Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Pēc principa: man ir mocis vai kvadra, es varu visiem dirst virsū no 9. stāva, pajāt, tas vai es kādam traucēju, vai nē. Es taču esmu svētais motobraucējs, mūs neviens nedrīkst aiztikt un kaut ko pārmest. Tie kas to dara ir skaudīgi lohi. Vai ne? :):):)

Shm_didzis, 7.janvāris 2020, 14:18vecīt,te iet runa par mežu ,kā kāds motobraucējs kādam var mežā traucēt???

udens2, 7.janvāris 2020, 17:39


Izbraukāt paša iedomātas trases dabas liegumā, dzenāt zvērus mežā un sačakarēt medību vakaru taisot savu trobeli. Lai brauc pa koplietošanas ceļiem, ja ir visi papīri.
7.janvāris 2020, 17:54 | links
 
skaidrs ir tas ka būs cilvēki kam vienmēr nepatiks ka kāds ķer adrenalīnu.Pukstētāji pukstēs visu laiku,ne velti tie paši kuri nodirš motociklistus,nodirš arī bļitkotājus,vienīgās pareizās nodarbes un hobiji ir tie ar kuriem paši nodarbojas
7.janvāris 2020, 17:44 | links
 
Pēc principa: man ir mocis vai kvadra, es varu visiem dirst virsū no 9. stāva, pajāt, tas vai es kādam traucēju, vai nē. Es taču esmu svētais motobraucējs, mūs neviens nedrīkst aiztikt un kaut ko pārmest. Tie kas to dara ir skaudīgi lohi. Vai ne? :):):)

Shm_didzis, 7.janvāris 2020, 14:18
vecīt,te iet runa par mežu ,kā kāds motobraucējs kādam var mežā traucēt???
7.janvāris 2020, 17:39 | links
 
Un tā ir realitāte, ka daļa kvadru un enduro/krosa moču īpašnieki brauc kā p*mpji.

Shm_didzis, 6.janvāris 2020, 23:27

Vot tieši tādi p*mpji, kā tu arī velk tās troses, jo neesi nekad dzīvē bijis ar enduro / kvadrām braucis, kopējā kompānijā!
Neviens speciāli nedragā un neposta mežus .
Visos forumos ir video no tiem izbraucieniem gan ar enduro, gan ar adv un kvadrām .
Man nenormāls cepiens ir par šo... jo arī ik pa laikam ar gan ar mocīti un kvadru izlaižu un vienmēr atradīsies kāds gudrinieks , kurš LVM uzskata par saviem un ka "ES" traucēju viņam ar suni pastaigāties bez pavadas. Tak varbūt otrādi?
Viņš traucē man braukt , jo suns ir bez pavadas!?

cupix, 7.janvāris 2020, 13:04


Tu taču esi lohs. Pirmkārt, es nekādas troses nekur nevelku. Otrkārt, es rakstīju "Daļa". Ja tu nespēj uztvret izlasīto, tad tā nav mana problēma.

Shm_didzis, 7.janvāris 2020, 13:32
Vieglāk taču nodirst visus vai ne? U
Uzraksti , tak kas tā pa "daļu"ir ? hmmm, būs noteikti grūti kaut ko samurgot.
Nu neviens speciāli nekad nelien nevienam privātīpašumā , nekur Latvijā nekad nav nekādas norādes ka sākas viens īpašums un beidzas cits.
Un pat ja pats īpašums pieder kādam , tad ceļš parasti ir kopējais un to "ķēniņi"arī uzskata par savējo.

Man ir sava trasīte uz 3h lauka, apkārt lauksaimniecības zemes , līdz tuvākajai mājai 1km (saimniekam arī sava trase ir kur nopietni nodarbojas pats ar sportu un dēli) . Gandrīz katru reizi vietējie izsauc policiju ar "pasakām" ka nēsājamies pa koplietošanas ceļu , ka traucējam viņu mieram. 2km līdz ciemam!
Pēdējos gadus mp reizi gadā brauc.. tik apsveicināties. Cik reizes naglas/ stikli pa trasi izmētāti bija ,jo uzskata ka tehnikai ir jāatrodas SPECIALIZĒTĀS trasēs! Tas pats arī attiecas uz enduro .. ir vnz , atļautais braukšanas ātrums ir 90 , pāri ceļam izmētā dēļus, govja ganu stieples.. novāc un atpakaļ braucot jau ir atpakaļ.
Šādu večuku noķēru , tālāk MP un pat tie nepalīdz garīgi slimajiem.

cupix, 7.janvāris 2020, 14:06

Pēc principa: man ir mocis vai kvadra, es varu visiem dirst virsū no 9. stāva, pajāt, tas vai es kādam traucēju, vai nē. Es taču esmu svētais motobraucējs, mūs neviens nedrīkst aiztikt un kaut ko pārmest. Tie kas to dara ir skaudīgi lohi. Vai ne? :):):)

Shm_didzis, 7.janvāris 2020, 14:18


diagnoze...
7.janvāris 2020, 16:03 | links
 
Braucot pa koplietošanas ceļu, vecis nosities, jo tur kāds impis novelcis trosi, tas esot forši, pats vainīgs, gribēja adrenalīnu un dabūja, tā bjorgvin, uzslavēt tevi par šādu tekstu? Pēc tādas loģikas Barona ielas iedzīvotājiem jāmet ar bruģakmeņiem pa tramvajiem, tie tač naktī traucē naktsmieru.

usis, 7.janvāris 2020, 15:11


Es arī nesaprotu, to te Lielupes un citās sadaļās cilvēka ik pa laikam cepās, ka citi ar motorlaivu vai ar ūdensmoci nobrauc gandrīz gar pašu laivu vai samestām copenēm. Viņi taču neko nepārkāpj un upe nav privātīpašums. Un pat nākas dzirdēt visādus draudus par iegremdētiem baļķiem, utt.
7.janvāris 2020, 15:18 | links
 
Braucot pa koplietošanas ceļu, vecis nosities, jo tur kāds impis novelcis trosi, tas esot forši, pats vainīgs, gribēja adrenalīnu un dabūja, tā bjorgvin, uzslavēt tevi par šādu tekstu? Pēc tādas loģikas Barona ielas iedzīvotājiem jāmet ar bruģakmeņiem pa tramvajiem, tie tač naktī traucē naktsmieru.
7.janvāris 2020, 15:11 | links
 
Ja godīgi tad pats braucējs ir visvairāk vainīgs. Ja ceļš labi pazīstams tad zināja par trosi, ja svešs tad brauc lēni un izpēti, atpakaļceļā vari vērt un izrādīties pasažierei.
Daudzus gadus ir braukts kross un vienmēr ir apskatīta trase vai nu lēni apbraucot vai apejot kājām.
Gadījums ir traģisks un žēl palikušo radinieku bet padomājiet pirms pavērt gāzes droseli cik ātri spēsiet nobremzēt...
7.janvāris 2020, 14:59 | links
 
usi.tu kaut ka pedeja laika centies mam uzdirst.es nezinu ko tadu sliktu tev esmu izdarijis.tu isti neesi sapratis ko gribeju teikt.es neesmu par to lai vilktu troses pāri celiem un sadi risinatu ipasumu jautajumus.man pasam tas nepatik.esmu diezgan biezi sastapies braucot ar slagbomjiem,trosem un citiem cilveku izliktiem skersliem vietas ,kur isti tiem nevajadzetu but.bet as ne reizi neesmu uzbraucis tiem virsu vai meginajis sapostit.esmu respektejis privatipasnieka velmi norobezoties no parejas pasaules.par berniem un pastnieci.vini parasti ir vietejie un zina par izliktajiem skersliem.un ari parvietojas ar atrumu,kas atlauj laicigi nobremzet.usi,luk seit ir ta doma - ja tu nobrauc no sosejas,lielcela,servituta cela - esi UZMANIGS. jo sis nav vienigais privatipasnieks ,kurs ne visai likumigi cinas par savam tiesibam.un aizmirst par tavejam.protams,ka troses vilcejs dabus kriminalprocesu.tacu visticamak kvadras braucejs vinu ir izaicinajis uz sadu soli.
7.janvāris 2020, 14:49 | links
 
Un tā ir realitāte, ka daļa kvadru un enduro/krosa moču īpašnieki brauc kā p*mpji.

Shm_didzis, 6.janvāris 2020, 23:27

Vot tieši tādi p*mpji, kā tu arī velk tās troses, jo neesi nekad dzīvē bijis ar enduro / kvadrām braucis, kopējā kompānijā!
Neviens speciāli nedragā un neposta mežus .
Visos forumos ir video no tiem izbraucieniem gan ar enduro, gan ar adv un kvadrām .
Man nenormāls cepiens ir par šo... jo arī ik pa laikam ar gan ar mocīti un kvadru izlaižu un vienmēr atradīsies kāds gudrinieks , kurš LVM uzskata par saviem un ka "ES" traucēju viņam ar suni pastaigāties bez pavadas. Tak varbūt otrādi?
Viņš traucē man braukt , jo suns ir bez pavadas!?

cupix, 7.janvāris 2020, 13:04


Tu taču esi lohs. Pirmkārt, es nekādas troses nekur nevelku. Otrkārt, es rakstīju "Daļa". Ja tu nespēj uztvret izlasīto, tad tā nav mana problēma.

Shm_didzis, 7.janvāris 2020, 13:32
Vieglāk taču nodirst visus vai ne? U
Uzraksti , tak kas tā pa "daļu"ir ? hmmm, būs noteikti grūti kaut ko samurgot.
Nu neviens speciāli nekad nelien nevienam privātīpašumā , nekur Latvijā nekad nav nekādas norādes ka sākas viens īpašums un beidzas cits.
Un pat ja pats īpašums pieder kādam , tad ceļš parasti ir kopējais un to "ķēniņi"arī uzskata par savējo.

Man ir sava trasīte uz 3h lauka, apkārt lauksaimniecības zemes , līdz tuvākajai mājai 1km (saimniekam arī sava trase ir kur nopietni nodarbojas pats ar sportu un dēli) . Gandrīz katru reizi vietējie izsauc policiju ar "pasakām" ka nēsājamies pa koplietošanas ceļu , ka traucējam viņu mieram. 2km līdz ciemam!
Pēdējos gadus mp reizi gadā brauc.. tik apsveicināties. Cik reizes naglas/ stikli pa trasi izmētāti bija ,jo uzskata ka tehnikai ir jāatrodas SPECIALIZĒTĀS trasēs! Tas pats arī attiecas uz enduro .. ir vnz , atļautais braukšanas ātrums ir 90 , pāri ceļam izmētā dēļus, govja ganu stieples.. novāc un atpakaļ braucot jau ir atpakaļ.
Šādu večuku noķēru , tālāk MP un pat tie nepalīdz garīgi slimajiem.

cupix, 7.janvāris 2020, 14:06


Pēc principa: man ir mocis vai kvadra, es varu visiem dirst virsū no 9. stāva, pajāt, tas vai es kādam traucēju, vai nē. Es taču esmu svētais motobraucējs, mūs neviens nedrīkst aiztikt un kaut ko pārmest. Tie kas to dara ir skaudīgi lohi. Vai ne? :):):)
7.janvāris 2020, 14:18 | links
 
Te tā pat kā "motopower" forumā, var redzēt, kuri ir moto braucēji, kuri ir zemju īpašnieki utt.
Esmu gan moto/kvadra/offroud auto, kā arī pietiekoši daudzu zemju īpašnieks.
Troses un ķēdes nevelku, bet naglu dēli esmu gan racis. Un ja man kāds teiks, ka it sevišķi "grupu" izrbaucienos, kāds baigi uztraucās, kas paliek aiz viņa, tad nevajag .irst.
Paskatieties kā tiek kropļota meža zemsedze un jaunie apstādījumi...
Paskatieties tos video, kuros tās saucamās grupas, braukā pa dabas liegumiem utt.
Un nevajag šeit stāstīt, kas notiek pēc mežu izstrādes (it sevišķi LVM). Privātos, nu jau arī sāk drāzt, par nesakārtotību mežā.
Un ja nu kādam ļoti gribās apskatīties, kas notiek pēc enduro, kvadrām vai džipiem, rakstiet privāti.
7.janvāris 2020, 14:11 | links
 
Un tā ir realitāte, ka daļa kvadru un enduro/krosa moču īpašnieki brauc kā p*mpji.

Shm_didzis, 6.janvāris 2020, 23:27

Vot tieši tādi p*mpji, kā tu arī velk tās troses, jo neesi nekad dzīvē bijis ar enduro / kvadrām braucis, kopējā kompānijā!
Neviens speciāli nedragā un neposta mežus .
Visos forumos ir video no tiem izbraucieniem gan ar enduro, gan ar adv un kvadrām .
Man nenormāls cepiens ir par šo... jo arī ik pa laikam ar gan ar mocīti un kvadru izlaižu un vienmēr atradīsies kāds gudrinieks , kurš LVM uzskata par saviem un ka "ES" traucēju viņam ar suni pastaigāties bez pavadas. Tak varbūt otrādi?
Viņš traucē man braukt , jo suns ir bez pavadas!?

cupix, 7.janvāris 2020, 13:04


Tu taču esi lohs. Pirmkārt, es nekādas troses nekur nevelku. Otrkārt, es rakstīju "Daļa". Ja tu nespēj uztvret izlasīto, tad tā nav mana problēma.

Shm_didzis, 7.janvāris 2020, 13:32

Vieglāk taču nodirst visus vai ne? U
Uzraksti , tak kas tā pa "daļu"ir ? hmmm, būs noteikti grūti kaut ko samurgot.
Nu neviens speciāli nekad nelien nevienam privātīpašumā , nekur Latvijā nekad nav nekādas norādes ka sākas viens īpašums un beidzas cits.
Un pat ja pats īpašums pieder kādam , tad ceļš parasti ir kopējais un to "ķēniņi"arī uzskata par savējo.

Man ir sava trasīte uz 3h lauka, apkārt lauksaimniecības zemes , līdz tuvākajai mājai 1km (saimniekam arī sava trase ir kur nopietni nodarbojas pats ar sportu un dēli) . Gandrīz katru reizi vietējie izsauc policiju ar "pasakām" ka nēsājamies pa koplietošanas ceļu , ka traucējam viņu mieram. 2km līdz ciemam!
Pēdējos gadus mp reizi gadā brauc.. tik apsveicināties. Cik reizes naglas/ stikli pa trasi izmētāti bija ,jo uzskata ka tehnikai ir jāatrodas SPECIALIZĒTĀS trasēs! Tas pats arī attiecas uz enduro .. ir vnz , atļautais braukšanas ātrums ir 90 , pāri ceļam izmētā dēļus, govja ganu stieples.. novāc un atpakaļ braucot jau ir atpakaļ.
Šādu večuku noķēru , tālāk MP un pat tie nepalīdz garīgi slimajiem.
7.janvāris 2020, 14:06 | links
 
tadi jau ir tie neapmierinātie mietpilsoņi,viņiem viss riebjas un viss traucē,un ir ipaši slimi kas izdomā visādas šādas debīlibas

udens2, 7.janvāris 2020, 12:58


Latgalē pie ezeriem daudz tādu vietu kur kādu piekļuves taku vai ceļu šķērso govs ķēde. Ja brauc ar moci, un tā lieta ir koku ēnā, tad 100% ka būs gar zemi.
7.janvāris 2020, 13:40 | links
 
Un tā ir realitāte, ka daļa kvadru un enduro/krosa moču īpašnieki brauc kā p*mpji.

Shm_didzis, 6.janvāris 2020, 23:27

Vot tieši tādi p*mpji, kā tu arī velk tās troses, jo neesi nekad dzīvē bijis ar enduro / kvadrām braucis, kopējā kompānijā!
Neviens speciāli nedragā un neposta mežus .
Visos forumos ir video no tiem izbraucieniem gan ar enduro, gan ar adv un kvadrām .
Man nenormāls cepiens ir par šo... jo arī ik pa laikam ar gan ar mocīti un kvadru izlaižu un vienmēr atradīsies kāds gudrinieks , kurš LVM uzskata par saviem un ka "ES" traucēju viņam ar suni pastaigāties bez pavadas. Tak varbūt otrādi?
Viņš traucē man braukt , jo suns ir bez pavadas!?

cupix, 7.janvāris 2020, 13:04



Tu taču esi lohs. Pirmkārt, es nekādas troses nekur nevelku. Otrkārt, es rakstīju "Daļa". Ja tu nespēj uztvret izlasīto, tad tā nav mana problēma.
7.janvāris 2020, 13:32 | links
 
Un tā ir realitāte, ka daļa kvadru un enduro/krosa moču īpašnieki brauc kā p*mpji.

Shm_didzis, 6.janvāris 2020, 23:27

Vot tieši tādi p*mpji, kā tu arī velk tās troses, jo neesi nekad dzīvē bijis ar enduro / kvadrām braucis, kopējā kompānijā!
Neviens speciāli nedragā un neposta mežus .
Visos forumos ir video no tiem izbraucieniem gan ar enduro, gan ar adv un kvadrām .
Man nenormāls cepiens ir par šo... jo arī ik pa laikam ar gan ar mocīti un kvadru izlaižu un vienmēr atradīsies kāds gudrinieks , kurš LVM uzskata par saviem un ka "ES" traucēju viņam ar suni pastaigāties bez pavadas. Tak varbūt otrādi?
Viņš traucē man braukt , jo suns ir bez pavadas!?

cupix, 7.janvāris 2020, 13:04
es ar esmu hardendurists,jā atstāju vagas mežā,nu un,no tā nekāds sliktums nerodas,bet tie kājamgājēji gan izmētā pudeles,čipšupakas un tamnlīdzīgus sūdus.
7.janvāris 2020, 13:11 | links
 
Šis gadījums ļoti uzskatāmi parāda faktu, cik ļoti ir nesakārtota Latvijas likumdošana, tā saucamā, privātīpašuma tiesību aizsardzībā.
Ja likums nepārprotami noteiktu, ka īpašnieka tiesības savā īpašumā ir primārās, nav jau vajadzīgs kā ASV, kur vari pārkāpēju pat nošaut, bet tomēr - viss būtu skaidrs un nepārprotams.
Tagad - īpašniekam pārsvarā ir tikai pienākumi, bet ar tiesībām - tā ļoti švaki. Un tad rodas šie atvasinājumi - kā tomēr šīs ''neesošās'' tiesības realizēt.
Otrs apstāklis - līdzcilvēku nekaunība. Lieliski zinot šo likumu nesakārtotību, ļoti daudzi bāžas svešos īpašumos ar savām cilvēktiesībām pat īpaši nekaunīgā veidā, tas ir, ej kakāt ar savu īpašumu, ko gribēšu to darīšu, man po..j!
Kopā ņemot veidojas apstākļi, kuri agri vai vēlu noved līdz konfliktiem, un, kā redzams, arī cilvēku bojāejas.
Kamēr likumdošana būs ne šāda, ne tāda - tikmēr būs arī līdzīgi notikumi, un tur nav pat ko sašust, vai brīnīties.
To es no savas pieredzes.
7.janvāris 2020, 13:08 | links
 
Un tā ir realitāte, ka daļa kvadru un enduro/krosa moču īpašnieki brauc kā p*mpji.

Shm_didzis, 6.janvāris 2020, 23:27


Vot tieši tādi p*mpji, kā tu arī velk tās troses, jo neesi nekad dzīvē bijis ar enduro / kvadrām braucis, kopējā kompānijā!
Neviens speciāli nedragā un neposta mežus .
Visos forumos ir video no tiem izbraucieniem gan ar enduro, gan ar adv un kvadrām .
Man nenormāls cepiens ir par šo... jo arī ik pa laikam ar gan ar mocīti un kvadru izlaižu un vienmēr atradīsies kāds gudrinieks , kurš LVM uzskata par saviem un ka "ES" traucēju viņam ar suni pastaigāties bez pavadas. Tak varbūt otrādi?
Viņš traucē man braukt , jo suns ir bez pavadas!?
7.janvāris 2020, 13:04 | links
 
tadi jau ir tie neapmierinātie mietpilsoņi,viņiem viss riebjas un viss traucē,un ir ipaši slimi kas izdomā visādas šādas debīlibas
7.janvāris 2020, 12:58 | links
 
MV-F [07.01.20]: Daudzi jau tagad var gudri dirst, tas tā, tas šitā. Gribēja vai negribēja. Bet cilvēkam ir atņemta dzīvība. Par ko? Par to, ka ar kvadru brauca... Nu, ja tas, kas vilka to mēslu pāri ceļam, tagad domā - mērķis izpildīts, tad skumji.
Drīzāk, domāju, priekšā gaidāma problēmu jūra un varbūt kādam citam šis notikums liks aizdomāties

Abavnieks, 7.janvāris 2020, 12:20

Jā, pārvilkt trosi pāri ceļam, tur gan jābūt lielām smadzenēm, labi ka nebija stieple kala augstumā.
"labi ka..."? Baigā starpība jau nav šobrīd, rezultāts ir.

Es vairāk par to, ka lai pierādītu savu taisnību, kur īsti nav tavai dzīvībai briesmas, tava izdarība kādam atņēmusi dzīvību.
Man šķiet tas atstāj nopietnas sekas gan psiholoģiski, gan citādā veidā
7.janvāris 2020, 12:45 | links
 
Daudzi jau tagad var gudri dirst, tas tā, tas šitā. Gribēja vai negribēja. Bet cilvēkam ir atņemta dzīvība. Par ko? Par to, ka ar kvadru brauca... Nu, ja tas, kas vilka to mēslu pāri ceļam, tagad domā - mērķis izpildīts, tad skumji.
Drīzāk, domāju, priekšā gaidāma problēmu jūra un varbūt kādam citam šis notikums liks aizdomāties

Abavnieks, 7.janvāris 2020, 12:20


Jā, pārvilkt trosi pāri ceļam, tur gan jābūt lielām smadzenēm, labi ka nebija stieple kala augstumā.
7.janvāris 2020, 12:39 | links
 
bjorgvin, droši vien gribēji no sirds, bet sanāca savādāk, no pakaļgala.
tagad uzbur ainiņ
- bērnu bariņš ar riteņiem nesas pa lauku celiņu nopeldēties....
- pastniece ar mopēdu ved pensiju taviem senčiem
- pats dodies ar sieviņ tūrisma izbraucienā ar mocīt pa Latvijas dabas takām
- uttutjp
7.janvāris 2020, 12:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager