavs hobijs/ Un to tu sauc par apdiršanu, pēc visiem tiem pretīgajiem vārdiem ko pirms tam veltiji man / vatņiks, idiots, pajoliņš/ par ko arī saņēmi pelnīto banu,pat tagad to turpini. Vai neesi klauns ar LIELO burtu? :DDDD
Pēc būtības:
1.Es nerakstīju, ka neko nenoķēru, es rakstīju, ka otrajā dienā bija necope, vietā, kur citus gadus pavasarī ir daudz labāki rezultāti.
2. Ko tad tu katram nepiepisies ka cope nav viņu , kas uzraksta, ka tajā reizē nav neko vai maz ir noķēris?
3. Un luter, paskaties smerdelīt uz saviem epitetiem, pirms dirs kaut ko!
10.janvāris 2020, 01:26 | links
 
Shm_didzis [09.01.20]: apelsins [Vakar]: Shm_didzis [53m]: Tiešām luter, pastāsti savu personīgo viedokli: kurš notrieca Malaizijas Boingu virs Ukrainas???Bet Docentam var buut viedoklis, jo vinjsh ir copmanis. Smidzi un Uldeen juus maz copeejat, Viiri?!Manā pirmajā profilā, ko nobanoja, "Shmidzis ", bija arī bildes no copes, gan līņi, 6 kg līdaka, karpiņa, forelītes, u.c. bildes. Negribas tagad vairs krāmēt, citādi atnāks dzēsene un viss atkal vējā.
Arī nerakstu, kă găja vairs, jo kă pavasarī ieliku pēdējo atskaiti, tā pajoliņš luters bija pirmais, kas metās nodirst, nav vēlēšanās ar to idiotu kasīties normālās sadaļās.
Tā, viss tik žēlabaini izklausās, lasot šo vaimanāšanu.
Bet nu pēc būtības ar faktiem:
Tu Ventas sadaļā pukstēji, ka neko nenoķēri.
Un kāds bija mans komentārs? / rakstiju - varbūt vienkārši cope nav tavs hobijs/ Un to tu sauc par apdiršanu, pēc visiem tiem pretīgajiem vārdiem ko pirms tam veltiji man / vatņiks, idiots, pajoliņš/ par ko arī saņēmi pelnīto banu,pat tagad to turpini. Vai neesi klauns ar LIELO burtu? :DDDD
10.janvāris 2020, 01:10 | links
 
udens2 [09.01.20]: udens2 [23m]: Narkotikas no Afganistānas

NeoZb, 9.janvāris 2020, 23:29šim te ir pierādījumi un tiesa jau bijusi ne!!??Jeb atkal pieturas runas saklausījies esi???:DDRedz, atšķirībā no tevis es balstos uz faktiem un informācijas. Kuru izmantojot, ja spēj domāt - secinājumi ir jau viedoklis.
https://www.diena.lv/raksts/pasaule/tuvie-austrumi/petijums-afganistana-opija-razosana-palielinajusies-par-87-14184985

Bet kā ar tiem vācu kungiem un Irākas okupāciju? Kur atradās tā rūpnīca, kuru pārveda uz Sīriju?
Vai tik neesi pieturā aizsēdējies?
:DDDD

NeoZb, 9.janvāris 2020, 23:44un kāds sakars tur ar amerikāņiem?/Bet atbildi ar faktiem un pierādijumiem:DDD
Tirliņ, tu atkal pārlec! :DDDD
Atbildi uz tev uzdotajiem jautājumiem, un es atbildēšu uz taviem.
Bet zinu, nebūs atbilžu pēc būtības: vien dauna reakcija spogulī.
10.janvāris 2020, 01:03 | links
 
lutiņ lai tev vieglāk meklēt pierādījumus heroīna ražošanā ieinteresētos:D Savādāk skatos ka tavā pieturā neko nerubīhttps://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/russia/4970761/Russia-is-worlds-biggest-consumer-of-heroin.html
10.janvāris 2020, 00:09 | links
 
udens2 [23m]: Narkotikas no Afganistānas

NeoZb, 9.janvāris 2020, 23:29šim te ir pierādījumi un tiesa jau bijusi ne!!??Jeb atkal pieturas runas saklausījies esi???:DDRedz, atšķirībā no tevis es balstos uz faktiem un informācijas. Kuru izmantojot, ja spēj domāt - secinājumi ir jau viedoklis.
https://www.diena.lv/raksts/pasaule/tuvie-austrumi/petijums-afganistana-opija-razosana-palielinajusies-par-87-14184985

Bet kā ar tiem vācu kungiem un Irākas okupāciju? Kur atradās tā rūpnīca, kuru pārveda uz Sīriju?
Vai tik neesi pieturā aizsēdējies?
:DDDD

NeoZb, 9.janvāris 2020, 23:44
un kāds sakars tur ar amerikāņiem?/Bet atbildi ar faktiem un pierādijumiem:DDD
9.janvāris 2020, 23:56 | links
 
Ja tas ir autentisks video, var redzēt kā ietriecas raķete Lidmašīnā.
https://www.delfi.lv/news/arzemes/ukrainas-lidmasinu-visticamak-notriekusi-irani-uzskata-asv-un-kanada-2320.d?id=51783511
9.janvāris 2020, 23:52 | links
 
udens2 [09.01.20]: Narkotikas no Afganistānas

NeoZb, 9.janvāris 2020, 23:29šim te ir pierādījumi un tiesa jau bijusi ne!!??Jeb atkal pieturas runas saklausījies esi???:DD
Redz, atšķirībā no tevis es balstos uz faktiem un informācijas. Kuru izmantojot, ja spēj domāt - secinājumi ir jau viedoklis.
https://www.diena.lv/raksts/pasaule/tuvie-austrumi/petijums-afganistana-opija-razosana-palielinajusies-par-87-14184985

Bet kā ar tiem vācu kungiem un Irākas okupāciju? Kur atradās tā rūpnīca, kuru pārveda uz Sīriju?
Vai tik neesi pieturā aizsēdējies?
:DDDD
9.janvāris 2020, 23:44 | links
 
Narkotikas no Afganistānas

NeoZb, 9.janvāris 2020, 23:29
šim te ir pierādījumi un tiesa jau bijusi ne!!??Jeb atkal pieturas runas saklausījies esi???:DD
9.janvāris 2020, 23:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager