Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Daudzi jau tagad var gudri dirst, tas tā, tas šitā. Gribēja vai negribēja. Bet cilvēkam ir atņemta dzīvība. Par ko? Par to, ka ar kvadru brauca... Nu, ja tas, kas vilka to mēslu pāri ceļam, tagad domā - mērķis izpildīts, tad skumji.
Drīzāk, domāju, priekšā gaidāma problēmu jūra un varbūt kādam citam šis notikums liks aizdomāties
7.janvāris 2020, 12:20 | links
 
es pazistu lauku makskerniekus kuri uz copi brauc ar kvadracikliem,motocikliem,mopediem un pat motoblokiem.cik zinu,vini brauc loti pratigi.it seviski pa ne servituta celiem.un nekas nenotiek.pat ja ir izlikti visadi aizzogojumu.nu ja kāds gribeja pa tadu celu nokert adrenalinu,tad viņš to ari nokera.
7.janvāris 2020, 12:04 | links
 
Te nu ir jāatgādina sen zināma patiesība: Tavas tiesības beidzas tieši tur, kur sākas manējās.
To nu vajadzētu atcerēties un ievērot VISOS gadījumos.
Izņemot, ja kādam ir problēmas ar galvu. Šajos gadījumos labi līdz piespiedu pasākumi, jo tos atceras ilgi un sāpīgi
Skumji protams ir, ja ir pārspīlējumi, bet, iespējams, ka tur cita varianta nebija.
Jo policija nedz grib, nedz spēj nodrošināt īpašuma aizsardzību tiesiski, tad nu cilvēki tiesiskuma vietā izvēlas taisnīgumu.

Jozis2, 6.janvāris 2020, 18:24jančuk es ar tā agrāk domāju kamēr man čoms nenorāvas nosacīto sodu kad naktī savā lauku īpašumā atštaukāja kaut kādu klaidoni kas bij ielīdis,vēlāk izrādijās rūdīts zeks kas aizskrēja pasūdzēties uz menteni jo bij smadzeņtrīce.Izrādās tu pat savā īpašumā nedrīksti viņam neko darīt.

udens2, 6.janvāris 2020, 18:31
tā nu viš i ar to likuma piemērošanu, ka no cietušā fiksi vien var pārtapt par vainīgo, tāpēc mani neizbrīna, ja uz ielas kāds nelaimē tikušam nepalīdz, paiet garām... Es neaicinu uz vienaldzību, bet, salīdzinājumā ar Latviju, asv likuma norma(ar dažādām niansēm un atsķirībām dažādos štatos) var šķist no kā no sci-fi ņemta- kad tavā īpašumā(ja pats esi mājā un kāds lien iekšā) iekļuvušu svešinieku vari pat nolaist no kātiem- "The Castle Doctrine"(28 štatos, "Stand-Your-Ground" 12 štatos un visliberālākais "Make My Day Law"(laikam tikai Kolorādo štatā)))

badapiicka, 7.janvāris 2020, 00:00


Daļai cilvēku ir grūti saprotams cēloņu un seku princips, tas, ka nekas nenotiek tāpat vien.
Arī šeit, visticamāk, nevilka jau to šņori tīri izpriecas dēļ, vai, aiz neko darīt, bet gan tāpēc, lai kaut ko novērstu, vai vismaz ierobežotu. Nu iznāca tā, ka gribēja kā labāk, sanāca - kā vienmēr.
Likuma piemērošana - pagaidām, vai nu pazīšanās, vai nauda. No savā praksē pieredzētā - reti kad objektivitāte, visbiežāk - nav nozieguma sastāva.
7.janvāris 2020, 09:04 | links
 
Te nu ir jāatgādina sen zināma patiesība: Tavas tiesības beidzas tieši tur, kur sākas manējās.
To nu vajadzētu atcerēties un ievērot VISOS gadījumos.
Izņemot, ja kādam ir problēmas ar galvu. Šajos gadījumos labi līdz piespiedu pasākumi, jo tos atceras ilgi un sāpīgi
Skumji protams ir, ja ir pārspīlējumi, bet, iespējams, ka tur cita varianta nebija.
Jo policija nedz grib, nedz spēj nodrošināt īpašuma aizsardzību tiesiski, tad nu cilvēki tiesiskuma vietā izvēlas taisnīgumu.

Jozis2, 6.janvāris 2020, 18:24jančuk es ar tā agrāk domāju kamēr man čoms nenorāvas nosacīto sodu kad naktī savā lauku īpašumā atštaukāja kaut kādu klaidoni kas bij ielīdis,vēlāk izrādijās rūdīts zeks kas aizskrēja pasūdzēties uz menteni jo bij smadzeņtrīce.Izrādās tu pat savā īpašumā nedrīksti viņam neko darīt.

udens2, 6.janvāris 2020, 18:31

tā nu viš i ar to likuma piemērošanu, ka no cietušā fiksi vien var pārtapt par vainīgo, tāpēc mani neizbrīna, ja uz ielas kāds nelaimē tikušam nepalīdz, paiet garām... Es neaicinu uz vienaldzību, bet, salīdzinājumā ar Latviju, asv likuma norma(ar dažādām niansēm un atsķirībām dažādos štatos) var šķist no kā no sci-fi ņemta- kad tavā īpašumā(ja pats esi mājā un kāds lien iekšā) iekļuvušu svešinieku vari pat nolaist no kātiem- "The Castle Doctrine"(28 štatos, "Stand-Your-Ground" 12 štatos un visliberālākais "Make My Day Law"(laikam tikai Kolorādo štatā)))
7.janvāris 2020, 00:00 | links
 
Un tā ir realitāte, ka daļa kvadru un enduro/krosa moču īpašnieki brauc kā p*mpji.
Un nevar zināt, varbūt uz troses agrāk bija zīme "privātīpašums", kuru vietējie malači noplēsuši.
Neredzot, kā tas uz vietas izskatās un kādi bija patiesie notikuma apstākļi ir nejēdzīgi kādu apsūdzēt...

Shm_didzis, 6.janvāris 2020, 23:27
tur tak rakstīts ka pašvaldības ceļš
6.janvāris 2020, 23:29 | links
 
skaidrs,tad ja es negribu lai kāds brauc tur kur man nepatīk,es velku troses,lieku zemē naglainus dēļus un vel nezin ko!!!
6.janvāris 2020, 23:28 | links
 
Un tā ir realitāte, ka daļa kvadru un enduro/krosa moču īpašnieki brauc kā p*mpji.
Un nevar zināt, varbūt uz troses agrāk bija zīme "privātīpašums", kuru vietējie malači noplēsuši.
Neredzot, kā tas uz vietas izskatās un kādi bija patiesie notikuma apstākļi ir nejēdzīgi kādu apsūdzēt...
6.janvāris 2020, 23:27 | links
 
klačujancis kā jau kārtīga klačubāba sprieda sava aprobežotā prāta iespējās,ko gan no viņa citu bij gaidīt,izrādās ceļš bij pašvaldības https://jauns.lv/raksts/zinas/365682-naves-trose-cela-uz-ezeru-bijusi-novilkta-jau-labu-laiku-par-tragediju-madona-runa-vietejie

udens2, 6.janvāris 2020, 22:22



Nu tik viennozīmīgi neizskatās:
Raidījums vēsta, ka tur ir kāds neliels celiņš, kas ved uz divām mājām. Ceļā galā ir ezers. Viena no saimniecībām izskatās pamesta, savukārt pie otras, kas ir krietni vien sakoptāka, redzams uzraksts, tiek veikta videonovērošana.

Kaimiņiene "Degpunktā" pastāstīja, ka tieši šīs mājas īpašnieki esot trosi novilkuši.

"Tur dikti daudz braukāja, apzaga to māju un tā," raidījumam pastāstīja kaimiņiene, "Uz to ezeru un viņi nemaz negribēja, lai tur braukā."
6.janvāris 2020, 23:11 | links
 
klačujancis kā jau kārtīga klačubāba sprieda sava aprobežotā prāta iespējās,ko gan no viņa citu bij gaidīt,izrādās ceļš bij pašvaldības https://jauns.lv/raksts/zinas/365682-naves-trose-cela-uz-ezeru-bijusi-novilkta-jau-labu-laiku-par-tragediju-madona-runa-vietejie
6.janvāris 2020, 22:22 | links
 
kkas [04.01.20]: Briti nekur nevar pamukt, jo visas labās ES lietas grib paņemt līdzi. Bez viņām pamukt ir bezjēdzīgi, citādi jau sen būtu izkāpuši. Ideja par izstāšanos no ES ir tādas pašās fantom sāpes, kā padumjo laiku opju kviecieni cik forši bija padomijā. Briti neizstāsies, jo tā būs ekonomiska pašnāvība, kamēr pastāv ES.
Nu tad kā, var vai ,, nevar,,!?
:DDDD
https://jauns.lv/raksts/izklaide/365630-lielbritanijai-breksits-bet-latvijai-interneta-asprasi-gudro-valstu-nosaukumus-es-pamesanai
6.janvāris 2020, 21:47 | links
 
Te nu ir jāatgādina sen zināma patiesība: Tavas tiesības beidzas tieši tur, kur sākas manējās.
To nu vajadzētu atcerēties un ievērot VISOS gadījumos.
Izņemot, ja kādam ir problēmas ar galvu. Šajos gadījumos labi līdz piespiedu pasākumi, jo tos atceras ilgi un sāpīgi
Skumji protams ir, ja ir pārspīlējumi, bet, iespējams, ka tur cita varianta nebija.
Jo policija nedz grib, nedz spēj nodrošināt īpašuma aizsardzību tiesiski, tad nu cilvēki tiesiskuma vietā izvēlas taisnīgumu.

Jozis2, 6.janvāris 2020, 18:24
jančuk es ar tā agrāk domāju kamēr man čoms nenorāvas nosacīto sodu kad naktī savā lauku īpašumā atštaukāja kaut kādu klaidoni kas bij ielīdis,vēlāk izrādijās rūdīts zeks kas aizskrēja pasūdzēties uz menteni jo bij smadzeņtrīce.Izrādās tu pat savā īpašumā nedrīksti viņam neko darīt.
6.janvāris 2020, 18:31 | links
 
Te nu ir jāatgādina sen zināma patiesība: Tavas tiesības beidzas tieši tur, kur sākas manējās.
To nu vajadzētu atcerēties un ievērot VISOS gadījumos.
Izņemot, ja kādam ir problēmas ar galvu. Šajos gadījumos labi līdz piespiedu pasākumi, jo tos atceras ilgi un sāpīgi
Skumji protams ir, ja ir pārspīlējumi, bet, iespējams, ka tur cita varianta nebija.
Jo policija nedz grib, nedz spēj nodrošināt īpašuma aizsardzību tiesiski, tad nu cilvēki tiesiskuma vietā izvēlas taisnīgumu.
6.janvāris 2020, 18:24 | links
 
udens2 [38m]: jančuk ja negribi ka pa tavu mežu staigā uzliec brīdinājumu,nav brīdinājuma varu tur iet,man nav jameklē tava zemesgrāmataTā gluži arī nav...

karliscope, 6.janvāris 2020, 17:48
nu kā tad ir??kā es varu zināt kad no valsts meža iesoļoju janča mežā kurā viņš negrib nevienu redzēt...
6.janvāris 2020, 18:23 | links
 
udens2 [06.01.20]: jančuk ja negribi ka pa tavu mežu staigā uzliec brīdinājumu,nav brīdinājuma varu tur iet,man nav jameklē tava zemesgrāmata
Tā gluži arī nav...
6.janvāris 2020, 17:48 | links
 
jančuk ja negribi ka pa tavu mežu staigā uzliec brīdinājumu,nav brīdinājuma varu tur iet,man nav jameklē tava zemesgrāmata
6.janvāris 2020, 17:45 | links
 
Tipa nožogojums pret ne vēlamajiem "meža zvēriem"! Skarbi.

urmaas, 6.janvāris 2020, 14:15


Ir jau tā ka copmaņiem, arī man pašam, patīk tā brīvā staigāšana. Taču, ja kur ej, tad vismaz jāzina pa kā īpašumu tu staigā. Ja vēl staigā, nekādās trosēs nesapīsies. Bet vislabāk tomēr pieteikties.
Taču ir vēl ļoti par daudz tādu, kam jūra līdz ceļiem, tiem nekas nav svēts, brauc - kur grib, cūko, cik var, ko tur - dara visu, kas ienāk prātā. Un tad brīnās - tie maitas īpašnieki, neko negrib vākt, neko negrib remontēt, labot, neko negrib dzēst, utt.
6.janvāris 2020, 14:26 | links
 
tad sanāk ja man nepatīk ka kāds staigā pa mežu es tur sākšu likt lamatas kā vjetnamas karā un jozis tur iekritīs...un attaisnojums būs ka man nepatīk ka krumujozis tur staigāja!!!

udens2, 6.janvāris 2020, 14:00

Tieši tā, mulden! Ja tu staigāsi pa man piederošu, tas ir, pa valsts man iznomātu, mežu, bez manas piekrišanas, tad nav galīgi nekādas garantijas ka kaut kur neiekritīsi.
Pat vainīgs neviens pie tā nebūs - pats ielīdi tur, kur tevi neviens nelūdza. Tā ka ... nav ko čurāt pret vēju!

Jozis2, 6.janvāris 2020, 14:07
Nē jančuk,tā nebūs.Tavs mežs nav gluži pagalms un pat pagalmā tu man nedrīksti apdraudēt veselību,iepazīsties ar likumiem
6.janvāris 2020, 14:19 | links
 
Tipa nožogojums pret ne vēlamajiem "meža zvēriem"! Skarbi.
6.janvāris 2020, 14:15 | links
 
tad sanāk ja man nepatīk ka kāds staigā pa mežu es tur sākšu likt lamatas kā vjetnamas karā un jozis tur iekritīs...un attaisnojums būs ka man nepatīk ka krumujozis tur staigāja!!!

udens2, 6.janvāris 2020, 14:00


Tieši tā, mulden! Ja tu staigāsi pa man piederošu, tas ir, pa valsts man iznomātu, mežu, bez manas piekrišanas, tad nav galīgi nekādas garantijas ka kaut kur neiekritīsi.
Pat vainīgs neviens pie tā nebūs - pats ielīdi tur, kur tevi neviens nelūdza. Tā ka ... nav ko čurāt pret vēju!
6.janvāris 2020, 14:07 | links
 
tad sanāk ja man nepatīk ka kāds staigā pa mežu es tur sākšu likt lamatas kā vjetnamas karā un jozis tur iekritīs...un attaisnojums būs ka man nepatīk ka krumujozis tur staigāja!!!
6.janvāris 2020, 14:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager