Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Vienīgi tā,bet viņus uzvilkt paliek arvien grūtāk...:)
27.decembris 2019, 20:38 | links
 
Malgo nezināju ka esi slēptais vida stučila ddd,bet tas tā humoram.šajā valstī jādzīvo pēc principa kā tevi tā tu viņus
27.decembris 2019, 20:35 | links
 
Vids bij un aptaisījās
27.decembris 2019, 20:32 | links
 
Ak savu labklājību jau nodrošinājis esi? Adresīti atstāj,VIDAM jāpiezvana...
27.decembris 2019, 20:30 | links
 
Nu nezinu nezinu-par savu labklājību esmu padomājis sen,nepaļaujoties uz valdību,neko no tās neprasu,nestāvu ar izstieptu roku socdienestā.lai sagaidītu valsts vecuma pensiju ar manu veselību domāju ka tie ir kā slima suņa murgi
27.decembris 2019, 20:26 | links
 
Tu tā tik domā,patiesībā uz tevi to nikolaju jau sen ir uzlikuiši...)
27.decembris 2019, 20:16 | links
 
Nu mani gan būs grūti novest pie vietas un domāju ka arī daudzus šī foruma dalībniekus.rupji runājot liekam virsū nikolaju
27.decembris 2019, 19:57 | links
 
Prezim viss poo..šamam atbalsts augstākajos pasaules plauktos nodrošināts,jāturpina iesāktais kurss un jānoved tie goji pie vietas...
27.decembris 2019, 18:29 | links
 
Par Latvijas valdību skaistus un precīzus vārdus vakar Latvijas lepnumā pateica Roberts ar bērnu trieku.pat prezidents palika tāds domīgs.vai nu tikai man tā liekas
27.decembris 2019, 12:16 | links
 
NeoZb [26.12.19]: https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/no-1-janvara-pieaugs-akcizes-degvielai-un-vairakiem-tabakas-izstradajumiem.a342866/?utm_source=inbox&;utm_campaign=news&utm_medium=frontpage

Nu vai tad nedzīvojam labi!
Tikai bagāta un ekonomiski attīstīta valsts tā var darīt.
:DDDDD
Vai varbūt tomēr tas ir nesaimnieciskas un neefektīvas valsts pārvaldes sekas? Nu ekonomikas dīvāna ekspertiem un kūtspakaļas pārvaldiekiem būtu , kas sakāms?
Bet par šo ,, nabaga tautai,, tā arī viedokļu, izņemot pilno pagalmu džipiem nav!
:)))))
27.decembris 2019, 09:53 | links
 
Shm_didzis [25.12.19]: NeoZb [25.dec]: Kamēr alkāni izguļ savu žvinguli, mūsu sportisti cīnās un izcīna!Varētu padomăt, ka tev, perdeli, ir kăds nopelns, ka sportisti kaut ko izcīna... :DDDDD
Uz šo, noteikti tavam pahanam janķelim ir atbilde. :DDDDD
27.decembris 2019, 09:51 | links
 
Shm_didzis [27.12.19]: Llort [Vakar]: ...tur nav nekā smieklīga...

tomēr tas IR smieklīgi

...tas vien pierāda...

tas NEKO nepierāda
nebija vērts raksīt tik daudzIdiotiem un tupiem vatņikiem varbūt tas ir smieklīgi...
Protams vatņiks ir klāt aizstāvēt savējos...
Da, da tobarišč, visi idioti apkārt, vien tu tāds dauns.
:DDDDD
27.decembris 2019, 09:27 | links
 
Malgomajfisk [27.12.19]: Šmiguci,es šeitan vislaik uzjautrinos...:)
Laikam vampīrs esmu,uzlādējos...:DDD
Es protams arī ierēcu par tupakiem luteru, joziku un tamlīdzīgajiem :DDDD,
bet par to krievu jaunekli nekādi neredzu iemeslu smieties. Drīzāk tas parăda ka krieveļi ir atgriezušies feodālismā un cariņam pļuteram ir neierobežota vara.
27.decembris 2019, 00:42 | links
 
Šmiguci,es šeitan vislaik uzjautrinos...:)
Laikam vampīrs esmu,uzlādējos...:DDD
27.decembris 2019, 00:29 | links
 
Llort [26.12.19]: ...tur nav nekā smieklīga...

tomēr tas IR smieklīgi

...tas vien pierāda...

tas NEKO nepierāda
nebija vērts raksīt tik daudz
Idiotiem un tupiem vatņikiem varbūt tas ir smieklīgi...
Protams vatņiks ir klāt aizstāvēt savējos...
27.decembris 2019, 00:16 | links
 
...tur nav nekā smieklīga...

tomēr tas IR smieklīgi

...tas vien pierāda...

tas NEKO nepierāda
nebija vērts raksīt tik daudz
26.decembris 2019, 23:48 | links
 
Malgomajfisk [26.12.19]: Nupat pārsmējos,Delfos izlasīju ka Krievijā esot arestējuši Navaļnija biroja aktīvistu,un kamēr viņa arestu vēl nebija paspējuši pārsūdzēt,mudīgi esot noformējuši ,ka šams ir iesaukts armijā.Un pats smieklīgākais,-jau nākamajā dienā ar specreisu aizlidināts uz Novoju zemļu pie baltajiem lāčiem.Kā teikt ,-sargāt dzimtenes robežas...
Toņa, tur nav nekā smieklīga. Drīzāk kārtējo ir izbrīnā jāiepleš acis, kădi utainie vatņiki un vecă perdeļa putina režīms ir idioti un debīliķi.
Pirmkārt to džeku naturālā veidă ar veselu ФСБ operāciju nolaupīja no dzīvokļa, atslēdza elektrību dzīvoklī, atslēdza mobilos sakarus, internetu un izlauza dzīvokļa durvis, pēc tam nopizģīja visu elektroniku, tai skaitā televizoru un pēc tam ar bruņotu apsardzi, tā lai nevienā mirklī viņš nevarētu sazināties ne ar vienu, ar specreisiem nogādāja uz Novaja Zemļa, kur viņam arī ir liegta jebkāda komunikācija ar ārpasauli, kaut gan citiem zaldātiem ir tāda iespēja gan pa sestdienām zvanīt uz mājām, utt. Un neviens uz turieni arī nevar aizbraukt pie viņa.
Galvenais, ka puisis nekur neslēpăs un medicīnisku iemeslu dēļ nebija iesaucams.
Tas vien pierāda, ka Skripaļu indēšana, Ļitviņenko noindēšana, bulgāru ieroču tirgoņa slepkavība, varas gāšanas un premjera slepkavības mēğinājums Menkalnē ir utaino vatņiku darbs un kāds vecais perdelis putins ir atriebīgs mēsls...
26.decembris 2019, 23:20 | links
 
Eu ,kaut kas nav labi,papucis kaut kur pazudis. Jāsāk uztraukties,ka tik kas nelabs nav noticies.
Nav jau vairs nekāds jauneklis,kā nekā...
26.decembris 2019, 22:59 | links
 
SARUNĀTS...)
26.decembris 2019, 22:48 | links
 
Pālī atvedīsi pāliju, tas jāredz, iebraukšu.
:)
26.decembris 2019, 21:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager