Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Sēņojot ,esmu pēdejos gados ievērojis,ka tiešām pa to mežu ar nesās ar tiem močiem kā negudri.Cik tur vajag lai kāds uz tā meža celiņa atrastos un nelaime ir neizbēgama.Vai tad priekš tādām izklaidēm nav speciālas vietas.
7.janvāris 2020, 20:54 | links
 
Es nerunāju par vienu reizi izbrauktu taku/ceļu utt.
Apskati tak kaut motopower pēdējo video. Tur tās "grupas" braukā bieži. Un tā ir vairums pieRīgas un vēl dažu lielo pilsētu tuvumā. Tajā pašā skaitā pie manis (arī pieRīgā).
Es ar moci un auto, no 1983.gada braucu, tāpēc arī redzu kā viss notiek/attīstās, diemžēl, bet bieži uz slikto pusi.
Un kā jau teicu, neskaties ko saimnieks ar meža tehniku tur sadarījis ( tas ir Viņa īpašums, un drīz arī viņu sodīs un liks sakārtot), bet skaties ko un kur pats dari.
Nekā personīga pret Tevi, jo personīgi nepazīstu.

dakterp, 7.janvāris 2020, 20:24Redz es braucu pa valsts mežiem,un tie arumi ir valsts mežos un vairākus gadus seni jau,bij man maršruts pa''maģisko mežu''(pats tā iesaucu) kur iebraucot dienas laikā bij krēsla,biezi saaudzis ar foršu taku,2010 gadā kā nozāģēja tā joprojām tur ir rakumi kur ar parastu džipu neiebraukt.Tur kur ir dabas liegumi,tur lai ķersta mocistus,jo sodi ir bargi pa izbraukāšanu.
Saprotu ka mietpilsoņi mocistus nemīlēs nekad,kaut pa izpūtēju vizbulītes lidos ārā:D

udens2, 7.janvāris 2020, 20:38

Uldēn, sorry, bet cik Tev gadu?
Valsts mežus arī kāds apsaimnieko. Tavā bildē ir skaidri redzama uzartā LVM (pretuguns/ugunsdrošības vai kā viņu tur sauc) stiga. Bet arī uz tās Tu drīksti atrasties tikai un vienīgi ar kājām, velosipēdu vai bērnu ratiņiem. Un ne kādi ne ar motorizētu transporta līdzekli. :-) Ja protams iepriekš, to neesi saskaņojis ar LVM.
Tā lūk...
7.janvāris 2020, 20:46 | links
 
Vai tad meži ir domāti gonkām.
7.janvāris 2020, 20:46 | links
 
Es nerunāju par vienu reizi izbrauktu taku/ceļu utt.
Apskati tak kaut motopower pēdējo video. Tur tās "grupas" braukā bieži. Un tā ir vairums pieRīgas un vēl dažu lielo pilsētu tuvumā. Tajā pašā skaitā pie manis (arī pieRīgā).
Es ar moci un auto, no 1983.gada braucu, tāpēc arī redzu kā viss notiek/attīstās, diemžēl, bet bieži uz slikto pusi.
Un kā jau teicu, neskaties ko saimnieks ar meža tehniku tur sadarījis ( tas ir Viņa īpašums, un drīz arī viņu sodīs un liks sakārtot), bet skaties ko un kur pats dari.
Nekā personīga pret Tevi, jo personīgi nepazīstu.

dakterp, 7.janvāris 2020, 20:24
Redz es braucu pa valsts mežiem,un tie arumi ir valsts mežos un vairākus gadus seni jau,bij man maršruts pa''maģisko mežu''(pats tā iesaucu) kur iebraucot dienas laikā bij krēsla,biezi saaudzis ar foršu taku,2010 gadā kā nozāģēja tā joprojām tur ir rakumi kur ar parastu džipu neiebraukt.Tur kur ir dabas liegumi,tur lai ķersta mocistus,jo sodi ir bargi pa izbraukāšanu.
Saprotu ka mietpilsoņi mocistus nemīlēs nekad,kaut pa izpūtēju vizbulītes lidos ārā:D
7.janvāris 2020, 20:38 | links
 
Te nu jāpiekrīt shmidzim. Uldēn, Tu ar savu komunikāciju ar paslimajiem, esi ticis līdz viņu līmenim. Tas pirmkārt. Otrkārt, kkā visās jomās, mēģini būt "vissgudrākais". Vasarās Tu copē, strādā, visu dienu atrodies šeit un nu jau ar moci arī vēl brauc... Tad pasaki man lūdzu, kur Tev visam laika pietiek un cik tad Tu pa sezonu, ar to moci nobrauc vidēji? Es personīgi, no 15 līdz 30k km.
Bet nu pārējiem, vēlreiz paskaidrošu - šis Madonas puses gadījums, protams, ka ir traģisks notikums. Bet, kā jau te rakstīja, šeit 100% ir vesela kaudze sakritību, nesakārtoto likumu utt.
Vēlreiz atkārtojoties, nu apskatiet tak youtubes video, ko mūsu endūristi, kvadristi un džipisti ir safilmējuši!!!
Kā jau teicu, man pašam ir visas šīs tehnikas vienības, braucu ar katru no tām max iespēju robežās. Jā, arī pats savulaik esmu "vārījis sūdus", iekš svešiem mežiem, pļavām un sētām. Jaunības maksimiālisms, tā teikt. Arī esmu "cīnījies " ar sadurtām riepām un īpašniekiem. Bet nekad šos nedarbus neesmu reklamējis un tagad tos atceros ar divējādām jūtām.
Diemžēl, bet vairumam šo hobiju cienītājiem, nekā vairāk par dzīvokli, vai savrupmāju ar 0,6 ha zemes, nekā cita nav. Līdz ar to, sapratne par īpašumu ( it sevišķi mežu), viņiem vnk nav. Tāpēc arī attieksme tāda.
Tāpēc ir visādi moto, džipistu, medību un copes forumi, kur to apspriest, dalīties pieredzē un kā citādi.
Katram savs hobijs un intereses, bet jāciena ir arī apkārtējie.
Un atceramies vienu, ja runa ir privātīpašumu, tiesa (pie pareizi sarakstītiem papīriem incidenta gadījumā), būs īpašnieku pusē.
P.s. Un ja kāds apgalvo, ka tādi "kariņi " ar zemju īpašniekiem notiek tik pie mums, tad lūdzu, atkal youtube ir pilna ar "vecās Eiropas " video.

dakterp, 7.janvāris 2020, 19:39Pēdējos 5 gadus braucu ļoti maz,2019 gadā nobraucu 5 m/h nezinu cik km tas ir nav spidometra.Par meža izārdīšanu,nu beidz,tur kur tu pabraukā un atstāj rises,pēc 5 gadiem atbrauc meža tehnika un tā izjāj visu un atstāj kailcirti,jā tas bij šogad kad ielīdu vecajās enduro takās kur nebiju rādijies 5 gadus,tur vairs nebij prieka braukt,rises 50 cm,zari krustām šķersām.
Un tad parunājam par to cieņu,kur viņa sākas un kur ir vienkārši plika nepatika pret skaļi rūcošu motociklu.Es arī esmu sastapis dažādas cilvēku attieksmes,lielākoties gan bez naida,bet kulaku rādītāji ir ''aktīvie''pastaigātaji ar alusbundžu rokā.

udens2, 7.janvāris 2020, 20:10

Es nerunāju par vienu reizi izbrauktu taku/ceļu utt.
Apskati tak kaut motopower pēdējo video. Tur tās "grupas" braukā bieži. Un tā ir vairums pieRīgas un vēl dažu lielo pilsētu tuvumā. Tajā pašā skaitā pie manis (arī pieRīgā).
Es ar moci un auto, no 1983.gada braucu, tāpēc arī redzu kā viss notiek/attīstās, diemžēl, bet bieži uz slikto pusi.
Un kā jau teicu, neskaties ko saimnieks ar meža tehniku tur sadarījis ( tas ir Viņa īpašums, un drīz arī viņu sodīs un liks sakārtot), bet skaties ko un kur pats dari.
Nekā personīga pret Tevi, jo personīgi nepazīstu.
7.janvāris 2020, 20:24 | links
 
Pārlasīju un nesapratu par ko te īsti cepiens. Sapratu, ka cilvēka bojā eja ir paša vaina. Diskusiju ar šo domāju variet beigt, jo pārējos spriedumos apšaubu vai loģiku vairs atradīsiet..
7.janvāris 2020, 20:22 | links
 
dakter,te es postu meža stigu,tagad gan man vairs nav ktm,ir husqvarna
7.janvāris 2020, 20:14 | links
 
Te nu jāpiekrīt shmidzim. Uldēn, Tu ar savu komunikāciju ar paslimajiem, esi ticis līdz viņu līmenim. Tas pirmkārt. Otrkārt, kkā visās jomās, mēģini būt "vissgudrākais". Vasarās Tu copē, strādā, visu dienu atrodies šeit un nu jau ar moci arī vēl brauc... Tad pasaki man lūdzu, kur Tev visam laika pietiek un cik tad Tu pa sezonu, ar to moci nobrauc vidēji? Es personīgi, no 15 līdz 30k km.
Bet nu pārējiem, vēlreiz paskaidrošu - šis Madonas puses gadījums, protams, ka ir traģisks notikums. Bet, kā jau te rakstīja, šeit 100% ir vesela kaudze sakritību, nesakārtoto likumu utt.
Vēlreiz atkārtojoties, nu apskatiet tak youtubes video, ko mūsu endūristi, kvadristi un džipisti ir safilmējuši!!!
Kā jau teicu, man pašam ir visas šīs tehnikas vienības, braucu ar katru no tām max iespēju robežās. Jā, arī pats savulaik esmu "vārījis sūdus", iekš svešiem mežiem, pļavām un sētām. Jaunības maksimiālisms, tā teikt. Arī esmu "cīnījies " ar sadurtām riepām un īpašniekiem. Bet nekad šos nedarbus neesmu reklamējis un tagad tos atceros ar divējādām jūtām.
Diemžēl, bet vairumam šo hobiju cienītājiem, nekā vairāk par dzīvokli, vai savrupmāju ar 0,6 ha zemes, nekā cita nav. Līdz ar to, sapratne par īpašumu ( it sevišķi mežu), viņiem vnk nav. Tāpēc arī attieksme tāda.
Tāpēc ir visādi moto, džipistu, medību un copes forumi, kur to apspriest, dalīties pieredzē un kā citādi.
Katram savs hobijs un intereses, bet jāciena ir arī apkārtējie.
Un atceramies vienu, ja runa ir privātīpašumu, tiesa (pie pareizi sarakstītiem papīriem incidenta gadījumā), būs īpašnieku pusē.
P.s. Un ja kāds apgalvo, ka tādi "kariņi " ar zemju īpašniekiem notiek tik pie mums, tad lūdzu, atkal youtube ir pilna ar "vecās Eiropas " video.

dakterp, 7.janvāris 2020, 19:39
Pēdējos 5 gadus braucu ļoti maz,2019 gadā nobraucu 5 m/h nezinu cik km tas ir nav spidometra.Par meža izārdīšanu,nu beidz,tur kur tu pabraukā un atstāj rises,pēc 5 gadiem atbrauc meža tehnika un tā izjāj visu un atstāj kailcirti,jā tas bij šogad kad ielīdu vecajās enduro takās kur nebiju rādijies 5 gadus,tur vairs nebij prieka braukt,rises 50 cm,zari krustām šķersām.
Un tad parunājam par to cieņu,kur viņa sākas un kur ir vienkārši plika nepatika pret skaļi rūcošu motociklu.Es arī esmu sastapis dažādas cilvēku attieksmes,lielākoties gan bez naida,bet kulaku rādītāji ir ''aktīvie''pastaigātaji ar alusbundžu rokā.
7.janvāris 2020, 20:10 | links
 
Uldēn, tu esi cirvis??? Šeit nav runa par to, ka motociklisti ir slikti, bet par cieņu vienam pret otru.

Shm_didzis, 7.janvāris 2020, 18:39Nu uzskati mani par cirvi,bet ja tu necieni manu hobiju braukt ar motociklu tad par kādu cieņu mēs varam runāt??Tas ka tev kaut kas besī mani īpaši neinteresē,tāpat kā manam kaimiņam nekrata ka man besī kad viņš zāģē malku.Par necieņu mēs varam sākt runāt ja es ar to moci ārdītos pa nakti,vai pa tavu privāto zemi,viss parējais ir tava indviduāla nepatika,nestabilā nervu sistēma.
Kā jau teicu,cits besījās ka bļitkotāji sēž uz ledus.

udens2, 7.janvāris 2020, 19:17


Bet piemēram, tu sēdi uz ledus un bļitko, kaut ko noķer, un pēc mirkļa apkārt ir padsmit apurbēju, kas trokšņo, ņemās un cope tev ir beigusies. Bet tāpat uldēns jūtas zajebis, jo viņš ciena apurbēju hobiju :)
7.janvāris 2020, 19:45 | links
 
Te nu jāpiekrīt shmidzim. Uldēn, Tu ar savu komunikāciju ar paslimajiem, esi ticis līdz viņu līmenim. Tas pirmkārt. Otrkārt, kkā visās jomās, mēģini būt "vissgudrākais". Vasarās Tu copē, strādā, visu dienu atrodies šeit un nu jau ar moci arī vēl brauc... Tad pasaki man lūdzu, kur Tev visam laika pietiek un cik tad Tu pa sezonu, ar to moci nobrauc vidēji? Es personīgi, no 15 līdz 30k km.
Bet nu pārējiem, vēlreiz paskaidrošu - šis Madonas puses gadījums, protams, ka ir traģisks notikums. Bet, kā jau te rakstīja, šeit 100% ir vesela kaudze sakritību, nesakārtoto likumu utt.
Vēlreiz atkārtojoties, nu apskatiet tak youtubes video, ko mūsu endūristi, kvadristi un džipisti ir safilmējuši!!!
Kā jau teicu, man pašam ir visas šīs tehnikas vienības, braucu ar katru no tām max iespēju robežās. Jā, arī pats savulaik esmu "vārījis sūdus", iekš svešiem mežiem, pļavām un sētām. Jaunības maksimiālisms, tā teikt. Arī esmu "cīnījies " ar sadurtām riepām un īpašniekiem. Bet nekad šos nedarbus neesmu reklamējis un tagad tos atceros ar divējādām jūtām.
Diemžēl, bet vairumam šo hobiju cienītājiem, nekā vairāk par dzīvokli, vai savrupmāju ar 0,6 ha zemes, nekā cita nav. Līdz ar to, sapratne par īpašumu ( it sevišķi mežu), viņiem vnk nav. Tāpēc arī attieksme tāda.
Tāpēc ir visādi moto, džipistu, medību un copes forumi, kur to apspriest, dalīties pieredzē un kā citādi.
Katram savs hobijs un intereses, bet jāciena ir arī apkārtējie.
Un atceramies vienu, ja runa ir privātīpašumu, tiesa (pie pareizi sarakstītiem papīriem incidenta gadījumā), būs īpašnieku pusē.
P.s. Un ja kāds apgalvo, ka tādi "kariņi " ar zemju īpašniekiem notiek tik pie mums, tad lūdzu, atkal youtube ir pilna ar "vecās Eiropas " video.
7.janvāris 2020, 19:39 | links
 
Uldēn, tu esi cirvis??? Šeit nav runa par to, ka motociklisti ir slikti, bet par cieņu vienam pret otru.

Shm_didzis, 7.janvāris 2020, 18:39
Nu uzskati mani par cirvi,bet ja tu necieni manu hobiju braukt ar motociklu tad par kādu cieņu mēs varam runāt??Tas ka tev kaut kas besī mani īpaši neinteresē,tāpat kā manam kaimiņam nekrata ka man besī kad viņš zāģē malku.Par necieņu mēs varam sākt runāt ja es ar to moci ārdītos pa nakti,vai pa tavu privāto zemi,viss parējais ir tava indviduāla nepatika,nestabilā nervu sistēma.
Kā jau teicu,cits besījās ka bļitkotāji sēž uz ledus.
7.janvāris 2020, 19:17 | links
 
skaidrs ir tas ka būs cilvēki kam vienmēr nepatiks ka kāds ķer adrenalīnu.Pukstētāji pukstēs visu laiku,ne velti tie paši kuri nodirš motociklistus,nodirš arī bļitkotājus,vienīgās pareizās nodarbes un hobiji ir tie ar kuriem paši nodarbojas

udens2, 7.janvāris 2020, 17:44

Nejauc pimpi ar pirkstu, nevienam nepiš ka tu ķer ar moci adrenalīnu, ja tu netraucē citus un neposti citu īpašumu.
Atgādināšu, ka tavam adrenalīnam arī ir skaņa, tāpat tavs adrenalīns rada putekļus un tu nesoties gar mājām radi draudus šo māju iedzīvotājiem, bērniem, lopiem, kaķiem suņiem, utt. Vai arī ja mežā svešā īpašumā izbraukā vagas kādam.
Tajā mirklī cilvēkiem vairs nav pajāt.

Piemēram cilvēks nopērk lauku īpašumu, lai atpūstos, baudītu dzīvi mierā un klusumā, bet te tev bija, blakus kaimiņš uzceļ uz sava lauka trasi, pļerina visu dienu, plus vēl ik pa laikam nesas pilnā ručkā garām mājām, kurās tev ir mazi bērni. Loģiski, ka viņš vienkārši ienīdīs savu kaimiņu – adrenalīna mīļotāju.

Shm_didzis, 7.janvāris 2020, 18:18
Jā,jā atrodi vēl 100 iemeslus kāpēc motociklisti ir slikti,gan tev gan man ir vienādas tiesības nodarboties ar saviem hobijiem,nepatīk troksnis,nu neko,man varbūt nepatīk ka tavā mājā spīd gaisma naktī.Tad tā arī nīdisim viens otru:DDD

udens2, 7.janvāris 2020, 18:25


Uldēn, tu esi cirvis??? Šeit nav runa par to, ka motociklisti ir slikti, bet par cieņu vienam pret otru.
7.janvāris 2020, 18:39 | links
 
skaidrs ir tas ka būs cilvēki kam vienmēr nepatiks ka kāds ķer adrenalīnu.Pukstētāji pukstēs visu laiku,ne velti tie paši kuri nodirš motociklistus,nodirš arī bļitkotājus,vienīgās pareizās nodarbes un hobiji ir tie ar kuriem paši nodarbojas

udens2, 7.janvāris 2020, 17:44

Nejauc pimpi ar pirkstu, nevienam nepiš ka tu ķer ar moci adrenalīnu, ja tu netraucē citus un neposti citu īpašumu.
Atgādināšu, ka tavam adrenalīnam arī ir skaņa, tāpat tavs adrenalīns rada putekļus un tu nesoties gar mājām radi draudus šo māju iedzīvotājiem, bērniem, lopiem, kaķiem suņiem, utt. Vai arī ja mežā svešā īpašumā izbraukā vagas kādam.
Tajā mirklī cilvēkiem vairs nav pajāt.

Piemēram cilvēks nopērk lauku īpašumu, lai atpūstos, baudītu dzīvi mierā un klusumā, bet te tev bija, blakus kaimiņš uzceļ uz sava lauka trasi, pļerina visu dienu, plus vēl ik pa laikam nesas pilnā ručkā garām mājām, kurās tev ir mazi bērni. Loģiski, ka viņš vienkārši ienīdīs savu kaimiņu – adrenalīna mīļotāju.

Shm_didzis, 7.janvāris 2020, 18:18

Jā,jā atrodi vēl 100 iemeslus kāpēc motociklisti ir slikti,gan tev gan man ir vienādas tiesības nodarboties ar saviem hobijiem,nepatīk troksnis,nu neko,man varbūt nepatīk ka tavā mājā spīd gaisma naktī.Tad tā arī nīdisim viens otru:DDD
7.janvāris 2020, 18:25 | links
 
Uldiņ, ja nemāki lidot, nav ko dirsties!
7.janvāris 2020, 18:18 | links
 
skaidrs ir tas ka būs cilvēki kam vienmēr nepatiks ka kāds ķer adrenalīnu.Pukstētāji pukstēs visu laiku,ne velti tie paši kuri nodirš motociklistus,nodirš arī bļitkotājus,vienīgās pareizās nodarbes un hobiji ir tie ar kuriem paši nodarbojas

udens2, 7.janvāris 2020, 17:44


Nejauc pimpi ar pirkstu, nevienam nepiš ka tu ķer ar moci adrenalīnu, ja tu netraucē citus un neposti citu īpašumu.
Atgādināšu, ka tavam adrenalīnam arī ir skaņa, tāpat tavs adrenalīns rada putekļus un tu nesoties gar mājām radi draudus šo māju iedzīvotājiem, bērniem, lopiem, kaķiem suņiem, utt. Vai arī ja mežā svešā īpašumā izbraukā vagas kādam.
Tajā mirklī cilvēkiem vairs nav pajāt.

Piemēram cilvēks nopērk lauku īpašumu, lai atpūstos, baudītu dzīvi mierā un klusumā, bet te tev bija, blakus kaimiņš uzceļ uz sava lauka trasi, pļerina visu dienu, plus vēl ik pa laikam nesas pilnā ručkā garām mājām, kurās tev ir mazi bērni. Loģiski, ka viņš vienkārši ienīdīs savu kaimiņu – adrenalīna mīļotāju.
7.janvāris 2020, 18:18 | links
 
Jauks stils, cenšoties personīgi aizvainot. Mežs nav domāts gonkām, brauc pa ceļu vai speciālām trasēm. Ņemieties vien tālāk, dziļi atvainojos, ka te ko uzrakstīju.

Bebrs, 7.janvāris 2020, 18:05
Neviens netaisa gonkas,vienkārši ja nezini kas ir enduro tad painteresējies.Un jūs mednieki ar neesat nekādi svētuļi,reiz dzinējmedības iztrieca man stirnu priekšā,logs izsist,jumts sadauzīts,spogulis un vēl sīkumi.Skāde ap 1000
7.janvāris 2020, 18:12 | links
 
Pēc principa: man ir mocis vai kvadra, es varu visiem dirst virsū no 9. stāva, pajāt, tas vai es kādam traucēju, vai nē. Es taču esmu svētais motobraucējs, mūs neviens nedrīkst aiztikt un kaut ko pārmest. Tie kas to dara ir skaudīgi lohi. Vai ne? :):):)

Shm_didzis, 7.janvāris 2020, 14:18vecīt,te iet runa par mežu ,kā kāds motobraucējs kādam var mežā traucēt???

udens2, 7.janvāris 2020, 17:39

Izbraukāt paša iedomātas trases dabas liegumā, dzenāt zvērus mežā un sačakarēt medību vakaru taisot savu trobeli. Lai brauc pa koplietošanas ceļiem, ja ir visi papīri.

Bebrs, 7.janvāris 2020, 17:54ne visur ir dabas liegumi,ja tev sačakrēts medību vakars ej citā dienā,neesi nekāda pasaules naba ka visiem jāpelāgojas tev

udens2, 7.janvāris 2020, 17:59


Jauks stils, cenšoties personīgi aizvainot. Mežs nav domāts gonkām, brauc pa ceļu vai speciālām trasēm. Ņemieties vien tālāk, dziļi atvainojos, ka te ko uzrakstīju.
7.janvāris 2020, 18:05 | links
 
P.s nerakstīju par visiem enduro un visām kvadrām(jo gan vieniem , gan otriem ir izņēmumi ar kuriem var piedalīties ceļa satiksmē.
7.janvāris 2020, 18:02 | links
 
Pēc principa: man ir mocis vai kvadra, es varu visiem dirst virsū no 9. stāva, pajāt, tas vai es kādam traucēju, vai nē. Es taču esmu svētais motobraucējs, mūs neviens nedrīkst aiztikt un kaut ko pārmest. Tie kas to dara ir skaudīgi lohi. Vai ne? :):):)

Shm_didzis, 7.janvāris 2020, 14:18vecīt,te iet runa par mežu ,kā kāds motobraucējs kādam var mežā traucēt???

udens2, 7.janvāris 2020, 17:39

Izbraukāt paša iedomātas trases dabas liegumā, dzenāt zvērus mežā un sačakarēt medību vakaru taisot savu trobeli. Lai brauc pa koplietošanas ceļiem, ja ir visi papīri.

Bebrs, 7.janvāris 2020, 17:54

Tur jau tā lieta, ja visi papīri ir sakārtoti ,tad ar kvadrām un enduro močiem uz koplietošanas ceļiem(asfaltētiem) drīkst tikai uzbraukt , lai šķersotu! Grants un citi zemes ceļi ir koplietošanas ceļi.

Kāds dabas liegums- pie jūras kāpās? Kādas medības tur notiek? Lūriķu?
Kā jau vienmēr "savas intereses" - medības tiek vērtētas augstāk par citām interesēm. :)
Nabaga zvēri tiek biedēti un nākamājā dienā tos nevar nošaut - vai vai vai vai..
7.janvāris 2020, 18:00 | links
 
Pēc principa: man ir mocis vai kvadra, es varu visiem dirst virsū no 9. stāva, pajāt, tas vai es kādam traucēju, vai nē. Es taču esmu svētais motobraucējs, mūs neviens nedrīkst aiztikt un kaut ko pārmest. Tie kas to dara ir skaudīgi lohi. Vai ne? :):):)

Shm_didzis, 7.janvāris 2020, 14:18vecīt,te iet runa par mežu ,kā kāds motobraucējs kādam var mežā traucēt???

udens2, 7.janvāris 2020, 17:39

Izbraukāt paša iedomātas trases dabas liegumā, dzenāt zvērus mežā un sačakarēt medību vakaru taisot savu trobeli. Lai brauc pa koplietošanas ceļiem, ja ir visi papīri.

Bebrs, 7.janvāris 2020, 17:54
ne visur ir dabas liegumi,ja tev sačakrēts medību vakars ej citā dienā,neesi nekāda pasaules naba ka visiem jāpelāgojas tev
7.janvāris 2020, 17:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager