Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
https://skaties.lv/degpunkta/noziedziba/iebraucot-par-celu-novilkta-trose-madonas-puse-gajis-boja-kvadracikla-vaditajs/?utm_source=facebook&utm_medium=autopost&utm_campaign=social&utm_content=degpunkta&fbclid=IwAR1DyjoF8zCy34qe8vgnhhlN3ePP7mXqZN7fHx_PsQS7Vxf-uqJx8WMOmv4

udens2, 6.janvāris 2020, 13:09


Kaut kas tāds, teiksim, pretdarbība - notiek tad, kad kāds ar savu visatļautību sāk līdz riebumam krist kādam citam uz nerviem. It īpaši, ja tas notiek cita privātīpašuma robežās, un ja pārkāpējs ir vairākkārt brīdināts, ka tā nenāktos darīt.
Šoreiz tā pretdarbība ir iznākusi tāda stipri skarba, jo brīdinātais, visticamāk, aiz lieluma mānijas, nav rēķinājies ar tāda veida pretdarbību.

Piemēram, Rīgā šāda visatļautība ir jau norma un pārtraukta tiek tikai tad, kad saņem atbilstošu pretsparu. Tas ir no manis novērotā.
6.janvāris 2020, 13:38 | links
 
 
badapiicka [06.01.20]: Speciāli tev, skolnieks, izglītošanai

"Latvijas karavīri turpina misiju Irākā"
https://www.delfi.lv/news/national/politics/latvijas-karaviri-turpina-misiju-iraka.d?id=51769081

vai atbrauks tagad paši, vai vēlāk zārkos ...


Okupanti, maajaas!!! Prom no Irakas!

Llort, 5.janvāris 2020, 18:51
Tu esi apmaldījies- gan ar valsti, gan forumu

badapiicka, 5.janvāris 2020, 19:42

Llort, 5.janvāris 2020, 23:09
"skolnieki, izglītošana"- atkal nepareizajā forumā...
Ja par tiem visiem daudzskaitlīgajiem 6 algotajiem latviešu karavīriem- nu, cik zināms, nepilngadīgo un stulbo tur nav, katrs pats saprot un atbild par to, ko dara.
Intelekta invalīdiem:
Šie algotņi tur ir uz kontrakta/līguma noteikumiem. Un algotņi zin , ko dara un par ko.
6.janvāris 2020, 12:57 | links
 
 
Speciāli tev, skolnieks, izglītošanai

"Latvijas karavīri turpina misiju Irākā"
https://www.delfi.lv/news/national/politics/latvijas-karaviri-turpina-misiju-iraka.d?id=51769081

vai atbrauks tagad paši, vai vēlāk zārkos ...


Okupanti, maajaas!!! Prom no Irakas!

Llort, 5.janvāris 2020, 18:51
Tu esi apmaldījies- gan ar valsti, gan forumu

badapiicka, 5.janvāris 2020, 19:42

Llort, 5.janvāris 2020, 23:09

"skolnieki, izglītošana"- atkal nepareizajā forumā...
Ja par tiem visiem daudzskaitlīgajiem 6 algotajiem latviešu karavīriem- nu, cik zināms, nepilngadīgo un stulbo tur nav, katrs pats saprot un atbild par to, ko dara.
6.janvāris 2020, 00:09 | links
 
Speciāli tev, skolnieks, izglītošanai

"Latvijas karavīri turpina misiju Irākā"
https://www.delfi.lv/news/national/politics/latvijas-karaviri-turpina-misiju-iraka.d?id=51769081

vai atbrauks tagad paši, vai vēlāk zārkos ...


Okupanti, maajaas!!! Prom no Irakas!

Llort, 5.janvāris 2020, 18:51
Tu esi apmaldījies- gan ar valsti, gan forumu

badapiicka, 5.janvāris 2020, 19:42
5.janvāris 2020, 23:09 | links
 
mjuniors [05.01.20]: Meklēju sadarbības partnerus. :))
Tavam medum?
Man te Bulduros kaiminjos labs veikals plus paziistama tante Dubultos tirguu seezj. Tur vinjas tikai 2, bet reizeem ir rinda.
Ber viss noteiktu cenaa atsitaas..
5.janvāris 2020, 22:19 | links
 
Meklēju sadarbības partnerus. :))
5.janvāris 2020, 22:16 | links
 
mjuniors [05.01.20]: Cik te tādu, kam pieder veikali?
Kaapeec jautaa?!
5.janvāris 2020, 22:14 | links
 
Spēcīgi teikts!!
apelsins, 5.janvāris 2020, 22:00

Šams guļ ar to kaktu dakterieni, kura veic kataraktas operāciju abām acīm reizē. Džiļs iekšīgs sakars.

Karlis_K, 5.janvāris 2020, 22:04


To kataraktu abām acīm reizē veica Stradiņos! Ja kāds grib izmaksāt taksi 3x 120 km un palīdzēt atgūt redzi vienam ''izārstētajam'', kuru Stradiņi vairs pat redzēt negrib - var pieteikties
Vislabāk tas dakteris, kurš iepriekšējā diskusijā par šo tēmu, bija tik zinošs.
5.janvāris 2020, 22:14 | links
 
Cik te tādu, kam pieder veikali?
5.janvāris 2020, 22:04 | links
 
Spēcīgi teikts!!
apelsins, 5.janvāris 2020, 22:00


Šams guļ ar to kaktu dakterieni, kura veic kataraktas operāciju abām acīm reizē. Džiļs iekšīgs sakars.
5.janvāris 2020, 22:04 | links
 
Jozis2 [05.01.20]: Man, diemžēl, vai par laimi, ir liels sakars ar uzņēmējdarbību. Vismaz pietiekošs, lai kaut ko zinātu - gan no iekšpuses, gan ārpuses.
Spēcīgi teikts!!
5.janvāris 2020, 22:00 | links
 
Tad kāpēc pārmet kaut ko citiem, ja neesi pat bijis privātajā biznesā - tēlo pārgudro?

Jozis2, 5.janvāris 2020, 21:48Tāpēc ka gudrinieki raksta ka kaut ko atdodam,neko neviens neatdod,bet gan pārdod kas maksā vairāk.Būtu tev kāds sakars ar uzņēmējdarbību tad zinātu ka tur cenšas nopelnīt nevis kaut ko atdāvināt

udens2, 5.janvāris 2020, 21:53


Man, diemžēl, vai par laimi, ir liels sakars ar uzņēmējdarbību. Vismaz pietiekošs, lai kaut ko zinātu - gan no iekšpuses, gan ārpuses.
5.janvāris 2020, 21:58 | links
 
Un vispār ja ko jāatbalsta, tad veselīgas pārtikas ražotājus. Alus pat vislabākais nu nekādi nav veselīga pārtika, tā ir neveselīga izklaide. Un turklāt večiem grauj hormonālo balansu, jo vairāk tie pļumpē alu, jo vairāk sāk izskatīties pēc resnām vecenēm ar trekniem noļukušiem vēderiem un pupiem.

Karlis_K, 5.janvāris 2020, 21:50


Kādreiz dziedāja dziesmu: Alus ir labs, iedzert nav grūt', tik dzērājam nevajag pļēguram būt!
5.janvāris 2020, 21:55 | links
 
Tas, ka es iestājos par savējiem mani drīkst gānīt?

Muudzis, 5.janvāris 2020, 21:41

Nu nezinu, pats taču apgalvoji ka nu loc mīzalalu, tobiš nelatviešu :) es alu dzeru nu jau pavisam reti, bet mīzalus pat neņemu mutē.

Karlis_K, 5.janvāris 2020, 21:47

Nevis loku, bet vienreiz pagaršoju, vairāk nepērku. Katrā ziņā tu mani noteikti jauc ar kādu Krievzemes trolli, neesmu tāds. Bet arī citiem neklanos. Man ir sava dzimtā zemīte un mājas tajā, ārā pa logu plīvo Latvijas karogs mastā un motivācija un iespējas to aizstāvēt, ja kāds būs gatavs to apbižot, ar to arī beigsim!
5.janvāris 2020, 21:54 | links
 
Tad kāpēc pārmet kaut ko citiem, ja neesi pat bijis privātajā biznesā - tēlo pārgudro?

Jozis2, 5.janvāris 2020, 21:48
Tāpēc ka gudrinieki raksta ka kaut ko atdodam,neko neviens neatdod,bet gan pārdod kas maksā vairāk.Būtu tev kāds sakars ar uzņēmējdarbību tad zinātu ka tur cenšas nopelnīt nevis kaut ko atdāvināt
5.janvāris 2020, 21:53 | links
 
Un vispār ja ko jāatbalsta, tad veselīgas pārtikas ražotājus. Alus pat vislabākais nu nekādi nav veselīga pārtika, tā ir neveselīga izklaide. Un turklāt večiem grauj hormonālo balansu, jo vairāk tie pļumpē alu, jo vairāk sāk izskatīties pēc resnām vecenēm ar trekniem noļukušiem vēderiem un pupiem.
5.janvāris 2020, 21:50 | links
 
mūdzi kāpēc neesi lielās alusražotnes īpašnieks??Būtu savācis lai netiek arzemniekiem

udens2, 5.janvāris 2020, 21:10

Mulden! A kāpēc tu pats neesi liels privātīpāšnieks, bet tikai dīvānā pirdējs?

Jozis2, 5.janvāris 2020, 21:26tāpēc ka esmu slinks,nevis eiropa vai valdība traucē:DDD

udens2, 5.janvāris 2020, 21:43


Tad kāpēc pārmet kaut ko citiem, ja neesi pat bijis privātajā biznesā - tēlo pārgudro?
5.janvāris 2020, 21:48 | links
 
Muudzis [05.01.20]: Malacis vecīt, cik man ir iespējams, es arī pērku no vietējiem, protams, ne vienmēr viss ir pieejams. Bet Vācijā teiksim friči visur veikalos izkar plakātus "aus Deutschland" un vietējie atbalsta savējos. Tas, ka es iestājos par savējiem mani drīkst gānīt? Ja es uzskatu, ka dzimtenes mīlestība ir augstākais tikums zemes virsū, tad es esmu sliktāks par citiem. Es saprotu, ka kādam tas nav izdevīgi, bet nu tā īsti nav mana darīšana.
Jaa, man 100 % patiik tavs viedoklis!!
5.janvāris 2020, 21:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager