Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Pasaki, kas ir tavi draugi, un es pateikšu kas esi tu pats. Šitais ir draugs nodevējam, tas kas ir viņš pats savā būtībā?
Pamēģini uzticēties tādam ''biznesmenim'' - trubā būsi...
20.decembris 2019, 23:55 | links
 
Nu redz ,raihuci,te arī atklājas tava klaji seklā būtība,tev galvenais būt materiāli bagātam un pārākam,vienalga uz kā rēķina...Bet dzīve nav bezgalīga un materiālie labumi reiz izgaisīs kā putekļi...
20.decembris 2019, 23:49 | links
 
raihs [20.12.19]: Malgomajfisk [16m]: Kaut vai to,ka esi paaudzies un šokolādē...Paaugtos es arī Āfrikā, bet, izaugot normālā valstī, es sen būtu miljonārs, nevis tevis pieminētajā "šokolādē"....
Vienmēr ir iespēja aizmukt kaut kur citur un darboties savā sfērā tur. Bet māksla ir palikt savā dzimtenē un izcīnīt sev un saviem bērniem labklājību šeit.
20.decembris 2019, 23:44 | links
 
Pataloganatomi reiz būs šokā- tik lielas galvas, bet iekšā.
20.decembris 2019, 23:37 | links
 
Malgomajfisk [20.12.19]: Kaut vai to,ka esi paaudzies un šokolādē...
Paaugtos es arī Āfrikā, bet, izaugot normālā valstī, es sen būtu miljonārs, nevis tevis pieminētajā "šokolādē"....
20.decembris 2019, 23:31 | links
 
P.S. raih,man tevi velreiz ir jaabbedina.es neesmu ne plesigais,ne vina klons.un pat neesmu personigi pazistams ar plesigo.zel,ka pagaisa plesigais.sakarigs vecis.butu verts iepazities.un pie tam vel Ventas mala dzivo.

Bjorgvins, 20.decembris 2019, 23:16


Tak ko tu tam, dzērājam, skaidro! Kad ierauj par daudz, tad sāk halucinācijas rādīties.
Nav pat jēgas par kaut ko strīdēties, tiklīdz nedziedi šamajam līdz - tā ieslēdz ventilatoru.

Baigi jau šeit ir svarīgs šis dzērāja viedoklis, tāds, kas viennozīmīgi atbalsta Latvijas interešu nodevējus.
Ar tādiem nedebatē, tos nemieru laikā liek pie sienas. Jātur tikai īkšķis, lai tādu nemieru, Dievs pasargi, šeit nebūtu.
20.decembris 2019, 23:29 | links
 
Bjorgvins [20.12.19]: P.S. raih,man tevi velreiz ir jaabbedina.es neesmu ne plesigais,ne vina klons.un pat neesmu personigi pazistams ar plesigo.zel,ka pagaisa plesigais.sakarigs vecis.butu verts iepazities.un pie tam vel Ventas mala dzivo.
Nu, ja neesi, tad neesi... Lai tā arī būtu. Bet ja tu viņu nosauc par sakarīgu veci, tad tā arī ir vienādības zīme starp tevi un viņu.
20.decembris 2019, 23:25 | links
 
Kaut vai to,ka esi paaudzies un šokolādē...
20.decembris 2019, 23:25 | links
 
raihs [20.12.19]: Muudzis [10m]: raihs [12m]: Malgomajfisk [21m]: raihuci,ne jau par nodokļu deklarāciju lielumu vai tava biznesa dižo nozīmi ir runa,ne viens mēs neesam bez grēka...Runa ir par cilvēcīgumu un godīgām attiecībām starp līdzcilvēkiem.Kā krievs saka,-будь по прошче.и народ подтянется...Es esmu ļoti cilvēcisks un godīgs, un arī "народ подтянулся", man pietiek... Es esmu neiecietīgs pret tādiem postpadomju gnīdām kā tu, brunol, krūmjancis(kurš pat savu jauno joža alterego nav spējīgs atzīt), pret garīgi slimo luteru, kurš jau padsmit gadus nav spējīgs pateikt nevienu labu vārdu par Latviju, pret tādiem vateņiem kā llort, un pret muļķiem kā muudzis un bjorgvins(plēsīgais). Kas tur tik sarežģīts?iRaih, "muļķis" jau ir personīgs apvainojums man. Cik 5 gadu laikā esmu lasījis Tavus posts, tad ar īpašu inteliģenci Tu neesi atspoguļojies. Diemžēl.... žēl ka arī tādi ir latvieši. Komentārus raksta smagā šmigā, saviem darbiniekiem maksā centus, bet pats lepojās, ka dzīvo šokolādē, brīžiem uzbrauc cilvēkiem ar rupjiem slengiem! Pašam kauns nav? Starp citu es Tevi vienu dienu redzēji veikalā, ļoti vēlējos pieiet klāt aprunāties par šo visu, bet nebija īstie apstākļi.Es nekad neesmu apgalvojis, ka esmu inteliģents, kaut gan man ir divas neiesāktas augstākās!
P. S. Un tas bija ļoti pareizs lēmums nenākt man klāt un nesākt runāties...
Man blakus bija dēls, nevēlējos iesaistīties tajā brīdī savstarpējā dialogā. Kaut arī savu dēlu audzinu patriotiskā garā, ceru, ka nākotnē izaugs krietns vīrs, savas valsts patriots un godīgs vīrs.
20.decembris 2019, 23:25 | links
 
Malgomajfisk [20.12.19]: ,vajadzētu arī apdomāt, ko labu tā ir devusi...
Un ko tā labu ir devusi???
20.decembris 2019, 23:22 | links
 
Janķeli, liellopu dzēriens nav domāts teļiem.

BrunoL, 20.decembris 2019, 23:19

tad nedzer,kas tev liek??:)
20.decembris 2019, 23:20 | links
 
Janķeli, liellopu dzēriens nav domāts teļiem.
20.decembris 2019, 23:19 | links
 
raaihuci,tur vairs nekas nav sarežģīts,esi atklājies pilnībā...:) TAVU GODĪGUMU GAN GRIBAS BIŠKU APŠAUBĪT...:)
Redz,Janci,tev vislaik apkārt rādās tautas naidnieki,bet sevi tu gribi izcelt izredzēto kārtā...
Tu tak pats un tavi vecāki ir iznākuši no tās nolādētās un riebīgās sistemas.Diemžēl dažreiz aizmirstam arī to,cik daudz gaišu prātu un labu domu tā ir radījusi.Es netaisos to slavināt,bet pirms to galīgi noliegt un nievāt ,vajadzētu arī apdomāt, ko labu tā ir devusi...Kā jau agrāk teicu,nav pasaulē tikai balto un melno krāsu...
Un es tevi par aptaukojušos iedomīgu gnīdu apsaucis vēl nebiju...
20.decembris 2019, 23:18 | links
 
P.S. raih,man tevi velreiz ir jaabbedina.es neesmu ne plesigais,ne vina klons.un pat neesmu personigi pazistams ar plesigo.zel,ka pagaisa plesigais.sakarigs vecis.butu verts iepazities.un pie tam vel Ventas mala dzivo.
20.decembris 2019, 23:16 | links
 
Muudzis [20.12.19]: raihs [12m]: Malgomajfisk [21m]: raihuci,ne jau par nodokļu deklarāciju lielumu vai tava biznesa dižo nozīmi ir runa,ne viens mēs neesam bez grēka...Runa ir par cilvēcīgumu un godīgām attiecībām starp līdzcilvēkiem.Kā krievs saka,-будь по прошче.и народ подтянется...Es esmu ļoti cilvēcisks un godīgs, un arī "народ подтянулся", man pietiek... Es esmu neiecietīgs pret tādiem postpadomju gnīdām kā tu, brunol, krūmjancis(kurš pat savu jauno joža alterego nav spējīgs atzīt), pret garīgi slimo luteru, kurš jau padsmit gadus nav spējīgs pateikt nevienu labu vārdu par Latviju, pret tādiem vateņiem kā llort, un pret muļķiem kā muudzis un bjorgvins(plēsīgais). Kas tur tik sarežģīts?iRaih, "muļķis" jau ir personīgs apvainojums man. Cik 5 gadu laikā esmu lasījis Tavus posts, tad ar īpašu inteliģenci Tu neesi atspoguļojies. Diemžēl.... žēl ka arī tādi ir latvieši. Komentārus raksta smagā šmigā, saviem darbiniekiem maksā centus, bet pats lepojās, ka dzīvo šokolādē, brīžiem uzbrauc cilvēkiem ar rupjiem slengiem! Pašam kauns nav? Starp citu es Tevi vienu dienu redzēji veikalā, ļoti vēlējos pieiet klāt aprunāties par šo visu, bet nebija īstie apstākļi.
Es nekad neesmu apgalvojis, ka esmu inteliģents, kaut gan man ir divas neiesāktas augstākās!
P. S. Un tas bija ļoti pareizs lēmums nenākt man klāt un nesākt runāties...
20.decembris 2019, 23:15 | links
 
raih,tev tik tiesam smadzenu atliekas sagajusas sviesta.tev neliekas aizdomigi,ka visi ,nu labi,lielaka dala tev liekas nepareizi.a tu viens tads pareizs un gudrs.izskatas,ka piezagusies lielummanija un Napoleona sindroms.un ta nav laba zime.
20.decembris 2019, 23:11 | links
 
raihs [20.12.19]: Malgomajfisk [21m]: raihuci,ne jau par nodokļu deklarāciju lielumu vai tava biznesa dižo nozīmi ir runa,ne viens mēs neesam bez grēka...Runa ir par cilvēcīgumu un godīgām attiecībām starp līdzcilvēkiem.Kā krievs saka,-будь по прошче.и народ подтянется...Es esmu ļoti cilvēcisks un godīgs, un arī "народ подтянулся", man pietiek... Es esmu neiecietīgs pret tādiem postpadomju gnīdām kā tu, brunol, krūmjancis(kurš pat savu jauno joža alterego nav spējīgs atzīt), pret garīgi slimo luteru, kurš jau padsmit gadus nav spējīgs pateikt nevienu labu vārdu par Latviju, pret tādiem vateņiem kā llort, un pret muļķiem kā muudzis un bjorgvins(plēsīgais). Kas tur tik sarežģīts?i
Raih, "muļķis" jau ir personīgs apvainojums man. Cik 5 gadu laikā esmu lasījis Tavus posts, tad ar īpašu inteliģenci Tu neesi atspoguļojies. Diemžēl.... žēl ka arī tādi ir latvieši. Komentārus raksta smagā šmigā, saviem darbiniekiem maksā centus, bet pats lepojās, ka dzīvo šokolādē, brīžiem uzbrauc cilvēkiem ar rupjiem slengiem! Pašam kauns nav? Starp citu es Tevi vienu dienu redzēji veikalā, ļoti vēlējos pieiet klāt aprunāties par šo visu, bet nebija īstie apstākļi.
20.decembris 2019, 23:11 | links
 
esmu lasijis par Sveices aizsardzibas sistemu.perfekti.ir uz ko tiekties.tacu visticamak neviens viniem neuzbruks.
20.decembris 2019, 23:05 | links
 
Malgomajfisk [20.12.19]: raihuci,ne jau par nodokļu deklarāciju lielumu vai tava biznesa dižo nozīmi ir runa,ne viens mēs neesam bez grēka...Runa ir par cilvēcīgumu un godīgām attiecībām starp līdzcilvēkiem.Kā krievs saka,-будь по прошче.и народ подтянется...
Es esmu ļoti cilvēcisks un godīgs, un arī "народ подтянулся", man pietiek... Es esmu neiecietīgs pret tādiem postpadomju gnīdām kā tu, brunol, krūmjancis(kurš pat savu jauno joža alterego nav spējīgs atzīt), pret garīgi slimo luteru, kurš jau padsmit gadus nav spējīgs pateikt nevienu labu vārdu par Latviju, pret tādiem vateņiem kā llort, un pret muļķiem kā muudzis un bjorgvins(plēsīgais). Kas tur tik sarežģīts?
20.decembris 2019, 22:59 | links
 
Un kas to valsti un banku sistēmu tādu ir izveidojis?
20.decembris 2019, 22:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager