Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tas, ka es iestājos par savējiem mani drīkst gānīt?

Muudzis, 5.janvāris 2020, 21:41


Nu nezinu, pats taču apgalvoji ka nu loc mīzalalu, tobiš nelatviešu :) es alu dzeru nu jau pavisam reti, bet mīzalus pat neņemu mutē.
5.janvāris 2020, 21:47 | links
 
mūdzi kāpēc neesi lielās alusražotnes īpašnieks??Būtu savācis lai netiek arzemniekiem

udens2, 5.janvāris 2020, 21:10

Mulden! A kāpēc tu pats neesi liels privātīpāšnieks, bet tikai dīvānā pirdējs?

Jozis2, 5.janvāris 2020, 21:26
tāpēc ka esmu slinks,nevis eiropa vai valdība traucē:DDD
5.janvāris 2020, 21:43 | links
 
Muudzis [12m]: Es vienkārši esmu par mūsu mugurkaula iztaisnošanu! Nu varbūt vienreiz pietiks klanīties un pielabināties kādam. Jeb tas mums vēsturiski tā ieprogrammēts visiem? Nu nepatīk man svešas varas.....Mūdzi, nu mēs varam!
Piekāshu poljus un leishus, es vinjus izkožu ar cenu. Un peerk manu preci, jo atbalsta saveejos

apelsins, 5.janvāris 2020, 21:28

Malacis vecīt, cik man ir iespējams, es arī pērku no vietējiem, protams, ne vienmēr viss ir pieejams. Bet Vācijā teiksim friči visur veikalos izkar plakātus "aus Deutschland" un vietējie atbalsta savējos. Tas, ka es iestājos par savējiem mani drīkst gānīt? Ja es uzskatu, ka dzimtenes mīlestība ir augstākais tikums zemes virsū, tad es esmu sliktāks par citiem. Es saprotu, ka kādam tas nav izdevīgi, bet nu tā īsti nav mana darīšana.
5.janvāris 2020, 21:41 | links
 
mūdzi kāpēc neesi lielās alusražotnes īpašnieks??Būtu savācis lai netiek arzemniekiem

udens2, 5.janvāris 2020, 21:10

udens2, šobrīd nepietiek finanses tik cēlam mērķim, nāksi talkā? Jeb jāprasa palīdzība raiham?

Muudzis, 5.janvāris 2020, 21:14
nu lūk,ir brīvais tirgus un katrs pārdod tas kas maksā vairāk,nevis atdod ārzemniekiem
5.janvāris 2020, 21:40 | links
 
Muudzis [11m]: Es vienkārši esmu par mūsu mugurkaula iztaisnošanu! Nu varbūt vienreiz pietiks klanīties un pielabināties kādam. Jeb tas mums vēsturiski tā ieprogrammēts visiem? Nu nepatīk man svešas varas.....Mūdzi, nu mēs varam!
Piekāshu poljus un leishus, es vinjus izkožu ar cenu. Un peerk manu preci, jo atbalsta saveejos

apelsins, 5.janvāris 2020, 21:28
5.janvāris 2020, 21:33 | links
 
Vispār jau onkoloģisko pacientu pieaugumam visās rietumvalstīs ir 3 galvenie faktori:
1.Populācijas novecošanos (pēc Latvijas vēža slimnieku reģistra datiem nepilni 90% jauno slimības gadījumu attīstās pēc 50 gadu vecuma, aptuveni 80% - pēc 60 gadu vecuma);
2.Labākas diagnostikas iespējas un skrīningprogrammu uzsākšana;
3.Precīzāka slimnieku uzskaite.
Bet vai tad vatņiku trollim tas interesē. Pastāsti kā tur izgāja tam onkam kuram reizē abām acīm operēja kataraktu :)

Karlis_K, 5.janvāris 2020, 21:11


Onko slimnieku skaita palielinājumam ir tikai viens galvenais iemesls - pārtikas kvalitāte. Žēl, ka neesi paskaitījis cik pēc skaita garšigās E- vielas katru dienu apēd. Un tad - sūdzies, sāk te, sāk šite. Padzīvo ar lauku barību, un laukos, un, ja vēl sirsnīgi pastrādāsi lauku darbus, nebūs jāžēlojas.
Bet, tā kā īsti lauku cilvēki ir gandrīz iznīdēti, tad ko gribēt?
5.janvāris 2020, 21:33 | links
 
Muudzis [05.01.20]: Es vienkārši esmu par mūsu mugurkaula iztaisnošanu! Nu varbūt vienreiz pietiks klanīties un pielabināties kādam. Jeb tas mums vēsturiski tā ieprogrammēts visiem? Nu nepatīk man svešas varas.....
Mūdzi, nu mēs varam!
Piekāshu poljus un leishus, es vinjus izkožu ar cenu. Un peerk manu preci, jo atbalsta saveejos
5.janvāris 2020, 21:28 | links
 
mūdzi kāpēc neesi lielās alusražotnes īpašnieks??Būtu savācis lai netiek arzemniekiem

udens2, 5.janvāris 2020, 21:10


Mulden! A kāpēc tu pats neesi liels privātīpāšnieks, bet tikai dīvānā pirdējs?
5.janvāris 2020, 21:26 | links
 
Es vienkārši esmu par mūsu mugurkaula iztaisnošanu! Nu varbūt vienreiz pietiks klanīties un pielabināties kādam. Jeb tas mums vēsturiski tā ieprogrammēts visiem? Nu nepatīk man svešas varas.....
5.janvāris 2020, 21:22 | links
 
Muudzis [11m]: Es nešaubījos, ka kāds izvilks kādu citātu no visa teksta. :D Tik prognozējami! Redzi, ja par alu, tad 20 gadus atpakaļ mums latviešiem piederēja visas lielās alus darītavas, šobrīd pieder dažas mazās. Ja tu esi par mūsu uzņēmumu nodošanu arvālstnieku rokās krievu vai eiropiešu, nu tad man tevi jāsauc par pakaļlaižu …. pašiem ir jāattītās un jāpiesaista finansējums! Bet ja dažam mugurkauls tik lokans un verga sindroms, tad es nevarēšu palīdzēt.Par alus dariitavaam.
Tie ir privaati uznjeemumi un tas, ka tos paarpirka vieteejie bandiiti, krievi vai leishi, nav pie vainas EU. Katru reizi, kad dzirdu shitaas vaimanas, kaa Eijropas savieniiba lika paardot.. pljac
Ta pashi esam miizalas. Muudzi, dari kaa Ruņğis, uzcep Valmiemuizju. Vinjsh jau ap 2000. gadu teica, ka meerkjis sava alus dariitava. Tad vinjsh tikai bija projektu vadiitaajs reklaamas agjentuuraa
Uznjeemeeja geenu mums pamatiigi paplosiija

apelsins, 5.janvāris 2020, 21:15


Es tev pilnībā piekrītu vecīt, neviens mums viņas nelika pārdot, bet gan paši pārdevām. Nekad neesmu nevienā teikumā teicis, ka mums ES lika pārdot, bet gan vietējie gribēja izcelt kāpostu. Un liela daļa esam mīzalas un klanāmies citu priekšā, pilnīgi piekrītu TEV.
5.janvāris 2020, 21:19 | links
 
Muudzis [05.01.20]: Es nešaubījos, ka kāds izvilks kādu citātu no visa teksta. :D Tik prognozējami! Redzi, ja par alu, tad 20 gadus atpakaļ mums latviešiem piederēja visas lielās alus darītavas, šobrīd pieder dažas mazās. Ja tu esi par mūsu uzņēmumu nodošanu arvālstnieku rokās krievu vai eiropiešu, nu tad man tevi jāsauc par pakaļlaižu …. pašiem ir jāattītās un jāpiesaista finansējums! Bet ja dažam mugurkauls tik lokans un verga sindroms, tad es nevarēšu palīdzēt.
Par alus dariitavaam.
Tie ir privaati uznjeemumi un tas, ka tos paarpirka vieteejie bandiiti, krievi vai leishi, nav pie vainas EU. Katru reizi, kad dzirdu shitaas vaimanas, kaa Eijropas savieniiba lika paardot.. pljac
Ta pashi esam miizalas. Muudzi, dari kaa Ruņğis, uzcep Valmiemuizju. Vinjsh jau ap 2000. gadu teica, ka meerkjis sava alus dariitava. Tad vinjsh tikai bija projektu vadiitaajs reklaamas agjentuuraa
Uznjeemeeja geenu mums pamatiigi paplosiija
5.janvāris 2020, 21:15 | links
 
mūdzi kāpēc neesi lielās alusražotnes īpašnieks??Būtu savācis lai netiek arzemniekiem

udens2, 5.janvāris 2020, 21:10


udens2, šobrīd nepietiek finanses tik cēlam mērķim, nāksi talkā? Jeb jāprasa palīdzība raiham?
5.janvāris 2020, 21:14 | links
 
Vispār jau onkoloģisko pacientu pieaugumam visās rietumvalstīs ir 3 galvenie faktori:
1.Populācijas novecošanos (pēc Latvijas vēža slimnieku reģistra datiem nepilni 90% jauno slimības gadījumu attīstās pēc 50 gadu vecuma, aptuveni 80% - pēc 60 gadu vecuma);
2.Labākas diagnostikas iespējas un skrīningprogrammu uzsākšana;
3.Precīzāka slimnieku uzskaite.
Bet vai tad vatņiku trollim tas interesē. Pastāsti kā tur izgāja tam onkam kuram reizē abām acīm operēja kataraktu :)
5.janvāris 2020, 21:11 | links
 
Interesanti ar ko labāks ir pilns plaukts ar CD (videokasetēm), kuri pēc dažu gadu aktīvas lietošanas kļuva vairs nelasāmi, par naga lieluma atmiņas karti ar visu audio (video) kolekciju, kuru turklāt vari drošumam nokopēt datorā, mobilajā? :)

Karlis_K, 5.janvāris 2020, 20:52


Un tagad tu man pasaki ar ko labāks auto kura virbūve sāk rūsēt pēc pāris mūsu ziemām ar auto kuram praktiski nav rūsas piliena pat pēc 20 gadiem, šeit es runāju par vācu audi 100? Tu gadienā nedzīvo kādā meža nostūrī?
5.janvāris 2020, 21:11 | links
 
mūdzi kāpēc neesi lielās alusražotnes īpašnieks??Būtu savācis lai netiek arzemniekiem
5.janvāris 2020, 21:10 | links
 
Alus garšoja pēc alus, nevis pēc kaut kādām mizālām kā tagad bla bla bla...

Muudzis, 5.janvāris 2020, 20:32

Vai kāda gaudu dziesmiņa, až asaras sakrēja acīs. Cilvēks mocās un pret savu gribu dzer tos aldara un cēsu čurūdeņus, neviens šam nepasaka ka Latvijā nu ir desmitiem mazo alus daritavu kuri tecina lielisku dzīvo alu dažādām gaumēm. Un cukurs vairs nav savs un salds, ak jel..

Karlis_K, 5.janvāris 2020, 20:44


Es nešaubījos, ka kāds izvilks kādu citātu no visa teksta. :D Tik prognozējami! Redzi, ja par alu, tad 20 gadus atpakaļ mums latviešiem piederēja visas lielās alus darītavas, šobrīd pieder dažas mazās. Ja tu esi par mūsu uzņēmumu nodošanu arvālstnieku rokās krievu vai eiropiešu, nu tad man tevi jāsauc par pakaļlaižu …. pašiem ir jāattītās un jāpiesaista finansējums! Bet ja dažam mugurkauls tik lokans un verga sindroms, tad es nevarēšu palīdzēt.
5.janvāris 2020, 21:05 | links
 
Malacis, kārlītis!
Tikai neesi pamanījis, ka šobrīd jau Pabriks sūdzas, ka nav ko paņemt dienēt, jo sirds lielākajai daļai netur to druku, stipri švaki izauguši, Rīgas galvenais pašvaldību policists sūdzas, ka jaunie ir tik jau izskoloti, ka vairs nemāk protokolu sakarīgi uzrakstīt, ka tā cēlusies labklājība un ir tik izcila pārtika, ka onkoslimnieku jau ir vismaz 2x vairāk nekā 2000. gadā, neņemot vērā nemaz tos 600 000, kuri ir aizbēguši no šī komunisma, kā daži te fano.
Nerunāsim nemaz par to, ka sen jau nav vairs ilgi gaidītā privātīpašuma. Ir nomātais īpašums, pa kuru var staigāt kurš vien tik grib un regulēt, tā saucamo, īpašnieku, kā tik grib.
Tā varētu turpināt un turpināt, taču te nav kas saprot, ka nevar salīdzināt šos divus periodus, kuros esam dzīvojuši, jo atšķirīgas ir tolaik izmantojamās tehnoloģijas, dzīves uztveres un arī iespējas.
Un nobeidzot - arī tad, tie, kas nebija zābaki dzīvoja pietiekoši labi un veselīgi, tāpat kā tagad. Bomži ir bijuši un būs, lai kāda tā valsts iekārta tajā brīdī ir.
5.janvāris 2020, 21:03 | links
 
Interesanti ar ko labāks ir pilns plaukts ar CD (videokasetēm), kuri pēc dažu gadu aktīvas lietošanas kļuva vairs nelasāmi, par naga lieluma atmiņas karti ar visu audio (video) kolekciju, kuru turklāt vari drošumam nokopēt datorā, mobilajā? :)
5.janvāris 2020, 20:52 | links
 
Muudzis [05.01.20]: Savā viedoklī būšu neoriģināls. Personīgi man antipātijas izraisa gan viena, gan otra Savienība, nepatīk kādam bučot pēcpusi vai kāda priekšā klanīties. Kaut kā vispozitīvākās atmiņas palikušas no 90.gadu vidus un beigām un 2000.gadu sākuma, diemžēl K.Ulmaņa laikus neesmu piedzīvojis. Es šobrīd runāju par neatkarības gadiem, kad atbrīvojāmies no okupācijas. Ja neskaita tā laika kriminālo vidi un mafiju, tad...... nu vismaz cik atceros 20 gadu atpakaļ, piemēram, Laimas šokolāde garšo pēc šokolādes, nē tā kā tagad, Staburadzes produkcija bija pavisam kas cits. Ja nopirka pienu, tad tas bija piens, nevis kaut kāds maisījums, kurš nemaz nerūgst. Alus garšoja pēc alus, nevis pēc kaut kādām mizālām kā tagad. Bija pašiem sava Cukurfabrika. Pie mums parādījās pirmie cd kompadiski un pleijeri, atceros kā ar puikām klausījāmies... Nemaz nerunājot par tā laika auto, tie, kas dabūja pavizināties ar 90.gadu s klases meršiem, zinās par ko es runāju, pat šobaltdien tie skaitās ekskluzīvi auto. Nemaz nerunājot par citiem modeļiem Audi "cigāru", tagad tādus izturīgus auto vairs neviens neražo, jo ražotājs nav ieinteresēts mūsu patērētāju sabiedrībai kaut ko tādu piedāvāt. Tā laika sadzīves tehnika Bosch, Electrolux, Miele, Sony utt... kvalitāte..., kas daudziem maniem paziņām kalpo līdz pat šai dienai, šobaltdien tādu tehniku vairāk neražo, nevienam nav izdevīgi, galvenais, ka tik garantiju laiku iztur. Nemaz nerunājot par dažādiem debīliem aizliegumiem, kas ir "sacepti" nezin kā interesēs. Kaut vai teiksim Babītes ezera dabas liegums, kamēr copmaņi nedrīkst atrasties pie ezera, maliķi kāš resursus dienu un nakti, kam tas nāk par labu? Baltezera tauvas joslas apbūve utt.. Kārtībai ir jābūt, bet ne šādā izpildījumā. Vēlreiz saku, tas ir tikai mans personīgais viedoklis un netaisos klanīties nevienas svešas varas priekšā. Mums pašiem ir jāsakārto lietas savā valstī, neviens cits mūsu vietā to nedarīs.
Ta beidz..
Dzeeraam Rojal ar kraana uudenu
Peec skolas eedaam Sn8ckers un Marss
Jaa piens kefiirs bija
Alu nedzeeru, bet tagad arii var ALU nopirkt.
Agraaj biha kilobaiti tagad Terabaiti
Viencaardsakot tu paliec vecs un tev patiik, ka agraak viss bija skaistaaks.
5.janvāris 2020, 20:49 | links
 
Alus garšoja pēc alus, nevis pēc kaut kādām mizālām kā tagad bla bla bla...

Muudzis, 5.janvāris 2020, 20:32


Vai kāda gaudu dziesmiņa, až asaras sakrēja acīs. Cilvēks mocās un pret savu gribu dzer tos aldara un cēsu čurūdeņus, neviens šam nepasaka ka Latvijā nu ir desmitiem mazo alus daritavu kuri tecina lielisku dzīvo alu dažādām gaumēm. Un cukurs vairs nav savs un salds, ak jel..
5.janvāris 2020, 20:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager