Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
udens2 [09.01.20]: Lasu ar interesi šo diskusiju-mans viedoklis ir ka asv darīs visu(melos,krāpsies utt.) Lai tikai izraisītu karu ar Irānu,jo tas ir gards kumoss ,nafta un citi labumi.tas jau ir pierādījies ar citām valstīm

elgreko, 9.janvāris 2020, 23:20viņi ir pietiekami spēcigi lai sāktu karu bez iemesla un meliem
Tad kā ar Irāku un ķīmiskajiem ieročiem?
Varbūt palasi nu jau ,, vēsturiskus,, rakstus:
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/aprit-desmit-gadi-kops-amerikanu-armijas-iebrukuma-iraka.a53260/
9.janvāris 2020, 23:31 | links
 
elgreko [09.01.20]: Lasu ar interesi šo diskusiju-mans viedoklis ir ka asv darīs visu(melos,krāpsies utt.) Lai tikai izraisītu karu ar Irānu,jo tas ir gards kumoss ,nafta un citi labumi.tas jau ir pierādījies ar citām valstīm
Narkotikas no Afganistānas, nafta no Irākas, Venecuēlu gan nesanāca ,, demokrātiski aneksēt,, nu Irānas kārta.
9.janvāris 2020, 23:29 | links
 
Lasu ar interesi šo diskusiju-mans viedoklis ir ka asv darīs visu(melos,krāpsies utt.) Lai tikai izraisītu karu ar Irānu,jo tas ir gards kumoss ,nafta un citi labumi.tas jau ir pierādījies ar citām valstīm

elgreko, 9.janvāris 2020, 23:20
viņi ir pietiekami spēcigi lai sāktu karu bez iemesla un meliem
9.janvāris 2020, 23:28 | links
 
Lasu ar interesi šo diskusiju-mans viedoklis ir ka asv darīs visu(melos,krāpsies utt.) Lai tikai izraisītu karu ar Irānu,jo tas ir gards kumoss ,nafta un citi labumi.tas jau ir pierādījies ar citām valstīm
9.janvāris 2020, 23:20 | links
 
apelsins [09.01.20]: Shm_didzis [53m]: Tiešām luter, pastāsti savu personīgo viedokli: kurš notrieca Malaizijas Boingu virs Ukrainas???Bet Docentam var buut viedoklis, jo vinjsh ir copmanis. Smidzi un Uldeen juus maz copeejat, Viiri?!
Manā pirmajā profilā, ko nobanoja, "Shmidzis ", bija arī bildes no copes, gan līņi, 6 kg līdaka, karpiņa, forelītes, u.c. bildes. Negribas tagad vairs krāmēt, citādi atnāks dzēsene un viss atkal vējā.
Arī nerakstu, kă găja vairs, jo kă pavasarī ieliku pēdējo atskaiti, tā pajoliņš luters bija pirmais, kas metās nodirst, nav vēlēšanās ar to idiotu kasīties normālās sadaļās.
9.janvāris 2020, 23:09 | links
 
apelsins [09.01.20]: NeoZb [35m]: apelsins [4m]: NeoZb [7m]: Redz, faktu izklāsts nav viedoklis, jo mans viedoklis ir fakti.Docent, kaadi fakti veido tavu viedokli?
Es domaaju, ka esi sapratis kas ir vainiigaa puse.Redz, tev jau pašam ir viedoklis, ko es domāju. :DDDD
Tāpat kā, es nekad neesmu slavinājis Krieviju un Putinu, bet dažiem te ir viedoklis, ka esmu. Kaut neviena fakta tam nav.
Gluži, kā štatu IT KĀ ,, varianti,, .Docent, tu izvairies..
Kursh iepirda rakjeti Boeing 777 virs Ukrainas.
Krievi, ukrainji, donbasa velli vai cits variants
LEMS TIESA..
Tieši tā, un tad prasi manu viedokli.
9.janvāris 2020, 23:08 | links
 
udens2 [09.01.20]: Te tā teikt fakts, par to arī ir mans viedoklis. Ja kādam vēl nav skaidrs par, ko rakstu. Un tas par ko smidzis un uldens izliekas neredzam, tik brēc par krieviem.

NeoZb, 9.janvāris 2020, 22:29Lutiņ,kāpēc neizsaki savu sašutumu kad ASV otrajā pasaules karā atlīda uz eiropu karot pret vāciju,bjušo psrs sabiedroto??Tev dubultie standarti??
Neesi pamanijis, mani neapmierina, ka vācieši atkal ir mūsu kungi un saimnieki.
Tad kā ar to folija tavu cepurīti?
9.janvāris 2020, 23:07 | links
 
Te tā teikt fakts, par to arī ir mans viedoklis. Ja kādam vēl nav skaidrs par, ko rakstu. Un tas par ko smidzis un uldens izliekas neredzam, tik brēc par krieviem.

NeoZb, 9.janvāris 2020, 22:29
Lutiņ,kāpēc neizsaki savu sašutumu kad ASV otrajā pasaules karā atlīda uz eiropu karot pret vāciju,bjušo psrs sabiedroto??Tev dubultie standarti??
9.janvāris 2020, 22:41 | links
 
udens2 [31m]: udens2 [19m]: udens2 [15m]: Arī tehnoloģiskās iekārtas!? :DDDD zinot, cik pēkšņi notika operācija ,, vētra tuksnesī,, .....
Tas pa spēkam vienīgi Čakam , bet viņš tak par ,, štatiem karo,,.

NeoZb, 9.janvāris 2020, 21:22Beidz blamēties pamuļķi,operācija ''Tuksneša vētra'' bij 1991.gadā lai huseinu patriektu no KuveitasTieši tā, tad viņi arī rūpnīcas ar visām iekārtām teleportēja uz Sīriju. Un kāda ir tava versija, kā tas viss ,, pārcēlās uz Sīriju,,? :DDDD

NeoZb, 9.janvāris 2020, 21:37Kāpēc jateleportējas?Pa nedēļu mierīgi visu var izvestNopietni! :DDDDD
Viss, šoreiz esi mani pārsteidzis - pilnīgi un galīgi. Tik viens vēl personisks jautājums:
Tev tā folija cepurīte nespiež un kā viņā gulēt?
:DDDDD

NeoZb, 9.janvāris 2020, 21:57ja tev liekas ka usa desantējās teleportējoties,tad jā,tev varētu likties ka kaut kas jāteleportē lai noslēptu,bet tad gan tā folijas cepurītē tev pašam jānēsā,teleportācija mūsdienās vēl nav iespējama..pat krieviem(par to gan neesmu īsti drošs):DDDTu neatbildēji uz vienkāršu tev uzdoto jautājumu, kā tev sajūtas tai folija cepurītē?
:DDDDD

NeoZb, 9.janvāris 2020, 22:27
Tu jau runāji par teleportēšanos ne es,tā ka sakārto to savu folijas cepuri lai 5G neizpūš vates paliekas no galvas
9.janvāris 2020, 22:39 | links
 
NeoZb [09.01.20]: apelsins [4m]: NeoZb [7m]: Redz, faktu izklāsts nav viedoklis, jo mans viedoklis ir fakti.Docent, kaadi fakti veido tavu viedokli?
Es domaaju, ka esi sapratis kas ir vainiigaa puse.Redz, tev jau pašam ir viedoklis, ko es domāju. :DDDD
Tāpat kā, es nekad neesmu slavinājis Krieviju un Putinu, bet dažiem te ir viedoklis, ka esmu. Kaut neviena fakta tam nav.
Gluži, kā štatu IT KĀ ,, varianti,, .
Docent, tu izvairies..
Kursh iepirda rakjeti Boeing 777 virs Ukrainas.
Krievi, ukrainji, donbasa velli vai cits variants
LEMS TIESA..
9.janvāris 2020, 22:38 | links
 

Šis puisis tač nblefo.
9.janvāris 2020, 22:33 | links
 
apelsins [09.01.20]: NeoZb [7m]: Redz, faktu izklāsts nav viedoklis, jo mans viedoklis ir fakti.Docent, kaadi fakti veido tavu viedokli?
Es domaaju, ka esi sapratis kas ir vainiigaa puse.
Redz, tev jau pašam ir viedoklis, ko es domāju. :DDDD
Tāpat kā, es nekad neesmu slavinājis Krieviju un Putinu, bet dažiem te ir viedoklis, ka esmu. Kaut neviena fakta tam nav.
Gluži, kā štatu IT KĀ ,, varianti,, .
9.janvāris 2020, 22:33 | links
 
Domāju tagad aiziet pafilmēt nakts debesis. Ka jus uzskatāt, man ari ta paveiksies? esmu 20 km no RIXa ...
9.janvāris 2020, 22:31 | links
 

Te tā teikt fakts, par to arī ir mans viedoklis. Ja kādam vēl nav skaidrs par, ko rakstu. Un tas par ko smidzis un uldens izliekas neredzam, tik brēc par krieviem.
9.janvāris 2020, 22:29 | links
 
NeoZb [09.01.20]: Redz, faktu izklāsts nav viedoklis, jo mans viedoklis ir fakti.
Docent, kaadi fakti veido tavu viedokli?
Es domaaju, ka esi sapratis kas ir vainiigaa puse.
9.janvāris 2020, 22:29 | links
 
udens2 [09.01.20]: udens2 [19m]: udens2 [15m]: Arī tehnoloģiskās iekārtas!? :DDDD zinot, cik pēkšņi notika operācija ,, vētra tuksnesī,, .....
Tas pa spēkam vienīgi Čakam , bet viņš tak par ,, štatiem karo,,.

NeoZb, 9.janvāris 2020, 21:22Beidz blamēties pamuļķi,operācija ''Tuksneša vētra'' bij 1991.gadā lai huseinu patriektu no KuveitasTieši tā, tad viņi arī rūpnīcas ar visām iekārtām teleportēja uz Sīriju. Un kāda ir tava versija, kā tas viss ,, pārcēlās uz Sīriju,,? :DDDD

NeoZb, 9.janvāris 2020, 21:37Kāpēc jateleportējas?Pa nedēļu mierīgi visu var izvestNopietni! :DDDDD
Viss, šoreiz esi mani pārsteidzis - pilnīgi un galīgi. Tik viens vēl personisks jautājums:
Tev tā folija cepurīte nespiež un kā viņā gulēt?
:DDDDD

NeoZb, 9.janvāris 2020, 21:57ja tev liekas ka usa desantējās teleportējoties,tad jā,tev varētu likties ka kaut kas jāteleportē lai noslēptu,bet tad gan tā folijas cepurītē tev pašam jānēsā,teleportācija mūsdienās vēl nav iespējama..pat krieviem(par to gan neesmu īsti drošs):DDD
Tu neatbildēji uz vienkāršu tev uzdoto jautājumu, kā tev sajūtas tai folija cepurītē?
:DDDDD
9.janvāris 2020, 22:27 | links
 
apelsins [09.01.20]: Docent, Krievija tikai formulee viedokli tiesas procesa ietvaros Malaozijas lidm stelee
Tev laikam nav viedoklja, bet ir ahujeens viedoklis TUR Iraanaa. Nu taapat kaa Solovjovam.
Docent, vot pieraadi, ka piesienos tev?
Redz, faktu izklāsts nav viedoklis, jo mans viedoklis ir fakti. Nav tiesas sprieduma, nav ko brēkt.
Arī par Irānu - fakts : štati bez tiesas likvidē citas valsts ģenerāli, atklāti par to paziņojot. Tas ir fakts, bet lidmašīnas katastrofa nav izmeklēta, bet kūtspakaļas ekspertiem jau ir viedoklis.
Pie kam vienpusīgs, neizskatot citas ,, versijas,,.
9.janvāris 2020, 22:23 | links
 
Mjunior, kur tu paliki ar medu..
9.janvāris 2020, 22:22 | links
 
Ļoti labs piemērs ka ASV prese bieži vien neatpaliek no Kremļa televīzijas. Pieķerti melos kā saka.
"Starptautisks skandāls notika janvārī, kad Irānas varas iestādes pamanīja, ka Rietumu masu mediji apzināti sagroza informāciju Irānai nevēlamā virzienā. CNN sestdien tiešraidē pārraidīja Ahmadinedžada preses konferenci ar sinhronu tulkojumu angļu valodā, kur prezidenta teiktā frāze angliski tika iztulkota kā "kodolieroču izmantošana ir Irānas tiesības". Patiesībā Irānas prezidents preses konferencē teicis "Irānai ir tiesības uz kodolenerģiju” un ka "nācijai, kas ir civilizācija, nav vajadzīgi kodolieroči".
9.janvāris 2020, 22:16 | links
 
Nu jau arī Kanādas premjerministrs runā par raķeti, mjā, skarbi.
9.janvāris 2020, 22:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager